Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vodňany CVrchní
rozhodčí:
Turek Václav
HOSTUJÍCÍ:Spartak Kaplice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1016:35 Spartak Kaplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Jiří ml.
Brabec Oldřich
 
 
Mašek Josef
Wolowiec Jaroslav
 
 
     3210
2.Vaněčková Eliška
Jarešová Klára
 
 
Beneš Pavel st.
Beneš Petr
 
 
     0311
3.Bauer Jiří ml.Beneš Petr     0312
4.Brabec OldřichBeneš Pavel st.     3122
5.Vaněčková EliškaMašek Josef     0323
6.Jarešová KláraWolowiec Jaroslav     1324
7.Brabec OldřichBeneš Petr     0325
8.Vaněčková EliškaBeneš Pavel st.     0326
9.Jarešová KláraMašek Josef     0327
10.Bauer Jiří ml.Wolowiec Jaroslav     3037
11.Vaněčková EliškaBeneš Petr     0338
12.Jarešová KláraBeneš Pavel st.     0339
13.Bauer Jiří ml.Mašek Josef     3249
14.Brabec OldřichWolowiec Jaroslav     3059
15.Jarešová KláraBeneš Petr     03510
16.Bauer Jiří ml.Beneš Pavel st.         
17.Brabec OldřichMašek Josef         
18.Vaněčková EliškaWolowiec Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bauer Jiří ml.21Beneš Petr40
Brabec Oldřich21Beneš Pavel st.21
Vaněčková Eliška03Mašek Josef21
Jarešová Klára04Wolowiec Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín CVrchní
rozhodčí:
Vařečka Karel
HOSTUJÍCÍ:Lhenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1023:36 Lhenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vařečka Ondřej
Klárner Jakub
 
 
Gyori Richard
Sivera Radek
 
 
     0301
2.Vařečka Pavel
Zoch Samuel
 
 
Sivera Adam
Halabrín Milan ml.
 
 
     3011
3.Klárner JakubGyori Richard     0312
4.Zoch SamuelSivera Adam     0313
5.Vařečka PavelSivera Radek     3223
6.Vařečka OndřejHalabrín Milan ml.     3233
7.Zoch SamuelGyori Richard     3043
8.Vařečka PavelSivera Adam     3153
9.Vařečka OndřejSivera Radek     0354
10.Šťastný Michael ml.Halabrín Milan ml.     1355
11.Vařečka PavelGyori Richard     3165
12.Vařečka OndřejSivera Adam     0366
13.Šťastný Michael ml.Sivera Radek     1367
14.Zoch SamuelHalabrín Milan ml.     3077
15.Vařečka OndřejGyori Richard     0378
16.Šťastný Michael ml.Sivera Adam     0379
17.Zoch SamuelSivera Radek     03710
18.Vařečka PavelHalabrín Milan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klárner Jakub01Gyori Richard22
Zoch Samuel22Sivera Adam31
Vařečka Pavel30Sivera Radek31
Vařečka Ondřej13Halabrín Milan ml.12
Šťastný Michael ml.03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší Brod AVrchní
rozhodčí:
Kuchta Štefan
HOSTUJÍCÍ:Sokol N. Ves BRozhodčí:Vařil Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velká tělocvična ZŠ Vyšší BrodRozhodčí:Tranová Eva
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Tran Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36 Sokol N. Ves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mleziva Pavel
Meškánová Andrea
 
 
Houška Miroslav
Návara Filip
 
 
     2301
2.Procházka Jaroslav
Kuchta Kamil nejml.
 
 
Paleček Vladimír
Malčák Karel
 
 
     3111
3.Kuchta Kamil nejml.Malčák Karel     0312
4.Meškánová AndreaHouška Miroslav     0313
5.Mleziva PavelPaleček Vladimír     3223
6.Procházka JaroslavNávara Filip     3033
7.Meškánová AndreaMalčák Karel     0334
8.Mleziva PavelHouška Miroslav     2335
9.Procházka JaroslavPaleček Vladimír     2336
10.Kuchta Kamil nejml.Návara Filip     3146
11.Mleziva PavelMalčák Karel     0347
12.Procházka JaroslavHouška Miroslav     3057
13.Kuchta Kamil nejml.Paleček Vladimír     1358
14.Meškánová AndreaNávara Filip     2359
15.Procházka JaroslavMalčák Karel     3269
16.Kuchta Kamil nejml.Houška Miroslav     13610
17.Meškánová AndreaPaleček Vladimír         
18.Mleziva PavelNávara Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuchta Kamil nejml.13Malčák Karel31
Meškánová Andrea03Houška Miroslav31
Mleziva Pavel12Paleček Vladimír21
Procházka Jaroslav31Návara Filip12
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Malovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Křemže - Holubov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ MaloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:33 Křemže - Holubov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Stanislav
Plojhar Ota
 
 
Kudláček Zbyněk
Dobrovodský Martin
 
 
     0301
2.Kolář Otakar
Milota Miroslav
 
 
Opelka Jaroslav
Jiráň Jiří
 
 
     3111
3.Plojhar OtaOpelka Jaroslav     1312
4.Veselý StanislavKudláček Zbyněk     0313
5.Kolář OtakarDobrovodský Martin     3123
6.Milota MiroslavJiráň Jiří     3033
7.Veselý StanislavOpelka Jaroslav     0334
8.Kolář OtakarKudláček Zbyněk     3044
9.Milota MiroslavDobrovodský Martin     1345
10.Plojhar OtaJiráň Jiří     3155
11.Kolář OtakarOpelka Jaroslav     2356
12.Milota MiroslavKudláček Zbyněk     0357
13.Plojhar OtaDobrovodský Martin     1358
14.Veselý StanislavJiráň Jiří     0359
15.Milota MiroslavOpelka Jaroslav     03510
16.Plojhar OtaKudláček Zbyněk         
17.Veselý StanislavDobrovodský Martin         
18.Kolář OtakarJiráň Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plojhar Ota12Opelka Jaroslav40
Veselý Stanislav03Kudláček Zbyněk21
Kolář Otakar21Dobrovodský Martin21
Milota Miroslav13Jiráň Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín BVrchní
rozhodčí:
Vařečka Karel
HOSTUJÍCÍ:OST Velešín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:22 Protivín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabec Ondřej
Topinka Václav
 
 
Betka Kamil
Ferenčík František
 
 
     3210
2.Vařečka Karel
Marková Ivana
 
 
Javořík Miroslav
Vraspír Martin
 
 
     3220
3.Vařečka KarelBetka Kamil     0321
4.Marková IvanaFerenčík František     3031
5.Brabec OndřejVraspír Martin     0332
6.Topinka VáclavJavořík Miroslav     3142
7.Marková IvanaBetka Kamil     1343
8.Brabec OndřejFerenčík František     0344
9.Topinka VáclavVraspír Martin     3154
10.Vařečka KarelJavořík Miroslav     3064
11.Brabec OndřejBetka Kamil     3074
12.Topinka VáclavFerenčík František     3184
13.Vařečka KarelVraspír Martin     3294
14.Marková IvanaJavořík Miroslav     31104
15.Topinka VáclavBetka Kamil         
16.Vařečka KarelFerenčík František         
17.Marková IvanaVraspír Martin         
18.Brabec OndřejJavořík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vařečka Karel21Betka Kamil21
Marková Ivana21Ferenčík František12
Brabec Ondřej12Vraspír Martin12
Topinka Václav30Javořík Miroslav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS