Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín BVrchní
rozhodčí:
Vařečka Karel
HOSTUJÍCÍ:Spartak Kaplice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30 Spartak Kaplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabec Ondřej
Marková Ivana
 
 
Pospíšil Jaroslav
Beneš Petr
 
 
     0301
2.Soumar Milan
Polanský Milan
 
 
Kratochvílová Mirka
Beneš Pavel st.
 
 
     1302
3.Marková IvanaBeneš Petr     0303
4.Polanský MilanPospíšil Jaroslav     0304
5.Brabec OndřejBeneš Pavel st.     2305
6.Soumar MilanKratochvílová Mirka     2306
7.Polanský MilanBeneš Petr     0307
8.Brabec OndřejPospíšil Jaroslav     2308
9.Soumar MilanBeneš Pavel st.     0309
10.Marková IvanaKratochvílová Mirka     03010
11.Brabec OndřejBeneš Petr         
12.Soumar MilanPospíšil Jaroslav         
13.Marková IvanaBeneš Pavel st.         
14.Polanský MilanKratochvílová Mirka         
15.Soumar MilanBeneš Petr         
16.Marková IvanaPospíšil Jaroslav         
17.Polanský MilanBeneš Pavel st.         
18.Brabec OndřejKratochvílová Mirka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marková Ivana02Beneš Petr20
Polanský Milan02Pospíšil Jaroslav20
Brabec Ondřej02Beneš Pavel st.20
Soumar Milan02Kratochvílová Mirka20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín CVrchní
rozhodčí:
Javořík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Malovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:31 OST Velešín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ferenčík František
Betka Kamil
 
 
Milota Miroslav
Plojhar Ota
 
 
     3210
2.Chromeček Vladimír
Peterka Vilém
 
 
Kolář Otakar
Kadlec Pavel
 
 
     1311
3.Betka KamilKolář Otakar     0312
4.Chromeček VladimírKadlec Pavel     0313
5.Vraspír MartinMilota Miroslav     2314
6.Ferenčík FrantišekPlojhar Ota     3224
7.Chromeček VladimírKolář Otakar     2325
8.Vraspír MartinKadlec Pavel     3235
9.Ferenčík FrantišekMilota Miroslav     3245
10.Betka KamilPlojhar Ota     3055
11.Vraspír MartinKolář Otakar     0356
12.Ferenčík FrantišekKadlec Pavel     3066
13.Betka KamilMilota Miroslav     3076
14.Chromeček VladimírPlojhar Ota     3086
15.Ferenčík FrantišekKolář Otakar     0387
16.Betka KamilKadlec Pavel     3297
17.Chromeček VladimírMilota Miroslav     30107
18.Vraspír MartinPlojhar Ota         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Betka Kamil31Kolář Otakar40
Chromeček Vladimír22Kadlec Pavel13
Vraspír Martin12Milota Miroslav13
Ferenčík František31Plojhar Ota03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křemže - Holubov AVrchní
rozhodčí:
CHMEL PETR
HOSTUJÍCÍ:Sokol N. Ves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD KRÁSETÍNRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11 Křemže - Holubov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hůlka Jan
Kudláček Zbyněk
 
 
Lojka David
Návara Filip
 
 
     3210
2.Opelka Jaroslav
Reitinger Jiří
 
 
Paleček Vladimír
Houška Miroslav
 
 
     3020
3.Hůlka JanPaleček Vladimír     3230
4.Reitinger JiříLojka David     3040
5.Kudláček ZbyněkNávara Filip     3150
6.Opelka JaroslavHouška Miroslav     3060
7.Reitinger JiříPaleček Vladimír     0361
8.Kudláček ZbyněkLojka David     3171
9.Opelka JaroslavNávara Filip     3181
10.Hůlka JanHouška Miroslav     3091
11.Kudláček ZbyněkPaleček Vladimír     31101
12.Opelka JaroslavLojka David         
13.Hůlka JanNávara Filip         
14.Reitinger JiříHouška Miroslav         
15.Opelka JaroslavPaleček Vladimír         
16.Hůlka JanLojka David         
17.Reitinger JiříNávara Filip         
18.Kudláček ZbyněkHouška Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hůlka Jan20Paleček Vladimír12
Reitinger Jiří11Lojka David02
Kudláček Zbyněk30Návara Filip02
Opelka Jaroslav20Houška Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší Brod AVrchní
rozhodčí:
Kuchta Štefan
HOSTUJÍCÍ:Lhenice ARozhodčí:Tranová Eva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velká tělocvična ZŠ Vyšší BrodRozhodčí:Tran Martin
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Vařil Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28 KST ZŠ Vyšší Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházková Šárka
Meškánová Andrea
 
 
Gyori Richard
Houška Jaromír
 
 
     2301
2.Procházka Jaroslav
Kuchta Kamil nejml.
 
 
Sivera Radek
Sivera Adam
 
 
     3111
3.Procházka JaroslavGyori Richard     3021
4.Kuchta Kamil nejml.Sivera Adam     1322
5.Meškánová AndreaHouška Jaromír     3232
6.Procházková ŠárkaSivera Radek     3142
7.Kuchta Kamil nejml.Gyori Richard     1343
8.Meškánová AndreaSivera Adam     2344
9.Procházková ŠárkaHouška Jaromír     3054
10.Procházka JaroslavSivera Radek     3064
11.Meškánová AndreaGyori Richard     0365
12.Procházková ŠárkaSivera Adam     3175
13.Procházka JaroslavHouška Jaromír     3285
14.Kuchta Kamil nejml.Sivera Radek     2386
15.Procházková ŠárkaGyori Richard     0387
16.Procházka JaroslavSivera Adam     3097
17.Kuchta Kamil nejml.Houška Jaromír     30107
18.Meškánová AndreaSivera Radek     23  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Jaroslav40Gyori Richard31
Kuchta Kamil nejml.13Sivera Adam22
Meškánová Andrea12Houška Jaromír04
Procházková Šárka31Sivera Radek12
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vodňany CVrchní
rozhodčí:
Turek Václav
HOSTUJÍCÍ:Protivín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22 Sokol Vodňany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabec Oldřich
Soucha Jan
 
 
Klárner Jakub
Vařečka Ondřej
 
 
     3210
2.Bauer Jiří ml.
Vaněčková Eliška
 
 
Vařečka Pavel
Šťastný Michael ml.
 
 
     3220
3.Bauer Jiří ml.Klárner Jakub     3030
4.Brabec OldřichVařečka Ondřej     3140
5.Vaněčková EliškaVařečka Pavel     3250
6.Soucha JanŠťastný Michael ml.     3060
7.Brabec OldřichKlárner Jakub     3070
8.Vaněčková EliškaVařečka Ondřej     0371
9.Soucha JanVařečka Pavel     1372
10.Bauer Jiří ml.Šťastný Michael ml.     3282
11.Vaněčková EliškaKlárner Jakub     3092
12.Soucha JanVařečka Ondřej     2393
13.Bauer Jiří ml.Vařečka Pavel     2394
14.Brabec OldřichŠťastný Michael ml.     31104
15.Soucha JanKlárner Jakub     30  
16.Bauer Jiří ml.Vařečka Ondřej         
17.Brabec OldřichVařečka Pavel         
18.Vaněčková EliškaŠťastný Michael ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bauer Jiří ml.21Klárner Jakub03
Brabec Oldřich30Vařečka Ondřej21
Vaněčková Eliška21Vařečka Pavel21
Soucha Jan12Šťastný Michael ml.03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS