Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nivnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:36610:615nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smetana Marcel
Pavelčík František
 
 
Koudelík Lukáš
Jelínek Vojtěch
 
 
-9-4-9  0301
2.Žmolík Pavel
Žmolík Lukáš
 
 
Dufek Jakub
Střelec Marek
 
 
-8-10-10  0302
3.Žmolík PavelDufek Jakub-115-5-7 1303
4.Žmolík LukášJelínek Vojtěch687  3013
5.Pavelčík FrantišekStřelec Marek-7952 3123
6.Smetana MarcelKoudelík Lukáš-6-68-2 1324
7.Žmolík LukášDufek Jakub-17-7-6  0325
8.Pavelčík FrantišekJelínek Vojtěch10-6-7-6 1326
9.Smetana MarcelStřelec Marek-9685 3136
10.Žmolík PavelKoudelík Lukáš-5109-1163246
11.Pavelčík FrantišekDufek Jakub-6-3-10  0347
12.Smetana MarcelJelínek Vojtěch9125  3057
13.Žmolík PavelStřelec Marek413  3067
14.Žmolík LukášKoudelík Lukáš86-79 3177
15.Smetana MarcelDufek Jakub-9-94883287
16.Žmolík PavelJelínek Vojtěch-4-9-9  0388
17.Žmolík LukášStřelec Marek9-9-5663298
18.Pavelčík FrantišekKoudelík Lukáš-11-8-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žmolík Pavel22Dufek Jakub31
Žmolík Lukáš31Jelínek Vojtěch22
Pavelčík František13Střelec Marek04
Smetana Marcel31Koudelík Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:33511:557TJ Bystřice pod Hostýnem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šašinka Radek
Mořický Tomáš
 
 
Nevřala Lukáš
Burda Milan
 
 
9-4-3-8 1301
2.Oharek Libor
Autrata Vít
 
 
Havránek Ondřej
Urbiš Jan
 
 
769  3011
3.Mořický TomášNevřala Lukáš-85-41293221
4.Oharek LiborBurda Milan-8-9-10  0322
5.Autrata VítHavránek Ondřej-9-8107-52323
6.Šašinka RadekUrbiš Jan10112  3033
7.Oharek LiborNevřala Lukáš878  3043
8.Autrata VítBurda Milan-97-5-9 1344
9.Šašinka RadekHavránek Ondřej6-8-10-4 1345
10.Mořický TomášUrbiš Jan-107-8-5 1346
11.Autrata VítNevřala Lukáš-4-6-8  0347
12.Šašinka RadekBurda Milan7-10310 3157
13.Mořický TomášHavránek Ondřej-5-710-9 1358
14.Oharek LiborUrbiš Jan-5-10-6  0359
15.Šašinka RadekNevřala Lukáš11-7-88-623510
16.Mořický TomášBurda Milan         
17.Oharek LiborHavránek Ondřej         
18.Autrata VítUrbiš Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mořický Tomáš12Nevřala Lukáš22
Oharek Libor12Burda Milan21
Autrata Vít03Havránek Ondřej30
Šašinka Radek22Urbiš Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Fryšták AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra OtrokoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 78, Fryšták, SOKOLOVNA Fryšták, (nad náměstím)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:35429:534TJ Jiskra Otrokovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Martin
Barbořík Ivan
 
 
Janečka Tomáš
Gazda Jiří
 
 
-111297 3110
2.Hrdlička Michal
Pekař Pavel
 
 
Janošík Pavel
Polanský Pavel
 
 
-5-12-4  0311
3.Hrdlička MichalJanečka Tomáš-4755 3121
4.Pekař PavelJanošík Pavel-4-4-4  0322
5.Barbořík IvanPolanský Pavel9-2-12-9 1323
6.Hrdlička MartinGazda Jiří75-1110 3133
7.Pekař PavelJanečka Tomáš-5-7-5  0334
8.Barbořík IvanJanošík Pavel-5-6-9  0335
9.Hrdlička MartinPolanský Pavel8-78-573245
10.Hrdlička MichalGazda Jiří-7-812-8 1346
11.Barbořík IvanJanečka Tomáš-29-9-5 1347
12.Hrdlička MartinJanošík Pavel-13-9-6  0348
13.Hrdlička MichalPolanský Pavel-5-7-8  0349
14.Pekař PavelGazda Jiří9-5-66-623410
15.Hrdlička MartinJanečka Tomáš         
16.Hrdlička MichalJanošík Pavel         
17.Pekař PavelPolanský Pavel         
18.Barbořík IvanGazda Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdlička Michal12Janečka Tomáš21
Pekař Pavel03Janošík Pavel30
Barbořík Ivan03Polanský Pavel21
Hrdlička Martin21Gazda Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vsetín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak HulínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6380:234KST Vsetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrla Jaroslav
Černohorský Tomáš
 
 
Hrdina Jan
Miklík Martin
 
 
442  3010
2.Juřica Tomáš
Bártek Dušan
 
 
Kristýnek Boris ml.
Mikulík Radek
 
 
9-1278 3120
3.Juřica TomášHrdina Jan996  3030
4.Černohorský TomášMiklík Martin476  3040
5.Škrla JaroslavKristýnek Boris ml.-64-10353250
6.Bártek DušanMikulík Radek665  3060
7.Černohorský TomášHrdina Jan1047  3070
8.Škrla JaroslavMiklík Martin325  3080
9.Bártek DušanKristýnek Boris ml.6-63-553290
10.Juřica TomášMikulík Radek10-923 31100
11.Škrla JaroslavHrdina Jan         
12.Bártek DušanMiklík Martin         
13.Juřica TomášKristýnek Boris ml.         
14.Černohorský TomášMikulík Radek         
15.Bártek DušanHrdina Jan         
16.Juřica TomášMiklík Martin         
17.Černohorský TomášKristýnek Boris ml.         
18.Škrla JaroslavMikulík Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Juřica Tomáš20Hrdina Jan02
Černohorský Tomáš20Miklík Martin02
Škrla Jaroslav20Kristýnek Boris ml.02
Bártek Dušan20Mikulík Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10449:335KST Dolní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Karel
Kubeš Dušan
 
 
Vlček Radim
Vahala Marek
 
 
4123  3010
2.Mikulec Ivo
Daněk Pavel
 
 
Bazalka Michal
Konečný Jiří
 
 
611-4-763220
3.Mikulec IvoKonečný Jiří-9476 3130
4.Kubeš DušanBazalka Michal-911-7553240
5.Daněk PavelVlček Radim998  3050
6.Orlovský KarelVahala Marek268  3060
7.Kubeš DušanKonečný Jiří-88147 3170
8.Daněk PavelBazalka Michal11-10-88-112371
9.Orlovský KarelVlček Radim377  3081
10.Mikulec IvoVahala Marek456  3091
11.Daněk PavelKonečný Jiří78-104 31101
12.Orlovský KarelBazalka Michal772  30  
13.Mikulec IvoVlček Radim         
14.Kubeš DušanVahala Marek         
15.Orlovský KarelKonečný Jiří         
16.Mikulec IvoBazalka Michal         
17.Kubeš DušanVlček Radim         
18.Daněk PavelVahala Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikulec Ivo20Konečný Jiří03
Kubeš Dušan20Bazalka Michal11
Daněk Pavel21Vlček Radim02
Orlovský Karel20Vahala Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavia KroměřížRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:16509:425Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Petr
Závada Adam
 
 
Brázdil Jiří
Dohnal Matěj
 
 
111110  3010
2.Krejčiřík David
Doležel Tomáš
 
 
Dvořák Vít
Zuzaňák Jiří
 
 
-7754 3120
3.Doležel TomášDohnal Matěj-69-7-2 1321
4.Krejčiřík DavidBrázdil Jiří-10648 3131
5.Závada AdamDvořák Vít859  3041
6.Polák PetrZuzaňák Jiří7110  3051
7.Krejčiřík DavidDohnal Matěj-6-85-10 1352
8.Závada AdamBrázdil Jiří41110  3062
9.Polák PetrDvořák Vít8410  3072
10.Doležel TomášZuzaňák Jiří7311  3082
11.Závada AdamDohnal Matěj5-225 3192
12.Polák PetrBrázdil Jiří6-4-55-72393
13.Doležel TomášDvořák Vít5-25-5-82394
14.Krejčiřík DavidZuzaňák Jiří511-910 31104
15.Polák PetrDohnal Matěj10    10  
16.Doležel TomášBrázdil Jiří         
17.Krejčiřík DavidDvořák Vít         
18.Závada AdamZuzaňák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Doležel Tomáš12Dohnal Matěj21
Krejčiřík David21Brázdil Jiří12
Závada Adam30Dvořák Vít12
Polák Petr21Zuzaňák Jiří03
bez přípomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy