Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Kaplice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40 Spartak Kaplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vařečka Ondřej
Klárner Jakub
 
 
Beneš Pavel st.
Wolowiec Jaroslav
 
 
     3210
2.Vařečka Pavel
Zoch Samuel
 
 
Beneš Petr
Pospíšil Jaroslav
 
 
     3120
3.Vařečka PavelBeneš Petr     3230
4.Klárner JakubPospíšil Jaroslav     1331
5.Vařečka OndřejBeneš Pavel st.     3141
6.Zoch SamuelWolowiec Jaroslav     3151
7.Klárner JakubBeneš Petr     2352
8.Vařečka OndřejPospíšil Jaroslav     2353
9.Zoch SamuelBeneš Pavel st.     3163
10.Vařečka PavelWolowiec Jaroslav     3273
11.Vařečka OndřejBeneš Petr     0374
12.Zoch SamuelPospíšil Jaroslav     3084
13.Vařečka PavelBeneš Pavel st.     0385
14.Klárner JakubWolowiec Jaroslav     0386
15.Zoch SamuelBeneš Petr     2387
16.Vařečka PavelPospíšil Jaroslav     0388
17.Klárner JakubBeneš Pavel st.     0389
18.Vařečka OndřejWolowiec Jaroslav     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vařečka Pavel22Beneš Petr31
Klárner Jakub04Pospíšil Jaroslav31
Vařečka Ondřej13Beneš Pavel st.22
Zoch Samuel31Wolowiec Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vodňany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:641:32 Sokol Vodňany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimoník Vladimír
Páral Lukáš
 
 
Procházková Šárka
Mleziva Pavel
 
 
     3110
2.Bauer Jiří ml.
Turek Václav
 
 
Kuchta Kamil nejml.
Procházka Jaroslav
 
 
     2311
3.Páral LukášProcházka Jaroslav     1312
4.Bauer Jiří ml.Kuchta Kamil nejml.     3222
5.Brabec OldřichProcházková Šárka     3132
6.Turek VáclavMleziva Pavel     3142
7.Bauer Jiří ml.Procházka Jaroslav     2343
8.Brabec OldřichKuchta Kamil nejml.     2344
9.Turek VáclavProcházková Šárka     2345
10.Páral LukášMleziva Pavel     3255
11.Brabec OldřichProcházka Jaroslav     2356
12.Turek VáclavKuchta Kamil nejml.     3166
13.Šimoník VladimírProcházková Šárka     3276
14.Bauer Jiří ml.Mleziva Pavel     3186
15.Turek VáclavProcházka Jaroslav     3196
16.Šimoník VladimírKuchta Kamil nejml.     32106
17.Bauer Jiří ml.Procházková Šárka         
18.Brabec OldřichMleziva Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Páral Lukáš11Procházka Jaroslav31
Bauer Jiří ml.21Kuchta Kamil nejml.13
Brabec Oldřich12Procházková Šárka12
Turek Václav31Mleziva Pavel03
Šimoník Vladimír20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křemže - Holubov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lhenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD KrásetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14 Křemže - Holubov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hůlka Jan
Kudláček Zbyněk
 
 
Halabrín Milan st.
Sivera Radek
 
 
     3010
2.Opelka Jaroslav
Reitinger Jiří
 
 
Gyori Richard
Halabrín Milan ml.
 
 
     3220
3.Hůlka JanGyori Richard     3030
4.Reitinger JiříSivera Radek     3040
5.Kudláček ZbyněkHalabrín Milan ml.     3050
6.Opelka JaroslavHalabrín Milan st.     3060
7.Reitinger JiříGyori Richard     2361
8.Kudláček ZbyněkSivera Radek     3271
9.Opelka JaroslavHalabrín Milan ml.     3181
10.Hůlka JanHalabrín Milan st.     3091
11.Kudláček ZbyněkGyori Richard     2392
12.Opelka JaroslavSivera Radek     0393
13.Hůlka JanHalabrín Milan ml.     30103
14.Reitinger JiříHalabrín Milan st.         
15.Opelka JaroslavGyori Richard         
16.Hůlka JanSivera Radek         
17.Reitinger JiříHalabrín Milan ml.         
18.Kudláček ZbyněkHalabrín Milan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hůlka Jan30Gyori Richard21
Reitinger Jiří11Sivera Radek12
Kudláček Zbyněk21Halabrín Milan ml.03
Opelka Jaroslav21Halabrín Milan st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol N. Ves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OST Velešín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna N.VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:20 Sokol N. Ves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malčák Karel
Lojka David
 
 
Vraspír Martin
Chromeček Vladimír
 
 
     3010
2.Houška Miroslav
Paleček Vladimír
 
 
Betka Kamil
Ferenčík František
 
 
     3220
3.Houška MiroslavBetka Kamil     1321
4.Malčák KarelFerenčík František     3031
5.Paleček VladimírChromeček Vladimír     3241
6.Lojka DavidVraspír Martin     3151
7.Malčák KarelBetka Kamil     3261
8.Paleček VladimírFerenčík František     0362
9.Lojka DavidChromeček Vladimír     0363
10.Houška MiroslavVraspír Martin     3073
11.Paleček VladimírBetka Kamil     3183
12.Lojka DavidFerenčík František     3193
13.Houška MiroslavChromeček Vladimír     32103
14.Malčák KarelVraspír Martin     31  
15.Lojka DavidBetka Kamil         
16.Houška MiroslavFerenčík František         
17.Malčák KarelChromeček Vladimír         
18.Paleček VladimírVraspír Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Houška Miroslav21Betka Kamil12
Malčák Karel20Ferenčík František12
Paleček Vladimír21Chromeček Vladimír12
Lojka David21Vraspír Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Malovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34 SK Malovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Zdeněk
Marková Ivana
 
 
Kolář Otakar
Milota Miroslav
 
 
     0301
2.Topinka Václav
Brabec Ondřej
 
 
Plojhar Tomáš
Plojhar Ota
 
 
     3011
3.Mareš ZdeněkKolář Otakar     0312
4.Najmanová Ryšavá LucieMilota Miroslav     2313
5.Topinka VáclavPlojhar Ota     3023
6.Brabec OndřejPlojhar Tomáš     3133
7.Najmanová Ryšavá LucieKolář Otakar     0334
8.Topinka VáclavMilota Miroslav     2335
9.Brabec OndřejPlojhar Ota     2336
10.Mareš ZdeněkPlojhar Tomáš     1337
11.Topinka VáclavKolář Otakar     0338
12.Brabec OndřejMilota Miroslav     3248
13.Mareš ZdeněkPlojhar Ota     0349
14.Najmanová Ryšavá LuciePlojhar Tomáš     3159
15.Brabec OndřejKolář Otakar     13510
16.Mareš ZdeněkMilota Miroslav         
17.Najmanová Ryšavá LuciePlojhar Ota         
18.Topinka VáclavPlojhar Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mareš Zdeněk03Kolář Otakar40
Najmanová Ryšavá Lucie12Milota Miroslav21
Topinka Václav12Plojhar Ota21
Brabec Ondřej22Plojhar Tomáš12

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS