Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Suský Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:Valoušek František
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27582:557TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
Kosík Tomáš
Hlobil Albert
 
 
10-5-7-7 1301
2.Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
Šebesta Štefan
Kraus Jan
 
 
3-10115 3111
3.Vala VítězslavKosík Tomáš-8-774-32312
4.Suský StanislavHlobil Albert9-787 3122
5.Valoušek FrantišekŠebesta Štefan-2-6-4  0323
6.Hanák JiříKraus Jan658  3033
7.Suský StanislavKosík Tomáš63-8-7-72334
8.Valoušek FrantišekHlobil Albert-107-17123244
9.Hanák JiříŠebesta Štefan-9787 3154
10.Vala VítězslavKraus Jan1071  3064
11.Valoušek FrantišekKosík Tomáš-2-4-5  0365
12.Hanák JiříHlobil Albert897  3075
13.Vala VítězslavŠebesta Štefan-106-9-3 1376
14.Suský StanislavKraus Jan103-10-893286
15.Hanák JiříKosík Tomáš657  3096
16.Vala VítězslavHlobil Albert-1199-8832106
17.Suský StanislavŠebesta Štefan         
18.Valoušek FrantišekKraus Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vala Vítězslav22Kosík Tomáš31
Suský Stanislav21Hlobil Albert04
Valoušek František12Šebesta Štefan21
Hanák Jiří40Kraus Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:10422:291TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vavřinec
Kubík Josef
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
-9-10-7  0301
2.Hřebačka Tomáš
Šťavík Ondřej
 
 
Blažek Jiří
Hušek Jindřich
 
 
899  3011
3.Charvát VavřinecBlažek Jiří4610  3021
4.Kubík JosefŠlancar Jiří-8-7-12  0322
5.Hřebačka TomášKuchař Pavel-8-82383232
6.Šťavík OndřejHušek Jindřich143  3042
7.Kubík JosefBlažek Jiří-9677 3152
8.Hřebačka Tomᚊlancar Jiří627  3062
9.Šťavík OndřejKuchař Pavel179  3072
10.Charvát VavřinecHušek Jindřich551  3082
11.Hřebačka TomášBlažek Jiří-75159 3192
12.Šťavík OndřejŠlancar Jiří693  30102
13.Charvát VavřinecKuchař Pavel         
14.Kubík JosefHušek Jindřich         
15.Šťavík OndřejBlažek Jiří         
16.Charvát VavřinecŠlancar Jiří         
17.Kubík JosefKuchař Pavel         
18.Hřebačka TomášHušek Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Vavřinec20Blažek Jiří03
Kubík Josef11Šlancar Jiří12
Hřebačka Tomáš30Kuchař Pavel02
Šťavík Ondřej30Hušek Jindřich02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13468:359TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salajka Milan
Bohunský Rostislav
 
 
Frolek Radek
Vaverka Lubomír
 
 
-4768 3110
2.Drábek Ivo
Čechovský Martin
 
 
Černý Zdeněk
Lanová Renata
 
 
688  3020
3.Drábek IvoVaverka Lubomír448  3030
4.Bohunský RostislavČerný Zdeněk949  3040
5.Salajka MilanFrolek Radek-9696 3150
6.Čechovský MartinLanová Renata8-113-9-62351
7.Bohunský RostislavVaverka Lubomír8-9-6-13 1352
8.Salajka MilanČerný Zdeněk56-106 3162
9.Čechovský MartinFrolek Radek782  3072
10.Drábek IvoLanová Renata7-8-4863282
11.Salajka MilanVaverka Lubomír47-7-953292
12.Čechovský MartinČerný Zdeněk485  30102
13.Drábek IvoFrolek Radek4    10  
14.Bohunský RostislavLanová Renata         
15.Čechovský MartinVaverka Lubomír         
16.Drábek IvoČerný Zdeněk         
17.Bohunský RostislavFrolek Radek         
18.Salajka MilanLanová Renata         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drábek Ivo20Vaverka Lubomír12
Bohunský Rostislav11Černý Zdeněk03
Salajka Milan30Frolek Radek02
Čechovský Martin21Lanová Renata11
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:28666:542SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
Vašík Michal
Valko Jan
 
 
662  3010
2.Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 
Trcala Miroslav
Petrželka Tomáš
 
 
9-9-43-132311
3.Charvát Vít ml.Vašík Michal28-9-10-102312
4.Hrbáček MilanPetrželka Tomáš1089  3022
5.Charvát Vít st.Trcala Miroslav8-76-2-82323
6.Kuchařič Jiří st.Valko Jan4-685 3133
7.Hrbáček MilanVašík Michal-13-9-9  0334
8.Charvát Vít st.Petrželka Tomáš448  3044
9.Kuchařič Jiří st.Trcala Miroslav-7-6-7  0345
10.Charvát Vít ml.Valko Jan-9496 3155
11.Charvát Vít st.Vašík MichalWO    3065
12.Kuchařič Jiří st.Petrželka Tomáš-95-98-52366
13.Charvát Vít ml.Trcala Miroslav-66-11-13 1367
14.Hrbáček MilanValko Jan-8-11-8  0368
15.Kuchařič Jiří st.Vašík MichalWO    3078
16.Charvát Vít ml.Petrželka Tomáš858  3088
17.Hrbáček MilanTrcala Miroslav6-7910 3198
18.Charvát Vít st.Valko Jan59-107 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Vít ml.22Vašík Michal20
Hrbáček Milan22Petrželka Tomáš13
Charvát Vít st.21Trcala Miroslav31
Kuchařič Jiří st.12Valko Jan13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:16Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:37566:613SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jaroslav
Volek Pavel ml.
 
 
Kolář David
Drábek Milan
 
 
-612-5-4 1301
2.Hrabec Lukáš
Zástěra Libor
 
 
Příkaský Zbyněk
Kotásková Petra
 
 
-6127-3-92302
3.Hrabec LukášKotásková Petra11-77-473212
4.Zástěra LiborPříkaský Zbyněk-7-38-9 1313
5.Kratochvíl JaroslavMalošek Radek-946-7-52314
6.Volek Pavel ml.Drábek Milan-699-10-112315
7.Zástěra LiborKotásková Petra595  3025
8.Kratochvíl JaroslavPříkaský Zbyněk-5-7-1  0326
9.Volek Pavel ml.Malošek Radek656  3036
10.Hrabec LukášDrábek Milan10-7-6-9 1337
11.Kratochvíl JaroslavKotásková Petra-9-911-9 1338
12.Volek Pavel ml.Příkaský Zbyněk4-74-673248
13.Hrabec LukášKolář David-8-11-4  0349
14.Zástěra LiborDrábek Milan5-44-823259
15.Volek Pavel ml.Kotásková Petra6-10613 3169
16.Hrabec LukášPříkaský Zbyněk-4-2-6  03610
17.Zástěra LiborKolář David-9    01  
18.Kratochvíl JaroslavDrábek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrabec Lukáš13Kotásková Petra13
Zástěra Libor21Příkaský Zbyněk31
Kratochvíl Jaroslav03Malošek Radek11
Volek Pavel ml.31Drábek Milan21
   Kolář David10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Damborský Bohumil
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30272:396T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švejda Alois
Vutov Ivan
 
 
Jakubčík Roman
Kalivoda Martin
 
 
-810-4-10 1301
2.Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
Rybár Dušan st.
Mikuš Martin
 
 
-9-1010-7 1302
3.Stibor TomášKalivoda Martin-10-5-4  0303
4.Švejda AloisJakubčík Roman-69-59-102304
5.Vutov IvanRybár Dušan st.-2-3-9  0305
6.Hanák ZdeněkMikuš Martin-1-92-10 1306
7.Švejda AloisKalivoda Martin-7-7-4  0307
8.Vutov IvanJakubčík Roman-1-5-3  0308
9.Hanák ZdeněkRybár Dušan st.-7-4-10  0309
10.Stibor TomášMikuš Martin-11108-7-423010
11.Vutov IvanKalivoda Martin-99-6-4 13  
12.Hanák ZdeněkJakubčík Roman         
13.Stibor TomášRybár Dušan st.         
14.Švejda AloisMikuš Martin         
15.Hanák ZdeněkKalivoda Martin         
16.Stibor TomášJakubčík Roman         
17.Švejda AloisRybár Dušan st.         
18.Vutov IvanMikuš Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stibor Tomáš02Kalivoda Martin20
Švejda Alois02Jakubčík Roman20
Vutov Ivan02Rybár Dušan st.20
Hanák Zdeněk02Mikuš Martin20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS