Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Fryšták AVrchní
rozhodčí:
Hrdlička Martin
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 78, Fryšták, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:35589:619ST AMON Kunovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Martin
Barbořík Ivan
 
 
Oharek Libor
Autrata Vít
 
 
-811-7-10 1301
2.Hrdlička Michal
Pekař Pavel
 
 
Mořický Tomáš
Šašinka Radek
 
 
-10-86-6 1302
3.Barbořík IvanOharek Libor5-6-4-8 1303
4.Pekař PavelŠašinka Radek-12-1099-32304
5.Hrdlička MichalAutrata Vít-5796 3114
6.Hrdlička MartinMořický Tomáš6-5-75-82315
7.Pekař PavelOharek Libor-73-7-5 1316
8.Hrdlička MichalŠašinka Radek5-2119 3126
9.Hrdlička MartinAutrata Vít6-969 3136
10.Barbořík IvanMořický Tomáš9-87-993246
11.Hrdlička MichalOharek Libor7-7-87-112347
12.Hrdlička MartinŠašinka Radek998  3057
13.Barbořík IvanAutrata Vít-7-12-6  0358
14.Pekař PavelMořický Tomáš-97-6-9 1359
15.Hrdlička MartinOharek Libor968  3069
16.Barbořík IvanŠašinka Radek-96-5-2 13610
17.Pekař PavelAutrata Vít         
18.Hrdlička MichalMořický Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Barbořík Ivan13Oharek Libor31
Pekař Pavel03Šašinka Radek22
Hrdlička Michal21Autrata Vít12
Hrdlička Martin31Mořický Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vsetín BVrchní
rozhodčí:
Bártek Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Nivnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:45Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31622:627KST Vsetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černohorský Tomáš
Škrla Jaroslav
 
 
Smetana Marcel
Pavelčík František
 
 
9612  3010
2.Bártek Dušan
Juřica Tomáš
 
 
Žmolík Pavel
Žmolík Lukáš
 
 
-479-4-92311
3.Bártek DušanŽmolík Pavel9-17-7-92312
4.Škrla JaroslavŽmolík Lukáš-10-9-6  0313
5.Černohorský TomášSmetana Marcel-9-7-8  0314
6.Juřica TomášPavelčík František10-587 3124
7.Škrla JaroslavŽmolík Pavel-811-8993234
8.Černohorský Tomᚎmolík Lukáš-764-283244
9.Juřica TomášSmetana Marcel-3-6-7  0345
10.Bártek DušanPavelčík František126-107 3155
11.Černohorský Tomᚎmolík Pavel-2-7-4  0356
12.Juřica Tomᚎmolík Lukáš88-138 3166
13.Bártek DušanSmetana Marcel-988-4-92367
14.Škrla JaroslavPavelčík František-101511 3177
15.Juřica Tomᚎmolík Pavel5-665 3187
16.Bártek DušanŽmolík Lukáš-871110 3197
17.Škrla JaroslavSmetana Marcel5107  30107
18.Černohorský TomášPavelčík František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bártek Dušan22Žmolík Pavel22
Škrla Jaroslav31Žmolík Lukáš13
Černohorský Tomáš12Smetana Marcel31
Juřica Tomáš31Pavelčík František03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí AVrchní
rozhodčí:
Kubeš Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21524:451KST Dolní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Karel
Kubeš Dušan
 
 
Burda Milan
Nevřala Lukáš
 
 
845  3010
2.Daněk Pavel
Jančář Luděk
 
 
Havránek Ondřej
Urbiš Jan
 
 
965  3020
3.Daněk PavelNevřala Lukáš-10-658-52321
4.Jančář LuděkBurda Milan-5-5-9  0322
5.Kubeš DušanUrbiš Jan8311  3032
6.Orlovský KarelHavránek Ondřej626  3042
7.Jančář LuděkNevřala Lukáš-6-5-5  0343
8.Kubeš DušanBurda Milan56-47 3153
9.Orlovský KarelUrbiš Jan6314  3063
10.Daněk PavelHavránek Ondřej-9-497113273
11.Kubeš DušanNevřala Lukáš10-5-7-9 1374
12.Orlovský KarelBurda Milan2-644 3184
13.Daněk PavelUrbiš Jan4-984 3194
14.Jančář LuděkHavránek Ondřej39-2-5-52395
15.Orlovský KarelNevřala Lukáš65-86 31105
16.Daněk PavelBurda Milan         
17.Jančář LuděkUrbiš Jan         
18.Kubeš DušanHavránek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Daněk Pavel21Nevřala Lukáš31
Jančář Luděk03Burda Milan12
Kubeš Dušan21Urbiš Jan03
Orlovský Karel40Havránek Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Krejčiřík David
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20542:474Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Petr
Závada Adam
 
 
Dufek Jakub
Jelínek Vojtěch
 
 
746  3010
2.Krejčiřík David
Doležel Tomáš
 
 
Koudelík Lukáš
Svoboda Jiří
 
 
746  3020
3.Krejčiřík DavidDufek Jakub-76-111173230
4.Doležel TomášKoudelík Lukáš10-48-10-122331
5.Závada AdamJelínek Vojtěch78-89 3141
6.Polák PetrSvoboda Jiří-6-59433251
7.Doležel TomášDufek Jakub-511-87-92352
8.Závada AdamKoudelík Lukáš793  3062
9.Polák PetrJelínek Vojtěch-8-10-13  0363
10.Krejčiřík DavidSvoboda Jiří1088  3073
11.Závada AdamDufek Jakub-10-9-6  0374
12.Polák PetrKoudelík Lukáš-8496 3184
13.Krejčiřík DavidJelínek Vojtěch-67411 3194
14.Doležel TomášSvoboda Jiří69-57 31104
15.Polák PetrDufek Jakub         
16.Krejčiřík DavidKoudelík Lukáš         
17.Doležel TomášJelínek Vojtěch         
18.Závada AdamSvoboda Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčiřík David30Dufek Jakub21
Doležel Tomáš12Koudelík Lukáš12
Závada Adam21Jelínek Vojtěch12
Polák Petr21Svoboda Jiří03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
Hladil Radek
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak HulínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:18555:433TJ DDM Valašské Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladil Radek
Vlček Radim
 
 
Hrdina Jan
Tůma Tomáš
 
 
917  3010
2.Konečný Jiří
Bazalka Michal
 
 
Kristýnek Boris ml.
Mikulík Radek
 
 
4910  3020
3.Baroš AntonínHrdina Jan-4-11-9  0321
4.Bazalka MichalTůma Tomáš763  3031
5.Hladil RadekKristýnek Boris ml.659  3041
6.Konečný JiříMikulík Radek1052  3051
7.Bazalka MichalHrdina Jan6-410-7-62352
8.Hladil RadekTůma Tomáš497  3062
9.Konečný JiříKristýnek Boris ml.443  3072
10.Baroš AntonínMikulík Radek-79-109-102373
11.Hladil RadekHrdina Jan-107-8-9 1374
12.Konečný JiříTůma Tomáš63-98 3184
13.Baroš AntonínKristýnek Boris ml.87-7-9-82385
14.Bazalka MichalMikulík Radek42-11-663295
15.Konečný JiříHrdina Jan397  30105
16.Baroš AntonínTůma Tomáš         
17.Bazalka MichalKristýnek Boris ml.         
18.Hladil RadekMikulík Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Baroš Antonín03Hrdina Jan31
Bazalka Michal21Tůma Tomáš03
Hladil Radek21Kristýnek Boris ml.12
Konečný Jiří40Mikulík Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia KroměřížVrchní
rozhodčí:
Matula Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra OtrokoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mánesova 3861/5, 76701 Kroměříž, Malá tělocvička základní školy Oskol, vstup bočním vchodem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:19552:478TJ Slavia Kroměříž

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zuzaňák Jiří
Jandora Lukáš
 
 
Janošík Pavel
Polanský Pavel
 
 
739  3010
2.Brázdil Jiří
Dohnal Matěj
 
 
Janečka Tomáš
Gazda Jiří
 
 
-2878 3120
3.Dohnal MatějGazda Jiří89-10-9-112321
4.Zuzaňák JiříPolanský Pavel5-11-5-6 1322
5.Jandora LukášJanošík Pavel12-296 3132
6.Brázdil JiříJanečka Tomáš957  3042
7.Zuzaňák JiříGazda Jiří-10-610-9 1343
8.Jandora LukášPolanský Pavel5148  3053
9.Brázdil JiříJanošík Pavel-11-6-7  0354
10.Dohnal MatějJanečka Tomáš63-95 3164
11.Jandora LukášGazda Jiří1154  3074
12.Brázdil JiříPolanský Pavel411-7-5-62375
13.Dohnal MatějJanošík Pavel3104  3085
14.Zuzaňák JiříJanečka Tomáš9-8118 3195
15.Brázdil JiříGazda Jiří954  30105
16.Dohnal MatějPolanský Pavel         
17.Zuzaňák JiříJanošík Pavel         
18.Jandora LukášJanečka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dohnal Matěj21Gazda Jiří22
Zuzaňák Jiří12Polanský Pavel21
Jandora Lukáš30Janošík Pavel12
Brázdil Jiří22Janečka Tomáš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy