Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Kaplice BVrchní
rozhodčí:
Mácha Karel
HOSTUJÍCÍ:Sokol N. Ves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bělidlo 114, Kaplice, Herna ST v areálu TJ Spartak KapliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:28 Spartak Kaplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štarman Robert
Wolowiec Jaroslav
 
 
Lojka David
Morávek Jiří
 
 
     2301
2.Beneš Petr
Pospíšil Jaroslav
 
 
Blábolil Milan
Troup Miroslav
 
 
     3111
3.Beneš PetrBlábolil Milan     3021
4.Pospíšil JaroslavLojka David     3131
5.Wolowiec JaroslavTroup Miroslav     2332
6.Štarman RobertMorávek Jiří     1333
7.Pospíšil JaroslavBlábolil Milan     3043
8.Wolowiec JaroslavLojka David     3153
9.Štarman RobertTroup Miroslav     2354
10.Beneš PetrMorávek Jiří     3164
11.Wolowiec JaroslavBlábolil Milan     3274
12.Štarman RobertLojka David     1375
13.Beneš PetrTroup Miroslav     3285
14.Pospíšil JaroslavMorávek Jiří     3195
15.Štarman RobertBlábolil Milan     0396
16.Beneš PetrLojka David     31106
17.Pospíšil JaroslavTroup Miroslav         
18.Wolowiec JaroslavMorávek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Petr40Blábolil Milan13
Pospíšil Jaroslav30Lojka David13
Wolowiec Jaroslav21Troup Miroslav21
Štarman Robert04Morávek Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Malovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lhenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ MaloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:32 SK Malovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milota Miroslav
Plojhar Ota
 
 
Sivera Adam
Sivera Radek
 
 
     2301
2.Kadlec Pavel
Kolář Otakar
 
 
Houška Jaromír
Gyori Richard
 
 
     3011
3.Kadlec PavelGyori Richard     3121
4.Milota MiroslavSivera Adam     1322
5.Plojhar OtaHouška Jaromír     1323
6.Kolář OtakarSivera Radek     3133
7.Milota MiroslavGyori Richard     1334
8.Plojhar OtaSivera Adam     1335
9.Kolář OtakarHouška Jaromír     3145
10.Kadlec PavelSivera Radek     3255
11.Plojhar OtaGyori Richard     0356
12.Kolář OtakarSivera Adam     3166
13.Kadlec PavelHouška Jaromír     3176
14.Milota MiroslavSivera Radek     2377
15.Kolář OtakarGyori Richard     3087
16.Kadlec PavelSivera Adam     3297
17.Milota MiroslavHouška Jaromír     32107
18.Plojhar OtaSivera Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Pavel40Gyori Richard22
Milota Miroslav13Sivera Adam22
Plojhar Ota03Houška Jaromír13
Kolář Otakar40Sivera Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín BVrchní
rozhodčí:
Vařečka Karel
HOSTUJÍCÍ:Sokol Vodňany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:31 Protivín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marková Ivana
Najmanová Ryšavá Lucie
 
 
Páral Lukáš
Špatný Albert
 
 
     3110
2.Topinka Václav
Brabec Ondřej
 
 
Bauer Jiří ml.
Brabec Oldřich
 
 
     3120
3.Marková IvanaBauer Jiří ml.     3130
4.Najmanová Ryšavá LucieBrabec Oldřich     2331
5.Brabec OndřejŠpatný Albert     1332
6.Topinka VáclavPáral Lukáš     2333
7.Najmanová Ryšavá LucieBauer Jiří ml.     3143
8.Brabec OndřejBrabec Oldřich     3153
9.Topinka VáclavŠpatný Albert     3063
10.Marková IvanaPáral Lukáš     2364
11.Brabec OndřejBauer Jiří ml.     3074
12.Topinka VáclavBrabec Oldřich     1375
13.Marková IvanaŠpatný Albert     1376
14.Najmanová Ryšavá LuciePáral Lukáš     3086
15.Topinka VáclavBauer Jiří ml.     3096
16.Marková IvanaBrabec Oldřich     2397
17.Najmanová Ryšavá LucieŠpatný Albert     1398
18.Brabec OndřejPáral Lukáš     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marková Ivana13Bauer Jiří ml.04
Najmanová Ryšavá Lucie22Brabec Oldřich31
Brabec Ondřej31Špatný Albert31
Topinka Václav22Páral Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín CVrchní
rozhodčí:
Vařečka Karel
HOSTUJÍCÍ:OST Velešín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21 Protivín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vařečka Pavel
Zoch Samuel
 
 
Betka Kamil
Chromeček Vladimír
 
 
     1301
2.Klárner Jakub
Vařečka Ondřej
 
 
Peterka Vilém
Javořík Miroslav
 
 
     3111
3.Klárner JakubBetka Kamil     1312
4.Vařečka OndřejChromeček Vladimír     1313
5.Vařečka PavelPeterka Vilém     3023
6.Zoch SamuelJavořík Miroslav     3133
7.Vařečka OndřejBetka Kamil     0334
8.Vařečka PavelChromeček Vladimír     3244
9.Zoch SamuelPeterka Vilém     3154
10.Klárner JakubJavořík Miroslav     3164
11.Vařečka PavelBetka Kamil     3174
12.Zoch SamuelChromeček Vladimír     3084
13.Klárner JakubPeterka Vilém     3294
14.Vařečka OndřejJavořík Miroslav     30104
15.Zoch SamuelBetka Kamil     03  
16.Klárner JakubChromeček Vladimír         
17.Vařečka OndřejPeterka Vilém         
18.Vařečka PavelJavořík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klárner Jakub21Betka Kamil21
Vařečka Ondřej12Chromeček Vladimír12
Vařečka Pavel30Peterka Vilém03
Zoch Samuel30Javořík Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křemže - Holubov AVrchní
rozhodčí:
Jiráň Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD KRÁSETÍNRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7 Křemže - Holubov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hůlka Jan
Kudláček Zbyněk
 
 
Meškánová Andrea
Procházková Šárka
 
 
     3210
2.Opelka Jaroslav
Reitinger Jiří
 
 
Mleziva Pavel
Kuchta Kamil nejml.
 
 
     3120
3.Hůlka JanProcházková Šárka     3130
4.Reitinger JiříKuchta Kamil nejml.     3140
5.Kudláček ZbyněkMeškánová Andrea     3250
6.Opelka JaroslavMleziva Pavel     3060
7.Reitinger JiříProcházková Šárka     3070
8.Kudláček ZbyněkKuchta Kamil nejml.     3080
9.Opelka JaroslavMeškánová Andrea     3090
10.Hůlka JanMleziva Pavel     30100
11.Kudláček ZbyněkProcházková Šárka         
12.Opelka JaroslavKuchta Kamil nejml.         
13.Hůlka JanMeškánová Andrea         
14.Reitinger JiříMleziva Pavel         
15.Opelka JaroslavProcházková Šárka         
16.Hůlka JanKuchta Kamil nejml.         
17.Reitinger JiříMeškánová Andrea         
18.Kudláček ZbyněkMleziva Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hůlka Jan20Procházková Šárka02
Reitinger Jiří20Kuchta Kamil nejml.02
Kudláček Zbyněk20Meškánová Andrea02
Opelka Jaroslav20Mleziva Pavel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS