Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nivnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:33520:554TJ DDM Valašské Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žmolík Lukáš
Kozelek Ondřej
 
 
Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
 
 
-9-5-9  0301
2.Žmolík Pavel
Smetana Marcel
 
 
Vlček Radim
Vahala Marek
 
 
935  3011
3.Smetana MarcelPustějovský Stanislav-6-6-5  0312
4.Kozelek OndřejKonečný Jiří-10-8-4  0313
5.Pavelčík FrantišekVlček Radim-7-86683223
6.Žmolík LukášVahala Marek793  3033
7.Kozelek OndřejPustějovský Stanislav-8-9-5  0334
8.Pavelčík FrantišekKonečný Jiří-79-98-82335
9.Žmolík LukášVlček Radim-49-8-8 1336
10.Smetana MarcelVahala Marek1099  3046
11.Pavelčík FrantišekPustějovský Stanislav-6-8-10  0347
12.Žmolík LukášKonečný Jiří10-3-4-6 1348
13.Smetana MarcelVlček Radim2-963 3158
14.Kozelek OndřejVahala Marek1187  3068
15.Žmolík PavelPustějovský Stanislav-89-48-62369
16.Smetana MarcelKonečný Jiří-94-711-523610
17.Kozelek OndřejVlček Radim         
18.Pavelčík FrantišekVahala Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smetana Marcel22Pustějovský Stanislav40
Kozelek Ondřej12Konečný Jiří40
Pavelčík František12Vlček Radim12
Žmolík Lukáš12Vahala Marek03
Žmolík Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice AVrchní
rozhodčí:
Mořický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia KroměřížRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7411:236ST AMON Kunovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šašinka Radek
Berger Miloš
 
 

 
 
WO    3010
2.Oharek Libor
Mořický Tomáš
 
 
Brázdil Jiří
Zuzaňák Jiří
 
 
-85108 3120
3.Šašinka RadekBrázdil Jiří8-5-144-42321
4.Berger MilošZuzaňák Jiří259  3031
5.Mořický Tomᚊtěpán Radim1034  3041
6.Oharek LiborWO    3051
7.Berger MilošBrázdil Jiří367  3061
8.Mořický TomášZuzaňák Jiří-121082 3171
9.Oharek LiborŠtěpán Radim895  3081
10.Šašinka RadekWO    3091
11.Mořický TomášBrázdil Jiří910-6-6632101
12.Oharek LiborZuzaňák Jiří69-98 31  
13.Šašinka RadekŠtěpán Radim         
14.Berger Miloš         
15.Oharek LiborBrázdil Jiří         
16.Šašinka RadekZuzaňák Jiří         
17.Berger MilošŠtěpán Radim         
18.Mořický Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šašinka Radek01Brázdil Jiří12
Berger Miloš20Zuzaňák Jiří02
Mořický Tomáš30Štěpán Radim02
Oharek Libor10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí AVrchní
rozhodčí:
Kubeš Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra OtrokoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3352:160KST Dolní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Karel
Kubeš Dušan
 
 
Polanský Pavel
Gazda Jiří
 
 
1033  3010
2.Jančář Luděk
Fibichr Zdeněk
 
 

 
 
WO    3020
3.Kubeš DušanJanečka Václav297  3030
4.Fibichr ZdeněkGazda Jiří55-88 3140
5.Jančář LuděkPolanský Pavel9-648 3150
6.Orlovský KarelWO    3060
7.Fibichr ZdeněkJanečka Václav37-67 3170
8.Jančář LuděkGazda Jiří4310  3080
9.Orlovský KarelPolanský Pavel956  3090
10.Kubeš DušanWO    30100
11.Jančář LuděkJanečka Václav         
12.Orlovský KarelGazda Jiří         
13.Kubeš DušanPolanský Pavel         
14.Fibichr Zdeněk         
15.Orlovský KarelJanečka Václav         
16.Kubeš DušanGazda Jiří         
17.Fibichr ZdeněkPolanský Pavel         
18.Jančář Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kubeš Dušan10Janečka Václav02
Fibichr Zdeněk20Gazda Jiří02
Jančář Luděk20Polanský Pavel02
Orlovský Karel10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Krejčiřík David
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak HulínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7383:265Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Závada Adam
Šaur David
 
 
Miklík Martin
Mikulík Radek
 
 
467  3010
2.Doležel Tomáš
Orság Erik
 
 
Kristýnek Boris ml.
Matuška Martin
 
 
9-737 3120
3.Šaur DavidMiklík Martin68-5-763230
4.Doležel TomášMikulík Radek1127  3040
5.Závada AdamKristýnek Boris ml.596  3050
6.Orság ErikMatuška Martin878  3060
7.Doležel TomášMiklík Martin7-545 3170
8.Závada AdamMikulík Radek-9128 3180
9.Orság ErikKristýnek Boris ml.79-96 3190
10.Šaur DavidMatuška Martin-83107 31100
11.Závada AdamMiklík Martin         
12.Orság ErikMikulík Radek         
13.Šaur DavidKristýnek Boris ml.         
14.Doležel TomášMatuška Martin         
15.Orság ErikMiklík Martin         
16.Šaur DavidMikulík Radek         
17.Doležel TomášKristýnek Boris ml.         
18.Závada AdamMatuška Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šaur David20Miklík Martin02
Doležel Tomáš20Mikulík Radek02
Závada Adam20Kristýnek Boris ml.02
Orság Erik20Matuška Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Fryšták AVrchní
rozhodčí:
Hrdlička Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 78, Fryšták, SOKOLOVNA Fryšták, (nad náměstím)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:930:30538:470KST Zlín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Michal
Románek Ivo
 
 
Koudelík Lukáš
Viktorínová Michaela
 
 
-8-47-10 1301
2.Hrdlička Martin
Barbořík Ivan
 
 

 
 
WO    3011
3.Fišer RomanKoudelík Lukáš-8-1610-52312
4.Barbořík IvanViktorínová Michaela-10-7-6  0313
5.Románek IvoSvoboda Jiří-26113 3123
6.Hrdlička MichalWO    3033
7.Barbořík IvanKoudelík Lukáš-1-7-8  0334
8.Románek IvoViktorínová Michaela710-5-8-92335
9.Hrdlička MichalSvoboda Jiří1096  3045
10.Fišer RomanWO    3055
11.Románek IvoKoudelík Lukáš-5-10-5  0356
12.Hrdlička MichalViktorínová Michaela4-810-4-102357
13.Fišer RomanSvoboda Jiří1-5-98103267
14.Barbořík IvanWO    3077
15.Hrdlička MichalKoudelík Lukáš-7-99-9 1378
16.Fišer RomanViktorínová Michaela-8-99-4 1379
17.Barbořík IvanSvoboda Jiří         
18.Románek Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fišer Roman12Koudelík Lukáš40
Barbořík Ivan02Viktorínová Michaela40
Románek Ivo12Svoboda Jiří03
Hrdlička Michal12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vsetín BVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17503:427KST Vsetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juřica Tomáš
Bártek Dušan
 
 
Nevřala Lukáš
Havránek Ondřej
 
 
4-11611 3110
2.Černohorský Tomáš
Škrla Jaroslav
 
 
Urbiš Jan
Burda Milan
 
 
57-106 3120
3.Černohorský TomášNevřala Lukáš786  3030
4.Juřica TomášHavránek Ondřej12-81-8-32331
5.Bártek DušanBurda Milan288  3041
6.Škrla JaroslavUrbiš Jan-121055 3151
7.Juřica TomášNevřala Lukáš-810-7-10 1352
8.Bártek DušanHavránek Ondřej8-9-59103262
9.Škrla JaroslavBurda Milan789  3072
10.Černohorský TomášUrbiš Jan1167  3082
11.Bártek DušanNevřala Lukáš-6-3-4  0383
12.Škrla JaroslavHavránek Ondřej9-852 3193
13.Černohorský TomášBurda Milan88-10-8432103
14.Juřica TomášUrbiš Jan-7-8   02  
15.Škrla JaroslavNevřala Lukáš         
16.Černohorský TomášHavránek Ondřej         
17.Juřica TomášBurda Milan         
18.Bártek DušanUrbiš Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černohorský Tomáš30Nevřala Lukáš21
Juřica Tomáš02Havránek Ondřej12
Bártek Dušan21Burda Milan03
Škrla Jaroslav30Urbiš Jan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy