Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hradec Králové GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IV, herna v podkrovíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:178:53404:671DTJ-Slavia Hradec Králové G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koníček Jan
Veselý Zdeněk
 
 
Schlappl Jaroslav
Michálek Roman
 
 
-6-9-7  0301
2.Leden Michal
Kycelt Jakub
 
 
Kalenský Štěpán
Režný Pavel
 
 
-612-5-7 1302
3.Veselý ZdeněkSchlappl Jaroslav-4-4-5  0303
4.Koníček JanKalenský Štěpán-2-7-1  0304
5.Kycelt JakubMichálek Roman189-10-5-62305
6.Leden MichalRežný Pavel1014-6-9103215
7.Koníček JanSchlappl Jaroslav-8-5-8  0316
8.Kycelt JakubKalenský Štěpán-6-9-5  0317
9.Leden MichalMichálek Roman-8-6-5  0318
10.Veselý ZdeněkRežný Pavel-4-7-4  0319
11.Kycelt JakubSchlappl Jaroslav-2-4-6  03110
12.Leden MichalKalenský Štěpán-9-9-3  03111
13.Veselý ZdeněkMichálek Roman-8-5-8  03112
14.Koníček JanRežný Pavel-3-76-6 13113
15.Leden MichalSchlappl JaroslavWO    03114
16.Veselý ZdeněkKalenský Štěpán-8-5-8  03115
17.Koníček JanMichálek Roman-6-4-3  03116
18.Kycelt JakubRežný Pavel8-5-7-7 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselý Zdeněk04Schlappl Jaroslav30
Koníček Jan04Kalenský Štěpán40
Kycelt Jakub04Michálek Roman40
Leden Michal12Režný Pavel31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bydžov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční773 50401Nový Bydžov sokolovna 1 poschodíRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:32561:573TJ Jiskra Nový Bydžov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurička Stanislav ml.
Veinfurter Karel
 
 
Tměj Milan
Wagner Max Richard
 
 
656  3010
2.Haltuf David
Štefan Martin
 
 
Truněček Martin
Wagner Robin Mark
 
 
-6-10-7  0311
3.Štefan MartinTruněček Martin-3-4-4  0312
4.Haltuf DavidWagner Max Richard88-47 3122
5.Jurička Stanislav ml.Wagner Robin Mark1078  3032
6.Veinfurter KarelTměj Milan-1051510 3142
7.Haltuf DavidTruněček Martin-11-7-7  0343
8.Jurička Stanislav ml.Wagner Max Richard-5-57-5 1344
9.Veinfurter KarelWagner Robin Mark936  3054
10.Štefan MartinTměj Milan-3-4-7  0355
11.Jurička Stanislav ml.Truněček Martin-10-6-5  0356
12.Veinfurter KarelWagner Max Richard-118-7283266
13.Štefan MartinWagner Robin Mark-47-13683276
14.Haltuf DavidTměj Milan376  3086
15.Veinfurter KarelTruněček Martin-1-5-12  0387
16.Štefan MartinWagner Max Richard-2-9-8  0388
17.Haltuf DavidWagner Robin Mark845  3098
18.Jurička Stanislav ml.Tměj Milan6-102-7632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štefan Martin13Truněček Martin40
Haltuf David31Wagner Max Richard22
Jurička Stanislav ml.22Wagner Robin Mark04
Veinfurter Karel31Tměj Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:22593:396TJ Sokol PP Hradec Králové 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Jiří
Pauliš František
 
 
Vykysalý Miroslav
Bohdanecký Petr
 
 
107-45 3110
2.Kosinka Josef
Klír Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Kosinka JosefBohdanecký Petr359  3030
4.Klír JiříWO    3040
5.Peregrin JaroslavKrása Jakub461  3050
6.Zajíc JiříVykysalý Miroslav-8-49-2 1351
7.Klír JiříBohdanecký Petr8-1287 3161
8.Peregrin JaroslavWO    3071
9.Zajíc JiříKrása Jakub657  3081
10.Kosinka JosefVykysalý Miroslav-9-8-5  0382
11.Peregrin JaroslavBohdanecký Petr-9-4-1  0383
12.Zajíc JiříWO    3093
13.Kosinka JosefKrása Jakub56-64 31103
14.Klír JiříVykysalý Miroslav4-10-15-11 13104
15.Zajíc JiříBohdanecký Petr-9-6-8  03105
16.Kosinka JosefWO    30115
17.Klír JiříKrása Jakub74-116 31125
18.Peregrin JaroslavVykysalý Miroslav-64-6-9 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kosinka Josef21Bohdanecký Petr22
Klír Jiří21Krása Jakub04
Peregrin Jaroslav12Vykysalý Miroslav40
Zajíc Jiří12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy