Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nivnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28608:582KST Zlín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Jakub
Svoboda Jiří
 
 
Smetana Marcel
Žmolík Pavel
 
 
-668-753210
2.Koudelík Lukáš
Jelínek Vojtěch
 
 
Žmolík Lukáš
Pavelčík František
 
 
7136  3020
3.Jelínek VojtěchSmetana Marcel-99-9333230
4.Koudelík Lukᚎmolík Lukáš-1310-8-4 1331
5.Svoboda JiříŽmolík Pavel-4-7-7  0332
6.Dufek JakubPavelčík František738  3042
7.Koudelík LukášSmetana Marcel-2812-11-82343
8.Svoboda JiříŽmolík Lukáš-5-83-5 1344
9.Dufek JakubŽmolík Pavel97-98 3154
10.Jelínek VojtěchPavelčík František1269  3064
11.Svoboda JiříSmetana Marcel-5-10-4  0365
12.Dufek JakubŽmolík Lukáš6-938 3175
13.Jelínek VojtěchŽmolík Pavel8-955 3185
14.Koudelík LukášPavelčík František7-476 3195
15.Dufek JakubSmetana Marcel9-911-7-52396
16.Jelínek VojtěchŽmolík Lukáš1010-9-31032106
17.Koudelík Lukᚎmolík Pavel97-3  21  
18.Svoboda JiříPavelčík František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Vojtěch40Smetana Marcel31
Koudelík Lukáš12Žmolík Lukáš22
Svoboda Jiří03Žmolík Pavel12
Dufek Jakub31Pavelčík František03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem AVrchní
rozhodčí:
Urbiš Jan
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:37729:690TJ Bystřice pod Hostýnem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nesvadba Vladan
Urbiš Jan
 
 
Mořický Tomáš
Šašinka Radek
 
 
109-5-8-52301
2.Nevřala Lukáš
Havránek Ondřej
 
 
Oharek Libor
Autrata Vít
 
 
-10-96993211
3.Nesvadba VladanŠašinka Radek-6-51010-62312
4.Urbiš JanOharek Libor-7-5-6  0313
5.Havránek OndřejAutrata Vít-1010-7-9 1314
6.Nevřala LukášMořický Tomáš-974-9-82315
7.Urbiš JanŠašinka Radek96-67 3125
8.Havránek OndřejOharek Libor476  3035
9.Nevřala LukášAutrata Vít56-910 3145
10.Nesvadba VladanMořický Tomáš-92-7-9 1346
11.Havránek OndřejŠašinka Radek4-13612 3156
12.Nevřala LukášOharek Libor7-7115 3166
13.Nesvadba VladanAutrata Vít89-4-243276
14.Urbiš JanMořický Tomáš-11-158583286
15.Nevřala Lukᚊašinka Radek56-93 3196
16.Nesvadba VladanOharek Libor-6-5-11  0397
17.Urbiš JanAutrata Vít-95-8-10 1398
18.Havránek OndřejMořický Tomáš7-95-7232108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nesvadba Vladan13Šašinka Radek13
Urbiš Jan22Oharek Libor22
Havránek Ondřej31Autrata Vít22
Nevřala Lukáš31Mořický Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra OtrokoviceVrchní
rozhodčí:
Janečka Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Fryšták ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu u tenis.kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:19498:445TJ Jiskra Otrokovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janošík Pavel
Polanský Pavel
 
 
Hrdlička Martin
Barbořík Ivan
 
 
6-7109 3110
2.Odstrčil Karel
Janečka Tomáš
 
 
Hrdlička Michal
Románek Ivo
 
 
8-75-673220
3.Janečka TomášHrdlička Martin8712  3030
4.Janošík PavelHrdlička Michal4-8-9993240
5.Polanský PavelRománek Ivo-9-65-3 1341
6.Odstrčil KarelFišer Roman248  3051
7.Janošík PavelHrdlička Martin7-1043 3161
8.Polanský PavelHrdlička Michal-10-7-7  0362
9.Odstrčil KarelRománek Ivo107-107 3172
10.Janečka TomášFišer Roman848  3082
11.Polanský PavelHrdlička Martin-5-10-3  0383
12.Odstrčil KarelHrdlička Michal107-1110 3193
13.Janečka TomášRománek Ivo-8158-8932103
14.Janošík PavelFišer Roman         
15.Odstrčil KarelHrdlička Martin         
16.Janečka TomášHrdlička Michal         
17.Janošík PavelRománek Ivo         
18.Polanský PavelFišer Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janečka Tomáš30Hrdlička Martin12
Janošík Pavel20Hrdlička Michal12
Polanský Pavel03Románek Ivo12
Odstrčil Karel30Fišer Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak HulínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Vsetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:32283:412KST Vsetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nesvadba Pavel
Šošolík Pavel
 
 
Bártek Dušan
Juřica Tomáš
 
 
-8-8-8  0301
2.Mikulík Radek
Miklík Martin
 
 
Černohorský Tomáš
Kostka Jindřich
 
 
98-8-8-82302
3.Miklík MartinČernohorský Tomáš-1-8-9  0303
4.Mikulík RadekJuřica Tomáš-6-10-10  0304
5.Hošťálek PetrBártek Dušan-8-8-8  0305
6.Šošolík PavelKostka Jindřich-10-9-8  0306
7.Mikulík RadekČernohorský Tomáš-12-16-4  0307
8.Hošťálek PetrJuřica Tomáš-4-1-1  0308
9.Šošolík PavelBártek Dušan-2-8-6  0309
10.Miklík MartinKostka Jindřich8-88-8143219
11.Hošťálek PetrČernohorský Tomáš-3-5-2  03110
12.Šošolík PavelJuřica Tomáš         
13.Miklík MartinBártek Dušan         
14.Mikulík RadekKostka Jindřich         
15.Šošolík PavelČernohorský Tomáš         
16.Miklík MartinJuřica Tomáš         
17.Mikulík RadekBártek Dušan         
18.Hošťálek PetrKostka Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Miklík Martin11Černohorský Tomáš30
Mikulík Radek02Juřica Tomáš20
Hošťálek Petr03Bártek Dušan20
Šošolík Pavel02Kostka Jindřich11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:37553:597KST Dolní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vahala Marek
Vlček Radim
 
 
Orlovský Karel
Kubeš Dušan
 
 
-4-10-8  0301
2.Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
 
 
Fibichr Zdeněk
Jančář Luděk
 
 
-9-9-9  0302
3.Pustějovský StanislavOrlovský Karel5-5-5853212
4.Vlček RadimKubeš Dušan-9-957-42313
5.Hladil RadekJančář Luděk-89-5183223
6.Konečný JiříFibichr Zdeněk-78-89-102324
7.Vlček RadimOrlovský Karel8-7811 3134
8.Hladil RadekKubeš Dušan-577-7-92335
9.Konečný JiříJančář Luděk-26-7-8 1336
10.Pustějovský StanislavFibichr Zdeněk9-8-7-9 1337
11.Hladil RadekOrlovský Karel-5-5-7  0338
12.Konečný JiříKubeš Dušan10-38-573248
13.Pustějovský StanislavJančář Luděk197  3058
14.Vlček RadimFibichr Zdeněk-9-1168-92359
15.Konečný JiříOrlovský Karel-69-7-9 13510
16.Pustějovský StanislavKubeš Dušan         
17.Vlček RadimJančář Luděk         
18.Hladil RadekFibichr Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pustějovský Stanislav21Orlovský Karel22
Vlček Radim12Kubeš Dušan21
Hladil Radek12Jančář Luděk12
Konečný Jiří13Fibichr Zdeněk30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia KroměřížVrchní
rozhodčí:
Matula Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Orel ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mánesova 3861/5, 76701 Kroměříž, Malá tělocvička základní školy Oskol, vstup bočním vchodem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:32345:452Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Vojtěch
Štěpán Radim
 
 
Krejčiřík David
Závada Adam
 
 
-10-7-8  0301
2.Brázdil Jiří
Trnčík Pavel
 
 
Vítek Pavel
Doležel Tomáš
 
 
98-78 3111
3.Štěpán RadimZávada Adam-7-5-8  0312
4.Brázdil JiříVítek Pavel910-127 3122
5.Trnčík PavelKrejčiřík David9-7-410-52323
6.Konečný VojtěchDoležel Tomáš-12-6-10  0324
7.Brázdil JiříZávada Adam-8-8-7  0325
8.Trnčík PavelVítek Pavel-88-7-9 1326
9.Konečný VojtěchKrejčiřík David-6-11-13  0327
10.Štěpán RadimDoležel Tomáš8-7-6-7 1328
11.Trnčík PavelZávada Adam-8-7-6  0329
12.Konečný VojtěchVítek Pavel-2-1-4  03210
13.Štěpán RadimKrejčiřík David         
14.Brázdil JiříDoležel Tomáš         
15.Konečný VojtěchZávada Adam         
16.Štěpán RadimVítek Pavel         
17.Brázdil JiříKrejčiřík David         
18.Trnčík PavelDoležel Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štěpán Radim02Závada Adam30
Brázdil Jiří11Vítek Pavel21
Trnčík Pavel03Krejčiřík David20
Konečný Vojtěch03Doležel Tomáš20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy