Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křemže - Holubov AVrchní
rozhodčí:
Jiráň Jiří
HOSTUJÍCÍ:Spartak Kaplice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD KRÁSETÍNRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31 Křemže - Holubov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hůlka Jan
Kudláček Zbyněk
 
 
Beneš Petr
Pospíšil Jaroslav
 
 
     2301
2.Opelka Jaroslav
Reitinger Jiří
 
 
Beneš Pavel st.
Kratochvílová Mirka
 
 
     3111
3.Hůlka JanBeneš Petr     0312
4.Reitinger JiříPospíšil Jaroslav     0313
5.Kudláček ZbyněkBeneš Pavel st.     3023
6.Opelka JaroslavKratochvílová Mirka     3133
7.Reitinger JiříBeneš Petr     2334
8.Kudláček ZbyněkPospíšil Jaroslav     3144
9.Opelka JaroslavBeneš Pavel st.     1345
10.Hůlka JanKratochvílová Mirka     3155
11.Kudláček ZbyněkBeneš Petr     1356
12.Opelka JaroslavPospíšil Jaroslav     3266
13.Hůlka JanBeneš Pavel st.     3176
14.Reitinger JiříKratochvílová Mirka     3186
15.Opelka JaroslavBeneš Petr     0387
16.Hůlka JanPospíšil Jaroslav     3297
17.Reitinger JiříBeneš Pavel st.     30107
18.Kudláček ZbyněkKratochvílová Mirka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hůlka Jan31Beneš Petr40
Reitinger Jiří22Pospíšil Jaroslav13
Kudláček Zbyněk21Beneš Pavel st.13
Opelka Jaroslav22Kratochvílová Mirka03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší Brod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OST Velešín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvišna ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:38 OST Velešín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Jaroslav
Kuchta Kamil nejml.
 
 
Betka Kamil
Ferenčík František
 
 
     3110
2.Levaiová Tereza
Meškánová Andrea
 
 
Vraspír Martin
Peterka Vilém
 
 
     0311
3.Procházka JaroslavBetka Kamil     1312
4.Meškánová AndreaFerenčík František     0313
5.Levaiová TerezaVraspír Martin     0314
6.Kuchta Kamil nejml.Peterka Vilém     3224
7.Meškánová AndreaBetka Kamil     0325
8.Levaiová TerezaFerenčík František     0326
9.Kuchta Kamil nejml.Vraspír Martin     3136
10.Procházka JaroslavPeterka Vilém     3146
11.Levaiová TerezaBetka Kamil     0347
12.Kuchta Kamil nejml.Ferenčík František     2348
13.Procházka JaroslavVraspír Martin     3058
14.Meškánová AndreaPeterka Vilém     3168
15.Kuchta Kamil nejml.Betka Kamil     3278
16.Procházka JaroslavFerenčík František     1379
17.Meškánová AndreaVraspír Martin     03710
18.Levaiová TerezaPeterka Vilém         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Jaroslav22Betka Kamil31
Meškánová Andrea13Ferenčík František40
Levaiová Tereza03Vraspír Martin22
Kuchta Kamil nejml.31Peterka Vilém03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Protivín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:732:26 Protivín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pártl Pavel
Vařečka Ondřej
 
 
Marková Ivana
Lednický Josef
 
 
     0301
2.Vařečka Pavel
Färber František
 
 
Topinka Václav
Brabec Ondřej
 
 
     3111
3.Pártl PavelBrabec Ondřej     0312
4.Vařečka PavelMarková Ivana     3122
5.Vařečka OndřejTopinka Václav     1323
6.Färber FrantišekLednický Josef     3033
7.Vařečka PavelBrabec Ondřej     3043
8.Vařečka OndřejMarková Ivana     3153
9.Färber FrantišekTopinka Václav     3063
10.Pártl PavelLednický Josef     0364
11.Vařečka OndřejBrabec Ondřej     1365
12.Färber FrantišekMarková Ivana     3075
13.Pártl PavelTopinka Václav     0376
14.Vařečka PavelLednický Josef     3186
15.Färber FrantišekBrabec Ondřej     3096
16.Pártl PavelMarková Ivana     0397
17.Vařečka PavelTopinka Václav     31107
18.Vařečka OndřejLednický Josef     32  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pártl Pavel04Brabec Ondřej22
Vařečka Pavel40Marková Ivana13
Vařečka Ondřej12Topinka Václav22
Färber František40Lednický Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Malovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vodňany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ MaloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:19 SK Malovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milota Miroslav
Plojhar Ota
 
 
Brabec Oldřich
Páral Lukáš
 
 
     0301
2.Kolář Otakar
Kadlec Pavel
 
 
Turek Václav
Bauer Jiří ml.
 
 
     3011
3.Kadlec PavelTurek Václav     3121
4.Milota MiroslavBauer Jiří ml.     3131
5.Plojhar OtaBrabec Oldřich     1332
6.Kolář OtakarPáral Lukáš     3042
7.Milota MiroslavTurek Václav     1343
8.Plojhar OtaBauer Jiří ml.     2344
9.Kolář OtakarBrabec Oldřich     3054
10.Kadlec PavelPáral Lukáš     3164
11.Plojhar OtaTurek Václav     0365
12.Kolář OtakarBauer Jiří ml.     3075
13.Kadlec PavelBrabec Oldřich     3085
14.Milota MiroslavPáral Lukáš     3195
15.Kolář OtakarTurek Václav     30105
16.Kadlec PavelBauer Jiří ml.         
17.Milota MiroslavBrabec Oldřich         
18.Plojhar OtaPáral Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Pavel30Turek Václav22
Milota Miroslav21Bauer Jiří ml.12
Plojhar Ota03Brabec Oldřich12
Kolář Otakar40Páral Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lhenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol N. Ves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20 Lhenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sivera Adam
Sivera Radek
 
 
Paleček Vladimír
Lojka David
 
 
     3210
2.Gyori Richard
Houška Jaromír
 
 
Houška Miroslav
Návara Filip
 
 
     3220
3.Sivera RadekPaleček Vladimír     0321
4.Houška JaromírHouška Miroslav     2322
5.Gyori RichardLojka David     3032
6.Sivera AdamNávara Filip     3142
7.Houška JaromírPaleček Vladimír     3252
8.Gyori RichardHouška Miroslav     3062
9.Sivera AdamLojka David     1363
10.Sivera RadekNávara Filip     3073
11.Gyori RichardPaleček Vladimír     3183
12.Sivera AdamHouška Miroslav     3193
13.Sivera RadekLojka David     32103
14.Houška JaromírNávara Filip     31  
15.Sivera AdamPaleček Vladimír         
16.Sivera RadekHouška Miroslav         
17.Houška JaromírLojka David         
18.Gyori RichardNávara Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sivera Radek21Paleček Vladimír12
Houška Jaromír11Houška Miroslav12
Gyori Richard30Lojka David12
Sivera Adam21Návara Filip02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS