Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Kaplice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vodňany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bělidlo 114, Kaplice, Herna ST v areálu TJ Spartak KapliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28 Spartak Kaplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jaroslav
Beneš Petr
 
 
Brabec Oldřich
Páral Lukáš
 
 
     3110
2.Kratochvílová Mirka
Beneš Pavel st.
 
 
Turek Václav
Bauer Jiří ml.
 
 
     2311
3.Kratochvílová MirkaTurek Václav     0312
4.Beneš Pavel st.Bauer Jiří ml.     1313
5.Pospíšil JaroslavBrabec Oldřich     3223
6.Beneš PetrPáral Lukáš     3033
7.Beneš Pavel st.Turek Václav     1334
8.Pospíšil JaroslavBauer Jiří ml.     1335
9.Beneš PetrBrabec Oldřich     3045
10.Kratochvílová MirkaPáral Lukáš     3155
11.Pospíšil JaroslavTurek Václav     2356
12.Beneš PetrBauer Jiří ml.     3066
13.Kratochvílová MirkaBrabec Oldřich     3176
14.Beneš Pavel st.Páral Lukáš     3186
15.Beneš PetrTurek Václav     3196
16.Kratochvílová MirkaBauer Jiří ml.     0397
17.Beneš Pavel st.Brabec Oldřich     30107
18.Pospíšil JaroslavPáral Lukáš     32  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvílová Mirka22Turek Václav31
Beneš Pavel st.22Bauer Jiří ml.31
Pospíšil Jaroslav12Brabec Oldřich04
Beneš Petr40Páral Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lhenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Protivín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:35 Lhenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gyori Richard
Houška Jaromír
 
 
Vařečka Pavel
Zoch Samuel
 
 
     1301
2.Sivera Adam
Sivera Radek
 
 
Klárner Jakub
Vařečka Ondřej
 
 
     3211
3.Gyori RichardZoch Samuel     0312
4.Sivera RadekKlárner Jakub     3222
5.Houška JaromírVařečka Ondřej     3132
6.Sivera AdamVařečka Pavel     1333
7.Sivera RadekZoch Samuel     0334
8.Houška JaromírKlárner Jakub     3144
9.Sivera AdamVařečka Ondřej     3154
10.Gyori RichardVařečka Pavel     3264
11.Houška JaromírZoch Samuel     2365
12.Sivera AdamKlárner Jakub     1366
13.Gyori RichardVařečka Ondřej     3176
14.Sivera RadekVařečka Pavel     0377
15.Sivera AdamZoch Samuel     3187
16.Gyori RichardKlárner Jakub     3197
17.Sivera RadekVařečka Ondřej     32107
18.Houška JaromírVařečka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gyori Richard31Zoch Samuel31
Sivera Radek22Klárner Jakub13
Houška Jaromír21Vařečka Ondřej04
Sivera Adam22Vařečka Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol N. Ves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna N.VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:36 KST ZŠ Vyšší Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Troup Miroslav
Malčák Karel
 
 
Meškánová Andrea
Procházková Šárka
 
 
     2301
2.Houška Miroslav
Paleček Vladimír
 
 
Kuchta Kamil nejml.
Procházka Jaroslav
 
 
     2302
3.Malčák KarelProcházka Jaroslav     2303
4.Troup MiroslavProcházková Šárka     0304
5.Paleček VladimírKuchta Kamil nejml.     3214
6.Houška MiroslavMeškánová Andrea     3124
7.Troup MiroslavProcházka Jaroslav     0325
8.Paleček VladimírProcházková Šárka     3235
9.Houška MiroslavKuchta Kamil nejml.     3145
10.Malčák KarelMeškánová Andrea     3055
11.Paleček VladimírProcházka Jaroslav     2356
12.Houška MiroslavProcházková Šárka     3066
13.Malčák KarelKuchta Kamil nejml.     1367
14.Troup MiroslavMeškánová Andrea     1368
15.Houška MiroslavProcházka Jaroslav     0369
16.Malčák KarelProcházková Šárka     13610
17.Troup MiroslavKuchta Kamil nejml.     23  
18.Paleček VladimírMeškánová Andrea         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malčák Karel13Procházka Jaroslav40
Troup Miroslav03Procházková Šárka22
Paleček Vladimír21Kuchta Kamil nejml.12
Houška Miroslav31Meškánová Andrea12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křemže - Holubov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Malovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD KrásetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hůlka Jan
Dobrovodský Martin
 
 
Plojhar Ota
Milota Miroslav
 
 
     3110
2.Opelka Jaroslav
Reitinger Jiří
 
 
Kolář Otakar
Kadlec Pavel
 
 
     0311
3.Hůlka JanKadlec Pavel     1312
4.Reitinger JiříMilota Miroslav     3122
5.Dobrovodský MartinPlojhar Ota     3032
6.Opelka JaroslavKolář Otakar     2333
7.Reitinger JiříKadlec Pavel     3143
8.Dobrovodský MartinMilota Miroslav     3153
9.Opelka JaroslavPlojhar Ota     3163
10.Hůlka JanKolář Otakar     1364
11.Dobrovodský MartinKadlec Pavel     1365
12.Opelka JaroslavMilota Miroslav     3175
13.Hůlka JanPlojhar Ota     3185
14.Reitinger JiříKolář Otakar     2386
15.Opelka JaroslavKadlec Pavel     2387
16.Hůlka JanMilota Miroslav     1388
17.Reitinger JiříPlojhar Ota     3098
18.Dobrovodský MartinKolář Otakar     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hůlka Jan13Kadlec Pavel31
Reitinger Jiří31Milota Miroslav13
Dobrovodský Martin22Plojhar Ota04
Opelka Jaroslav22Kolář Otakar40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Protivín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ PřídolíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:23 OST Velešín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Betka Kamil
Ferenčík František
 
 
Topinka Václav
Mareš Zdeněk
 
 
     1301
2.Chromeček Vladimír
Vraspír Martin
 
 
Brabec Ondřej
Najmanová Ryšavá Lucie
 
 
     3111
3.Ferenčík FrantišekMareš Zdeněk     1312
4.Chromeček VladimírTopinka Václav     3022
5.Vraspír MartinBrabec Ondřej     3132
6.Betka KamilNajmanová Ryšavá Lucie     3042
7.Chromeček VladimírMareš Zdeněk     1343
8.Vraspír MartinTopinka Václav     2344
9.Betka KamilBrabec Ondřej     3054
10.Ferenčík FrantišekNajmanová Ryšavá Lucie     3064
11.Vraspír MartinMareš Zdeněk     0365
12.Betka KamilTopinka Václav     3275
13.Ferenčík FrantišekBrabec Ondřej     0376
14.Chromeček VladimírNajmanová Ryšavá Lucie     3086
15.Betka KamilMareš Zdeněk     3096
16.Ferenčík FrantišekTopinka Václav     31106
17.Chromeček VladimírBrabec Ondřej     23  
18.Vraspír MartinNajmanová Ryšavá Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ferenčík František22Mareš Zdeněk31
Chromeček Vladimír21Topinka Václav13
Vraspír Martin12Brabec Ondřej12
Betka Kamil40Najmanová Ryšavá Lucie03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS