Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice AVrchní
rozhodčí:
Mořický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:36586:608TJ DDM Valašské Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šašinka Radek
Berger Miloš
 
 
Pustějovský Stanislav
Konečný Jiří
 
 
-98-10-9 1301
2.Oharek Libor
Mořický Tomáš
 
 
Vlček Radim
Vahala Marek
 
 
5-8-93-82302
3.Oharek LiborPustějovský Stanislav-9-1051083212
4.Mořický TomášKonečný Jiří-5-9-7  0313
5.Berger MilošVlček Radim758  3023
6.Šašinka RadekVahala Marek-7-98773233
7.Mořický TomášPustějovský Stanislav-8-710-5 1334
8.Berger MilošKonečný Jiří5-87-8-72335
9.Šašinka RadekVlček Radim-66-68-72336
10.Oharek LiborVahala Marek976  3046
11.Berger MilošPustějovský Stanislav-6-10-4  0347
12.Šašinka RadekKonečný Jiří9-76-593257
13.Oharek LiborVlček Radim6-77-5-72358
14.Mořický TomášVahala Marek7613  3068
15.Šašinka RadekPustějovský Stanislav-3-9-7  0369
16.Oharek LiborKonečný Jiří-77-9-4 13610
17.Mořický TomášVlček Radim         
18.Berger MilošVahala Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Oharek Libor22Pustějovský Stanislav31
Mořický Tomáš12Konečný Jiří31
Berger Miloš12Vlček Radim21
Šašinka Radek22Vahala Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra OtrokoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18505:417Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Petr
Závada Adam
 
 
Janošík Pavel
Janečka Václav
 
 
8-1166 3110
2.Šaur David
Doležel Tomáš
 
 
Hons Jakub
Janečka Zdeněk
 
 
10-39-443220
3.Šaur DavidJanošík Pavel-5-4-10  0321
4.Polák PetrJanečka Václav4104  3031
5.Orság ErikJanečka Zdeněk57-10-6-62332
6.Závada AdamHons Jakub748  3042
7.Polák PetrJanošík Pavel-4-97953252
8.Orság ErikJanečka Václav78-4-13-72353
9.Závada AdamJanečka Zdeněk566  3063
10.Šaur DavidHons Jakub-8-10-9  0364
11.Doležel TomášJanošík Pavel58-68 3174
12.Závada AdamJanečka Václav976  3084
13.Šaur DavidJanečka ZdeněkWO    3094
14.Polák PetrHons Jakub859  30104
15.Závada AdamJanošík Pavel         
16.Šaur DavidJanečka Václav         
17.Polák PetrJanečka Zdeněk         
18.Doležel TomášHons Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šaur David02Janošík Pavel12
Polák Petr30Janečka Václav12
Orság Erik02Janečka Zdeněk11
Závada Adam30Hons Jakub12
Doležel Tomáš10   
WO10WO01
Střídání domácí: Doležel Tomáš za Orsága Erika



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí AVrchní
rozhodčí:
Kubeš Dušan
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak HulínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1337:149KST Dolní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Karel
Kubeš Dušan
 
 
Mikulík Radek
Kolomár Daniel
 
 
343  3010
2.Jančář Luděk
Fibichr Zdeněk
 
 
Gremlica Jakub
Slovák Josef
 
 
334  3020
3.Kubeš DušanMikulík Radek-21147 3130
4.Fibichr ZdeněkSlovák Josef559  3040
5.Jančář LuděkKolomár Daniel341  3050
6.Orlovský KarelGremlica Jakub214  3060
7.Fibichr ZdeněkMikulík Radek5125  3070
8.Jančář LuděkSlovák Josef137  3080
9.Orlovský KarelKolomár Daniel463  3090
10.Kubeš DušanGremlica Jakub628  30100
11.Jančář LuděkMikulík Radek         
12.Orlovský KarelSlovák Josef         
13.Kubeš DušanKolomár Daniel         
14.Fibichr ZdeněkGremlica Jakub         
15.Orlovský KarelMikulík Radek         
16.Kubeš DušanSlovák Josef         
17.Fibichr ZdeněkKolomár Daniel         
18.Jančář LuděkGremlica Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubeš Dušan20Mikulík Radek02
Fibichr Zdeněk20Slovák Josef02
Jančář Luděk20Kolomár Daniel02
Orlovský Karel20Gremlica Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vsetín BVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:14490:345KST Vsetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juřica Tomáš
Bártek Dušan
 
 
Koudelík Lukáš
Viktorínová Michaela
 
 
-106812 3110
2.Černohorský Tomáš
Škrla Jaroslav
 
 
Šerý Ondřej
Vranka Ondřej
 
 
472  3020
3.Černohorský TomášKoudelík Lukáš-9-96-9 1321
4.Juřica TomášViktorínová Michaela-75-7-9 1322
5.Bártek DušanŠerý Ondřej567  3032
6.Škrla JaroslavVranka Ondřej775  3042
7.Juřica TomášKoudelík Lukáš-9696 3152
8.Bártek DušanViktorínová Michaela95-8-8-72353
9.Škrla JaroslavŠerý Ondřej244  3063
10.Černohorský TomášVranka Ondřej445  3073
11.Bártek DušanKoudelík Lukáš-4-9-8  0374
12.Škrla JaroslavViktorínová Michaela883  3084
13.Černohorský Tomᚊerý Ondřej843  3094
14.Juřica TomášVranka Ondřej641  30104
15.Škrla JaroslavKoudelík Lukáš         
16.Černohorský TomášViktorínová Michaela         
17.Juřica Tomᚊerý Ondřej         
18.Bártek DušanVranka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černohorský Tomáš21Koudelík Lukáš21
Juřica Tomáš21Viktorínová Michaela21
Bártek Dušan12Šerý Ondřej03
Škrla Jaroslav30Vranka Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Fryšták AVrchní
rozhodčí:
Hrdlička Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 78, Fryšták, SOKOLOVNA Fryšták, (nad náměstím)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:35522:567TJ Bystřice pod Hostýnem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Michal
Románek Ivo
 
 
Nevřala Lukáš
Havránek Ondřej
 
 
-5-6-9  0301
2.Pekař Pavel
Fišer Roman
 
 
Burda Milan
Urbiš Jan
 
 
-8-69-5 1302
3.Románek IvoNevřala Lukáš-4579 3112
4.Pekař PavelHavránek Ondřej-49-11-9 1313
5.Fišer RomanBurda Milan5-9-5-8 1314
6.Hrdlička MichalUrbiš Jan874  3024
7.Pekař PavelNevřala Lukáš-7-99-6 1325
8.Fišer RomanHavránek Ondřej-4-6-10  0326
9.Hrdlička MichalBurda Milan857  3036
10.Románek IvoUrbiš Jan8-47-573246
11.Fišer RomanNevřala Lukáš-810-6-8 1347
12.Hrdlička MichalHavránek Ondřej-610-2-8 1348
13.Románek IvoBurda Milan6-9-7273258
14.Pekař PavelUrbiš Jan8-87-9-82359
15.Hrdlička MichalNevřala Lukáš-104-710-823510
16.Románek IvoHavránek Ondřej-8-4   02  
17.Pekař PavelBurda Milan         
18.Fišer RomanUrbiš Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Románek Ivo30Nevřala Lukáš31
Pekař Pavel03Havránek Ondřej30
Fišer Roman03Burda Milan12
Hrdlička Michal22Urbiš Jan12

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy