Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportcentrum BylniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brumov-Bylnice, Mýto 184, DDM Brumov-BylniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:31694:665Sportcentrum Bylnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Panáček Anton
Strnka Adam
 
 
Pustějovský Stanislav
Škrla Jiří
 
 
8-494 3110
2.Gonda Tomáš
Dorňák František
 
 
Černota Pavel
Křenek Zdeněk
 
 
-10910-663220
3.Dorňák FrantišekPustějovský Stanislav-6-4-7  0321
4.Gonda TomášČernota Pavel-6-7-4  0322
5.Strnka AdamŠkrla Jiří8-7-5983232
6.Panáček AntonKřenek Zdeněk965  3042
7.Gonda TomášPustějovský Stanislav-6-9-6  0343
8.Strnka AdamČernota Pavel-9896 3153
9.Panáček AntonŠkrla Jiří57-75 3163
10.Dorňák FrantišekKřenek Zdeněk5911  3073
11.Strnka AdamPustějovský Stanislav8-128-783283
12.Panáček AntonČernota Pavel-6-9411-102384
13.Dorňák FrantišekŠkrla Jiří-11569 3194
14.Gonda TomášKřenek Zdeněk-9-12-8  0395
15.Panáček AntonPustějovský Stanislav9-10108 31105
16.Dorňák FrantišekČernota Pavel7-69-11832115
17.Gonda Tomᚊkrla Jiří89-9-7732125
18.Strnka AdamKřenek Zdeněk-7399 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dorňák František31Pustějovský Stanislav22
Gonda Tomáš13Černota Pavel22
Strnka Adam40Škrla Jiří04
Panáček Anton31Křenek Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostelecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Slušovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:43694:712SKST Slušovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Páleníček Jiří
Karal Oldřich
 
 
Štěpán Ondřej
Orság Jaroslav
 
 
95-87 3110
2.Říha Petr
Jániš Pavel
 
 
Vychodil Filip
Res Jiří
 
 
-8-8-3  0311
3.Jániš PavelVychodil Filip-4-6-6  0312
4.Páleníček JiříŠtěpán Ondřej6-912-653222
5.Říha PetrRes Jiří-7-6-9  0323
6.Karal OldřichOrság Jaroslav9-916-963233
7.Páleníček JiříVychodil Filip-610-8-10 1334
8.Říha PetrŠtěpán Ondřej-6610-9-92335
9.Karal OldřichRes Jiří-10-6810103245
10.Jániš PavelOrság Jaroslav10-8-7883255
11.Říha PetrVychodil Filip-9-8-6  0356
12.Karal OldřichŠtěpán Ondřej-159-12-8 1357
13.Jániš PavelRes Jiří-8-68-7 1358
14.Páleníček JiříOrság Jaroslav9-11-10753268
15.Karal OldřichVychodil Filip-8-10-9  0369
16.Jániš PavelŠtěpán Ondřej5-8-11-9 13610
17.Páleníček JiříRes Jiří88-9-8832710
18.Říha PetrOrság JaroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jániš Pavel13Vychodil Filip40
Páleníček Jiří31Štěpán Ondřej31
Říha Petr03Res Jiří22
Karal Oldřich22Orság Jaroslav03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec - TěšovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium J.A.Komenského, Komenského 169,68801 Uherský Brod, Příjezd po ul.Bří Lužů, dole odbočit doprava na ul.Seichertovu, zaparkovat vlevo u hradeb. Boční vchod naproti po schodech železnou branou. Komplikovaný přístup do tělocvičny, nutné volat vedoucího družstvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:31665:666TJ Sokol Újezdec - Těšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kováč Peter
Mlýnek Přemysl
 
 
Kvasnička Jiří
Beneš Zdeněk
 
 
-6-85-5 1301
2.Lekeš Pavel
Švehla Michal
 
 
Urbiš Jakub
Nesvadba Vladan
 
 
99-89 3111
3.Lekeš PavelNesvadba Vladan7-5-105123221
4.Švehla MichalBareš David5-88-6-62322
5.Mlýnek PřemyslUrbiš Jakub-3-6-3  0323
6.Kováč PeterKvasnička Jiří-12-5-7  0324
7.Švehla MichalNesvadba Vladan-8767 3134
8.Mlýnek PřemyslBareš David8-512-683244
9.Kováč PeterUrbiš Jakub1177  3054
10.Lekeš PavelKvasnička Jiří59-98 3164
11.Mlýnek PřemyslNesvadba Vladan-711-712143274
12.Kováč PeterBareš David493  3084
13.Lekeš PavelUrbiš Jakub10-76-1483294
14.Švehla MichalKvasnička Jiří-6-9-11  0395
15.Kováč PeterNesvadba Vladan5710  30105
16.Lekeš PavelBareš David699  30115
17.Švehla MichalUrbiš Jakub-8-9-7  03116
18.Mlýnek PřemyslKvasnička Jiří-2-2891032126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lekeš Pavel40Nesvadba Vladan04
Švehla Michal13Bareš David13
Mlýnek Přemysl31Urbiš Jakub22
Kováč Peter31Kvasnička Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis BíloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostrožská Nová VesRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24676:545Stolní tenis Bílovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Lukáš
Šiller Jan
 
 
Mahdalíček Josef ml.
Mikoška Ivo
 
 
678  3010
2.Polášek Radek
Fibichr Petr
 
 
Kolečkář Marek
Pres Radim
 
 
-119-88-102311
3.Šiller JanMahdalíček Josef ml.10-9-10553221
4.Polášek RadekKolečkář Marek-109-5-8 1322
5.Fibichr PetrPres Radim468  3032
6.Polášek LukášMikoška Ivo689  3042
7.Polášek RadekMahdalíček Josef ml.-5-996-132343
8.Fibichr PetrKolečkář Marek949  3053
9.Polášek LukášPres Radim737  3063
10.Šiller JanMikoška Ivo126-11-543273
11.Fibichr PetrMahdalíček Josef ml.528  3083
12.Polášek LukášKolečkář Marek336  3093
13.Šiller JanPres Radim-7121 31103
14.Polášek RadekMikoška Ivo-13-9-7  03104
15.Polášek LukášMahdalíček Josef ml.-13636 31114
16.Šiller JanKolečkář Marek5109  30124
17.Polášek RadekPres Radim-8-7-5  03125
18.Fibichr PetrMikoška Ivo-9-77-10 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šiller Jan40Mahdalíček Josef ml.13
Polášek Radek04Kolečkář Marek13
Fibichr Petr31Pres Radim13
Polášek Lukáš40Mikoška Ivo22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín , Školní 29, SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24669:553SK Slavičín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machara Jiří
Kovařík Luděk
 
 
Dědič Michal
Vizner Marek
 
 
66-610 3110
2.Plášek Adam
Kučera Jaroslav
 
 
Doležel Radek st.
Sigmund Michael
 
 
79-107 3120
3.Plášek AdamDědič Michal757  3030
4.Kučera JaroslavVizner Marek-7-8-7  0331
5.Kovařík LuděkSigmund Michael8-8314 3141
6.Machara JiříDoležel Radek st.-81195 3151
7.Kučera JaroslavDědič Michal962  3061
8.Kovařík LuděkVizner Marek-10-898-52362
9.Machara JiříSigmund Michael841  3072
10.Plášek AdamDoležel Radek st.-8956 3182
11.Kovařík LuděkDědič Michal-9-12121043292
12.Machara JiříVizner Marek7-8113 31102
13.Plášek AdamSigmund Michael52-43 31112
14.Bureš VlastimilDoležel Radek st.-7-10-6  03113
15.Machara JiříDědič Michal149  30123
16.Plášek AdamVizner Marek-4-87-6 13124
17.Bureš VlastimilSigmund Michael557  30134
18.Kovařík LuděkDoležel Radek st.-10-9-15  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plášek Adam31Dědič Michal04
Kučera Jaroslav11Vizner Marek31
Kovařík Luděk22Sigmund Michael04
Machara Jiří40Doležel Radek st.22
Bureš Vlastimil11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36679:682KST Dolní Němčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Ondřej
Fibichr Zdeněk
 
 
Gazda Jiří
Janečka Václav
 
 
689  3010
2.Sadílek Jan
Ježek Jan
 
 
Janošík Pavel
Janečka Zdeněk
 
 
864  3020
3.Fibichr ZdeněkJanečka Václav4-6-10-9 1321
4.Ježek JanJanošík Pavel-7-512-4 1322
5.Kučera OndřejGazda Jiří9-784 3132
6.Sadílek JanJanečka Zdeněk-8369 3142
7.Ježek JanJanečka Václav-3-711-9 1343
8.Kučera OndřejJanošík Pavel799  3053
9.Sadílek JanGazda Jiří6-12-9383263
10.Fibichr ZdeněkJanečka Zdeněk-99-5-12 1364
11.Kučera OndřejJanečka Václav-78-8-7 1365
12.Sadílek JanJanošík Pavel-2-36-6 1366
13.Fibichr ZdeněkGazda Jiří6-89-783276
14.Ježek JanJanečka Zdeněk-277-873286
15.Sadílek JanJanečka Václav8-9-103103296
16.Fibichr ZdeněkJanošík Pavel-9-78-6 1397
17.Ježek JanGazda Jiří-7-9-2  0398
18.Kučera OndřejJanečka Zdeněk718-6-12532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fibichr Zdeněk13Janečka Václav31
Ježek Jan13Janošík Pavel31
Kučera Ondřej31Gazda Jiří13
Sadílek Jan31Janečka Zdeněk13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy