Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak HulínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nivnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:31541:480nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrhálek Ondřej
Matuška Martin
 
 
Pavelčík František
 
 
WO    3010
2.Tůma Tomáš
Mikulík Radek
 
 
Žmolík Pavel
Žmolík Lukáš
 
 
9-110-10-92311
3.Matuška MartinŽmolík Pavel-3-4-6  0312
4.Mrhálek OndřejŽmolík Lukáš-5-4-6  0313
5.Tůma TomášPavelčík František877  3023
6.Mikulík RadekWO    3033
7.Mrhálek OndřejŽmolík Pavel-3-5-7  0334
8.Tůma Tomᚎmolík Lukáš99-89 3144
9.Mikulík RadekPavelčík František8-989 3154
10.Matuška MartinWO    3064
11.Tůma Tomᚎmolík Pavel-4-581383274
12.Mikulík RadekŽmolík Lukáš-9-88-6 1375
13.Matuška MartinPavelčík František-4-5-9  0376
14.Mrhálek OndřejWO    3086
15.Mikulík RadekŽmolík Pavel-6-10-16  0387
16.Matuška MartinŽmolík Lukáš-4-6-9  0388
17.Mrhálek OndřejPavelčík František-8-8-9  0389
18.Tůma TomášWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matuška Martin03Žmolík Pavel31
Mrhálek Ondřej03Žmolík Lukáš31
Tůma Tomáš30Pavelčík František22
Mikulík Radek12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra OtrokoviceVrchní
rozhodčí:
Janečka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu u tenis.kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:25571:533TJ Jiskra Otrokovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Václav
Odstrčil Karel
 
 
Oharek Libor
Nožička Jiří
 
 
455  3010
2.Polanský Pavel
Janečka Bronislav
 
 
Autrata Vít
Šašinka Radek
 
 
9-8811 3120
3.Janečka BronislavNožička Jiří-7-687-82321
4.Janečka VáclavAutrata Vít-1089-783231
5.Polanský PavelOharek Libor8-4-91093241
6.Odstrčil KarelŠašinka Radek767  3051
7.Janečka VáclavNožička Jiří486  3061
8.Polanský PavelAutrata Vít-6-59-8 1362
9.Odstrčil KarelOharek Libor-49-78-72363
10.Janečka BronislavŠašinka Radek-3-3-4  0364
11.Polanský PavelNožička Jiří534  3074
12.Odstrčil KarelMořický Tomáš765  3084
13.Janečka BronislavOharek Libor-2-5-5  0385
14.Janečka VáclavŠašinka Radek8-9-75-102386
15.Odstrčil KarelNožička Jiří524  3096
16.Janečka BronislavMořický Tomáš119-8-7932106
17.Janečka VáclavOharek Libor         
18.Polanský PavelŠašinka Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janečka Bronislav13Nožička Jiří13
Janečka Václav21Autrata Vít11
Polanský Pavel21Oharek Libor21
Odstrčil Karel31Šašinka Radek21
   Mořický Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia KroměřížVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mánesova 3861/5, 76701 Kroměříž, Malá tělocvička základní školy Oskol, vstup bočním vchodem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:22538:470TJ Slavia Kroměříž

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vít
Surýnek Tomáš
 
 
Šerý Ondřej
Kudělka Matyáš
 
 
381  3010
2.Zuzaňák Jiří
Brázdil Jiří
 
 
Dufek Jakub
Viktorínová Michaela
 
 
-8-8-7  0311
3.Dvořák VítDufek Jakub10-8-9-5 1312
4.Zuzaňák JiříViktorínová Michaela689  3022
5.Brázdil JiříŠerý Ondřej9711  3032
6.Štěpán RadimKudělka Matyáš357  3042
7.Zuzaňák JiříDufek Jakub-12-8-6  0343
8.Brázdil JiříViktorínová Michaela9-699 3153
9.Surýnek Tomᚊerý Ondřej426  3063
10.Dvořák VítKudělka Matyáš573  3073
11.Brázdil JiříDufek Jakub-78-5-3 1374
12.Surýnek TomášViktorínová Michaela-610-6-5 1375
13.Dvořák VítŠerý Ondřej638  3085
14.Zuzaňák JiříKudělka Matyáš246  3095
15.Surýnek TomášDufek Jakub-9-4-6  0396
16.Dvořák VítViktorínová Michaela5-59-7-82397
17.Zuzaňák JiříŠerý Ondřej1085  30107
18.Brázdil JiříKudělka Matyáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Vít22Dufek Jakub40
Zuzaňák Jiří31Viktorínová Michaela22
Brázdil Jiří21Šerý Ondřej04
Štěpán Radim10Kudělka Matyáš03
Surýnek Tomáš12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
Hladil Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34680:646TJ DDM Valašské Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pustějovský Stanislav
Bazalka Michal
 
 
Nevřala Lukáš
Havránek Ondřej
 
 
6-727 3110
2.Hladil Radek
Drápela Marek
 
 
Urbiš Jan
Burda Milan
 
 
8-79-6-82311
3.Pustějovský StanislavNevřala Lukáš1245  3021
4.Drápela MarekHavránek Ondřej7-48-753231
5.Hladil RadekBurda Milan4-9-85-122332
6.Bazalka MichalUrbiš Jan458  3042
7.Drápela MarekNevřala Lukáš-5-5-8  0343
8.Hladil RadekHavránek Ondřej-88-8-6 1344
9.Bazalka MichalBurda Milan9-6-8-11 1345
10.Pustějovský StanislavUrbiš Jan6-1083 3155
11.Hladil RadekNevřala Lukáš7-5-8-10 1356
12.Bazalka MichalHavránek Ondřej-10-4-10  0357
13.Pustějovský StanislavBurda Milan99-7-763267
14.Drápela MarekUrbiš Jan-5-9-7  0368
15.Bazalka MichalNevřala Lukáš-911109 3178
16.Pustějovský StanislavHavránek Ondřej2-1097 3188
17.Drápela MarekBurda Milan310-128 3198
18.Hladil RadekUrbiš Jan9-8116 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pustějovský Stanislav40Nevřala Lukáš22
Drápela Marek22Havránek Ondřej22
Hladil Radek13Burda Milan22
Bazalka Michal22Urbiš Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Krejčiřík David
HOSTUJÍCÍ:TJ Fryšták ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:19495:420Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Petr
Závada Adam
 
 
Hrdlička Michal
Fišer Roman
 
 
238  3010
2.Vítek Pavel
Doležel Tomáš
 
 
Hrdlička Martin
Barbořík Ivan
 
 
-6-3-6  0311
3.Vítek PavelHrdlička Martin-4-11-4  0312
4.Závada AdamHrdlička Michal787  3022
5.Doležel TomášBarbořík Ivan9-9136 3132
6.Polák PetrFišer Roman87-9-10-42333
7.Závada AdamHrdlička Martin498  3043
8.Doležel TomášHrdlička Michal824  3053
9.Polák PetrBarbořík Ivan486  3063
10.Vítek PavelFišer Roman-6557 3173
11.Doležel TomášHrdlička Martin-4410-963283
12.Polák PetrHrdlička Michal-11-9-8  0384
13.Vítek PavelBarbořík Ivan134-95 3194
14.Závada AdamFišer Roman-566-7432104
15.Polák PetrHrdlička MartinWO    03  
16.Vítek PavelHrdlička Michal-8    01  
17.Závada AdamBarbořík Ivan         
18.Doležel TomášFišer Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vítek Pavel21Hrdlička Martin12
Závada Adam30Hrdlička Michal12
Doležel Tomáš30Barbořík Ivan03
Polák Petr12Fišer Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí AVrchní
rozhodčí:
Kubeš Dušan
HOSTUJÍCÍ:KST Vsetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:10Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:35563:594KST Vsetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Karel
Jančář Luděk
 
 
Kostka Jindřich
Černohorský Tomáš
 
 
937  3010
2.Fibichr Zdeněk
Matějíček Jakub
 
 
Juřica Tomáš
Bártek Dušan
 
 
-1-88-9 1311
3.Jančář LuděkČernohorský Tomáš-9-58-5 1312
4.Fibichr ZdeněkJuřica Tomáš-77-1110-12313
5.Matějíček JakubBártek Dušan-11-7-6  0314
6.Orlovský KarelKostka Jindřich234  3024
7.Fibichr ZdeněkČernohorský Tomáš-49-2-5 1325
8.Matějíček JakubJuřica Tomáš-610-7-7 1326
9.Orlovský KarelBártek Dušan759  3036
10.Jančář LuděkKostka Jindřich-13-10-11  0337
11.Matějíček JakubČernohorský Tomáš7-8-8-10 1338
12.Orlovský KarelJuřica Tomáš723  3048
13.Jančář LuděkBártek Dušan9-5-81063258
14.Fibichr ZdeněkKostka Jindřich-4845 3168
15.Orlovský KarelČernohorský Tomáš99-7-693278
16.Jančář LuděkJuřica Tomáš-68-9-6 1379
17.Fibichr ZdeněkBártek Dušan-7-6-6  03710
18.Matějíček JakubKostka Jindřich-810   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jančář Luděk13Černohorský Tomáš31
Fibichr Zdeněk13Juřica Tomáš31
Matějíček Jakub03Bártek Dušan22
Orlovský Karel40Kostka Jindřich12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy