Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Kaplice BVrchní
rozhodčí:
Mácha Karel
HOSTUJÍCÍ:Lhenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bělidlo 114, Kaplice, Herna ST v areálu TJ Spartak KapliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17 Spartak Kaplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Pavel st.
Mašek Josef
 
 
Gyori Richard
Halabrín Milan ml.
 
 
     2301
2.Pospíšil Jaroslav
Beneš Petr
 
 
Sivera Adam
Sivera Radek
 
 
     3011
3.Beneš Pavel st.Gyori Richard     3221
4.Mašek JosefSivera Adam     0322
5.Pospíšil JaroslavSivera Radek     3232
6.Beneš PetrHalabrín Milan ml.     3042
7.Mašek JosefGyori Richard     0343
8.Pospíšil JaroslavSivera Adam     3053
9.Beneš PetrSivera Radek     3063
10.Beneš Pavel st.Halabrín Milan ml.     3073
11.Pospíšil JaroslavGyori Richard     3283
12.Beneš PetrSivera Adam     3093
13.Beneš Pavel st.Sivera Radek     32103
14.Mašek JosefHalabrín Milan ml.     30  
15.Beneš PetrGyori Richard         
16.Beneš Pavel st.Sivera Adam         
17.Mašek JosefSivera Radek         
18.Pospíšil JaroslavHalabrín Milan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Pavel st.30Gyori Richard12
Mašek Josef02Sivera Adam12
Pospíšil Jaroslav30Sivera Radek03
Beneš Petr30Halabrín Milan ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vodňany CVrchní
rozhodčí:
David Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Sokol N. Ves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:35 Sokol N. Ves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabec Oldřich
Bauer Jiří ml.
 
 
Joun Luděk
Návara Filip
 
 
     3110
2.Jarešová Klára
Špatný Albert
 
 
Paleček Vladimír
Malčák Karel
 
 
     0311
3.Bauer Jiří ml.Malčák Karel     1312
4.Brabec OldřichPaleček Vladimír     3222
5.Špatný AlbertNávara Filip     2323
6.Jarešová KláraJoun Luděk     2324
7.Brabec OldřichMalčák Karel     2325
8.Špatný AlbertPaleček Vladimír     2326
9.Jarešová KláraNávara Filip     0327
10.Bauer Jiří ml.Joun Luděk     3137
11.Špatný AlbertMalčák Karel     1338
12.Jarešová KláraPaleček Vladimír     0339
13.Bauer Jiří ml.Návara Filip     3049
14.Brabec OldřichJoun Luděk     3159
15.Turek VáclavMalčák Karel     13510
16.Bauer Jiří ml.Paleček Vladimír     13  
17.Brabec OldřichNávara Filip         
18.Špatný AlbertJoun Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bauer Jiří ml.21Malčák Karel40
Brabec Oldřich21Paleček Vladimír21
Špatný Albert03Návara Filip21
Jarešová Klára03Joun Luděk12
Turek Václav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Malovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Protivín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ MaloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22 SK Malovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Otakar
Plojhar Ota
 
 
Vařečka Pavel
Zoch Samuel
 
 
     2301
2.Kadlec Pavel
Milota Miroslav
 
 
Klárner Jakub
Vařečka Ondřej
 
 
     3111
3.Kadlec PavelZoch Samuel     3021
4.Milota MiroslavVařečka Ondřej     3131
5.Plojhar OtaKlárner Jakub     0332
6.Kolář OtakarVařečka Pavel     3042
7.Milota MiroslavZoch Samuel     1343
8.Plojhar OtaVařečka Ondřej     3253
9.Kolář OtakarKlárner Jakub     3063
10.Kadlec PavelVařečka Pavel     3273
11.Plojhar OtaZoch Samuel     2374
12.Kolář OtakarVařečka Ondřej     3084
13.Kadlec PavelKlárner Jakub     3194
14.Milota MiroslavVařečka Pavel     0395
15.Kolář OtakarZoch Samuel     30105
16.Kadlec PavelVařečka Ondřej         
17.Milota MiroslavKlárner Jakub         
18.Plojhar OtaVařečka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Pavel30Zoch Samuel22
Milota Miroslav12Vařečka Ondřej03
Plojhar Ota12Klárner Jakub12
Kolář Otakar40Vařečka Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší Brod AVrchní
rozhodčí:
Mleziva Pavel
HOSTUJÍCÍ:Protivín BRozhodčí:Vařil Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velká tělocvična ZŠ Vyšší BrodRozhodčí:Tranová Eva
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
10:50Rozhodčí:Kuchta Štefan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0KST ZŠ Vyšší Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Goldman David
Tran Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Procházka Jaroslav
Levaiová Tereza
 
 

 
 
WO    3020
3.Procházka JaroslavWO    3030
4.Goldman DavidWO    3040
5.Tran MartinWO    3050
6.Levaiová TerezaWO    3060
7.Goldman DavidWO    3070
8.Tran MartinWO    3080
9.Levaiová TerezaWO    3090
10.Procházka JaroslavWO    30100
11.Tran Martin         
12.Levaiová Tereza         
13.Procházka Jaroslav         
14.Goldman David         
15.Levaiová Tereza         
16.Procházka Jaroslav         
17.Goldman David         
18.Tran Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010
soupeř se nedostavil k utkání



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Křemže - Holubov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:31 Křemže - Holubov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salon Jan
Ferenčík František
 
 
Kudláček Zbyněk
Dobrovodský Martin
 
 
     0301
2.Betka Kamil
Peterka Vilém
 
 
Opelka Jaroslav
Reitinger Jiří
 
 
     0302
3.Betka KamilOpelka Jaroslav     3012
4.Peterka VilémReitinger Jiří     0313
5.Salon JanKudláček Zbyněk     0314
6.Ferenčík FrantišekDobrovodský Martin     3124
7.Peterka VilémOpelka Jaroslav     0325
8.Salon JanReitinger Jiří     1326
9.Ferenčík FrantišekKudláček Zbyněk     0327
10.Betka KamilDobrovodský Martin     3037
11.Salon JanOpelka Jaroslav     0338
12.Ferenčík FrantišekReitinger Jiří     1339
13.Betka KamilKudláček Zbyněk     3049
14.Peterka VilémDobrovodský Martin     13410
15.Ferenčík FrantišekOpelka Jaroslav         
16.Betka KamilReitinger Jiří         
17.Peterka VilémKudláček Zbyněk         
18.Salon JanDobrovodský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Betka Kamil30Opelka Jaroslav21
Peterka Vilém03Reitinger Jiří30
Salon Jan03Kudláček Zbyněk21
Ferenčík František12Dobrovodský Martin12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS