Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší Brod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Kaplice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Vyšší BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:36 Spartak Kaplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Jaroslav
Kuchta Kamil nejml.
 
 
Beneš Petr
Pospíšil Jaroslav
 
 
     1301
2.Pokorná Eva
Meškánová Andrea
 
 
Beneš Pavel st.
Wolowiec Jaroslav
 
 
     1302
3.Pokorná EvaBeneš Petr     3012
4.Kuchta Kamil nejml.Pospíšil Jaroslav     0313
5.Meškánová AndreaBeneš Pavel st.     1314
6.Procházka JaroslavWolowiec Jaroslav     3224
7.Kuchta Kamil nejml.Beneš Petr     0325
8.Meškánová AndreaPospíšil Jaroslav     0326
9.Procházka JaroslavBeneš Pavel st.     3036
10.Pokorná EvaWolowiec Jaroslav     3146
11.Meškánová AndreaBeneš Petr     0347
12.Procházka JaroslavPospíšil Jaroslav     3257
13.Pokorná EvaBeneš Pavel st.     2358
14.Kuchta Kamil nejml.Wolowiec Jaroslav     1359
15.Procházka JaroslavBeneš Petr     3169
16.Pokorná EvaPospíšil Jaroslav     03610
17.Kuchta Kamil nejml.Beneš Pavel st.         
18.Meškánová AndreaWolowiec Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pokorná Eva22Beneš Petr22
Kuchta Kamil nejml.03Pospíšil Jaroslav31
Meškánová Andrea03Beneš Pavel st.21
Procházka Jaroslav40Wolowiec Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Křemže - Holubov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28 Protivín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vařečka Ondřej
Klárner Jakub
 
 
Hůlka Jan
Kudláček Zbyněk
 
 
     3110
2.Färber František
Cendelín Rostislav
 
 
Opelka Jaroslav
Reitinger Jiří
 
 
     3020
3.Klárner JakubHůlka Jan     0321
4.Vařečka OndřejOpelka Jaroslav     1322
5.Cendelín RostislavReitinger Jiří     3032
6.Färber FrantišekKudláček Zbyněk     3242
7.Vařečka OndřejHůlka Jan     0343
8.Cendelín RostislavOpelka Jaroslav     3053
9.Färber FrantišekReitinger Jiří     3163
10.Klárner JakubKudláček Zbyněk     2364
11.Cendelín RostislavHůlka Jan     0365
12.Färber FrantišekOpelka Jaroslav     2366
13.Klárner JakubReitinger Jiří     2367
14.Vařečka OndřejKudláček Zbyněk     3177
15.Färber FrantišekHůlka Jan     3087
16.Vařečka PavelOpelka Jaroslav     3197
17.Vařečka OndřejReitinger Jiří     31107
18.Cendelín RostislavKudláček Zbyněk     32  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klárner Jakub03Hůlka Jan31
Vařečka Ondřej22Opelka Jaroslav22
Cendelín Rostislav21Reitinger Jiří13
Färber František31Kudláček Zbyněk12
Vařečka Pavel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vodňany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OST Velešín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21 Sokol Vodňany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabec Oldřich
Páral Lukáš
 
 
Chromeček Vladimír
Ferenčík František
 
 
     1301
2.Bauer Jiří ml.
Turek Václav
 
 
Javořík Miroslav
Peterka Vilém
 
 
     3111
3.Turek VáclavFerenčík František     3121
4.Bauer Jiří ml.Javořík Miroslav     3031
5.Páral LukášPeterka Vilém     3141
6.Brabec OldřichChromeček Vladimír     3251
7.Bauer Jiří ml.Ferenčík František     0352
8.Páral LukášJavořík Miroslav     3162
9.Brabec OldřichPeterka Vilém     3072
10.Turek VáclavChromeček Vladimír     1373
11.Páral LukášFerenčík František     1374
12.Brabec OldřichJavořík Miroslav     3084
13.Turek VáclavPeterka Vilém     3294
14.Bauer Jiří ml.Chromeček Vladimír     31104
15.Brabec OldřichFerenčík František         
16.Turek VáclavJavořík Miroslav         
17.Bauer Jiří ml.Peterka Vilém         
18.Páral LukášChromeček Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Turek Václav21Ferenčík František21
Bauer Jiří ml.21Javořík Miroslav03
Páral Lukáš21Peterka Vilém03
Brabec Oldřich30Chromeček Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lhenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36 Lhenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marková Ivana
Najmanová Ryšavá Lucie
 
 
Sivera Radek
Halabrín Milan ml.
 
 
     3010
2.Topinka Václav
Brabec Ondřej
 
 
Gyori Richard
Houška Jaromír
 
 
     1311
3.Marková IvanaSivera Radek     3221
4.Najmanová Ryšavá LucieGyori Richard     0322
5.Brabec OndřejHouška Jaromír     2323
6.Topinka VáclavHalabrín Milan ml.     3033
7.Najmanová Ryšavá LucieSivera Radek     1334
8.Brabec OndřejGyori Richard     3244
9.Topinka VáclavHouška Jaromír     1345
10.Marková IvanaHalabrín Milan ml.     0346
11.Brabec OndřejSivera Radek     0347
12.Topinka VáclavGyori Richard     1348
13.Marková IvanaHouška Jaromír     2349
14.Najmanová Ryšavá LucieHalabrín Milan ml.     3259
15.Topinka VáclavSivera Radek     3069
16.Marková IvanaGyori Richard     03610
17.Najmanová Ryšavá LucieHouška Jaromír     03  
18.Brabec OndřejHalabrín Milan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marková Ivana13Sivera Radek22
Najmanová Ryšavá Lucie12Gyori Richard31
Brabec Ondřej12Houška Jaromír30
Topinka Václav22Halabrín Milan ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Malovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol N. Ves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ MaloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:29 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milota Miroslav
Plojhar Ota
 
 
Paleček Vladimír
Lojka David
 
 
     0301
2.Kolář Otakar
Kadlec Pavel
 
 
Houška Miroslav
Návara Filip
 
 
     3011
3.Kadlec PavelPaleček Vladimír     3021
4.Milota MiroslavHouška Miroslav     0322
5.Plojhar OtaLojka David     2323
6.Kolář OtakarNávara Filip     3033
7.Milota MiroslavPaleček Vladimír     2334
8.Plojhar OtaHouška Miroslav     0335
9.Kolář OtakarLojka David     3045
10.Kadlec PavelNávara Filip     3055
11.Plojhar OtaPaleček Vladimír     2356
12.Kolář OtakarHouška Miroslav     3066
13.Kadlec PavelLojka David     3076
14.Milota MiroslavNávara Filip     1377
15.Kolář OtakarPaleček Vladimír     3087
16.Kadlec PavelHouška Miroslav     3297
17.Milota MiroslavLojka David     0398
18.Plojhar OtaNávara Filip     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Pavel40Paleček Vladimír22
Milota Miroslav04Houška Miroslav22
Plojhar Ota04Lojka David22
Kolář Otakar40Návara Filip22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS