Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Kaplice BVrchní
rozhodčí:
Mácha Karel
HOSTUJÍCÍ:Protivín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bělidlo 114, Kaplice, Herna ST v areálu TJ Spartak KapliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:21 Spartak Kaplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jaroslav
Beneš Petr
 
 
Vařečka Pavel
Zoch Samuel
 
 
     2301
2.Wolowiec Jaroslav
Beneš Pavel st.
 
 
Vařečka Ondřej
Klárner Jakub
 
 
     3111
3.Wolowiec JaroslavZoch Samuel     2312
4.Beneš Pavel st.Vařečka Ondřej     2313
5.Pospíšil JaroslavKlárner Jakub     3023
6.Beneš PetrVařečka Pavel     3133
7.Beneš Pavel st.Zoch Samuel     3043
8.Pospíšil JaroslavVařečka Ondřej     3153
9.Beneš PetrKlárner Jakub     3063
10.Wolowiec JaroslavVařečka Pavel     3173
11.Pospíšil JaroslavZoch Samuel     0374
12.Beneš PetrVařečka Ondřej     3184
13.Wolowiec JaroslavKlárner Jakub     0385
14.Beneš Pavel st.Vařečka Pavel     3195
15.Beneš PetrZoch Samuel     30105
16.Wolowiec JaroslavVařečka Ondřej     30  
17.Beneš Pavel st.Klárner Jakub         
18.Pospíšil JaroslavVařečka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wolowiec Jaroslav12Zoch Samuel22
Beneš Pavel st.21Vařečka Ondřej12
Pospíšil Jaroslav21Klárner Jakub12
Beneš Petr40Vařečka Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lhenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Křemže - Holubov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:25 Lhenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gyori Richard
Houška Jaromír
 
 
Hůlka Jan
Opelka Jaroslav
 
 
     3010
2.Sivera Adam
Sivera Radek
 
 
Dobrovodský Martin
Jiráň Jiří
 
 
     3020
3.Sivera AdamOpelka Jaroslav     3030
4.Sivera RadekHůlka Jan     0331
5.Houška JaromírDobrovodský Martin     0332
6.Gyori RichardJiráň Jiří     3042
7.Sivera RadekOpelka Jaroslav     3252
8.Houška JaromírHůlka Jan     3262
9.Gyori RichardDobrovodský Martin     3272
10.Sivera AdamJiráň Jiří     3082
11.Houška JaromírOpelka Jaroslav     0383
12.Gyori RichardHůlka Jan     1384
13.Sivera AdamDobrovodský Martin     1385
14.Sivera RadekJiráň Jiří     3095
15.Gyori RichardOpelka Jaroslav     2396
16.Sivera AdamHůlka Jan     31106
17.Sivera RadekDobrovodský Martin     23  
18.Houška JaromírJiráň Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sivera Adam31Opelka Jaroslav22
Sivera Radek21Hůlka Jan22
Houška Jaromír12Dobrovodský Martin21
Gyori Richard22Jiráň Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol N. Ves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 11:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Vilém
Javořík Miroslav
 
 
Paleček Vladimír
Troup Miroslav
 
 
     2301
2.Chromeček Vladimír
Ferenčík František
 
 
Návara Filip
Houška Miroslav
 
 
     3211
3.Chromeček VladimírPaleček Vladimír     3121
4.Javořík MiroslavHouška Miroslav     0322
5.Peterka VilémNávara Filip     0323
6.Ferenčík FrantišekTroup Miroslav     3033
7.Javořík MiroslavPaleček Vladimír     1334
8.Peterka VilémHouška Miroslav     1335
9.Ferenčík FrantišekNávara Filip     3045
10.Chromeček VladimírTroup Miroslav     3055
11.Peterka VilémPaleček Vladimír     0356
12.Ferenčík FrantišekHouška Miroslav     3166
13.Chromeček VladimírNávara Filip     3176
14.Vraspír MartinTroup Miroslav     3186
15.Ferenčík FrantišekPaleček Vladimír     2387
16.Chromeček VladimírHouška Miroslav     3297
17.Vraspír MartinNávara Filip     0398
18.Peterka VilémTroup Miroslav     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chromeček Vladimír40Paleček Vladimír31
Javořík Miroslav02Houška Miroslav22
Peterka Vilém04Návara Filip22
Ferenčík František31Troup Miroslav13
Vraspír Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Malovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Protivín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ MaloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16 SK Malovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Otakar
Plojhar Ota
 
 
Patzelt Pavel
Najmanová Ryšavá Lucie
 
 
     3110
2.Kadlec Pavel
Milota Miroslav
 
 
Lednický Josef
Marková Ivana
 
 
     1311
3.Kadlec PavelLednický Josef     3121
4.Milota MiroslavPatzelt Pavel     3031
5.Plojhar OtaNajmanová Ryšavá Lucie     3141
6.Kolář OtakarMarková Ivana     3151
7.Milota MiroslavLednický Josef     1352
8.Plojhar OtaPatzelt Pavel     3162
9.Kolář OtakarNajmanová Ryšavá Lucie     3072
10.Kadlec PavelMarková Ivana     3182
11.Plojhar OtaLednický Josef     2383
12.Kolář OtakarPatzelt Pavel     3093
13.Kadlec PavelNajmanová Ryšavá Lucie     31103
14.Milota MiroslavMarková Ivana     03  
15.Kolář OtakarLednický Josef         
16.Kadlec PavelPatzelt Pavel         
17.Milota MiroslavNajmanová Ryšavá Lucie         
18.Plojhar OtaMarková Ivana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Pavel30Lednický Josef21
Milota Miroslav11Patzelt Pavel03
Plojhar Ota21Najmanová Ryšavá Lucie03
Kolář Otakar30Marková Ivana02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS