Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Kaplice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Křemže - Holubov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bělidlo 114, Kaplice, Herna ST v areálu TJ Spartak KapliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Petr
Pospíšil Jaroslav
 
 
Hůlka Jan
Kudláček Zbyněk
 
 
     3110
2.Beneš Pavel st.
Mašek Josef
 
 
Opelka Jaroslav
Reitinger Jiří
 
 
     2311
3.Mašek JosefHůlka Jan     0312
4.Beneš Pavel st.Kudláček Zbyněk     2313
5.Pospíšil JaroslavOpelka Jaroslav     3123
6.Beneš PetrReitinger Jiří     3133
7.Beneš Pavel st.Hůlka Jan     3243
8.Pospíšil JaroslavKudláček Zbyněk     3153
9.Beneš PetrOpelka Jaroslav     3263
10.Mašek JosefReitinger Jiří     0364
11.Pospíšil JaroslavHůlka Jan     2365
12.Beneš PetrKudláček Zbyněk     3175
13.Mašek JosefOpelka Jaroslav     1376
14.Beneš Pavel st.Reitinger Jiří     2377
15.Beneš PetrHůlka Jan     3287
16.Mašek JosefKudláček Zbyněk     1388
17.Beneš Pavel st.Opelka Jaroslav     2389
18.Pospíšil JaroslavReitinger Jiří     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mašek Josef04Hůlka Jan22
Beneš Pavel st.13Kudláček Zbyněk22
Pospíšil Jaroslav31Opelka Jaroslav22
Beneš Petr40Reitinger Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:34 KST ZŠ Vyšší Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Betka Kamil
Ferenčík František
 
 
Procházka Jaroslav
Kuchta Kamil nejml.
 
 
     1301
2.Chromeček Vladimír
Vraspír Martin
 
 
Meškánová Andrea
Pokorná Eva
 
 
     1302
3.Chromeček VladimírProcházka Jaroslav     1303
4.Vraspír MartinKuchta Kamil nejml.     0304
5.Ferenčík FrantišekPokorná Eva     3214
6.Betka KamilMeškánová Andrea     3024
7.Vraspír MartinProcházka Jaroslav     0325
8.Ferenčík FrantišekKuchta Kamil nejml.     1326
9.Betka KamilPokorná Eva     3036
10.Chromeček VladimírMeškánová Andrea     1337
11.Ferenčík FrantišekProcházka Jaroslav     1338
12.Betka KamilKuchta Kamil nejml.     3248
13.Chromeček VladimírPokorná Eva     3058
14.Vraspír MartinMeškánová Andrea     1359
15.Betka KamilProcházka Jaroslav     03510
16.Chromeček VladimírKuchta Kamil nejml.         
17.Vraspír MartinPokorná Eva         
18.Ferenčík FrantišekMeškánová Andrea         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chromeček Vladimír12Procházka Jaroslav40
Vraspír Martin03Kuchta Kamil nejml.21
Ferenčík František12Pokorná Eva03
Betka Kamil31Meškánová Andrea21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Protivín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:34 Protivín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marková Ivana
Macháček Jiří
 
 
Färber František
Vařečka Pavel
 
 
     0301
2.Topinka Václav
Brabec Ondřej
 
 
Vařečka Ondřej
Šťastný Michael ml.
 
 
     3011
3.Macháček Jiř튝astný Michael ml.     3021
4.Brabec OndřejVařečka Pavel     1322
5.Marková IvanaVařečka Ondřej     2323
6.Topinka VáclavFärber František     0324
7.Brabec OndřejŠťastný Michael ml.     1325
8.Marková IvanaVařečka Pavel     0326
9.Topinka VáclavVařečka Ondřej     3136
10.Macháček JiříFärber František     0337
11.Marková IvanaŠťastný Michael ml.     1338
12.Topinka VáclavVařečka Pavel     3248
13.Patzelt PavelVařečka Ondřej     3058
14.Brabec OndřejFärber František     1359
15.Topinka VáclavŠťastný Michael ml.     3169
16.Patzelt PavelVařečka Pavel     3079
17.Brabec OndřejVařečka Ondřej     3089
18.Marková IvanaFärber František     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macháček Jiří11Šťastný Michael ml.22
Brabec Ondřej13Vařečka Pavel22
Marková Ivana04Vařečka Ondřej13
Topinka Václav31Färber František40
Patzelt Pavel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vodňany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Malovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:11 Sokol Vodňany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Jiří ml.
Brabec Oldřich
 
 
Kolář Otakar
Plojhar Tomáš
 
 
     3010
2.Bílý Michal
Turek Václav
 
 
Plojhar Ota
Milota Miroslav
 
 
     3020
3.Brabec OldřichKolář Otakar     0321
4.Bílý MichalMilota Miroslav     3031
5.Turek VáclavPlojhar Ota     3041
6.Bauer Jiří ml.Plojhar Tomáš     3151
7.Bílý MichalKolář Otakar     0352
8.Turek VáclavMilota Miroslav     3062
9.Bauer Jiří ml.Plojhar Ota     3072
10.Brabec OldřichPlojhar Tomáš     3082
11.Turek VáclavKolář Otakar     1383
12.Bauer Jiří ml.Milota Miroslav     3193
13.Brabec OldřichPlojhar Ota     30103
14.Bílý MichalPlojhar Tomáš     30  
15.Bauer Jiří ml.Kolář Otakar         
16.Brabec OldřichMilota Miroslav         
17.Bílý MichalPlojhar Ota         
18.Turek VáclavPlojhar Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brabec Oldřich21Kolář Otakar30
Bílý Michal11Milota Miroslav03
Turek Václav21Plojhar Ota03
Bauer Jiří ml.30Plojhar Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol N. Ves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lhenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna N.VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:34 Lhenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houška Miroslav
Morávek Jiří
 
 
Sivera Radek
Sivera Adam
 
 
     0301
2.Lojka David
Paleček Vladimír
 
 
Houška Jaromír
Halabrín Milan ml.
 
 
     3111
3.Paleček VladimírSivera Radek     1312
4.Morávek JiříSivera Adam     0313
5.Lojka DavidHalabrín Milan ml.     3123
6.Houška MiroslavHouška Jaromír     3133
7.Morávek JiříSivera Radek     2334
8.Lojka DavidSivera Adam     2335
9.Houška MiroslavHalabrín Milan ml.     1336
10.Paleček VladimírHouška Jaromír     2337
11.Lojka DavidSivera Radek     1338
12.Houška MiroslavSivera Adam     1339
13.Paleček VladimírHalabrín Milan ml.     3149
14.Morávek JiříHouška Jaromír     23410
15.Houška MiroslavSivera Radek         
16.Paleček VladimírSivera Adam         
17.Morávek JiříHalabrín Milan ml.         
18.Lojka DavidHouška Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paleček Vladimír12Sivera Radek30
Morávek Jiří03Sivera Adam30
Lojka David12Halabrín Milan ml.12
Houška Miroslav12Houška Jaromír21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS