Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí AVrchní
rozhodčí:
Kubeš Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Nivnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18499:405KST Dolní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Karel
Daněk Pavel
 
 
Pavelčík František
Smetana Marcel
 
 
5413  3010
2.Jančář Luděk
Fibichr Zdeněk
 
 
Žmolík Pavel
Žmolík Lukáš
 
 
1245  3020
3.Daněk PavelŽmolík Pavel459  3030
4.Jančář LuděkŽmolík Lukáš-627-563240
5.Fibichr ZdeněkSmetana Marcel1-106-983250
6.Orlovský KarelPavelčík František877  3060
7.Jančář LuděkŽmolík Pavel-1-8-11  0361
8.Fibichr ZdeněkŽmolík Lukáš-14-8-3  0362
9.Orlovský KarelSmetana Marcel6-10-67-112363
10.Daněk PavelPavelčík František2105  3073
11.Fibichr ZdeněkŽmolík Pavel-9-7-7  0374
12.Orlovský KarelŽmolík Lukáš244  3084
13.Daněk PavelSmetana Marcel1087  3094
14.Jančář LuděkPavelčík František-7-669332104
15.Orlovský KarelŽmolík Pavel6    10  
16.Daněk PavelŽmolík Lukáš         
17.Jančář LuděkSmetana Marcel         
18.Fibichr ZdeněkPavelčík František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Daněk Pavel30Žmolík Pavel21
Jančář Luděk21Žmolík Lukáš12
Fibichr Zdeněk12Smetana Marcel12
Orlovský Karel21Pavelčík František03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Krejčiřík David
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32690:645Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Petr
Závada Adam
 
 
Šašinka Radek
Mořický Tomáš
 
 
75-8-9-92301
2.Doležel Tomáš
Krejčiřík David
 
 
Oharek Libor
Autrata Vít
 
 
4-987 3111
3.Doležel TomášOharek Libor-4-10-6  0312
4.Krejčiřík DavidŠašinka Radek11-7-9-6 1313
5.Polák PetrAutrata Vít395  3023
6.Závada AdamMořický Tomáš106-63 3133
7.Krejčiřík DavidOharek Libor499  3043
8.Polák PetrŠašinka Radek-6-81010-72344
9.Závada AdamAutrata Vít834  3054
10.Doležel TomášMořický Tomáš-12-88583264
11.Polák PetrOharek Libor8-8-9-9 1365
12.Závada AdamŠašinka Radek6-6-8-9 1366
13.Doležel TomášAutrata Vít5-498 3176
14.Krejčiřík DavidMořický Tomáš78-6-5103286
15.Závada AdamOharek Libor-8-158-4 1387
16.Doležel Tomᚊašinka Radek8-10-9-7 1388
17.Krejčiřík DavidAutrata Vít5-986 3198
18.Polák PetrMořický Tomáš1479  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležel Tomáš22Oharek Libor31
Krejčiřík David31Šašinka Radek40
Polák Petr22Autrata Vít04
Závada Adam22Mořický Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
Hladil Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Fryšták ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18499:415TJ DDM Valašské Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladil Radek
Vahala Marek
 
 
Hrdlička Martin
Hrdlička Michal
 
 
975  3010
2.Konečný Jiří
Bazalka Michal
 
 
Pekař Pavel
Barbořík Ivan
 
 
64-122 3120
3.Vahala MarekHrdlička Martin-8-8-9  0321
4.Bazalka MichalHrdlička Michal376  3031
5.Hladil RadekBarbořík Ivan-98-7663241
6.Konečný JiříPekař Pavel-98910 3151
7.Bazalka MichalHrdlička Martin219  3061
8.Hladil RadekHrdlička Michal877  3071
9.Konečný JiříBarbořík Ivan-991110 3181
10.Vahala MarekPekař Pavel-7-47-3 1382
11.Hladil RadekHrdlička Martin3711  3092
12.Konečný JiříHrdlička Michal-97-12-7 1393
13.Vahala MarekBarbořík Ivan-9-2-8  0394
14.Bazalka MichalPekař Pavel-9358 31104
15.Konečný JiříHrdlička Martin         
16.Vahala MarekHrdlička Michal         
17.Bazalka MichalBarbořík Ivan         
18.Hladil RadekPekař Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vahala Marek03Hrdlička Martin12
Bazalka Michal30Hrdlička Michal12
Hladil Radek30Barbořík Ivan12
Konečný Jiří21Pekař Pavel12
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavia KroměřížVrchní
rozhodčí:
Surýnek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Vsetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mánesova 3861/5, 76701 Kroměříž, Malá tělocvička základní školy Oskol, vstup bočním vchodem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:31465:493KST Vsetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandora Lukáš
Zuzaňák Jiří
 
 
Juřica Tomáš
Bártek Dušan
 
 
7-97-6-72301
2.Brázdil Jiří
Dvořák Vít
 
 
Černohorský Tomáš
Škrla Jaroslav
 
 
10-9-10-11 1302
3.Brázdil JiříJuřica Tomáš7-3-13-8 1303
4.Zuzaňák JiříŠkrla Jaroslav-2-9-1  0304
5.Dvořák VítČernohorský Tomáš-39-58-92305
6.Jandora LukášBártek Dušan27-117 3115
7.Zuzaňák JiříJuřica Tomáš-5-910-9 1316
8.Dvořák VítŠkrla Jaroslav-4-5-12  0317
9.Jandora LukášČernohorský Tomáš558  3027
10.Brázdil JiříBártek Dušan-10-988-92328
11.Dvořák VítJuřica Tomáš-103-7-7 1329
12.Jandora Lukᚊkrla Jaroslav626  3039
13.Brázdil JiříČernohorský Tomáš5-9-38-823310
14.Zuzaňák JiříBártek Dušan         
15.Jandora LukášJuřica Tomáš         
16.Brázdil JiříŠkrla Jaroslav         
17.Zuzaňák JiříČernohorský Tomáš         
18.Dvořák VítBártek Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brázdil Jiří03Juřica Tomáš30
Zuzaňák Jiří02Škrla Jaroslav21
Dvořák Vít03Černohorský Tomáš21
Jandora Lukáš30Bártek Dušan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra OtrokoviceVrchní
rozhodčí:
Janečka Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu u tenis.kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:27568:536TJ Jiskra Otrokovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Tomáš
Gazda Jiří
 
 
Dufek Jakub
Svoboda Jiří
 
 
-9-912-7 1301
2.Polanský Pavel
Janošík Pavel
 
 
Koudelík Lukáš
Jelínek Vojtěch
 
 
687  3011
3.Janečka TomášDufek Jakub-5-4-9  0312
4.Janošík PavelJelínek Vojtěch6114  3022
5.Gazda JiříKoudelík Lukáš-9-87-5 1323
6.Polanský PavelSvoboda Jiří377  3033
7.Janošík PavelDufek Jakub-10-9-6  0334
8.Gazda JiříJelínek Vojtěch8-11-11-6 1335
9.Polanský PavelKoudelík Lukáš68-68 3145
10.Janečka TomášSvoboda Jiří-1-86943255
11.Gazda JiříDufek Jakub-7-9-2  0356
12.Polanský PavelJelínek Vojtěch-1398-663266
13.Janečka TomášKoudelík Lukáš-115-7663276
14.Janošík PavelSvoboda Jiří247  3086
15.Polanský PavelDufek Jakub810-69 3196
16.Janečka TomášJelínek Vojtěch6-569 31106
17.Janošík PavelKoudelík Lukáš         
18.Gazda JiříSvoboda Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janečka Tomáš31Dufek Jakub31
Janošík Pavel21Jelínek Vojtěch13
Gazda Jiří03Koudelík Lukáš12
Polanský Pavel40Svoboda Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Spartak HulínVrchní
rozhodčí:
Mikulík Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hulín Javorová, vchod ze zadu od tenisových kurtů z ulice sokolskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:35528:572TJ Bystřice pod Hostýnem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulík Radek
Kristýnek Boris ml.
 
 
Burda Milan
Nevřala Lukáš
 
 
-86-11-8 1301
2.Hošťálek Petr
Hrdina Jan
 
 
Havránek Ondřej
Urbiš Jan
 
 
-9899 3111
3.Hošťálek PetrNevřala Lukáš7-10-9-11 1312
4.Kristýnek Boris ml.Burda Milan-79-5-10 1313
5.Mikulík RadekHavránek Ondřej10-6-6-3 1314
6.Hrdina JanUrbiš Jan689  3024
7.Kristýnek Boris ml.Nevřala Lukáš-6-7-7  0325
8.Mikulík RadekBurda Milan78-7-3-92326
9.Hrdina JanHavránek Ondřej-134-14673236
10.Hošťálek PetrUrbiš Jan-95-10573246
11.Mikulík RadekNevřala Lukáš-3-5-8  0347
12.Hrdina JanBurda Milan-98-59-52348
13.Hošťálek PetrHavránek Ondřej-11-10-10  0349
14.Kristýnek Boris ml.Urbiš Jan58-7-8-1623410
15.Hrdina JanNevřala Lukáš-106-46 22  
16.Hošťálek PetrBurda Milan         
17.Kristýnek Boris ml.Havránek Ondřej         
18.Mikulík RadekUrbiš Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hošťálek Petr12Nevřala Lukáš30
Kristýnek Boris ml.03Burda Milan30
Mikulík Radek03Havránek Ondřej21
Hrdina Jan21Urbiš Jan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy