Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol N. Ves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Kaplice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna N.VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:34 Spartak Kaplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Joun Luděk
Vrábek Otto
 
 
Beneš Petr
Pospíšil Jaroslav
 
 
     0301
2.Morávek Jiří
Lojka David
 
 
Beneš Pavel st.
Wolowiec Jaroslav
 
 
     3111
3.Morávek JiříBeneš Petr     0312
4.Vrábek OttoPospíšil Jaroslav     0313
5.Joun LuděkBeneš Pavel st.     0314
6.Lojka DavidWolowiec Jaroslav     3024
7.Vrábek OttoBeneš Petr     0325
8.Joun LuděkPospíšil Jaroslav     0326
9.Lojka DavidBeneš Pavel st.     3136
10.Morávek JiříWolowiec Jaroslav     3046
11.Joun LuděkBeneš Petr     0347
12.Lojka DavidPospíšil Jaroslav     1348
13.Morávek JiříBeneš Pavel st.     1349
14.Vrábek OttoWolowiec Jaroslav     3259
15.Lojka DavidBeneš Petr     13510
16.Morávek JiříPospíšil Jaroslav         
17.Vrábek OttoBeneš Pavel st.         
18.Joun LuděkWolowiec Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Jiří12Beneš Petr40
Vrábek Otto12Pospíšil Jaroslav30
Joun Luděk03Beneš Pavel st.21
Lojka David22Wolowiec Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lhenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Malovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33 SK Malovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sivera Radek
Halabrín Milan st.
 
 
Milota Miroslav
Plojhar Ota
 
 
     3110
2.Gyori Richard
Houška Jaromír
 
 
Kolář Otakar
Kadlec Pavel
 
 
     0311
3.Gyori RichardKolář Otakar     1312
4.Houška JaromírKadlec Pavel     0313
5.Halabrín Milan st.Milota Miroslav     3023
6.Sivera RadekPlojhar Ota     3233
7.Houška JaromírKolář Otakar     0334
8.Halabrín Milan st.Kadlec Pavel     0335
9.Sivera RadekMilota Miroslav     2336
10.Gyori RichardPlojhar Ota     3046
11.Halabrín Milan st.Kolář Otakar     0347
12.Sivera RadekKadlec Pavel     2348
13.Gyori RichardMilota Miroslav     3058
14.Houška JaromírPlojhar Ota     2359
15.Sivera RadekKolář Otakar     03510
16.Gyori RichardKadlec Pavel     30  
17.Houška JaromírMilota Miroslav         
18.Halabrín Milan st.Plojhar Ota         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gyori Richard21Kolář Otakar40
Houška Jaromír03Kadlec Pavel30
Halabrín Milan st.12Milota Miroslav12
Sivera Radek13Plojhar Ota12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vodňany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Protivín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5 Sokol Vodňany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimoník Vladimír
Páral Lukáš
 
 
Topinka Václav
Mareš Zdeněk
 
 
     3010
2.Turek Václav
Bílý Michal
 
 
Najmanová Ryšavá Lucie
Brabec Ondřej
 
 
     3120
3.Šimoník VladimírMareš Zdeněk     3130
4.Bílý MichalBrabec Ondřej     3040
5.Turek VáclavTopinka Václav     3050
6.Bauer Jiří ml.Najmanová Ryšavá Lucie     3260
7.Bílý MichalMareš Zdeněk     3170
8.Turek VáclavBrabec Ondřej     3080
9.Bauer Jiří ml.Topinka Václav     3090
10.Brabec OldřichNajmanová Ryšavá Lucie     30100
11.Turek VáclavMareš Zdeněk         
12.Bauer Jiří ml.Brabec Ondřej         
13.Brabec OldřichTopinka Václav         
14.Bílý MichalNajmanová Ryšavá Lucie         
15.Bauer Jiří ml.Mareš Zdeněk         
16.Brabec OldřichBrabec Ondřej         
17.Bílý MichalTopinka Václav         
18.Turek VáclavNajmanová Ryšavá Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimoník Vladimír10Mareš Zdeněk02
Bílý Michal20Brabec Ondřej02
Turek Václav20Topinka Václav02
Bauer Jiří ml.20Najmanová Ryšavá Lucie02
Brabec Oldřich10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Protivín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:24 OST Velešín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromeček Vladimír
Vraspír Martin
 
 
Zoch Samuel
Vařečka Pavel
 
 
     1301
2.Betka Kamil
Ferenčík František
 
 
Vařečka Ondřej
Klárner Jakub
 
 
     3011
3.Vraspír MartinZoch Samuel     0312
4.Chromeček VladimírVařečka Ondřej     1313
5.Ferenčík FrantišekKlárner Jakub     3123
6.Betka KamilVařečka Pavel     3033
7.Chromeček VladimírZoch Samuel     2334
8.Ferenčík FrantišekVařečka Ondřej     3144
9.Betka KamilKlárner Jakub     3054
10.Vraspír MartinVařečka Pavel     0355
11.Ferenčík FrantišekZoch Samuel     1356
12.Betka KamilVařečka Ondřej     3166
13.Vraspír MartinKlárner Jakub     3176
14.Chromeček VladimírVařečka Pavel     3086
15.Betka KamilZoch Samuel     3096
16.Vraspír MartinVařečka Ondřej     32106
17.Chromeček VladimírKlárner Jakub     30  
18.Ferenčík FrantišekVařečka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vraspír Martin22Zoch Samuel31
Chromeček Vladimír12Vařečka Ondřej13
Ferenčík František21Klárner Jakub03
Betka Kamil40Vařečka Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší Brod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Křemže - Holubov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična OU LoučoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:36 Křemže - Holubov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchta Kamil nejml.
Procházka Jaroslav
 
 
Reitinger Jiří
Opelka Jaroslav
 
 
     2301
2.Levaiová Tereza
Mleziva Pavel
 
 
Kudláček Zbyněk
Dobrovodský Martin
 
 
     3211
3.Kuchta Kamil nejml.Opelka Jaroslav     0312
4.Mleziva PavelReitinger Jiří     1313
5.Levaiová TerezaKudláček Zbyněk     0314
6.Procházka JaroslavDobrovodský Martin     2315
7.Mleziva PavelOpelka Jaroslav     0316
8.Levaiová TerezaReitinger Jiří     0317
9.Procházka JaroslavKudláček Zbyněk     3227
10.Kuchta Kamil nejml.Dobrovodský Martin     0328
11.Levaiová TerezaOpelka Jaroslav     0329
12.Procházka JaroslavReitinger Jiří     3139
13.Kuchta Kamil nejml.Kudláček Zbyněk     3149
14.Mleziva PavelDobrovodský Martin     03410
15.Procházka JaroslavOpelka Jaroslav         
16.Kuchta Kamil nejml.Reitinger Jiří         
17.Mleziva PavelKudláček Zbyněk         
18.Levaiová TerezaDobrovodský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuchta Kamil nejml.12Opelka Jaroslav30
Mleziva Pavel03Reitinger Jiří21
Levaiová Tereza03Kudláček Zbyněk12
Procházka Jaroslav21Dobrovodský Martin30
ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS