Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Fryšták AVrchní
rozhodčí:
Hrdlička Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Nivnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 78, Fryšták, SOKOLOVNA Fryšták, (nad náměstím)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:31521:515TJ Nivnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Martin
Barbořík Ivan
 
 
Žmolík Pavel
Žmolík Lukáš
 
 
7-1066 3110
2.Hrdlička Michal
Fišer Roman
 
 
Smetana Marcel
Pavelčík František
 
 
5-9-76-72311
3.Barbořík IvanŽmolík Pavel-9-7-10  0312
4.Fišer RomanŽmolík Lukáš-5-4611-122313
5.Hrdlička MichalSmetana Marcel-335-9-92314
6.Hrdlička MartinPavelčík František656  3024
7.Fišer RomanŽmolík Pavel-8-810-10 1325
8.Hrdlička MichalŽmolík Lukáš683  3035
9.Hrdlička MartinSmetana Marcel-10-10-12  0336
10.Barbořík IvanPavelčík František647  3046
11.Hrdlička MichalŽmolík Pavel6-96-5-32347
12.Hrdlička MartinŽmolík Lukáš-713-96-52348
13.Barbořík IvanSmetana Marcel-69-8-9 1349
14.Fišer RomanPavelčík František-7-87-4 13410
15.Hrdlička MartinŽmolík Pavel         
16.Barbořík IvanŽmolík Lukáš         
17.Fišer RomanSmetana Marcel         
18.Hrdlička MichalPavelčík František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Barbořík Ivan12Žmolík Pavel30
Fišer Roman03Žmolík Lukáš21
Hrdlička Michal12Smetana Marcel30
Hrdlička Martin12Pavelčík František12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vsetín BVrchní
rozhodčí:
Bártek Dušan
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:18561:466KST Vsetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrla Jaroslav
Černohorský Tomáš
 
 
Oharek Libor
Autrata Vít
 
 
486  3010
2.Bártek Dušan
Juřica Tomáš
 
 
Šašinka Radek
Mořický Tomáš
 
 
6710  3020
3.Bártek DušanOharek Libor411-10-12-92321
4.Juřica TomášMořický Tomáš-11786 3131
5.Černohorský Tomᚊašinka Radek749  3041
6.Škrla JaroslavAutrata Vít-49-55-62342
7.Juřica TomášOharek Libor-9-78-3 1343
8.Černohorský TomášMořický Tomáš984  3053
9.Škrla JaroslavŠašinka Radek279  3063
10.Bártek DušanAutrata Vít857  3073
11.Černohorský TomášOharek Libor8119  3083
12.Škrla JaroslavMořický Tomáš1036  3093
13.Bártek DušanŠašinka Radek-99-114-122394
14.Juřica TomášAutrata Vít-9-9-6  0395
15.Škrla JaroslavOharek Libor-9-768532105
16.Bártek DušanMořický Tomáš733  30  
17.Juřica Tomᚊašinka Radek         
18.Černohorský TomášAutrata Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bártek Dušan12Oharek Libor22
Juřica Tomáš12Mořický Tomáš03
Černohorský Tomáš30Šašinka Radek12
Škrla Jaroslav31Autrata Vít21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí AVrchní
rozhodčí:
Kubeš Dušan
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:11476:318KST Dolní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Karel
Kubeš Dušan
 
 
Dufek Jakub
Viktorínová Michaela
 
 
-8569 3110
2.Daněk Pavel
Sadílek Jan
 
 
Koudelík Lukáš
Jelínek Vojtěch
 
 
596  3020
3.Daněk PavelDufek Jakub1174  3030
4.Sadílek JanKoudelík Lukáš776  3040
5.Kubeš DušanJelínek Vojtěch107-8-9-92341
6.Orlovský KarelWO    3051
7.Fibichr ZdeněkDufek Jakub9-36-7-52352
8.Kubeš DušanKoudelík Lukáš872  3062
9.Orlovský KarelJelínek Vojtěch72-157 3172
10.Daněk PavelWO    3082
11.Kubeš DušanDufek Jakub6-7-35-32383
12.Orlovský KarelKoudelík Lukáš527  3093
13.Daněk PavelJelínek Vojtěch667  30103
14.Fibichr Zdeněk         
15.Orlovský KarelDufek Jakub         
16.Daněk PavelKoudelík Lukáš         
17.Fibichr ZdeněkJelínek Vojtěch         
18.Kubeš Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Daněk Pavel20Dufek Jakub21
Sadílek Jan10Koudelík Lukáš03
Kubeš Dušan12Jelínek Vojtěch12
Orlovský Karel20   
Fibichr Zdeněk01   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Krejčiřík David
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15496:381Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Petr
Závada Adam
 
 
Nevřala Lukáš
Burda Milan
 
 
5-105-783210
2.Krejčiřík David
Doležel Tomáš
 
 
Urbiš Jan
Kvasnička Jiří
 
 
108-94 3120
3.Závada AdamNevřala Lukáš79-10-9-82321
4.Krejčiřík DavidBurda Milan-108-7-4 1322
5.Doležel TomášUrbiš Jan596  3032
6.Polák PetrKvasnička Jiří848  3042
7.Krejčiřík DavidNevřala Lukáš7810  3052
8.Doležel TomášBurda Milan55-76 3162
9.Polák PetrUrbiš Jan479  3072
10.Závada AdamKvasnička Jiří9-715 3182
11.Doležel TomášNevřala Lukáš-104-9-9 1383
12.Polák PetrBurda Milan725  3093
13.Závada AdamUrbiš Jan6-444 31103
14.Krejčiřík DavidKvasnička Jiří10    10  
15.Polák PetrNevřala Lukáš         
16.Závada AdamBurda Milan         
17.Krejčiřík DavidUrbiš Jan         
18.Doležel TomášKvasnička Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Závada Adam21Nevřala Lukáš21
Krejčiřík David11Burda Milan12
Doležel Tomáš21Urbiš Jan03
Polák Petr30Kvasnička Jiří02
bez přípomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
Hladil Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra OtrokoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:17488:446TJ DDM Valašské Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Jiří
Vahala Marek
 
 
Janečka Zdeněk
Ondrašík Petr
 
 
71210  3010
2.Hladil Radek
Vlček Radim
 
 
Piňko Roman
Odstrčil Karel
 
 
12108  3020
3.Hladil RadekJanečka Zdeněk6-8-9863230
4.Vlček RadimOndrašík Petr589  3040
5.Vahala MarekPiňko Roman-6-9-8  0341
6.Bazalka MichalOdstrčil Karel-687-963251
7.Vlček RadimJanečka Zdeněk8-469 3161
8.Vahala MarekOndrašík Petr-810-12843271
9.Bazalka MichalPiňko Roman89-7-463281
10.Hladil RadekOdstrčil Karel6-10-89-82382
11.Vahala MarekJanečka Zdeněk-689-4103292
12.Bazalka MichalOndrašík Petr869  30102
13.Hladil RadekPiňko Roman         
14.Vlček RadimOdstrčil Karel         
15.Bazalka MichalJanečka Zdeněk         
16.Hladil RadekOndrašík Petr         
17.Vlček RadimPiňko Roman         
18.Vahala MarekOdstrčil Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hladil Radek11Janečka Zdeněk03
Vlček Radim20Ondrašík Petr03
Vahala Marek21Piňko Roman11
Bazalka Michal30Odstrčil Karel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia KroměřížVrchní
rozhodčí:
Brázdil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak HulínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mánesova 3861/5, 76701 Kroměříž, Malá tělocvička základní školy Oskol, vstup bočním vchodem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8417:312TJ Slavia Kroměříž

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zuzaňák Jiří
Jandora Lukáš
 
 
Tůma Tomáš
Hrdina Jan
 
 
88-128 3110
2.Brázdil Jiří
Dohnal Matěj
 
 
Mikulík Radek
Kristýnek Boris ml.
 
 
659  3020
3.Dohnal MatějHrdina Jan-34-51183230
4.Zuzaňák JiříTůma Tomáš-10107-6-42331
5.Jandora LukášMikulík Radek775  3041
6.Brázdil JiříKristýnek Boris ml.168  3051
7.Zuzaňák JiříHrdina Jan10119  3061
8.Jandora LukášTůma Tomáš78-91 3171
9.Brázdil JiříMikulík Radek357  3081
10.Dohnal MatějKristýnek Boris ml.8-8511 3191
11.Jandora LukášHrdina Jan188  30101
12.Brázdil JiříTůma Tomáš         
13.Dohnal MatějMikulík Radek         
14.Zuzaňák JiříKristýnek Boris ml.         
15.Brázdil JiříHrdina Jan         
16.Dohnal MatějTůma Tomáš         
17.Zuzaňák JiříMikulík Radek         
18.Jandora LukášKristýnek Boris ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dohnal Matěj20Hrdina Jan03
Zuzaňák Jiří11Tůma Tomáš11
Jandora Lukáš30Mikulík Radek02
Brázdil Jiří20Kristýnek Boris ml.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy