Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclav, Lesní 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
10:39Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:515:15245:259nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Látalová Lucie
Dohnálková Natálie
 
 
Koberová Klára
Garčicová Karolína
 
 
1173  3010
2.Novotná EliškaJanoušková Nikola-9-8-2  0311
3.Dohnálková NatálieKoberová Klára-8-4-10  0312
4.Látalová LucieGarčicová Karolína729  3022
5.Dohnálková NatálieJanoušková Nikola1084  3032
6.Novotná EliškaGarčicová Karolína-6-4-1  0333
7.Látalová LucieKoberová Klára-9-1-5  0334
8.Dohnálková NatálieGarčicová Karolína688  3044
9.Látalová LucieJanoušková Nikola325  3054
10.Novotná EliškaKoberová Klára-2-5-3  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotná Eliška03Janoušková Nikola12
Dohnálková Natálie21Koberová Klára30
Látalová Lucie21Garčicová Karolína12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:54Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:9393:272TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázdová Marie
Šenková Kateřina
 
 
Veselá Pavlína
Škňouřilová Tereza
 
 
-98-11753210
2.Adamíková DagmarDvořáčková Nela515  3020
3.Brázdová MarieVeselá Pavlína-9-67513230
4.Šenková KateřinaŠkňouřilová Tereza410-910 3140
5.Brázdová MarieDvořáčková Nela126  3050
6.Adamíková DagmarŠkňouřilová Tereza-6966 3160
7.Šenková KateřinaVeselá Pavlína857  3070
8.Brázdová MarieŠkňouřilová Tereza-578-7-102371
9.Šenková KateřinaDvořáčková Nela386  3081
10.Adamíková DagmarVeselá Pavlína749  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adamíková Dagmar30Dvořáčková Nela03
Brázdová Marie21Veselá Pavlína03
Šenková Kateřina30Škňouřilová Tereza12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclav, Lesní 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 11:45 Začátek
utkání
11:21Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:12353:291TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodáková Aneta
Knappeová Aneta
 
 
Dohnálková Natálie
Látalová Lucie
 
 
597  3010
2.Pilátová LucieDohnálková Natálie-7-8-5  0311
3.Vodáková AnetaNovotná Eliška547  3021
4.Straková DanaLátalová Lucie-6-64-5 1322
5.Vodáková AnetaDohnálková Natálie-6528 3132
6.Knappeová AnetaLátalová Lucie-514-88-62333
7.Straková DanaNovotná Eliška722  3043
8.Vodáková AnetaLátalová Lucie9-1398 3153
9.Straková DanaDohnálková Natálie8710  3063
10.Knappeová AnetaNovotná Eliška5-864 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pilátová Lucie01Dohnálková Natálie12
Vodáková Aneta30Novotná Eliška03
Straková Dana21Látalová Lucie21
Knappeová Aneta11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy