Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportcentrum BylniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Slušovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brumov-Bylnice, Mýto 184, DDM Brumov-BylniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:22625:502Sportcentrum Bylnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Panáček Anton
Strnka Adam
 
 
Orság Jaroslav
Štěpán Ondřej
 
 
-8-10-7  0301
2.Dorňák František
Dorňák Zdeněk
 
 
Res Jiří
Adam Vladislav
 
 
565  3011
3.Gonda Tomᚊtěpán Ondřej1010-4-8-52312
4.Strnka AdamRes Jiří258  3022
5.Panáček AntonAdam Vladislav336  3032
6.Dorňák FrantišekOrság Jaroslav-11-89-9 1333
7.Strnka AdamŠtěpán Ondřej-996-1173243
8.Panáček AntonRes Jiří9-275 3153
9.Dorňák FrantišekAdam Vladislav545  3063
10.Gonda TomášOrság Jaroslav29-96 3173
11.Panáček AntonŠtěpán Ondřej-88-8-8 1374
12.Dorňák FrantišekRes Jiří-9-8-9  0375
13.Gonda TomášAdam Vladislav1257  3085
14.Strnka AdamOrság Jaroslav789  3095
15.Dorňák ZdeněkŠtěpán Ondřej-55-6-4 1396
16.Gonda TomášRes Jiří1056  30106
17.Strnka AdamAdam Vladislav71010  30116
18.Panáček AntonOrság JaroslavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gonda Tomáš31Štěpán Ondřej31
Strnka Adam40Res Jiří13
Panáček Anton21Adam Vladislav04
Dorňák František12Orság Jaroslav12
Dorňák Zdeněk01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostelecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:45584:681TJ Rožnov pod Radhoštěm

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Páleníček Jiří
Karal Oldřich
 
 
Pustějovský Stanislav
Šenkeřík Martin
 
 
-5-7-6  0301
2.Jániš Pavel
Říha Petr
 
 
Černota Pavel
Škrla Jiří
 
 
6-8-91-82302
3.Jániš PavelPustějovský Stanislav-4-8-6  0303
4.Páleníček JiříČernota Pavel1058  3013
5.Říha PetrŠenkeřík Martin9-859 3123
6.Karal OldřichŠkrla Jiří-7-8-2  0324
7.Páleníček JiříPustějovský Stanislav-8-5-6  0325
8.Říha PetrČernota Pavel-9-8-9  0326
9.Karal OldřichŠenkeřík Martin-313-59-72327
10.Jániš PavelŠkrla Jiří8-6-67-92328
11.Říha PetrPustějovský Stanislav-7-6-7  0329
12.Karal OldřichČernota Pavel-7-12-9  03210
13.Jániš PavelŠenkeřík Martin810-35 31310
14.Páleníček JiříŠkrla Jiří6-89-4-1023311
15.Karal OldřichPustějovský Stanislav-99-7-9 13312
16.Jániš PavelČernota Pavel-88-68-1023313
17.Páleníček JiříŠenkeřík Martin88-84 31413
18.Říha PetrŠkrla Jiří8-9-6-2 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jániš Pavel13Pustějovský Stanislav40
Páleníček Jiří22Černota Pavel31
Říha Petr13Šenkeřík Martin13
Karal Oldřich04Škrla Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec - TěšovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostrožská Nová VesRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium J.A.Komenského, Komenského 169,68801 Uherský Brod, Příjezd po ul.Bří Lužů, dole odbočit doprava na ul.Seichertovu, zaparkovat vlevo u hradeb. Boční vchod naproti po schodech železnou branou. Komplikovaný přístup do tělocvičny, nutné volat vedoucího družstvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:21703:576TJ Sokol Újezdec - Těšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kováč Peter
Mlýnek Přemysl
 
 
Mahdalíček Josef ml.
Mikoška Ivo
 
 
10-10-8-6 1301
2.Lekeš Pavel
Švehla Michal
 
 
Kolečkář Marek
Pres Radim
 
 
896  3011
3.Lekeš PavelMahdalíček Josef ml.496  3021
4.Švehla MichalKolečkář Marek10-825 3131
5.Mlýnek PřemyslMikoška Ivo-89-9983241
6.Kováč PeterPres Radim745  3051
7.Švehla MichalMahdalíček Josef ml.-994-8113261
8.Mlýnek PřemyslKolečkář Marek-61096 3171
9.Kováč PeterMikoška Ivo657  3081
10.Lekeš PavelPres Radim546  3091
11.Mlýnek PřemyslMahdalíček Josef ml.-6-613-8 1392
12.Kováč PeterKolečkář Marek-9-639432102
13.Lekeš PavelMikoška Ivo4510  30112
14.Švehla MichalPres Radim-928-10932122
15.Kováč PeterMahdalíček Josef ml.-8-96-5 13123
16.Lekeš PavelKolečkář Marek-9689 31133
17.Švehla MichalMikoška Ivo-46119 31143
18.Mlýnek PřemyslPres Radim8911  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lekeš Pavel40Mahdalíček Josef ml.22
Švehla Michal40Kolečkář Marek04
Mlýnek Přemysl31Mikoška Ivo04
Kováč Peter31Pres Radim04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis BíloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38681:674TJ Bystřice pod Hostýnem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Lukáš
Šiller Jan
 
 
Kvasnička Jiří
Bareš David
 
 
938  3010
2.Fibichr Petr
Holub Petr
 
 
Urbiš Jakub
Nesvadba Vladan
 
 
-777-6-112311
3.Šiller JanNesvadba Vladan-5-8-8  0312
4.Polášek RadekUrbiš Jakub-9-8-8  0313
5.Fibichr PetrKvasnička Jiří-858-9-82314
6.Polášek LukášBareš David595  3024
7.Polášek RadekNesvadba Vladan-6-6-12  0325
8.Fibichr PetrUrbiš Jakub7-378 3135
9.Polášek LukášKvasnička Jiří-8-559103245
10.Šiller JanBareš David398  3055
11.Fibichr PetrNesvadba Vladan97-9-543265
12.Polášek LukášUrbiš Jakub4-10-97-112366
13.Šiller JanVotava Zdeněk-5-88-9 1367
14.Polášek RadekBareš David-97-13-12 1368
15.Polášek LukášNesvadba Vladan99-913 3178
16.Šiller JanUrbiš Jakub-9-78833288
17.Polášek RadekVotava Zdeněk-78-64-52389
18.Fibichr PetrBareš David-10-7-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šiller Jan22Nesvadba Vladan22
Polášek Radek04Urbiš Jakub22
Fibichr Petr22Kvasnička Jiří11
Polášek Lukáš31Bareš David22
   Votava Zdeněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín , Školní 29, SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31610:608SK Slavičín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machara Jiří
Kovařík Luděk
 
 
Janečka Václav
Janošík Pavel
 
 
121112  3010
2.Plášek Adam
Bureš Vlastimil
 
 
Ondrašík Petr
Gazda Jiří
 
 
6513  3020
3.Plášek AdamJanečka Václav798  3030
4.Kučera JaroslavJanošík Pavel-2-8-5  0331
5.Kovařík LuděkGazda Jiří-56-10293241
6.Machara JiříOndrašík Petr467  3051
7.Kučera JaroslavJanečka Václav-6-5-9  0352
8.Kovařík LuděkJanošík Pavel-7-4-9  0353
9.Machara JiříGazda Jiří6-8-109-22354
10.Plášek AdamOndrašík Petr765  3064
11.Kovařík LuděkJanečka Václav9-69-983274
12.Machara JiříJanošík Pavel-710-3-3 1375
13.Plášek AdamGazda Jiří911-22 3185
14.Kučera JaroslavJanečka Zdeněk-3-84-9 1386
15.Machara JiříJanečka Václav626  3096
16.Plášek AdamJanošík Pavel6-7-8-8 1397
17.Bureš VlastimilGazda Jiří-7-88-7 1398
18.Kovařík LuděkJanečka Zdeněk-88-68932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plášek Adam31Janečka Václav13
Kučera Jaroslav03Janošík Pavel40
Kovařík Luděk31Gazda Jiří22
Machara Jiří22Ondrašík Petr02
Bureš Vlastimil01Janečka Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:26634:595KST Dolní Němčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fibichr Zdeněk
Kučera Ondřej
 
 
Vizner Marek
Chvátal Petr st.
 
 
888  3010
2.Sadílek Jan
Jančář Luděk
 
 
Doležel Radek st.
Sigmund Michael
 
 
-6688 3120
3.Jančář LuděkSigmund Michael-108-10333230
4.Fibichr ZdeněkVizner Marek-56-141183240
5.Kučera OndřejChvátal Petr st.-81075 3150
6.Sadílek JanDoležel Radek st.87-29 3160
7.Fibichr ZdeněkSigmund Michael710-88 3170
8.Kučera OndřejVizner Marek65-8-7-42371
9.Sadílek JanChvátal Petr st.7-964 3181
10.Jančář LuděkDoležel Radek st.-9-76-4 1382
11.Kučera OndřejSigmund Michael147-36 3192
12.Sadílek JanVizner Marek529  30102
13.Jančář LuděkChvátal Petr st.WO    03103
14.Fibichr ZdeněkDoležel Radek st.-12798 31113
15.Sadílek JanSigmund Michael536  30123
16.Jančář LuděkVizner MarekWO    03124
17.Fibichr ZdeněkChvátal Petr st.885  30134
18.Kučera OndřejDoležel Radek st.-8-75-11 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jančář Luděk11Sigmund Michael04
Fibichr Zdeněk40Vizner Marek12
Kučera Ondřej22Chvátal Petr st.03
Sadílek Jan40Doležel Radek st.22
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy