Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Kaplice BVrchní
rozhodčí:
Mácha Karel
HOSTUJÍCÍ:SK Malovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bělidlo 114, Kaplice, Herna ST v areálu TJ Spartak KapliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18 Spartak Kaplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Petr
Pospíšil Jaroslav
 
 
Milota Miroslav
Plojhar Ota
 
 
     3010
2.Beneš Pavel st.
Kratochvílová Mirka
 
 
Kadlec Pavel
Kolář Otakar
 
 
     3220
3.Beneš Pavel st.Kolář Otakar     3130
4.Kratochvílová MirkaKadlec Pavel     1331
5.Pospíšil JaroslavMilota Miroslav     3041
6.Beneš PetrPlojhar Ota     3051
7.Kratochvílová MirkaKolář Otakar     1352
8.Pospíšil JaroslavKadlec Pavel     0353
9.Beneš PetrMilota Miroslav     3063
10.Beneš Pavel st.Plojhar Ota     3073
11.Pospíšil JaroslavKolář Otakar     1374
12.Beneš PetrKadlec Pavel     3284
13.Beneš Pavel st.Milota Miroslav     3094
14.Kratochvílová MirkaPlojhar Ota     31104
15.Beneš PetrKolář Otakar         
16.Beneš Pavel st.Kadlec Pavel         
17.Kratochvílová MirkaMilota Miroslav         
18.Pospíšil JaroslavPlojhar Ota         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beneš Pavel st.30Kolář Otakar21
Kratochvílová Mirka12Kadlec Pavel21
Pospíšil Jaroslav12Milota Miroslav03
Beneš Petr30Plojhar Ota03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol N. Ves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabec Ondřej
Topinka Václav
 
 
Paleček Vladimír
Návara Filip
 
 
     3210
2.Marková Ivana
Vařečka Karel
 
 
Morávek Jiří
Houška Miroslav
 
 
     3220
3.Vařečka KarelPaleček Vladimír     1321
4.Marková IvanaHouška Miroslav     0322
5.Brabec OndřejNávara Filip     3232
6.Topinka VáclavMorávek Jiří     3142
7.Marková IvanaPaleček Vladimír     1343
8.Brabec OndřejHouška Miroslav     3253
9.Topinka VáclavNávara Filip     2354
10.Vařečka KarelMorávek Jiří     3264
11.Brabec OndřejPaleček Vladimír     3174
12.Topinka VáclavHouška Miroslav     1375
13.Vařečka KarelNávara Filip     1376
14.Marková IvanaMorávek Jiří     3086
15.Topinka VáclavPaleček Vladimír     0387
16.Vařečka KarelHouška Miroslav     0388
17.Marková IvanaNávara Filip     2389
18.Brabec OndřejMorávek Jiří     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vařečka Karel13Paleček Vladimír31
Marková Ivana13Houška Miroslav31
Brabec Ondřej40Návara Filip31
Topinka Václav13Morávek Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lhenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:34 Lhenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromeček Vladimír
Betka Kamil
 
 
Sivera Adam
Sivera Radek
 
 
     2301
2.Vraspír Martin
Ferenčík František
 
 
Gyori Richard
Houška Jaromír
 
 
     1302
3.Vraspír MartinSivera Radek     2303
4.Chromeček VladimírGyori Richard     0304
5.Ferenčík FrantišekHouška Jaromír     0305
6.Betka KamilSivera Adam     0306
7.Chromeček VladimírSivera Radek     3216
8.Ferenčík FrantišekGyori Richard     0317
9.Betka KamilHouška Jaromír     3127
10.Vraspír MartinSivera Adam     1328
11.Ferenčík FrantišekSivera Radek     3138
12.Betka KamilGyori Richard     2339
13.Vraspír MartinHouška Jaromír     23310
14.Chromeček VladimírSivera Adam     13  
15.Betka KamilSivera Radek         
16.Vraspír MartinGyori Richard         
17.Chromeček VladimírHouška Jaromír         
18.Ferenčík FrantišekSivera Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vraspír Martin03Sivera Radek12
Chromeček Vladimír11Gyori Richard30
Ferenčík František12Houška Jaromír21
Betka Kamil12Sivera Adam20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Vodňany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Křemže - Holubov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:943:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabec Oldřich
Bílý Michal
 
 
Hůlka Jan
Reitinger Jiří
 
 
     1301
2.Bauer Jiří ml.
Turek Václav
 
 
Jiráň Jiří
Laštovička Jan
 
 
     3111
3.Turek VáclavJiráň Jiří     3121
4.Bauer Jiří ml.Laštovička Jan     2322
5.Bílý MichalReitinger Jiří     2323
6.Brabec OldřichHůlka Jan     2324
7.Bauer Jiří ml.Jiráň Jiří     3134
8.Bílý MichalLaštovička Jan     3244
9.Brabec OldřichReitinger Jiří     2345
10.Turek VáclavHůlka Jan     3255
11.Bílý MichalJiráň Jiří     2356
12.Brabec OldřichLaštovička Jan     3066
13.Turek VáclavReitinger Jiří     2367
14.Bauer Jiří ml.Hůlka Jan     1368
15.Brabec OldřichJiráň Jiří     3178
16.Turek VáclavLaštovička Jan     3188
17.Bauer Jiří ml.Reitinger Jiří     3298
18.Bílý MichalHůlka Jan     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Turek Václav31Jiráň Jiří13
Bauer Jiří ml.22Laštovička Jan13
Bílý Michal13Reitinger Jiří31
Brabec Oldřich22Hůlka Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Protivín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vařečka Ondřej
Klárner Jakub
 
 
Procházka Jaroslav
Kuchta Kamil nejml.
 
 
     1301
2.Cendelín Rostislav
Zoch Samuel
 
 
Procházková Šárka
Meškánová Andrea
 
 
     3211
3.Klárner JakubProcházka Jaroslav     0312
4.Vařečka OndřejProcházková Šárka     2313
5.Zoch SamuelMeškánová Andrea     3023
6.Cendelín RostislavKuchta Kamil nejml.     3033
7.Vařečka OndřejProcházka Jaroslav     0334
8.Zoch SamuelProcházková Šárka     3144
9.Cendelín RostislavMeškánová Andrea     1345
10.Klárner JakubKuchta Kamil nejml.     1346
11.Zoch SamuelProcházka Jaroslav     2347
12.Cendelín RostislavProcházková Šárka     3257
13.Klárner JakubMeškánová Andrea     3167
14.Vařečka OndřejKuchta Kamil nejml.     0368
15.Cendelín RostislavProcházka Jaroslav     2369
16.Klárner JakubProcházková Šárka     3079
17.Vařečka OndřejMeškánová Andrea     3089
18.Vařečka PavelKuchta Kamil nejml.     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klárner Jakub22Procházka Jaroslav40
Vařečka Ondřej13Procházková Šárka13
Zoch Samuel21Meškánová Andrea13
Cendelín Rostislav22Kuchta Kamil nejml.22
Vařečka Pavel10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS