Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22567:484TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salajka Milan
Vacenovský Pavel
 
 
Novák Radek
Hrbáček Milan
 
 
-4-10-6  0301
2.Čechovský Václav
Čechovský Martin
 
 
Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
39-88 3111
3.Drábek IvoKuchařič Jiří st.-1059-9-102312
4.Čechovský VáclavNovák Radek137-11-883222
5.Čechovský MartinCharvát Vít ml.55-66 3132
6.Salajka MilanHrbáček Milan3-12-8-10 1333
7.Čechovský VáclavKuchařič Jiří st.910-7-853243
8.Čechovský MartinNovák Radek5-824 3153
9.Salajka MilanCharvát Vít ml.86-104 3163
10.Drábek IvoHrbáček Milan-11-86-9 1364
11.Čechovský MartinKuchařič Jiří st.497  3074
12.Salajka MilanNovák Radek888  3084
13.Drábek IvoCharvát Vít ml.8-66-643294
14.Čechovský VáclavHrbáček Milan7912  30104
15.Salajka MilanKuchařič Jiří st.88   20  
16.Drábek IvoNovák Radek         
17.Čechovský VáclavCharvát Vít ml.         
18.Čechovský MartinHrbáček Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drábek Ivo12Kuchařič Jiří st.12
Čechovský Václav30Novák Radek03
Čechovský Martin30Charvát Vít ml.03
Salajka Milan21Hrbáček Milan21
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:Zástěra Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:Kratochvíl Jaroslav
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1341:172TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubík Jiří
Volek Pavel ml.
 
 
Mrenica Ondřej
Mikulík Jan
 
 
513  3010
2.Kratochvíl Jaroslav
Zástěra Libor
 
 
Švejda Alois
Hanák Zdeněk
 
 
989  3020
3.Šubík JiříŠvejda Alois679  3030
4.Kratochvíl JaroslavHanák Zdeněk576  3040
5.Volek Pavel ml.Mikulík Jan244  3050
6.Zástěra LiborMrenica Ondřej243  3060
7.Kratochvíl JaroslavŠvejda Alois-101061 3170
8.Volek Pavel ml.Hanák Zdeněk268  3080
9.Zástěra LiborMikulík Jan518  3090
10.Šubík JiříMrenica Ondřej973  30100
11.Volek Pavel ml.Švejda Alois         
12.Zástěra LiborHanák Zdeněk         
13.Šubík JiříMikulík Jan         
14.Kratochvíl JaroslavMrenica Ondřej         
15.Zástěra LiborŠvejda Alois         
16.Šubík JiříHanák Zdeněk         
17.Kratochvíl JaroslavMikulík Jan         
18.Volek Pavel ml.Mrenica Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šubík Jiří20Švejda Alois02
Kratochvíl Jaroslav20Hanák Zdeněk02
Volek Pavel ml.20Mikulík Jan02
Zástěra Libor20Mrenica Ondřej02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Bezucha Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:12445:358T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezucha Jan
Rybár Dušan ml.
 
 
Příkaský Zbyněk
Drábek Milan
 
 
1278  3010
2.Rybár Dušan st.
Juras Pavel
 
 
Chvátal Tomáš
Chvátal Antonín
 
 
7-597 3120
3.Rybár Dušan st.Chvátal Tomáš5811  3030
4.Kalivoda MartinPříkaský Zbyněk-5-7-7  0331
5.Juras PavelDrábek Milan385  3041
6.Rybár Dušan ml.Chvátal Antonín763  3051
7.Kalivoda MartinChvátal Tomáš-7-7-9  0352
8.Juras PavelPříkaský Zbyněk10-15-7-8 1353
9.Rybár Dušan ml.Drábek Milan4610  3063
10.Rybár Dušan st.Chvátal Antonín4109  3073
11.Juras PavelChvátal Tomáš758  3083
12.Rybár Dušan ml.Příkaský Zbyněk4-8-9663293
13.Rybár Dušan st.Drábek Milan5119  30103
14.Kalivoda MartinChvátal Antonín9    10  
15.Rybár Dušan ml.Chvátal Tomáš         
16.Rybár Dušan st.Příkaský Zbyněk         
17.Kalivoda MartinDrábek Milan         
18.Juras PavelChvátal Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybár Dušan st.30Chvátal Tomáš12
Kalivoda Martin02Příkaský Zbyněk21
Juras Pavel21Drábek Milan03
Rybár Dušan ml.30Chvátal Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CVrchní
rozhodčí:
Buřil Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1025:31521:545TJ Jiskra Strážnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašík Michal
Petrželka Tomáš
 
 
Kamenský Petr
Žajdlík Ludvík
 
 
7-11-8-8 1301
2.Koutný František
Boruta Vladislav
 
 
Lanová Renata
Černý Zdeněk
 
 
9109  3011
3.Boruta VladislavKamenský Petr37-9-6-72312
4.Petrželka Tomᚎajdlík Ludvík-9-10-8  0313
5.Vašík MichalLanová Renata-126-94-72314
6.Koutný FrantišekČerný Zdeněk6-3-67-92315
7.Petrželka TomášKamenský Petr7-6-4-12 1316
8.Vašík MichalŽajdlík Ludvík6-10-106-72317
9.Koutný FrantišekLanová Renata788  3027
10.Boruta VladislavČerný Zdeněk-6-689-12328
11.Vašík MichalKamenský Petr12-4-1010-92329
12.Koutný FrantišekŽajdlík Ludvík813-44 3139
13.Boruta VladislavLanová Renata77-11-4-1123310
14.Petrželka TomášČerný Zdeněk-5-67-4 13  
15.Koutný FrantišekKamenský Petr         
16.Boruta VladislavŽajdlík Ludvík         
17.Petrželka TomášLanová Renata         
18.Vašík MichalČerný Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Boruta Vladislav03Kamenský Petr30
Petrželka Tomáš02Žajdlík Ludvík21
Vašík Michal03Lanová Renata21
Koutný František21Černý Zdeněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
Šafařík Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1036:32625:618SKST Mart Hodonín Stavoimpex F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafaříková Sandra
Šafařík Jan
 
 
Brhel Štěpán
Šprtová Karolína
 
 
873  3010
2.Hušek Jindřich
Kuchař Pavel
 
 
Kosík Tomáš
Malík Vladimír
 
 
398  3020
3.Hladký RostislavŠprtová Karolína258  3030
4.Šafaříková SandraBrhel Štěpán-139-6-10 1331
5.Hušek JindřichMalík Vladimír-3-115593241
6.Kuchař PavelKosík Tomáš10-4-7-3 1342
7.Šafaříková SandraŠprtová Karolína1167  3052
8.Hušek JindřichBrhel Štěpán-36-5-8 1353
9.Kuchař PavelMalík Vladimír88-6-3-92354
10.Hladký RostislavKosík Tomáš11106  3064
11.Hušek JindřichŠprtová Karolína-967-10-82365
12.Kuchař PavelBrhel Štěpán-810-6-11 1366
13.Hladký RostislavMalík Vladimír474  3076
14.Šafaříková SandraKosík Tomáš6-7-8-8 1377
15.Kuchař PavelŠprtová Karolína-7-963-72378
16.Hladký RostislavBrhel Štěpán14-3-59-52379
17.Šafaříková SandraMalík Vladimír79-6-3-623710
18.Hušek JindřichKosík Tomáš-5    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hladký Rostislav31Šprtová Karolína22
Šafaříková Sandra13Brhel Štěpán40
Hušek Jindřich12Malík Vladimír22
Kuchař Pavel04Kosík Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Suský Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:Valoušek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:Vala Vítězslav
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:33395:471TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
Hoch Vítek
Hřebačka Tomáš
 
 
8-9-10-9 1301
2.Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
Charvát Vavřinec
Šťavík Ondřej
 
 
-7-8-10  0302
3.Suský StanislavŠťavík Ondřej-9-2-4  0303
4.Vala VítězslavCharvát Vavřinec-89106 3113
5.Valoušek FrantišekHřebačka Tomáš-9-2-6  0314
6.Hanák JiříHoch Vítek6-78-923224
7.Vala VítězslavŠťavík Ondřej-4-3-9  0325
8.Valoušek FrantišekCharvát Vavřinec-7-5-11  0326
9.Hanák JiříHřebačka Tomáš-7-49-8 1327
10.Suský StanislavHoch Vítek3-7-139-82328
11.Valoušek FrantišekŠťavík Ondřej-7-4-5  0329
12.Hanák JiříCharvát Vavřinec686  3039
13.Suský StanislavSoukal Jiří st.-8-97-12 13310
14.Vala VítězslavHoch Vítek995  30  
15.Hanák Jiř튝avík Ondřej         
16.Suský StanislavCharvát Vavřinec         
17.Vala VítězslavSoukal Jiří st.         
18.Valoušek FrantišekHoch Vítek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suský Stanislav03Šťavík Ondřej30
Vala Vítězslav11Charvát Vavřinec12
Valoušek František03Hřebačka Tomáš20
Hanák Jiří21Hoch Vítek11
   Soukal Jiří st.10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:32613:561TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salajka Milan
Drábek Ivo
 
 
Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
-8-63-9 1301
2.Čechovský Martin
Čechovský Václav
 
 
Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
6-8109 3111
3.Bohunský RostislavHanák Jiří-5-6-8  0312
4.Mikeska MichalVala Vítězslav-8-7-6  0313
5.Čechovský MartinSuský Stanislav645  3023
6.Salajka MilanValoušek František1066  3033
7.Mikeska MichalHanák Jiří-5-7-9  0334
8.Čechovský MartinVala Vítězslav60-9-443244
9.Salajka MilanSuský Stanislav-647-663254
10.Bohunský RostislavValoušek František-6999 3164
11.Čechovský MartinHanák Jiří3-12-6-8 1365
12.Salajka MilanVala Vítězslav26-9-833275
13.Bohunský RostislavSuský Stanislav8-95-9-102376
14.Čechovský VáclavValoušek František87-62 3186
15.Salajka MilanHanák Jiří-7-7-9  0387
16.Bohunský RostislavVala Vítězslav-96-4593297
17.Čechovský VáclavSuský Stanislav7510  30107
18.Čechovský MartinValoušek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bohunský Rostislav22Hanák Jiří40
Mikeska Michal02Vala Vítězslav13
Čechovský Martin21Suský Stanislav13
Salajka Milan31Valoušek František03
Čechovský Václav20   
Příponky nejsou. Domácí střídání ve 14.utkaní: Václav Čechovský za Michala Mikesku



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34602:611nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vít ml.
Kuchařič Jiří st.
 
 
Hřebačka Tomáš
Hoch Vítek
 
 
64-88 3110
2.Hrbáček Milan
Bábíček Josef
 
 
Charvát Vavřinec
Šťavík Ondřej
 
 
48-11-0133220
3.Bábíček JosefŠťavík Ondřej-9-4-5  0321
4.Hrbáček MilanCharvát Vavřinec-98-5-9 1322
5.Charvát Vít ml.Hřebačka Tomáš-13-67-4 1323
6.Kuchařič Jiří st.Hoch Vítek776  3033
7.Hrbáček MilanŠťavík Ondřej-6-9-8  0334
8.Charvát Vít ml.Charvát Vavřinec889  3044
9.Kuchařič Jiří st.Hřebačka Tomáš-98-3-7 1345
10.Bábíček JosefHoch Vítek798  3055
11.Charvát Vít ml.Šťavík Ondřej10-5-9-9 1356
12.Kuchařič Jiří st.Charvát Vavřinec26-1110 3166
13.Bábíček JosefHřebačka Tomáš9-9-7-4 1367
14.Hrbáček MilanSedláček Zdeněk510-85 3177
15.Kuchařič Jiří st.Šťavík Ondřej-1-9-9  0378
16.Bábíček JosefCharvát Vavřinec8-794 3188
17.Hrbáček MilanHřebačka Tomáš-7-8-9  0389
18.Charvát Vít ml.Sedláček Zdeněk7-636 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bábíček Josef22Šťavík Ondřej40
Hrbáček Milan13Charvát Vavřinec13
Charvát Vít ml.22Hřebačka Tomáš40
Kuchařič Jiří st.22Hoch Vítek02
   Sedláček Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36671:658nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volek Pavel ml.
Zástěra Libor
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
15108  3010
2.Kratochvíl Jaroslav
Hrabec Lukáš
 
 
Hladký Rostislav
Hušek Jindřich
 
 
-6-69-1 1311
3.Hrabec LukášHušek Jindřich-8-10-7  0312
4.Zástěra LiborŠlancar Jiří786  3022
5.Kratochvíl JaroslavKuchař Pavel10-1097 3132
6.Volek Pavel ml.Hladký Rostislav97-88 3142
7.Zástěra LiborHušek Jindřich-76-1593252
8.Kratochvíl JaroslavŠlancar Jiří-6-8-7  0353
9.Volek Pavel ml.Kuchař Pavel-868-1023263
10.Hrabec LukášHladký Rostislav-5-11-9  0364
11.Kratochvíl JaroslavHušek Jindřich9-9-10-8 1365
12.Volek Pavel ml.Šlancar Jiří643  3075
13.Hrabec LukášKuchař Pavel10-3-7-9 1376
14.Zástěra LiborHladký Rostislav-113117 3186
15.Volek Pavel ml.Hušek Jindřich3-10-103103296
16.Hrabec Lukᚊlancar Jiří-7-7-9  0397
17.Zástěra LiborKuchař Pavel8-8-99-92398
18.Kratochvíl JaroslavHladký Rostislav-9-9412-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabec Lukáš04Hušek Jindřich22
Zástěra Libor31Šlancar Jiří22
Kratochvíl Jaroslav13Kuchař Pavel22
Volek Pavel ml.40Hladký Rostislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:34353:475SKST Mart Hodonín Stavoimpex F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vutov Ivan
Hanák Zdeněk
 
 
Šebesta Štefan
Kraus Jan
 
 
5-376 3110
2.Švejda Alois
Mikulík Jan
 
 
Kosík Tomáš
Lorenc David
 
 
-5-6-2  0311
3.Mikulík JanLorenc David-2-6-5  0312
4.Švejda AloisKosík Tomáš8-8910 3122
5.Hanák ZdeněkŠebesta Štefan-8-11-8  0323
6.Vutov IvanKraus Jan-498-1073233
7.Švejda AloisLorenc David-4-4-7  0334
8.Hanák ZdeněkKosík Tomáš-89-66-52335
9.Vutov IvanŠebesta Štefan4-9-6-9 1336
10.Mikulík JanKraus Jan-4-6-8  0337
11.Hanák ZdeněkLorenc David9-6-8-9 1338
12.Vutov IvanKosík Tomáš-3-4-10  0339
13.Mikulík JanŠebesta Štefan-3-8-4  03310
14.Švejda AloisKraus Jan76   20  
15.Vutov IvanLorenc David         
16.Mikulík JanKosík Tomáš         
17.Švejda AloisŠebesta Štefan         
18.Hanák ZdeněkKraus Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulík Jan03Lorenc David30
Švejda Alois11Kosík Tomáš21
Hanák Zdeněk03Šebesta Štefan30
Vutov Ivan12Kraus Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Rančík Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19514:420T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybár Dušan st.
Rybár Dušan ml.
 
 
Koutný František
Valko Jan
 
 
913-99 3110
2.Jakubčík Roman
Zlámal Martin
 
 
Trcala Miroslav
Petrželka Tomáš
 
 
36-45 3120
3.Zlámal MartinKoutný František-5-12-3  0321
4.Rybár Dušan ml.Valko Jan57-107 3131
5.Rybár Dušan st.Trcala Miroslav-10-648113241
6.Jakubčík RomanPetrželka Tomáš949  3051
7.Rybár Dušan ml.Koutný František-10755 3161
8.Rybár Dušan st.Valko Jan257  3071
9.Jakubčík RomanTrcala Miroslav64-96 3181
10.Zlámal MartinPetrželka Tomáš-9-9-8  0382
11.Rybár Dušan st.Koutný František77-8-10-82383
12.Jakubčík RomanValko Jan656  3093
13.Zlámal MartinTrcala Miroslav-42-8-3 1394
14.Rybár Dušan ml.Petrželka Tomáš474  30104
15.Jakubčík RomanKoutný František         
16.Zlámal MartinValko Jan         
17.Rybár Dušan ml.Trcala Miroslav         
18.Rybár Dušan st.Petrželka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zlámal Martin03Koutný František21
Rybár Dušan ml.30Valko Jan03
Rybár Dušan st.21Trcala Miroslav12
Jakubčík Roman30Petrželka Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:23575:536SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Zbyněk
Kolář David
 
 
Frolek Radek
Kamenský Petr
 
 
7-9-101193210
2.Chvátal Tomáš
Chvátal Antonín
 
 
Černý Zdeněk
Lanová Renata
 
 
-910-6-13 1311
3.Kolář DavidKamenský Petr-88-86-52312
4.Chvátal AntonínČerný Zdeněk89-7-1243222
5.Chvátal TomášLanová Renata-53-89113232
6.Příkaský ZbyněkFrolek Radek84-94 3142
7.Chvátal AntonínKamenský Petr98-57 3152
8.Chvátal TomášČerný Zdeněk11-98-863262
9.Příkaský ZbyněkLanová Renata10613  3072
10.Kolář DavidFrolek Radek-11-7-10  0373
11.Chvátal TomášKamenský Petr97-9-793283
12.Příkaský ZbyněkČerný Zdeněk6-6514 3193
13.Kolář DavidLanová Renata8-71312 31103
14.Chvátal AntonínFrolek Radek-98-9  12  
15.Příkaský ZbyněkKamenský Petr         
16.Kolář DavidČerný Zdeněk         
17.Chvátal AntonínLanová Renata         
18.Chvátal TomášFrolek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolář David12Kamenský Petr12
Chvátal Antonín20Černý Zdeněk03
Chvátal Tomáš30Lanová Renata03
Příkaský Zbyněk30Frolek Radek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5376:178TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čechovský Václav
Čechovský Martin
 
 
Oslzlý Michal
Soukal Jiří ml.
 
 
785  3010
2.Drábek Ivo
Vacenovský Pavel
 
 

 
 
WO    3020
3.Čechovský VáclavSoukal Jiří ml.5-1044 3130
4.Mikeska MichalOslzlý Michal896  3040
5.Čechovský MartinOtáhal Jan257  3050
6.Salajka MilanWO    3060
7.Mikeska MichalSoukal Jiří ml.47-10-983270
8.Čechovský MartinOslzlý Michal227  3080
9.Salajka MilanOtáhal Jan-8-99663290
10.Čechovský VáclavWO    30100
11.Čechovský MartinSoukal Jiří ml.323  30  
12.Salajka MilanOslzlý Michal         
13.Čechovský VáclavOtáhal Jan         
14.Mikeska Michal         
15.Salajka MilanSoukal Jiří ml.         
16.Čechovský VáclavOslzlý Michal         
17.Mikeska MichalOtáhal Jan         
18.Čechovský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čechovský Václav10Soukal Jiří ml.02
Mikeska Michal20Oslzlý Michal02
Čechovský Martin20Otáhal Jan02
Salajka Milan10   
WO30WO03
Utkání č. 11 skončilo dříve než utkání č.9 a č.10 Hosté přijeli ve třech hráčích.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:38721:697nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
68-9-7-72301
2.Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 
Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
67-98 3111
3.Charvát Vít ml.Hanák Jiří99-8-5-82312
4.Hrbáček MilanVala Vítězslav-84-9873222
5.Charvát Vít st.Suský Stanislav-4-6-7  0323
6.Kuchařič Jiří st.Valoušek František765  3033
7.Hrbáček MilanHanák Jiří9-9-8-9 1334
8.Charvát Vít st.Vala Vítězslav7-9-78-102335
9.Kuchařič Jiří st.Suský Stanislav4-976 3145
10.Charvát Vít ml.Valoušek František57-10-8-72346
11.Charvát Vít st.Hanák Jiří-7-6-10  0347
12.Kuchařič Jiří st.Vala Vítězslav8-7-8683257
13.Charvát Vít ml.Suský Stanislav-9-495-102358
14.Hrbáček MilanValoušek František7-5810 3168
15.Kuchařič Jiří st.Hanák Jiří-51010-893278
16.Charvát Vít ml.Vala Vítězslav-92-7633288
17.Hrbáček MilanSuský Stanislav7610  3098
18.Charvát Vít st.Valoušek František-7-68-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Vít ml.13Hanák Jiří31
Hrbáček Milan31Vala Vítězslav13
Charvát Vít st.04Suský Stanislav22
Kuchařič Jiří st.40Valoušek František22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:34571:576SKST Mart Hodonín Stavoimpex F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jaroslav
Zástěra Libor
 
 
Kosík Tomáš
Malík Vladimír
 
 
-9-5-10  0301
2.Volek Pavel ml.
Šubík Jiří
 
 
Brhel Štěpán
Lorenc David
 
 
811-103 3111
3.Šubík JiříLorenc David-8-86-5 1312
4.Zástěra LiborBrhel Štěpán-6108-11-102313
5.Kratochvíl JaroslavMalík Vladimír3-10-2983223
6.Volek Pavel ml.Kosík Tomáš466  3033
7.Zástěra LiborLorenc David-2-10-6  0334
8.Kratochvíl JaroslavBrhel Štěpán788  3044
9.Volek Pavel ml.Malík Vladimír7107  3054
10.Šubík JiříKosík Tomáš-9-844-62355
11.Kratochvíl JaroslavLorenc David-12-69-9 1356
12.Volek Pavel ml.Brhel Štěpán-8556 3166
13.Šubík JiříMalík Vladimír-10-9-7  0367
14.Hrabec LukášKosík Tomáš-3-9-4  0368
15.Volek Pavel ml.Lorenc David-83-75-52369
16.Šubík JiříBrhel Štěpán9-11-810-723610
17.Hrabec LukášMalík Vladimír         
18.Kratochvíl JaroslavKosík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šubík Jiří04Lorenc David40
Zástěra Libor02Brhel Štěpán22
Kratochvíl Jaroslav21Malík Vladimír12
Volek Pavel ml.31Kosík Tomáš21
Hrabec Lukáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Himal Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30283:401TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vutov Ivan
Švejda Alois
 
 
Kuchař Pavel
Šlancar Jiří
 
 
-3-4-9  0301
2.Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
Hušek Jan
Hušek Jindřich
 
 
9-4-49-92302
3.Stibor TomášHušek Jindřich4-10-5-7 1303
4.Hanák ZdeněkŠlancar Jiří-65-5-9 1304
5.Švejda AloisHušek Jan-9-3-7  0305
6.Vutov IvanKuchař Pavel-19-12-6 1306
7.Hanák ZdeněkHušek Jindřich-108-4-8 1307
8.Švejda AloisŠlancar Jiří-5-7-5  0308
9.Vutov IvanHušek Jan911-3-2-72309
10.Stibor TomášKuchař Pavel-9-10-10  03010
11.Švejda AloisHušek Jindřich         
12.Vutov IvanŠlancar Jiří         
13.Stibor TomášHušek Jan         
14.Hanák ZdeněkKuchař Pavel         
15.Vutov IvanHušek Jindřich         
16.Stibor Tomᚊlancar Jiří         
17.Hanák ZdeněkHušek Jan         
18.Švejda AloisKuchař Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stibor Tomáš02Hušek Jindřich20
Hanák Zdeněk02Šlancar Jiří20
Švejda Alois02Hušek Jan20
Vutov Ivan02Kuchař Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11440:362T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubčík Roman
Kalivoda Martin
 
 
Kamenský Petr
Frolek Radek
 
 
6-797 3110
2.Rybár Dušan ml.
Rybár Dušan st.
 
 
Látal Roman
Černý Zdeněk
 
 
996  3020
3.Kalivoda MartinKamenský Petr5-12-10-8 1321
4.Rybár Dušan st.Černý Zdeněk10-5125 3131
5.Rybár Dušan ml.Frolek Radek748  3041
6.Jakubčík RomanLátal Roman8810  3051
7.Rybár Dušan st.Kamenský Petr-6103-1083261
8.Rybár Dušan ml.Černý Zdeněk736  3071
9.Jakubčík RomanFrolek Radek7-108-893281
10.Kalivoda MartinLátal Roman79-6-993291
11.Rybár Dušan ml.Kamenský Petr7811  30101
12.Jakubčík RomanČerný Zdeněk         
13.Kalivoda MartinFrolek Radek         
14.Rybár Dušan st.Látal Roman         
15.Jakubčík RomanKamenský Petr         
16.Kalivoda MartinČerný Zdeněk         
17.Rybár Dušan st.Frolek Radek         
18.Rybár Dušan ml.Látal Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalivoda Martin11Kamenský Petr12
Rybár Dušan st.20Černý Zdeněk02
Rybár Dušan ml.30Frolek Radek02
Jakubčík Roman20Látal Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:33520:559TJ Sokol Vracov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář David
Drábek Milan
 
 
Koutný František
Vašík Michal
 
 
-89-710-92301
2.Příkaský Zbyněk
Kotásková Petra
 
 
Trcala Miroslav
Petrželka Tomáš
 
 
787  3011
3.Kotásková PetraKoutný František-6-12-11  0312
4.Drábek MilanVašík Michal-99107 3122
5.Kolář DavidTrcala Miroslav-8-12-5  0323
6.Příkaský ZbyněkPetrželka Tomáš78-8-8-142324
7.Drábek MilanKoutný František-108-9-4 1325
8.Kolář DavidVašík Michal-76-610-52326
9.Příkaský ZbyněkTrcala Miroslav1571  3036
10.Kotásková PetraPetrželka Tomáš10-11-8-14 1337
11.Kolář DavidKoutný František-4-7-6  0338
12.Příkaský ZbyněkVašík Michal7-85-1143248
13.Kotásková PetraTrcala Miroslav-7-5-7  0349
14.Drábek MilanPetrželka Tomáš89-9-3-1023410
15.Příkaský ZbyněkKoutný František-74-5  12  
16.Kotásková PetraVašík Michal         
17.Drábek MilanTrcala Miroslav         
18.Kolář DavidPetrželka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotásková Petra03Koutný František30
Drábek Milan12Vašík Michal12
Kolář David03Trcala Miroslav21
Příkaský Zbyněk21Petrželka Tomáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CVrchní
rozhodčí:
Vašík Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36658:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutný František
Boruta Vladislav
 
 
Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
-6-66773210
2.Vašík Michal
Trcala Miroslav
 
 
Valoušek František
Vala Vítězslav
 
 
78-87 3120
3.Vašík MichalHanák Jiří-109-1112-82321
4.Boruta VladislavVala Vítězslav6-9-9-9 1322
5.Trcala MiroslavSuský Stanislav89-119 3132
6.Koutný FrantišekValoušek František248  3042
7.Boruta VladislavHanák Jiří-8-9-9  0343
8.Trcala MiroslavVala Vítězslav7108  3053
9.Koutný FrantišekSuský Stanislav84-126 3163
10.Vašík MichalValoušek František-687-393273
11.Trcala MiroslavHanák Jiří-4-1-1  0374
12.Koutný FrantišekVala Vítězslav810-95 3184
13.Vašík MichalSuský Stanislav10-3311 3194
14.Boruta VladislavValoušek František-5-15-7  0395
15.Koutný FrantišekHanák Jiří74-4-6-82396
16.Vašík MichalVala Vítězslav11-9-9-14 1397
17.Boruta VladislavSuský Stanislav9-54-5-42398
18.Křiva ZdeněkValoušek František-3-8-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašík Michal22Hanák Jiří40
Boruta Vladislav04Vala Vítězslav22
Trcala Miroslav21Suský Stanislav13
Koutný František31Valoušek František22
Křiva Zdeněk01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Charvát Vavřinec
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:23538:495TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří st.
Charvát Vavřinec
 
 
Kamenský Petr
Žajdlík Ludvík
 
 
-11-7-3  0301
2.Šťavík Ondřej
Hřebačka Tomáš
 
 
Černý Zdeněk
Lanová Renata
 
 
-7-9101073211
3.Soukal Jiří st.Kamenský Petr-9-6-10  0312
4.Charvát VavřinecŽajdlík Ludvík89-85 3122
5.Hřebačka TomášČerný Zdeněk-69-10683232
6.Šťavík OndřejLanová Renata556  3042
7.Charvát VavřinecKamenský Petr-8-9710-62343
8.Hřebačka Tomᚎajdlík Ludvík-9576 3153
9.Šťavík OndřejČerný Zdeněk-938-9103263
10.Soukal Jiří st.Lanová Renata8-879 3173
11.Hřebačka TomášKamenský Petr879  3083
12.Šťavík OndřejŽajdlík Ludvík-9868 3193
13.Soukal Jiří st.Černý Zdeněk-6-8-8  0394
14.Charvát VavřinecLanová Renata8-797 31104
15.Šťavík OndřejKamenský Petr547  30  
16.Soukal Jiří st.Žajdlík Ludvík         
17.Charvát VavřinecČerný Zdeněk         
18.Hřebačka TomášLanová Renata         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukal Jiří st.12Kamenský Petr21
Charvát Vavřinec21Žajdlík Ludvík03
Hřebačka Tomáš30Černý Zdeněk12
Šťavík Ondřej30Lanová Renata03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
Šlancar Jiří
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36677:662nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafařík Jan
Hladký Rostislav
 
 
Jakubčík Roman
Kalivoda Martin
 
 
39-97 3110
2.Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Rybár Dušan st.
Juras Pavel
 
 
-3-39-7 1311
3.Šafařík JanRybár Dušan st.10-7-76103221
4.Kuchař PavelJakubčík Roman9-811-8-92322
5.Hladký RostislavJuras Pavel674  3032
6.Šlancar JiříKalivoda Martin710-6-8103242
7.Kuchař PavelRybár Dušan st.97-108 3152
8.Hladký RostislavJakubčík Roman-7-54-5 1353
9.Šlancar JiříJuras Pavel14-9-13-11 1354
10.Šafařík JanKalivoda Martin769  3064
11.Hladký RostislavRybár Dušan st.13-535 3174
12.Šlancar JiříJakubčík Roman-8-9-5  0375
13.Šafařík JanJuras Pavel011-62 3185
14.Kuchař PavelKalivoda Martin-3-6-5  0386
15.Šlancar JiříRybár Dušan st.79-7-9-42387
16.Šafařík JanJakubčík Roman5-947 3197
17.Kuchař PavelJuras Pavel-10-10-4  0398
18.Hladký RostislavKalivoda Martin3-12-93-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šafařík Jan40Rybár Dušan st.13
Kuchař Pavel13Jakubčík Roman31
Hladký Rostislav22Juras Pavel22
Šlancar Jiří13Kalivoda Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:20575:490SKST Mart Hodonín Stavoimpex F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Štěpán
Lorenc David
 
 
Kolář David
Drábek Milan
 
 
-71179 3110
2.Malík Vladimír
Kosík Tomáš
 
 
Příkaský Zbyněk
Chvátal Tomáš
 
 
-4-1096-92311
3.Brhel ŠtěpánChvátal Tomáš-7794 3121
4.Kosík TomášPříkaský Zbyněk9-13-9783231
5.Lorenc DavidKolář David9-3-86-72332
6.Malík VladimírDrábek Milan2-9-44-92333
7.Kosík TomášChvátal Tomáš845  3043
8.Lorenc DavidPříkaský Zbyněk7315  3053
9.Malík VladimírKolář David-3-696123263
10.Brhel ŠtěpánDrábek Milan4-774 3173
11.Lorenc DavidChvátal Tomáš687  3083
12.Malík VladimírPříkaský Zbyněk99-9-9-62384
13.Brhel ŠtěpánKolář David-411107 3194
14.Kosík TomášDrábek Milan232  30104
15.Malík VladimírChvátal Tomáš         
16.Brhel ŠtěpánPříkaský Zbyněk         
17.Kosík TomášKolář David         
18.Lorenc DavidDrábek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brhel Štěpán30Chvátal Tomáš03
Kosík Tomáš30Příkaský Zbyněk12
Lorenc David21Kolář David12
Malík Vladimír12Drábek Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:31667:624TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábek Ivo
Vacenovský Pavel
 
 
Volek Pavel ml.
Šubík Jiří
 
 
-949-5-62301
2.Čechovský Václav
Čechovský Martin
 
 
Zástěra Libor
Kratochvíl Jaroslav
 
 
8113  3011
3.Mikeska MichalVolek Pavel ml.-75-34113221
4.Čechovský VáclavKratochvíl Jaroslav5-8106 3131
5.Čechovský MartinZástěra Libor969  3041
6.Salajka MilanŠubík Jiří7-1245 3151
7.Čechovský VáclavVolek Pavel ml.5-10-9-7 1352
8.Čechovský MartinKratochvíl Jaroslav-756-1383262
9.Salajka MilanZástěra Libor-74-7-9 1363
10.Mikeska MichalŠubík Jiří1299  3073
11.Čechovský MartinVolek Pavel ml.78-10-963283
12.Salajka MilanKratochvíl Jaroslav5-7-9-5 1384
13.Mikeska MichalZástěra Libor68-913 3194
14.Čechovský VáclavŠubík Jiří-9-77-6 1395
15.Salajka MilanVolek Pavel ml.-10-98-4 1396
16.Mikeska MichalKratochvíl Jaroslav-12-5-9  0397
17.Čechovský VáclavZástěra Libor-61279 31107
18.Čechovský MartinŠubík Jiří366  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeska Michal31Volek Pavel ml.22
Čechovský Václav22Kratochvíl Jaroslav22
Čechovský Martin30Zástěra Libor13
Salajka Milan13Šubík Jiří12
Připomínky nejsou. Zápas č. 18 byl dohrán před zápasem č.17



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4360:174SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbáček Milan
Novák Radek
 
 
Švejda Alois
Hanák Zdeněk
 
 
5108  3010
2.Charvát Vít ml.
Kuchařič Jiří st.
 
 

 
 
WO    3020
3.Charvát Vít ml.Švejda Alois1-89-563230
4.Hrbáček MilanHanák Zdeněk889  3040
5.Kuchařič Jiří st.Mikulík Jan645  3050
6.Novák RadekWO    3060
7.Hrbáček MilanŠvejda Alois7-8-6693270
8.Kuchařič Jiří st.Hanák Zdeněk6112  3080
9.Novák RadekMikulík Jan262  3090
10.Charvát Vít ml.WO    30100
11.Kuchařič Jiří st.Švejda Alois         
12.Novák RadekHanák Zdeněk         
13.Charvát Vít ml.Mikulík Jan         
14.Hrbáček Milan         
15.Novák RadekŠvejda Alois         
16.Charvát Vít ml.Hanák Zdeněk         
17.Hrbáček MilanMikulík Jan         
18.Kuchařič Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Charvát Vít ml.10Švejda Alois02
Hrbáček Milan20Hanák Zdeněk02
Kuchařič Jiří st.20Mikulík Jan02
Novák Radek10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Suský Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:Valoušek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:Vala Vítězslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35634:644nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
Kamenský Petr
Žajdlík Ludvík
 
 
6-888 3110
2.Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
Lanová Renata
Černý Zdeněk
 
 
458  3020
3.Vala VítězslavKamenský Petr8-11-3-32321
4.Suský StanislavŽajdlík Ludvík-8-8-7  0322
5.Valoušek FrantišekČerný Zdeněk-8-59-7 1323
6.Hanák JiříLanová Renata-9-77-4 1324
7.Suský StanislavKamenský Petr-49-8-7 1325
8.Valoušek FrantišekŽajdlík Ludvík-5107-793235
9.Hanák JiříČerný Zdeněk8510  3045
10.Vala VítězslavLanová Renata3-1098 3155
11.Valoušek FrantišekKamenský Petr7-8-8-5 1356
12.Hanák JiříŽajdlík Ludvík74-910 3166
13.Vala VítězslavČerný Zdeněk7-108-7103276
14.Suský StanislavLanová Renata-118-10-8 1377
15.Hanák JiříKamenský Petr-8387 3187
16.Vala VítězslavŽajdlík Ludvík488  3097
17.Suský StanislavČerný Zdeněk-211-3-11 1398
18.Valoušek FrantišekLanová Renata-8-8-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vala Vítězslav31Kamenský Petr31
Suský Stanislav04Žajdlík Ludvík13
Valoušek František13Černý Zdeněk22
Hanák Jiří31Lanová Renata31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:35551:589TJ Sokol Vracov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří st.
Hoch Vítek
 
 
Koutný František
Boruta Vladislav
 
 
-4-8-4  0301
2.Šťavík Ondřej
Charvát Vavřinec
 
 
Trcala Miroslav
Vašík Michal
 
 
6-510-573211
3.Hoch VítekKoutný František-10-10-9  0312
4.Soukal Jiří st.Trcala Miroslav7114  3022
5.Charvát VavřinecVašík Michal11-10-9-7 1323
6.Šťavík OndřejBoruta Vladislav1128  3033
7.Soukal Jiří st.Koutný František-81344 3143
8.Charvát VavřinecTrcala Miroslav-8-710763253
9.Šťavík OndřejVašík Michal938  3063
10.Hoch VítekBoruta Vladislav-6-8-4  0364
11.Charvát VavřinecKoutný František-5-7-5  0365
12.Šťavík OndřejTrcala Miroslav10-10-6-9 1366
13.Hoch VítekVašík Michal-78-8-12 1367
14.Soukal Jiří st.Boruta Vladislav-88-58-102368
15.Šťavík OndřejKoutný František-5-78-9 1369
16.Hoch VítekTrcala Miroslav10-6-63-423610
17.Soukal Jiří st.Vašík Michal6-11   11  
18.Charvát VavřinecBoruta Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hoch Vítek04Koutný František31
Soukal Jiří st.21Trcala Miroslav22
Charvát Vavřinec12Vašík Michal21
Šťavík Ondřej22Boruta Vladislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
Šlancar Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31616:619TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Příkaský Zbyněk
Malošek Radek
 
 
7-71011 3110
2.Hušek Jan
Hušek Jindřich
 
 
Drábek Milan
Chvátal Tomáš
 
 
9911  3020
3.Hušek JindřichMalošek Radek98-7-6-72321
4.Šlancar JiříPříkaský Zbyněk7-7-7-6 1322
5.Hušek JanDrábek Milan6413  3032
6.Kuchař PavelChvátal Tomáš-6-8-5  0333
7.Šlancar JiříMalošek Radek-11789 3143
8.Hušek JanPříkaský Zbyněk8-4-3-6 1344
9.Kuchař PavelDrábek Milan-98-101073254
10.Hušek JindřichChvátal Tomáš75-116 3164
11.Hušek JanMalošek Radek-6-7-6  0365
12.Kuchař PavelPříkaský Zbyněk-4-6-2  0366
13.Hušek JindřichDrábek Milan4129  3076
14.Šlancar JiříChvátal Tomáš-365-643286
15.Kuchař PavelMalošek Radek-11-852-92387
16.Hušek JindřichPříkaský Zbyněk-7-7-5  0388
17.Šlancar JiříDrábek Milan948  3098
18.Hušek JanChvátal Tomáš996  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hušek Jindřich22Malošek Radek31
Šlancar Jiří31Příkaský Zbyněk40
Hušek Jan22Drábek Milan04
Kuchař Pavel13Chvátal Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FVrchní
rozhodčí:
Kosík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34471:542T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lorenc David
Kosík Tomáš
 
 
Jakubčík Roman
Juras Pavel
 
 
-9-2-4  0301
2.Mikulecký Marek
Hašlík Jakub
 
 
Rybár Dušan ml.
Rybár Dušan st.
 
 
-9-4-3  0302
3.Kosík TomášRybár Dušan ml.-59-10-9 1303
4.Mikulecký MarekRybár Dušan st.-7-597-42304
5.Hašlík JakubJakubčík Roman-8-98953214
6.Lorenc DavidJuras Pavel-643-3-92315
7.Mikulecký MarekRybár Dušan ml.-2-9-5  0316
8.Hašlík JakubRybár Dušan st.895  3026
9.Lorenc DavidJakubčík Roman-951012 3136
10.Kosík TomášJuras Pavel-1188-5-132337
11.Hašlík JakubRybár Dušan ml.-7-9-8  0338
12.Lorenc DavidRybár Dušan st.-1081011 3148
13.Kosík TomášJakubčík Roman-9-6-12  0349
14.Mikulecký MarekJuras Pavel-89-6-9 13410
15.Lorenc DavidRybár Dušan ml.-109   11  
16.Kosík TomášRybár Dušan st.         
17.Mikulecký MarekJakubčík Roman         
18.Hašlík JakubJuras Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kosík Tomáš03Rybár Dušan ml.30
Mikulecký Marek03Rybár Dušan st.12
Hašlík Jakub21Jakubčík Roman12
Lorenc David21Juras Pavel30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1341:177TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salajka Milan
Drábek Ivo
 
 
Švejda Alois
Mikulík Jan
 
 
375  3010
2.Čechovský Martin
Čechovský Václav
 
 
Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
744  3020
3.Drábek IvoŠvejda Alois486  3030
4.Čechovský MartinHanák Zdeněk685  3040
5.Salajka MilanStibor Tomáš663  3050
6.Čechovský VáclavMikulík Jan645  3060
7.Čechovský MartinŠvejda Alois786  3070
8.Salajka MilanHanák Zdeněk3-9115 3180
9.Čechovský VáclavStibor Tomáš557  3090
10.Drábek IvoMikulík Jan372  30100
11.Salajka MilanŠvejda Alois         
12.Čechovský VáclavHanák Zdeněk         
13.Drábek IvoStibor Tomáš         
14.Čechovský MartinMikulík Jan         
15.Čechovský VáclavŠvejda Alois         
16.Drábek IvoHanák Zdeněk         
17.Čechovský MartinStibor Tomáš         
18.Salajka MilanMikulík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drábek Ivo20Švejda Alois02
Čechovský Martin20Hanák Zdeněk02
Salajka Milan20Stibor Tomáš02
Čechovský Václav20Mikulík Jan02
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22540:497SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
Volek Pavel ml.
Šubík Jiří
 
 
-10-11-7  0301
2.Hrbáček Milan
Bábíček Josef
 
 
Hrabec Lukáš
Kratochvíl Jaroslav
 
 
4-764 3111
3.Charvát Vít ml.Volek Pavel ml.9-5-12-9 1312
4.Hrbáček MilanKratochvíl Jaroslav8-59-993222
5.Bábíček JosefŠubík Jiří55-912 3132
6.Kuchařič Jiří st.Hrabec Lukáš786  3042
7.Hrbáček MilanVolek Pavel ml.6-86-8-62343
8.Bábíček JosefKratochvíl Jaroslav10-495 3153
9.Kuchařič Jiří st.Šubík Jiří5-893 3163
10.Charvát Vít ml.Hrabec Lukáš99-95 3173
11.Bábíček JosefVolek Pavel ml.-7-7-4  0374
12.Kuchařič Jiří st.Kratochvíl Jaroslav8-4-1010123284
13.Charvát Vít ml.Šubík Jiří698  3094
14.Hrbáček MilanHrabec Lukáš-99810 31104
15.Kuchařič Jiří st.Volek Pavel ml.-87-9-8 13  
16.Charvát Vít ml.Kratochvíl Jaroslav         
17.Hrbáček MilanŠubík Jiří         
18.Bábíček JosefHrabec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Vít ml.21Volek Pavel ml.30
Hrbáček Milan21Kratochvíl Jaroslav03
Bábíček Josef21Šubík Jiří03
Kuchařič Jiří st.30Hrabec Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:Hrabec Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:37589:618TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volek Pavel ml.
Šubík Jiří
 
 
Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
-72-11-8 1301
2.Kratochvíl Jaroslav
Hrabec Lukáš
 
 
Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
10-9-5-9 1302
3.Hrabec LukášHanák Jiří-7-6-4  0303
4.Šubík JiříVala Vítězslav9-2-10-8 1304
5.Kratochvíl JaroslavSuský Stanislav4-7-4-0 1305
6.Volek Pavel ml.Valoušek František467  3015
7.Šubík JiříHanák Jiří-12-9-6  0316
8.Kratochvíl JaroslavVala Vítězslav-76315 3126
9.Volek Pavel ml.Suský Stanislav636  3036
10.Hrabec LukášValoušek František-10-7-9  0337
11.Kratochvíl JaroslavHanák Jiří-9-9-6  0338
12.Volek Pavel ml.Vala Vítězslav-8693 3148
13.Hrabec LukášSuský Stanislav-710-9693258
14.Šubík JiříValoušek František8-811-783268
15.Volek Pavel ml.Hanák Jiří10-978 3178
16.Hrabec LukášVala Vítězslav10-5-3-11 1379
17.Šubík JiříSuský Stanislav6-6-710-723710
18.Kratochvíl JaroslavValoušek František4-7-68932  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrabec Lukáš13Hanák Jiří31
Šubík Jiří13Vala Vítězslav22
Kratochvíl Jaroslav12Suský Stanislav22
Volek Pavel ml.40Valoušek František12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Svoboda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31294:419TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švejda Alois
Mikulík Jan
 
 
Soukal Jiří st.
Hoch Vítek
 
 
4-49-5-72301
2.Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
Charvát Vavřinec
Šťavík Ondřej
 
 
-4-3-5  0302
3.Mikulík JanŠťavík Ondřej-2-3-3  0303
4.Stibor TomášCharvát Vavřinec59-7-9-92304
5.Švejda AloisSoukal Jiří st.-6688 3114
6.Hanák ZdeněkHoch Vítek-11-6-2  0315
7.Stibor Tomᚊťavík Ondřej-4-87-7 1316
8.Švejda AloisCharvát Vavřinec8-28-9-92317
9.Hanák ZdeněkSoukal Jiří st.-6-13-5  0318
10.Mikulík JanHoch Vítek-5-7-4  0319
11.Švejda AloisŠťavík Ondřej-5-8-6  03110
12.Hanák ZdeněkCharvát Vavřinec         
13.Mikulík JanSoukal Jiří st.         
14.Stibor TomášHoch Vítek         
15.Hanák ZdeněkŠťavík Ondřej         
16.Mikulík JanCharvát Vavřinec         
17.Stibor TomášSoukal Jiří st.         
18.Švejda AloisHoch Vítek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikulík Jan02Šťavík Ondřej30
Stibor Tomáš02Charvát Vavřinec20
Švejda Alois12Soukal Jiří st.11
Hanák Zdeněk02Hoch Vítek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Bezucha Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:31642:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybár Dušan ml.
Rybár Dušan st.
 
 
Salajka Milan
Mikeska Michal
 
 
1165  3010
2.Kalivoda Martin
Jakubčík Roman
 
 
Čechovský Martin
Čechovský Václav
 
 
6-6-2773220
3.Rybár Dušan ml.Čechovský Martin-6-6-9  0321
4.Jakubčík RomanČechovský Václav9-4-11-8 1322
5.Kalivoda MartinMikeska Michal-85-6-7 1323
6.Juras PavelSalajka Milan583  3033
7.Jakubčík RomanČechovský Martin-109-4-6 1334
8.Kalivoda MartinČechovský Václav-97711 3144
9.Juras PavelMikeska Michal-99-9-4 1345
10.Rybár Dušan ml.Salajka Milan-8743 3155
11.Kalivoda MartinČechovský Martin-58-48-22356
12.Juras PavelČechovský Václav8812  3066
13.Rybár Dušan ml.Mikeska Michal668  3076
14.Jakubčík RomanSalajka Milan875  3086
15.Juras PavelČechovský Martin-219-78-132387
16.Rybár Dušan ml.Čechovský Václav785  3097
17.Jakubčík RomanMikeska Michal6-11-9-10 1398
18.Rybár Dušan st.Salajka Milan-57-11-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybár Dušan ml.31Čechovský Martin40
Jakubčík Roman13Čechovský Václav13
Kalivoda Martin12Mikeska Michal31
Juras Pavel22Salajka Milan13
Rybár Dušan st.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19531:470SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Zbyněk
Chvátal Tomáš
 
 
Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
-87-12853210
2.Kolář David
Drábek Milan
 
 
Hrbáček Milan
Novák Radek
 
 
-8-5811-122311
3.Chvátal TomášKuchařič Jiří st.758  3021
4.Kolář DavidNovák Radek-88-81083231
5.Drábek MilanHrbáček Milan-4-4101093241
6.Příkaský ZbyněkCharvát Vít ml.7-897 3151
7.Kolář DavidKuchařič Jiří st.-8-127-1 1352
8.Drábek MilanNovák Radek7-8-9-9 1353
9.Příkaský ZbyněkHrbáček Milan686  3063
10.Chvátal TomášCharvát Vít ml.79-78 3173
11.Drábek MilanKuchařič Jiří st.6-775 3183
12.Příkaský ZbyněkNovák Radek83-143 3193
13.Chvátal TomášHrbáček Milan695  30103
14.Kolář DavidCharvát Vít ml.         
15.Příkaský ZbyněkKuchařič Jiří st.         
16.Chvátal TomášNovák Radek         
17.Kolář DavidHrbáček Milan         
18.Drábek MilanCharvát Vít ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvátal Tomáš30Kuchařič Jiří st.12
Kolář David11Novák Radek12
Drábek Milan21Hrbáček Milan03
Příkaský Zbyněk30Charvát Vít ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CVrchní
rozhodčí:
Vašík Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:35614:605TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutný František
Boruta Vladislav
 
 
Hušek Jindřich
Hladký Rostislav
 
 
-6536 3110
2.Trcala Miroslav
Petrželka Tomáš
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
7-9-109-92311
3.Vašík MichalHladký Rostislav-4-8-6  0312
4.Boruta VladislavŠlancar Jiří-9-8-7  0313
5.Petrželka TomášHušek Jindřich-10-485-72314
6.Koutný FrantišekKuchař Pavel6-11710 3124
7.Boruta VladislavHladký Rostislav-8-8-4  0325
8.Petrželka Tomᚊlancar Jiří5-7-88-102326
9.Koutný FrantišekHušek Jindřich462  3036
10.Vašík MichalKuchař Pavel-7-967-82337
11.Petrželka TomášHladký Rostislav-8-6-4  0338
12.Koutný FrantišekŠlancar Jiří385  3048
13.Vašík MichalHušek Jindřich59-610 3158
14.Trcala MiroslavKuchař Pavel3-688 3168
15.Koutný FrantišekHladký Rostislav6-688 3178
16.Vašík MichalŠlancar Jiří-10-58-8 1379
17.Trcala MiroslavHušek Jindřich-710-37-1323710
18.Petrželka TomášKuchař Pavel-99-811832  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašík Michal13Hladký Rostislav31
Boruta Vladislav02Šlancar Jiří31
Petrželka Tomáš03Hušek Jindřich22
Koutný František40Kuchař Pavel12
Trcala Miroslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Frolek Radek
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:36504:567SKST Mart Hodonín Stavoimpex F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamenský Petr
Žajdlík Ludvík
 
 
Mikulecký Marek
Veselý Jan
 
 
8-8-5-9 1301
2.Vaverka Lubomír
Frolek Radek
 
 
Lorenc David
Šebesta Štefan
 
 
4-114-473211
3.Žajdlík LudvíkLorenc David-8-6-5  0312
4.Černý ZdeněkVeselý Jan-8-97-8 1313
5.Vaverka LubomírMikulecký Marek-10-76783223
6.Kamenský PetrŠebesta Štefan-9989 3133
7.Černý ZdeněkLorenc David-5-8-10  0334
8.Vaverka LubomírVeselý Jan-2815-8-152335
9.Kamenský PetrMikulecký Marek104-9-10-82336
10.Žajdlík LudvíkŠebesta Štefan-9-4-9  0337
11.Vaverka LubomírLorenc David-912-9-5 1338
12.Kamenský PetrVeselý Jan-3-4-8  0339
13.Frolek RadekMikulecký Marek8-989 3149
14.Černý ZdeněkŠebesta Štefan-69-8-9 13410
15.Kamenský PetrLorenc David         
16.Frolek RadekVeselý Jan         
17.Černý ZdeněkMikulecký Marek         
18.Vaverka LubomírŠebesta Štefan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žajdlík Ludvík02Lorenc David30
Černý Zdeněk03Veselý Jan30
Vaverka Lubomír12Mikulecký Marek12
Kamenský Petr12Šebesta Štefan21
Frolek Radek10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30653:606TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubík Jiří
Zástěra Libor
 
 
Kubík Josef
Hoch Vítek
 
 
3-9-37-82301
2.Volek Pavel ml.
Kratochvíl Jaroslav
 
 
Charvát Vavřinec
Hřebačka Tomáš
 
 
989  3011
3.Šubík JiříKubík Josef10-5-96-112312
4.Zástěra LiborHřebačka Tomáš7-9-96-72313
5.Kratochvíl JaroslavCharvát Vavřinec386  3023
6.Volek Pavel ml.Hoch Vítek757  3033
7.Zástěra LiborKubík Josef744  3043
8.Kratochvíl JaroslavHřebačka Tomáš-10-8-8  0344
9.Volek Pavel ml.Charvát Vavřinec685  3054
10.Šubík JiříHoch Vítek-9-38983264
11.Kratochvíl JaroslavKubík Josef-11-8-3  0365
12.Volek Pavel ml.Hřebačka Tomáš-10-37-6 1366
13.Šubík JiříCharvát Vavřinec-6456 3176
14.Zástěra LiborSoukal Jiří st.-11-99-6 1377
15.Volek Pavel ml.Kubík Josef5-1376 3187
16.Šubík JiříHřebačka Tomáš7-4-4-11 1388
17.Zástěra LiborCharvát Vavřinec75-66 3198
18.Kratochvíl JaroslavSoukal Jiří st.109-39 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šubík Jiří22Kubík Josef22
Zástěra Libor22Hřebačka Tomáš40
Kratochvíl Jaroslav22Charvát Vavřinec04
Volek Pavel ml.31Hoch Vítek02
   Soukal Jiří st.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
Damborský Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30306:394TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
Valoušek František
Vala Vítězslav
 
 
-108-98-82301
2.Švejda Alois
Mikulík Jan
 
 
Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
-9-9-8  0302
3.Stibor TomášHanák Jiří-4-6-6  0303
4.Mikulík JanVala Vítězslav-10-5-13  0304
5.Švejda AloisSuský Stanislav-7-710-12 1305
6.Hanák ZdeněkValoušek František4-7-3-9 1306
7.Mikulík JanHanák Jiří-5-7-7  0307
8.Švejda AloisVala Vítězslav-6-10-10  0308
9.Hanák ZdeněkSuský Stanislav7-4-13-7 1309
10.Stibor TomášValoušek František-9-79-12 13010
11.Švejda AloisHanák Jiří6-4   11  
12.Hanák ZdeněkVala Vítězslav         
13.Stibor TomášSuský Stanislav         
14.Mikulík JanValoušek František         
15.Hanák ZdeněkHanák Jiří         
16.Stibor TomášVala Vítězslav         
17.Mikulík JanSuský Stanislav         
18.Švejda AloisValoušek František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stibor Tomáš02Hanák Jiří20
Mikulík Jan02Vala Vítězslav20
Švejda Alois02Suský Stanislav20
Hanák Zdeněk02Valoušek František20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít ml.
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22544:506T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubčík Roman
Kalivoda Martin
 
 
Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
10-9-9-6 1301
2.Rybár Dušan ml.
Rybár Dušan st.
 
 
Hrbáček Milan
Bábíček Josef
 
 
8-41011 3111
3.Rybár Dušan st.Kuchařič Jiří st.86-8-5103221
4.Rybár Dušan ml.Bábíček Josef6-859 3131
5.Kalivoda MartinHrbáček Milan-987-8113241
6.Jakubčík RomanCharvát Vít ml.7310  3051
7.Rybár Dušan ml.Kuchařič Jiří st.545  3061
8.Kalivoda MartinBábíček Josef-39-15-42362
9.Jakubčík RomanHrbáček Milan5610  3072
10.Rybár Dušan st.Charvát Vít ml.-9-98-8 1373
11.Kalivoda MartinKuchařič Jiří st.-7-119-5 1374
12.Jakubčík RomanBábíček Josef67-5-573284
13.Rybár Dušan st.Hrbáček Milan8-114-5103294
14.Rybár Dušan ml.Charvát Vít ml.788  30104
15.Jakubčík RomanKuchařič Jiří st.         
16.Rybár Dušan st.Bábíček Josef         
17.Rybár Dušan ml.Hrbáček Milan         
18.Kalivoda MartinCharvát Vít ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybár Dušan st.21Kuchařič Jiří st.12
Rybár Dušan ml.30Bábíček Josef12
Kalivoda Martin12Hrbáček Milan03
Jakubčík Roman30Charvát Vít ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec AVrchní
rozhodčí:
Příkaský Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:30631:627SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář David
Drábek Milan
 
 
Salajka Milan
Drábek Ivo
 
 
758  3010
2.Příkaský Zbyněk
Kotásková Petra
 
 
Čechovský Václav
Mikeska Michal
 
 
7-569 3120
3.Kotásková PetraMikeska Michal7-59-6113230
4.Kolář DavidČechovský Václav-55107 3140
5.Drábek MilanVacenovský Pavel-7911-9-72341
6.Příkaský ZbyněkDrábek Ivo8-9-77-72342
7.Kolář DavidMikeska Michal9-4-810-62343
8.Drábek MilanČechovský Václav-5-577-52344
9.Příkaský ZbyněkVacenovský Pavel-8537 3154
10.Kotásková PetraDrábek Ivo-6112-793264
11.Drábek MilanMikeska Michal-77-13-4 1365
12.Příkaský ZbyněkČechovský Václav-48810 3175
13.Kotásková PetraVacenovský Pavel-5-5-9  0376
14.Kolář DavidDrábek Ivo88-510 3186
15.Příkaský ZbyněkMikeska Michal-1059-163296
16.Kotásková PetraČechovský Václav6-847 31106
17.Kolář DavidVacenovský Pavel         
18.Drábek MilanDrábek Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotásková Petra31Mikeska Michal22
Kolář David21Čechovský Václav13
Drábek Milan03Vacenovský Pavel21
Příkaský Zbyněk31Drábek Ivo12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CVrchní
rozhodčí:
Vašík Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:33542:542SKST Mart Hodonín Stavoimpex F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutný František
Boruta Vladislav
 
 
Kosík Tomáš
Malík Vladimír
 
 
166  3010
2.Trcala Miroslav
Petrželka Tomáš
 
 
Brhel Štěpán
Lorenc David
 
 
-89-9-9 1311
3.Petrželka TomášBrhel Štěpán6-69-3-102312
4.Boruta VladislavLorenc David-8-7-6  0313
5.Trcala MiroslavMalík Vladimír84-84 3123
6.Koutný FrantišekKosík Tomáš-931115 3133
7.Boruta VladislavBrhel Štěpán158  3043
8.Trcala MiroslavLorenc David-42-54-32344
9.Koutný FrantišekMalík Vladimír569  3054
10.Petrželka TomášKosík Tomáš-8-8810-112355
11.Trcala MiroslavBrhel Štěpán-79-1-9 1356
12.Koutný FrantišekLorenc David7-857 3166
13.Petrželka TomášMalík Vladimír-9-9-6  0367
14.Vašík MichalKosík Tomáš-6-9-10  0368
15.Koutný FrantišekBrhel Štěpán-6-9-6  0369
16.Petrželka TomášLorenc David7-4-9-6 13610
17.Vašík MichalMalík Vladimír-129   11  
18.Trcala MiroslavKosík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petrželka Tomáš04Brhel Štěpán31
Boruta Vladislav11Lorenc David31
Trcala Miroslav12Malík Vladimír12
Koutný František31Kosík Tomáš21
Vašík Michal01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:35450:534TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žajdlík Ludvík
Pukl Ondřej
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
9-8-29-62301
2.Lanová Renata
Černý Zdeněk
 
 
Hladký Rostislav
Hušek Jindřich
 
 
7-5-99-92302
3.Pukl OndřejHladký Rostislav-4-6-6  0303
4.Černý ZdeněkHušek Jindřich-717-8953213
5.Lanová RenataŠlancar Jiří-5885 3123
6.Žajdlík LudvíkKuchař Pavel-7-96-9 1324
7.Černý ZdeněkHladký Rostislav-5-6-1  0325
8.Lanová RenataHušek Jindřich5-7-7263235
9.Žajdlík LudvíkŠlancar Jiří-7-8-14  0336
10.Pukl OndřejKuchař Pavel-9-9-4  0337
11.Lanová RenataHladký Rostislav11-9-5-5 1338
12.Žajdlík LudvíkHušek Jindřich-88-11-8 1339
13.Pukl OndřejŠlancar Jiří9-59-6-823310
14.Černý ZdeněkKuchař Pavel-5    01  
15.Žajdlík LudvíkHladký Rostislav         
16.Pukl OndřejHušek Jindřich         
17.Černý ZdeněkŠlancar Jiří         
18.Lanová RenataKuchař Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pukl Ondřej03Hladký Rostislav30
Černý Zdeněk11Hušek Jindřich12
Lanová Renata21Šlancar Jiří21
Žajdlík Ludvík03Kuchař Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Průdek Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:Suský Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:Vala Vítězslav
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:36557:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Vítězslav
Pluháček Radek
 
 
Hušek Jan
Hušek Jindřich
 
 
-5-59-6 1301
2.Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
Hladký Rostislav
Kuchař Pavel
 
 
785  3011
3.Vala VítězslavHladký Rostislav-4-7-4  0312
4.Suský StanislavHušek Jan786  3022
5.Pluháček RadekHušek Jindřich-2-4-5  0323
6.Hanák JiříKuchař Pavel-73-91293233
7.Suský StanislavHladký Rostislav6-5410 3143
8.Pluháček RadekHušek Jan-4-5-7  0344
9.Hanák JiříHušek Jindřich77-96 3154
10.Vala VítězslavKuchař Pavel12-9-2-4 1355
11.Pluháček RadekHladký Rostislav-1-5-5  0356
12.Hanák JiříHušek Jan9-837 3166
13.Vala VítězslavHušek Jindřich-410-9783276
14.Suský StanislavKuchař Pavel-66-6683286
15.Hanák JiříHladký Rostislav97-7-9-92387
16.Vala VítězslavHušek Jan-7-4-5  0388
17.Suský StanislavHušek Jindřich789  3098
18.Pluháček RadekKuchař Pavel-8-7-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vala Vítězslav13Hladký Rostislav31
Suský Stanislav40Hušek Jan22
Pluháček Radek04Hušek Jindřich13
Hanák Jiří31Kuchař Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Charvát Vavřinec
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:26590:520TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří st.
Kubík Josef
 
 
Kosík Tomáš
Hlobil Albert
 
 
-7-5-10  0301
2.Charvát Vavřinec
Šťavík Ondřej
 
 
Malík Vladimír
Šebesta Štefan
 
 
98-92 3111
3.Soukal Jiří st.Malík Vladimír-7-4-10  0312
4.Charvát VavřinecKosík Tomáš843  3022
5.Kubík JosefŠebesta Štefan1134  3032
6.Šťavík OndřejHlobil Albert533  3042
7.Charvát VavřinecMalík Vladimír-5-12-7  0343
8.Kubík JosefKosík Tomáš-869-7-92344
9.Šťavík OndřejŠebesta Štefan-91210-963254
10.Soukal Jiří st.Hlobil Albert-56-6-7 1355
11.Kubík JosefMalík Vladimír713  3065
12.Šťavík OndřejKosík Tomáš8137  3075
13.Soukal Jiří st.Šebesta Štefan-8688 3185
14.Charvát VavřinecHlobil Albert7-10-10-12 1386
15.Šťavík OndřejMalík Vladimír57-89 3196
16.Soukal Jiří st.Kosík Tomáš-6-10-6  0397
17.Charvát VavřinecŠebesta Štefan868  30107
18.Kubík JosefHlobil Albert710   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukal Jiří st.13Malík Vladimír22
Charvát Vavřinec22Kosík Tomáš22
Kubík Josef21Šebesta Štefan04
Šťavík Ondřej40Hlobil Albert21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:22603:499TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salajka Milan
Bohunský Rostislav
 
 
Koutný František
Boruta Vladislav
 
 
998  3010
2.Král Jiří
Vacenovský Pavel
 
 
Petrželka Tomáš
Valko Jan
 
 
77-79 3120
3.Bohunský RostislavKoutný František-8-86-7 1321
4.Vacenovský PavelPetrželka Tomáš6-6-10-11 1322
5.Král JiříBoruta Vladislav786  3032
6.Salajka MilanValko Jan72-94 3142
7.Vacenovský PavelKoutný František-4-105-6 1343
8.Král JiříPetrželka Tomáš-88-7-6 1344
9.Salajka MilanBoruta Vladislav5610  3054
10.Bohunský RostislavValko Jan6105  3064
11.Král JiříKoutný František9-9-98-72365
12.Salajka MilanPetrželka Tomáš1211-9-9-112366
13.Bohunský RostislavBoruta Vladislav-9-565123276
14.Vacenovský PavelValko Jan339  3086
15.Salajka MilanKoutný FrantišekWO    3096
16.Bohunský RostislavPetrželka Tomáš797  30106
17.Vacenovský PavelBoruta Vladislav830  30  
18.Král JiříValko Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bohunský Rostislav31Koutný František30
Vacenovský Pavel12Petrželka Tomáš31
Král Jiří12Boruta Vladislav03
Salajka Milan21Valko Jan03
WO10WO01
ne Zápas č.17skončil dříve jak zápas č.16



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37668:704nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Radek
Hrbáček Milan
 
 
Černý Zdeněk
Žajdlík Ludvík
 
 
869  3010
2.Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
Frolek Radek
Vaverka Lubomír
 
 
-106108 3120
3.Novák RadekVaverka Lubomír-4-5-7  0321
4.Charvát Vít ml.Černý Zdeněk89-10-10-82322
5.Hrbáček MilanFrolek Radek-14105-8103232
6.Kuchařič Jiří st.Žajdlík Ludvík11-7-2783242
7.Charvát Vít ml.Vaverka Lubomír4-8-3-4 1343
8.Hrbáček MilanČerný Zdeněk-11-49-10 1344
9.Kuchařič Jiří st.Frolek Radek979  3054
10.Novák RadekŽajdlík Ludvík9-9-89-72355
11.Hrbáček MilanVaverka Lubomír-5-6-6  0356
12.Kuchařič Jiří st.Černý Zdeněk-6-78-10 1357
13.Novák RadekFrolek Radek-89-9-6 1358
14.Charvát Vít ml.Žajdlík Ludvík8-998 3168
15.Kuchařič Jiří st.Vaverka Lubomír-8-7-8  0369
16.Novák RadekČerný Zdeněk-87-9773279
17.Charvát Vít ml.Frolek Radek9-798 3189
18.Hrbáček MilanŽajdlík Ludvík-99610 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Radek13Vaverka Lubomír40
Charvát Vít ml.22Černý Zdeněk31
Hrbáček Milan22Frolek Radek13
Kuchařič Jiří st.22Žajdlík Ludvík13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:32378:467T.J. Sokol Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubík Jiří
Zástěra Libor
 
 
Bezucha Jan
Rybár Dušan ml.
 
 
-3-3-6  0301
2.Kratochvíl Jaroslav
Volek Pavel ml.
 
 
Jakubčík Roman
Juras Pavel
 
 
95-11-9-82302
3.Šubík JiříRybár Dušan ml.-11-10-3  0303
4.Zástěra LiborJakubčík Roman-4-9-8  0304
5.Kratochvíl JaroslavRybár Dušan st.-11109-8-82305
6.Volek Pavel ml.Juras Pavel988  3015
7.Zástěra LiborRybár Dušan ml.-9-8-8  0316
8.Kratochvíl JaroslavJakubčík Roman109-47 3126
9.Volek Pavel ml.Rybár Dušan st.3-6103 3136
10.Šubík JiříJuras Pavel-6-7-5  0337
11.Kratochvíl JaroslavRybár Dušan ml.-7-5-9  0338
12.Volek Pavel ml.Jakubčík Roman-5-88-6 1339
13.Šubík JiříRybár Dušan st.-4-6-6  03310
14.Zástěra LiborJuras Pavel         
15.Volek Pavel ml.Rybár Dušan ml.         
16.Šubík JiříJakubčík Roman         
17.Zástěra LiborRybár Dušan st.         
18.Kratochvíl JaroslavJuras Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šubík Jiří03Rybár Dušan ml.30
Zástěra Libor02Jakubčík Roman21
Kratochvíl Jaroslav12Rybár Dušan st.21
Volek Pavel ml.21Juras Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30283:409SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Zdeněk
Stibor Tomáš
 
 
Příkaský Zbyněk
Kolář David
 
 
-5-88-5 1301
2.Švejda Alois
Čepera Roman
 
 
Chvátal Antonín
Chvátal Tomáš
 
 
-55-7-6 1302
3.Čepera RomanChvátal Antonín6-3-4-5 1303
4.Hanák ZdeněkChvátal Tomáš-87-99-82304
5.Stibor TomášKolář David-6-3-5  0305
6.Švejda AloisPříkaský Zbyněk7-7-5-5 1306
7.Hanák ZdeněkChvátal Antonín698  3016
8.Stibor TomášChvátal Tomáš-112-6-4 1317
9.Švejda AloisKolář David-5-7-9  0318
10.Čepera RomanPříkaský Zbyněk-3-3-6  0319
11.Stibor TomášChvátal Antonín-7-11-4  03110
12.Švejda AloisChvátal Tomáš7-8   11  
13.Čepera RomanKolář David         
14.Hanák ZdeněkPříkaský Zbyněk         
15.Švejda AloisChvátal Antonín         
16.Čepera RomanChvátal Tomáš         
17.Hanák ZdeněkKolář David         
18.Stibor TomášPříkaský Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čepera Roman02Chvátal Antonín21
Hanák Zdeněk11Chvátal Tomáš20
Stibor Tomáš03Kolář David20
Švejda Alois02Příkaský Zbyněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Suský Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:Valoušek František
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27582:557TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
Kosík Tomáš
Hlobil Albert
 
 
10-5-7-7 1301
2.Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
Šebesta Štefan
Kraus Jan
 
 
3-10115 3111
3.Vala VítězslavKosík Tomáš-8-774-32312
4.Suský StanislavHlobil Albert9-787 3122
5.Valoušek FrantišekŠebesta Štefan-2-6-4  0323
6.Hanák JiříKraus Jan658  3033
7.Suský StanislavKosík Tomáš63-8-7-72334
8.Valoušek FrantišekHlobil Albert-107-17123244
9.Hanák JiříŠebesta Štefan-9787 3154
10.Vala VítězslavKraus Jan1071  3064
11.Valoušek FrantišekKosík Tomáš-2-4-5  0365
12.Hanák JiříHlobil Albert897  3075
13.Vala VítězslavŠebesta Štefan-106-9-3 1376
14.Suský StanislavKraus Jan103-10-893286
15.Hanák JiříKosík Tomáš657  3096
16.Vala VítězslavHlobil Albert-1199-8832106
17.Suský StanislavŠebesta Štefan         
18.Valoušek FrantišekKraus Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vala Vítězslav22Kosík Tomáš31
Suský Stanislav21Hlobil Albert04
Valoušek František12Šebesta Štefan21
Hanák Jiří40Kraus Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:10422:291TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vavřinec
Kubík Josef
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
-9-10-7  0301
2.Hřebačka Tomáš
Šťavík Ondřej
 
 
Blažek Jiří
Hušek Jindřich
 
 
899  3011
3.Charvát VavřinecBlažek Jiří4610  3021
4.Kubík JosefŠlancar Jiří-8-7-12  0322
5.Hřebačka TomášKuchař Pavel-8-82383232
6.Šťavík OndřejHušek Jindřich143  3042
7.Kubík JosefBlažek Jiří-9677 3152
8.Hřebačka Tomᚊlancar Jiří627  3062
9.Šťavík OndřejKuchař Pavel179  3072
10.Charvát VavřinecHušek Jindřich551  3082
11.Hřebačka TomášBlažek Jiří-75159 3192
12.Šťavík OndřejŠlancar Jiří693  30102
13.Charvát VavřinecKuchař Pavel         
14.Kubík JosefHušek Jindřich         
15.Šťavík OndřejBlažek Jiří         
16.Charvát VavřinecŠlancar Jiří         
17.Kubík JosefKuchař Pavel         
18.Hřebačka TomášHušek Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Vavřinec20Blažek Jiří03
Kubík Josef11Šlancar Jiří12
Hřebačka Tomáš30Kuchař Pavel02
Šťavík Ondřej30Hušek Jindřich02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Salajka Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13468:359TJ Slovan Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salajka Milan
Bohunský Rostislav
 
 
Frolek Radek
Vaverka Lubomír
 
 
-4768 3110
2.Drábek Ivo
Čechovský Martin
 
 
Černý Zdeněk
Lanová Renata
 
 
688  3020
3.Drábek IvoVaverka Lubomír448  3030
4.Bohunský RostislavČerný Zdeněk949  3040
5.Salajka MilanFrolek Radek-9696 3150
6.Čechovský MartinLanová Renata8-113-9-62351
7.Bohunský RostislavVaverka Lubomír8-9-6-13 1352
8.Salajka MilanČerný Zdeněk56-106 3162
9.Čechovský MartinFrolek Radek782  3072
10.Drábek IvoLanová Renata7-8-4863282
11.Salajka MilanVaverka Lubomír47-7-953292
12.Čechovský MartinČerný Zdeněk485  30102
13.Drábek IvoFrolek Radek4    10  
14.Bohunský RostislavLanová Renata         
15.Čechovský MartinVaverka Lubomír         
16.Drábek IvoČerný Zdeněk         
17.Bohunský RostislavFrolek Radek         
18.Salajka MilanLanová Renata         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drábek Ivo20Vaverka Lubomír12
Bohunský Rostislav11Černý Zdeněk03
Salajka Milan30Frolek Radek02
Čechovský Martin21Lanová Renata11
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:28666:542SK Baník Ratíškovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchařič Jiří st.
Charvát Vít ml.
 
 
Vašík Michal
Valko Jan
 
 
662  3010
2.Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 
Trcala Miroslav
Petrželka Tomáš
 
 
9-9-43-132311
3.Charvát Vít ml.Vašík Michal28-9-10-102312
4.Hrbáček MilanPetrželka Tomáš1089  3022
5.Charvát Vít st.Trcala Miroslav8-76-2-82323
6.Kuchařič Jiří st.Valko Jan4-685 3133
7.Hrbáček MilanVašík Michal-13-9-9  0334
8.Charvát Vít st.Petrželka Tomáš448  3044
9.Kuchařič Jiří st.Trcala Miroslav-7-6-7  0345
10.Charvát Vít ml.Valko Jan-9496 3155
11.Charvát Vít st.Vašík MichalWO    3065
12.Kuchařič Jiří st.Petrželka Tomáš-95-98-52366
13.Charvát Vít ml.Trcala Miroslav-66-11-13 1367
14.Hrbáček MilanValko Jan-8-11-8  0368
15.Kuchařič Jiří st.Vašík MichalWO    3078
16.Charvát Vít ml.Petrželka Tomáš858  3088
17.Hrbáček MilanTrcala Miroslav6-7910 3198
18.Charvát Vít st.Valko Jan59-107 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Vít ml.22Vašík Michal20
Hrbáček Milan22Petrželka Tomáš13
Charvát Vít st.21Trcala Miroslav31
Kuchařič Jiří st.12Valko Jan13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání