Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Kaplice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bělidlo 114, Kaplice, Herna ST v areálu TJ Spartak KapliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:17 Spartak Kaplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Petr
Pospíšil Jaroslav
 
 
Procházka Jaroslav
Kuchta Kamil nejml.
 
 
     3210
2.Beneš Pavel st.
Kratochvílová Mirka
 
 
Procházková Šárka
Meškánová Andrea
 
 
     3020
3.Kratochvílová MirkaProcházka Jaroslav     0321
4.Beneš Pavel st.Kuchta Kamil nejml.     3031
5.Pospíšil JaroslavProcházková Šárka     3041
6.Beneš PetrMeškánová Andrea     3151
7.Beneš Pavel st.Procházka Jaroslav     0352
8.Pospíšil JaroslavKuchta Kamil nejml.     3062
9.Beneš PetrProcházková Šárka     3172
10.Kratochvílová MirkaMeškánová Andrea     0373
11.Pospíšil JaroslavProcházka Jaroslav     3083
12.Beneš PetrKuchta Kamil nejml.     3193
13.Kratochvílová MirkaProcházková Šárka     0394
14.Beneš Pavel st.Meškánová Andrea     30104
15.Beneš PetrProcházka Jaroslav         
16.Kratochvílová MirkaKuchta Kamil nejml.         
17.Beneš Pavel st.Procházková Šárka         
18.Pospíšil JaroslavMeškánová Andrea         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kratochvílová Mirka03Procházka Jaroslav21
Beneš Pavel st.21Kuchta Kamil nejml.03
Pospíšil Jaroslav30Procházková Šárka12
Beneš Petr30Meškánová Andrea12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křemže - Holubov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Protivín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD KrásetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8 Křemže - Holubov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hůlka Jan
Kudláček Zbyněk
 
 
Klárner Jakub
Vařečka Ondřej
 
 
     3210
2.Opelka Jaroslav
Reitinger Jiří
 
 
Vařečka Pavel
Vojta Jan
 
 
     3020
3.Opelka JaroslavKlárner Jakub     3130
4.Kudláček ZbyněkVařečka Ondřej     2331
5.Hůlka JanVařečka Pavel     3041
6.Reitinger JiříVojta Jan     3051
7.Kudláček ZbyněkKlárner Jakub     3061
8.Hůlka JanVařečka Ondřej     3171
9.Reitinger JiříVařečka Pavel     3081
10.Opelka JaroslavVojta Jan     3091
11.Hůlka JanKlárner Jakub     31101
12.Reitinger JiříVařečka Ondřej         
13.Opelka JaroslavVařečka Pavel         
14.Kudláček ZbyněkVojta Jan         
15.Reitinger JiříKlárner Jakub         
16.Opelka JaroslavVařečka Ondřej         
17.Kudláček ZbyněkVařečka Pavel         
18.Hůlka JanVojta Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Opelka Jaroslav20Klárner Jakub03
Kudláček Zbyněk11Vařečka Ondřej11
Hůlka Jan30Vařečka Pavel02
Reitinger Jiří20Vojta Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vodňany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:32 Sokol Vodňany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromeček Vladimír
Vraspír Martin
 
 
Bauer Jiří ml.
Páral Lukáš
 
 
     0301
2.Betka Kamil
Ferenčík František
 
 
Bílý Michal
Turek Václav
 
 
     1302
3.Ferenčík FrantišekPáral Lukáš     3112
4.Chromeček VladimírBílý Michal     2313
5.Vraspír MartinTurek Václav     2314
6.Betka KamilBauer Jiří ml.     3024
7.Chromeček VladimírPáral Lukáš     3034
8.Vraspír MartinBílý Michal     1335
9.Betka KamilTurek Václav     1336
10.Ferenčík FrantišekBauer Jiří ml.     1337
11.Vraspír MartinPáral Lukáš     1338
12.Betka KamilBílý Michal     3148
13.Ferenčík FrantišekTurek Václav     3058
14.Chromeček VladimírBauer Jiří ml.     0359
15.Betka KamilPáral Lukáš     3069
16.Ferenčík FrantišekBílý Michal     13610
17.Chromeček VladimírTurek Václav         
18.Vraspír MartinBauer Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ferenčík František22Páral Lukáš13
Chromeček Vladimír12Bílý Michal31
Vraspír Martin03Turek Václav21
Betka Kamil31Bauer Jiří ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lhenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Protivín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:31 Lhenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gyori Richard
Houška Jaromír
 
 
Brabec Ondřej
Topinka Václav
 
 
     2301
2.Halabrín Milan ml.
Halabrín Milan st.
 
 
Mareš Zdeněk
Marková Ivana
 
 
     0302
3.Halabrín Milan ml.Mareš Zdeněk     0303
4.Houška JaromírBrabec Ondřej     0304
5.Halabrín Milan st.Topinka Václav     1305
6.Gyori RichardMarková Ivana     3115
7.Houška JaromírMareš Zdeněk     3225
8.Halabrín Milan st.Brabec Ondřej     0326
9.Gyori RichardTopinka Václav     3236
10.Halabrín Milan ml.Marková Ivana     3146
11.Halabrín Milan st.Mareš Zdeněk     0347
12.Gyori RichardBrabec Ondřej     3057
13.Halabrín Milan ml.Topinka Václav     3167
14.Houška JaromírMarková Ivana     3077
15.Gyori RichardMareš Zdeněk     3187
16.Halabrín Milan ml.Brabec Ondřej     3297
17.Houška JaromírTopinka Václav     30107
18.Halabrín Milan st.Marková Ivana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halabrín Milan ml.31Mareš Zdeněk22
Houška Jaromír31Brabec Ondřej22
Halabrín Milan st.03Topinka Václav13
Gyori Richard40Marková Ivana03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol N. Ves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Malovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna N.VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32 SK Malovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houška Miroslav
Lojka David
 
 
Kolář Otakar
Kadlec Pavel
 
 
     1301
2.Paleček Vladimír
Malčák Karel
 
 
Milota Miroslav
Plojhar Ota
 
 
     1302
3.Malčák KarelKolář Otakar     0303
4.Lojka DavidKadlec Pavel     0304
5.Paleček VladimírMilota Miroslav     1305
6.Houška MiroslavPlojhar Ota     3115
7.Lojka DavidKolář Otakar     2316
8.Paleček VladimírKadlec Pavel     1317
9.Houška MiroslavMilota Miroslav     3127
10.Malčák KarelPlojhar Ota     0328
11.Paleček VladimírKolář Otakar     1329
12.Houška MiroslavKadlec Pavel     23210
13.Malčák KarelMilota Miroslav     31  
14.Lojka DavidPlojhar Ota         
15.Houška MiroslavKolář Otakar         
16.Malčák KarelKadlec Pavel         
17.Lojka DavidMilota Miroslav         
18.Paleček VladimírPlojhar Ota         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malčák Karel02Kolář Otakar30
Lojka David02Kadlec Pavel30
Paleček Vladimír03Milota Miroslav11
Houška Miroslav21Plojhar Ota11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS