Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia CVrchní
rozhodčí:
Svoboda Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:45Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:10339:269TTC Moravská Slavia C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halasová Ludmila
Stejskalová Nikol
 
 
Veselá Pavlína
Škňouřilová Tereza
 
 
978  3010
2.Stejskalová NikolŠkňouřilová Tereza-88-5863220
3.Goliášová JanaVeselá Pavlína3-1095 3130
4.Halasová LudmilaDvořáčková Nela456  3040
5.Goliášová JanaŠkňouřilová Tereza-8-8-9  0341
6.Stejskalová NikolDvořáčková Nela1148  3051
7.Halasová LudmilaVeselá Pavlína8612  3061
8.Goliášová JanaDvořáčková Nela738  3071
9.Halasová LudmilaŠkňouřilová Tereza14-78 3181
10.Pilitowská LeaVeselá Pavlína-4-8-3  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stejskalová Nikol20Škňouřilová Tereza12
Goliášová Jana21Veselá Pavlína12
Halasová Ludmila30Dvořáčková Nela03
Pilitowská Lea01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u BrnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:523:18382:305nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázdová Marie
Křivánková Dana
 
 
Šnajdrová Monika
Koplíková Klára
 
 
86-6-793210
2.Křivánková DanaŠnajdrová Monika10-594 3120
3.Brázdová MarieKoplíková Klára-87-98-62321
4.Šenková KateřinaWO    3031
5.Brázdová MarieŠnajdrová Monika-36-57-72332
6.Křivánková DanaWO    3042
7.Šenková KateřinaKoplíková Klára-65-8-15 1343
8.Brázdová MarieWO    3053
9.Šenková KateřinaŠnajdrová Monika-68-4-9 1354
10.Křivánková DanaKoplíková Klára7-6-97-92355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Křivánková Dana11Šnajdrová Monika21
Brázdová Marie02Koplíková Klára30
Šenková Kateřina02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Svoboda Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 11:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:20310:349TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koberová Klára
Garčicová Karolína
 
 
Vodáková Aneta
Knappeová Aneta
 
 
-9-79-10 1301
2.Garčicová KarolínaPilátová Lucie6-887 3111
3.Koberová KláraKnappeová Aneta989  3021
4.Janoušková NikolaVodáková Aneta-98-7-3 1322
5.Koberová KláraPilátová Lucie586  3032
6.Garčicová KarolínaVodáková Aneta-4-7-3  0333
7.Janoušková NikolaKnappeová Aneta14-6-4-5 1334
8.Koberová KláraVodáková Aneta-9-7-4  0335
9.Janoušková NikolaPilátová Lucie-99105 3145
10.Garčicová KarolínaKnappeová Aneta7-5-5-7 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Garčicová Karolína12Pilátová Lucie03
Koberová Klára21Knappeová Aneta21
Janoušková Nikola12Vodáková Aneta30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
Svoboda Libor
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 11:45 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:12339:281TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáčková Nela
Škňouřilová Tereza
 
 
Škůrková Marcela
Oušková Sára
 
 
9-545 3110
2.Škňouřilová TerezaŠkůrková Marcela887  3020
3.Veselá PavlínaLustigová Barbora643  3030
4.Dvořáčková NelaJiřičková Markéta-57-611-82331
5.Veselá PavlínaŠkůrková Marcela-9-10-8  0332
6.Škňouřilová TerezaJiřičková Markéta983  3042
7.Dvořáčková NelaLustigová Barbora9-853 3152
8.Veselá PavlínaJiřičková Markéta-89611 3162
9.Dvořáčková NelaŠkůrková Marcela-5-2-8  0363
10.Škňouřilová TerezaLustigová Barbora265  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Škňouřilová Tereza30Škůrková Marcela21
Veselá Pavlína21Lustigová Barbora03
Dvořáčková Nela12Jiřičková Markéta12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS