Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Kaplice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OST Velešín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bělidlo 114, Kaplice, Herna ST v areálu TJ Spartak KapliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2 Spartak Kaplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Pavel st.
Kratochvílová Mirka
 
 
Vraspír Martin
Javořík Miroslav
 
 
     3110
2.Beneš Petr
Pospíšil Jaroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Kratochvílová MirkaStehlík Pavel     3030
4.Beneš PetrVraspír Martin     3040
5.Pospíšil JaroslavJavořík Miroslav     3050
6.Beneš Pavel st.WO    3060
7.Beneš PetrStehlík Pavel     3070
8.Pospíšil JaroslavVraspír Martin     3180
9.Beneš Pavel st.Javořík Miroslav     3090
10.Kratochvílová MirkaWO    30100
11.Pospíšil JaroslavStehlík Pavel         
12.Beneš Pavel st.Vraspír Martin         
13.Kratochvílová MirkaJavořík Miroslav         
14.Beneš Petr         
15.Beneš Pavel st.Stehlík Pavel         
16.Kratochvílová MirkaVraspír Martin         
17.Beneš PetrJavořík Miroslav         
18.Pospíšil Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kratochvílová Mirka10Stehlík Pavel02
Beneš Petr20Vraspír Martin02
Pospíšil Jaroslav20Javořík Miroslav02
Beneš Pavel st.10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Křemže - Holubov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21 Protivín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Zdeněk
Topinka Václav
 
 
Laštovička Jan
Jiráň Jiří
 
 
     3010
2.Marková Ivana
Brabec Ondřej
 
 
Opelka Jaroslav
Kudláček Zbyněk
 
 
     1311
3.Brabec OndřejOpelka Jaroslav     0312
4.Marková IvanaKudláček Zbyněk     1313
5.Mareš ZdeněkJiráň Jiří     3023
6.Topinka VáclavLaštovička Jan     3033
7.Marková IvanaOpelka Jaroslav     0334
8.Mareš ZdeněkKudláček Zbyněk     3144
9.Topinka VáclavJiráň Jiří     3054
10.Brabec OndřejLaštovička Jan     3164
11.Mareš ZdeněkOpelka Jaroslav     1365
12.Topinka VáclavKudláček Zbyněk     3175
13.Brabec OndřejJiráň Jiří     3085
14.Marková IvanaLaštovička Jan     3195
15.Topinka VáclavOpelka Jaroslav     32105
16.Brabec OndřejKudláček Zbyněk         
17.Marková IvanaJiráň Jiří         
18.Mareš ZdeněkLaštovička Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brabec Ondřej21Opelka Jaroslav31
Marková Ivana12Kudláček Zbyněk12
Mareš Zdeněk21Jiráň Jiří03
Topinka Václav40Laštovička Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Malovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ MaloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:28 SK Malovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Pavel
Plojhar Tomáš
 
 
Procházka Jaroslav
Kuchta Kamil nejml.
 
 
     1301
2.Kolář Otakar
Plojhar Ota
 
 
Mleziva Pavel
Meškánová Andrea
 
 
     3011
3.Kadlec PavelProcházka Jaroslav     3221
4.Plojhar OtaKuchta Kamil nejml.     3131
5.Plojhar TomášMeškánová Andrea     2332
6.Kolář OtakarMleziva Pavel     3042
7.Plojhar OtaProcházka Jaroslav     0343
8.Plojhar TomášKuchta Kamil nejml.     1344
9.Kolář OtakarMeškánová Andrea     3154
10.Kadlec PavelMleziva Pavel     3264
11.Plojhar TomášProcházka Jaroslav     1365
12.Kolář OtakarKuchta Kamil nejml.     3175
13.Kadlec PavelMeškánová Andrea     3185
14.Plojhar OtaMleziva Pavel     2386
15.Kolář OtakarProcházka Jaroslav     3196
16.Kadlec PavelKuchta Kamil nejml.     31106
17.Plojhar OtaMeškánová Andrea         
18.Plojhar TomášMleziva Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Pavel40Procházka Jaroslav22
Plojhar Ota12Kuchta Kamil nejml.13
Plojhar Tomáš03Meškánová Andrea12
Kolář Otakar40Mleziva Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol N. Ves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21 Protivín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vařečka Ondřej
Klárner Jakub
 
 
Malčák Karel
Paleček Vladimír
 
 
     3210
2.Zoch Samuel
Vařečka Pavel
 
 
Troup Miroslav
Lojka David
 
 
     3020
3.Klárner JakubPaleček Vladimír     0321
4.Vařečka OndřejMalčák Karel     1322
5.Zoch SamuelLojka David     2323
6.Färber FrantišekTroup Miroslav     3133
7.Vařečka OndřejPaleček Vladimír     3043
8.Zoch SamuelMalčák Karel     3153
9.Färber FrantišekLojka David     3263
10.Klárner JakubTroup Miroslav     3273
11.Zoch SamuelPaleček Vladimír     2374
12.Färber FrantišekMalčák Karel     3084
13.Klárner JakubLojka David     3194
14.Vařečka OndřejTroup Miroslav     30104
15.Färber FrantišekPaleček Vladimír         
16.Klárner JakubMalčák Karel         
17.Vařečka OndřejLojka David         
18.Zoch SamuelTroup Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klárner Jakub21Paleček Vladimír21
Vařečka Ondřej21Malčák Karel12
Zoch Samuel12Lojka David12
Färber František30Troup Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lhenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vodňany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:43 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gyori Richard
Houška Jaromír
 
 
Brabec Oldřich
Špatný Albert
 
 
     1301
2.Sivera Adam
Sivera Radek
 
 
Turek Václav
Šimoník Vladimír
 
 
     2302
3.Sivera RadekTurek Václav     1303
4.Houška JaromírBrabec Oldřich     3213
5.Gyori RichardŠimoník Vladimír     2314
6.Sivera AdamŠpatný Albert     3124
7.Houška JaromírTurek Václav     1325
8.Gyori RichardBrabec Oldřich     2326
9.Sivera AdamŠimoník Vladimír     3236
10.Sivera RadekŠpatný Albert     3246
11.Gyori RichardTurek Václav     1347
12.Sivera AdamBrabec Oldřich     2348
13.Sivera RadekŠimoník Vladimír     3158
14.Houška JaromírŠpatný Albert     3268
15.Sivera AdamTurek Václav     3278
16.Sivera RadekBrabec Oldřich     3288
17.Houška JaromírŠimoník Vladimír     1389
18.Gyori RichardŠpatný Albert     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sivera Radek31Turek Václav31
Houška Jaromír22Brabec Oldřich22
Gyori Richard13Šimoník Vladimír22
Sivera Adam31Špatný Albert04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS