Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Kaplice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Protivín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bělidlo 114, Kaplice, Herna ST v areálu TJ Spartak KapliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10 Spartak Kaplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jaroslav
Beneš Petr
 
 
Mareš Zdeněk
Marková Ivana
 
 
     3110
2.Kratochvílová Mirka
Beneš Pavel st.
 
 
Patzelt Pavel
Polanský Milan
 
 
     3220
3.Kratochvílová MirkaMareš Zdeněk     1321
4.Beneš Pavel st.Marková Ivana     3031
5.Pospíšil JaroslavPatzelt Pavel     3041
6.Beneš PetrPolanský Milan     3051
7.Beneš Pavel st.Mareš Zdeněk     3161
8.Pospíšil JaroslavMarková Ivana     3171
9.Beneš PetrPatzelt Pavel     3081
10.Kratochvílová MirkaPolanský Milan     3191
11.Pospíšil JaroslavMareš Zdeněk     31101
12.Beneš PetrMarková Ivana         
13.Kratochvílová MirkaPatzelt Pavel         
14.Beneš Pavel st.Polanský Milan         
15.Beneš PetrMareš Zdeněk         
16.Kratochvílová MirkaMarková Ivana         
17.Beneš Pavel st.Patzelt Pavel         
18.Pospíšil JaroslavPolanský Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kratochvílová Mirka11Mareš Zdeněk12
Beneš Pavel st.20Marková Ivana02
Pospíšil Jaroslav30Patzelt Pavel02
Beneš Petr20Polanský Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Malovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OST Velešín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ MaloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:24 SK Malovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milota Miroslav
Plojhar Ota
 
 
Peterka Vilém
Vraspír Martin
 
 
     3010
2.Kolář Otakar
Kadlec Pavel
 
 
Chromeček Vladimír
Betka Kamil
 
 
     3020
3.Kadlec PavelBetka Kamil     2321
4.Milota MiroslavChromeček Vladimír     3131
5.Plojhar OtaPeterka Vilém     3041
6.Kolář OtakarVraspír Martin     3051
7.Milota MiroslavBetka Kamil     1352
8.Plojhar OtaChromeček Vladimír     1353
9.Kolář OtakarPeterka Vilém     3163
10.Kadlec PavelVraspír Martin     1364
11.Plojhar OtaBetka Kamil     1365
12.Kolář OtakarChromeček Vladimír     3075
13.Kadlec PavelPeterka Vilém     3285
14.Milota MiroslavVraspír Martin     3095
15.Kolář OtakarBetka Kamil     1396
16.Kadlec PavelChromeček Vladimír     32106
17.Milota MiroslavPeterka Vilém         
18.Plojhar OtaVraspír Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadlec Pavel22Betka Kamil40
Milota Miroslav21Chromeček Vladimír13
Plojhar Ota12Peterka Vilém03
Kolář Otakar31Vraspír Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol N. Ves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Křemže - Holubov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna N.VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:32 Křemže - Holubov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malčák Karel
Lojka David
 
 
Hůlka Jan
Kudláček Zbyněk
 
 
     2301
2.Návara Filip
Vrábek Otto
 
 
Opelka Jaroslav
Dobrovodský Martin
 
 
     0302
3.Malčák KarelHůlka Jan     0303
4.Morávek JiříOpelka Jaroslav     0304
5.Návara FilipDobrovodský Martin     0305
6.Lojka DavidKudláček Zbyněk     3115
7.Morávek JiříHůlka Jan     0316
8.Návara FilipOpelka Jaroslav     0317
9.Lojka DavidDobrovodský Martin     3127
10.Malčák KarelKudláček Zbyněk     0328
11.Návara FilipHůlka Jan     0329
12.Lojka DavidOpelka Jaroslav     13210
13.Malčák KarelDobrovodský Martin     30  
14.Morávek JiříKudláček Zbyněk         
15.Lojka DavidHůlka Jan         
16.Malčák KarelOpelka Jaroslav         
17.Morávek JiříDobrovodský Martin         
18.Návara FilipKudláček Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malčák Karel02Hůlka Jan30
Morávek Jiří02Opelka Jaroslav30
Návara Filip03Dobrovodský Martin11
Lojka David21Kudláček Zbyněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lhenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gyori Richard
Sivera Radek
 
 
Procházka Jaroslav
Kuchta Kamil nejml.
 
 
     0301
2.Sivera Adam
Houška Jaromír
 
 
Procházková Šárka
Meškánová Andrea
 
 
     3011
3.Sivera RadekProcházka Jaroslav     2312
4.Houška JaromírProcházková Šárka     1313
5.Gyori RichardKuchta Kamil nejml.     2314
6.Sivera AdamMeškánová Andrea     3024
7.Houška JaromírProcházka Jaroslav     1325
8.Gyori RichardProcházková Šárka     3235
9.Sivera AdamKuchta Kamil nejml.     3145
10.Sivera RadekMeškánová Andrea     0346
11.Gyori RichardProcházka Jaroslav     1347
12.Sivera AdamProcházková Šárka     3157
13.Sivera RadekKuchta Kamil nejml.     3167
14.Houška JaromírMeškánová Andrea     3177
15.Sivera AdamProcházka Jaroslav     3287
16.Sivera RadekProcházková Šárka     1388
17.Houška JaromírKuchta Kamil nejml.     1389
18.Gyori RichardMeškánová Andrea     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sivera Radek13Procházka Jaroslav31
Houška Jaromír13Procházková Šárka22
Gyori Richard22Kuchta Kamil nejml.22
Sivera Adam40Meškánová Andrea13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vodňany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:25 Protivín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vařečka Pavel
Zoch Samuel
 
 
Turek Václav
Bauer Jiří ml.
 
 
     3010
2.Klárner Jakub
Vařečka Ondřej
 
 
Brabec Oldřich
Špatný Albert
 
 
     2311
3.Klárner JakubTurek Václav     0312
4.Vařečka OndřejBrabec Oldřich     3122
5.Zoch SamuelBauer Jiří ml.     3032
6.Färber FrantišekŠpatný Albert     3042
7.Vařečka OndřejTurek Václav     2343
8.Zoch SamuelBrabec Oldřich     3053
9.Färber FrantišekBauer Jiří ml.     1354
10.Klárner JakubŠpatný Albert     3064
11.Zoch SamuelTurek Václav     3274
12.Färber FrantišekBrabec Oldřich     3184
13.Klárner JakubBauer Jiří ml.     3294
14.Vařečka OndřejŠimoník Vladimír     2395
15.Färber FrantišekTurek Václav     2396
16.Klárner JakubBrabec Oldřich     31106
17.Vařečka OndřejBauer Jiří ml.         
18.Zoch SamuelŠimoník Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klárner Jakub31Turek Václav31
Vařečka Ondřej12Brabec Oldřich04
Zoch Samuel30Bauer Jiří ml.12
Färber František22Špatný Albert02
   Šimoník Vladimír10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS