Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hradec Králové GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:6646:326DTJ-Slavia Hradec Králové G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalenský Štěpán
Schlappl Jaroslav
 
 
Fuxa Jiří
Fuxa Tomáš
 
 
635  3010
2.Režný Pavel
Michálek Roman
 
 
Kycelt Jakub
Veselý Zdeněk
 
 
187  3020
3.Schlappl JaroslavFuxa Jiří433  3030
4.Kalenský ŠtěpánVeselý Zdeněk765  3040
5.Michálek RomanKycelt Jakub515  3050
6.Režný PavelFuxa Tomáš245  3060
7.Kalenský ŠtěpánFuxa Jiří266  3070
8.Michálek RomanVeselý Zdeněk541  3080
9.Režný PavelKycelt Jakub-15912-10-92381
10.Schlappl JaroslavFuxa Tomáš133  3091
11.Michálek RomanFuxa Jiří363  30101
12.Režný PavelVeselý Zdeněk53-93 31111
13.Schlappl JaroslavKycelt Jakub-9765 31121
14.Kalenský ŠtěpánFuxa Tomáš343  30131
15.Režný PavelFuxa Jiří635  30141
16.Schlappl JaroslavVeselý Zdeněk877  30151
17.Kalenský ŠtěpánKycelt Jakub6-879 31161
18.Michálek RomanFuxa Tomáš804  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schlappl Jaroslav40Fuxa Jiří04
Kalenský Štěpán40Veselý Zdeněk04
Michálek Roman40Kycelt Jakub13
Režný Pavel31Fuxa Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bydžov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:25676:554TJ Sokol PP Hradec Králové 2 H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šorm Luboš ml.
Šorm Luboš st.
 
 
Sauer Miroslav
Haltuf David
 
 
888  3010
2.Tměj Milan
Wagner Max Richard
 
 
Wagner Filip
Veinfurter Karel
 
 
-7-77733220
3.Šorm Luboš ml.Sauer Miroslav8146  3030
4.Tměj MilanHaltuf David-9-9-6  0331
5.Šorm Luboš st.Wagner Filip354  3041
6.Wagner Max RichardVeinfurter Karel-10-751193251
7.Tměj MilanSauer Miroslav-11-114-9 1352
8.Šorm Luboš st.Haltuf David629  3062
9.Wagner Max RichardWagner Filip66-84 3172
10.Šorm Luboš ml.Veinfurter Karel412-66 3182
11.Šorm Luboš st.Sauer Miroslav-4-79-11 1383
12.Wagner Max RichardHaltuf David1254  3093
13.Šorm Luboš ml.Wagner Filip076  30103
14.Tměj MilanVeinfurter Karel-3-9-9  03104
15.Wagner Max RichardSauer Miroslav-107-6-7 13105
16.Šorm Luboš ml.Haltuf David8-1155 31115
17.Tměj MilanWagner Filip7-57-10532125
18.Šorm Luboš st.Veinfurter Karel74-95 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šorm Luboš ml.40Sauer Miroslav31
Tměj Milan13Haltuf David13
Šorm Luboš st.31Wagner Filip04
Wagner Max Richard31Veinfurter Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:39603:634TJ Sokol PP Hradec Králové 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Karel
Vykysalý Miroslav
 
 
Pauliš František
Zajíc Jiří
 
 
556  3010
2.Bohdanecký Petr
Krása Jakub
 
 
Klír Jiří
Kosinka Josef
 
 
-6-13-5  0311
3.Šimek KarelKlír Jiří-9-9-4  0312
4.Bohdanecký PetrZajíc Jiří-81087 3122
5.Krása JakubPauliš František-7-6-7  0323
6.Vykysalý MiroslavKosinka Josef-67-9-9 1324
7.Bohdanecký PetrKlír Jiří-5-5-9  0325
8.Krása JakubZajíc Jiří-8136-583235
9.Vykysalý MiroslavPauliš František9105  3045
10.Šimek KarelKosinka Josef-2-98-7 1346
11.Krása JakubKlír Jiří-99-6-5 1347
12.Vykysalý MiroslavZajíc Jiří765  3057
13.Šimek KarelPauliš František-977-6-92358
14.Bohdanecký PetrKosinka Josef-2-989-82359
15.Vykysalý MiroslavKlír Jiří52-8-9-723510
16.Šimek KarelZajíc Jiří427  30610
17.Bohdanecký PetrPauliš František-7-79-6 13611
18.Krása JakubKosinka Josef7-6-9-8 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Karel13Klír Jiří40
Bohdanecký Petr13Zajíc Jiří04
Krása Jakub13Pauliš František31
Vykysalý Miroslav22Kosinka Josef40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy