Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nivnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Fryšták ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:12459:354TJ Nivnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žmolík Lukáš
Pavelčík František
 
 
Hrdlička Martin
Barbořík Ivan
 
 
877  3010
2.Žmolík Pavel
Smetana Marcel
 
 
Hrdlička Michal
Fišer Roman
 
 
972  3020
3.Pavelčík FrantišekHrdlička Martin-8-10-6  0321
4.Žmolík LukášHrdlička Michal3610  3031
5.Smetana MarcelBarbořík Ivan938  3041
6.Žmolík PavelFišer Roman278  3051
7.Žmolík LukášHrdlička Martin3-676 3161
8.Smetana MarcelHrdlička Michal5-796 3171
9.Žmolík PavelBarbořík Ivan1-895 3181
10.Pavelčík FrantišekFišer Roman-96-99-72382
11.Smetana MarcelHrdlička Martin-10-87-2 1383
12.Žmolík PavelHrdlička Michal1449  3093
13.Pavelčík FrantišekBarbořík Ivan987  30103
14.Žmolík LukášFišer Roman6    10  
15.Žmolík PavelHrdlička Martin         
16.Pavelčík FrantišekHrdlička Michal         
17.Žmolík LukášBarbořík Ivan         
18.Smetana MarcelFišer Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavelčík František12Hrdlička Martin21
Žmolík Lukáš20Hrdlička Michal03
Smetana Marcel21Barbořík Ivan03
Žmolík Pavel30Fišer Roman11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice AVrchní
rozhodčí:
Mořický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Vsetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36638:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šašinka Radek
Berger Miloš
 
 
Bártek Dušan
Juřica Tomáš
 
 
-10-7-8  0301
2.Oharek Libor
Autrata Vít
 
 
Škrla Jaroslav
Černohorský Tomáš
 
 
5-5-9-8 1302
3.Oharek LiborŠkrla Jaroslav7-6-11-6 1303
4.Berger MilošJuřica Tomáš7-95-263213
5.Autrata VítČernohorský Tomáš-10-33-6 1314
6.Šašinka RadekBártek Dušan9-987 3124
7.Berger MilošŠkrla Jaroslav-9-5-5  0325
8.Autrata VítJuřica Tomáš10-8-49-82326
9.Šašinka RadekČernohorský Tomáš5107  3036
10.Oharek LiborBártek Dušan959  3046
11.Autrata VítŠkrla Jaroslav-698-10-62347
12.Šašinka RadekJuřica Tomáš-3-7-13  0348
13.Oharek LiborČernohorský Tomáš-9489 3158
14.Berger MilošBártek Dušan4-79-773268
15.Šašinka RadekŠkrla Jaroslav-7-8-6  0369
16.Oharek LiborJuřica Tomáš8-799 3179
17.Berger MilošČernohorský Tomáš648  3089
18.Autrata VítBártek Dušan-959-993299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Oharek Libor31Škrla Jaroslav40
Berger Miloš31Juřica Tomáš22
Autrata Vít13Černohorský Tomáš13
Šašinka Radek22Bártek Dušan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30306:398KST Dolní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koudelík Lukáš
Viktorínová Michaela
 
 
Orlovský Karel
Kubeš Dušan
 
 
-3-2-11  0301
2.Svoboda Jiří
Ďuláková Kateřina
 
 
Jančář Luděk
Fibichr Zdeněk
 
 
-136-3-4 1302
3.Koudelík LukášOrlovský Karel-9-8-10  0303
4.Ďuláková KateřinaKubeš Dušan-5-7-6  0304
5.Viktorínová MichaelaJančář Luděk-8-310-10 1305
6.Svoboda JiříFibichr Zdeněk-98-9-5 1306
7.Ďuláková KateřinaOrlovský Karel-3-4-1  0307
8.Viktorínová MichaelaKubeš Dušan42-8-9-102308
9.Svoboda JiříJančář Luděk-99-4-5 1309
10.Koudelík LukášFibichr Zdeněk962  3019
11.Viktorínová MichaelaOrlovský Karel-10-7-11  03110
12.Svoboda JiříKubeš Dušan         
13.Koudelík LukášJančář Luděk         
14.Ďuláková KateřinaFibichr Zdeněk         
15.Svoboda JiříOrlovský Karel         
16.Koudelík LukášKubeš Dušan         
17.Ďuláková KateřinaJančář Luděk         
18.Viktorínová MichaelaFibichr Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koudelík Lukáš11Orlovský Karel30
Ďuláková Kateřina02Kubeš Dušan20
Viktorínová Michaela03Jančář Luděk20
Svoboda Jiří02Fibichr Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem AVrchní
rozhodčí:
Urbiš Jakub
HOSTUJÍCÍ:Orel ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1031:34618:619Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřala Lukáš
Havránek Ondřej
 
 
Doležel Tomáš
Vítek Pavel
 
 
38-9-17-92301
2.Burda Milan
Urbiš Jakub
 
 
Krejčiřík David
Závada Adam
 
 
-7-889-52302
3.Urbiš JakubZávada Adam7-118-3-62303
4.Burda MilanVítek Pavel119-79 3113
5.Havránek OndřejDoležel Tomáš7116  3023
6.Nevřala LukášKrejčiřík David95-11-6-82324
7.Burda MilanZávada Adam9-8-11-7 1325
8.Havránek OndřejVítek Pavel747  3035
9.Nevřala LukášDoležel Tomáš-810104 3145
10.Urbiš JakubKrejčiřík David-105-94-52346
11.Havránek OndřejZávada Adam-49-66-42347
12.Nevřala LukášVítek Pavel4-8-8793257
13.Urbiš JakubDoležel Tomáš8-7-8-10 1358
14.Burda MilanKrejčiřík David7-11-124-72359
15.Nevřala LukášZávada Adam-9-4-8  03510
16.Urbiš JakubVítek Pavel         
17.Burda MilanDoležel Tomáš         
18.Havránek OndřejKrejčiřík David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Urbiš Jakub03Závada Adam40
Burda Milan12Vítek Pavel03
Havránek Ondřej21Doležel Tomáš12
Nevřala Lukáš22Krejčiřík David30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra OtrokoviceVrchní
rozhodčí:
Janečka Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu BaťovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33640:636nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Tomáš
Gazda Jiří
 
 
Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
 
 
10-6-10-9 1301
2.Polanský Pavel
Janošík Pavel
 
 
Hladil Radek
Střílka Jakub
 
 
8-4-67103211
3.Janečka TomášKonečný Jiří-9-9-6  0312
4.Gazda JiříPustějovský Stanislav-3-11106-82313
5.Janošík PavelHladil Radek47-108 3123
6.Polanský PavelStřílka Jakub1685  3033
7.Gazda JiříKonečný Jiří-118-9-3 1334
8.Janošík PavelPustějovský Stanislav-8-77-6 1335
9.Polanský PavelHladil Radek589  3045
10.Janečka TomášStřílka Jakub6-977 3155
11.Janošík PavelKonečný Jiří7-8-7883265
12.Polanský PavelPustějovský Stanislav-1-4-4  0366
13.Janečka TomášHladil Radek844  3076
14.Gazda JiříStřílka Jakub776  3086
15.Polanský PavelKonečný Jiří7-811-6-42387
16.Janečka TomášPustějovský Stanislav-1-8-9  0388
17.Gazda JiříHladil Radek55-12-12-42389
18.Janošík PavelStřílka Jakub657  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janečka Tomáš22Konečný Jiří31
Gazda Jiří13Pustějovský Stanislav40
Janošík Pavel31Hladil Radek13
Polanský Pavel22Střílka Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak HulínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia KroměřížRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30209:365TJ Slavia Kroměříž

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolomár Daniel
Kvapilík Břetislav
 
 
Brázdil Jiří
Zuzaňák Jiří
 
 
-5-3-3  0301
2.Tůma Tomáš
Hrdina Jan
 
 
Dvořák Vít
Dohnal Matěj
 
 
8-85-9-92302
3.Kolomár TomášDohnal Matěj-4-2-2  0303
4.Kvapilík BřetislavZuzaňák Jiří-8-5-1  0304
5.Tůma TomášBrázdil Jiří9-5-8-6 1305
6.Hrdina JanDvořák Vít9-6-6-9 1306
7.Kvapilík BřetislavSurýnek Tomáš-8-13-9  0307
8.Tůma TomášZuzaňák Jiří-3-9-4  0308
9.Hrdina JanBrázdil Jiří-2-3-7  0309
10.Kolomár TomášDvořák Vít-4-3-1  03010
11.Tůma TomášSurýnek Tomáš         
12.Hrdina JanZuzaňák Jiří         
13.Kolomár TomášBrázdil Jiří         
14.Kvapilík BřetislavDvořák Vít         
15.Hrdina JanSurýnek Tomáš         
16.Kolomár TomášZuzaňák Jiří         
17.Kvapilík BřetislavBrázdil Jiří         
18.Tůma TomášDvořák Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolomár Tomáš02Dohnal Matěj10
Kvapilík Břetislav02Zuzaňák Jiří20
Tůma Tomáš02Brázdil Jiří20
Hrdina Jan02Dvořák Vít20
   Surýnek Tomáš10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy