Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis BíloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37608:645TJ Rožnov pod Radhoštěm

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Lukáš
Šiller Jan
 
 
Černota Pavel
Křenek Zdeněk
 
 
72-5-8103210
2.Polášek Jiří
Fibichr Petr
 
 
Míček Petr
Škrla Jiří
 
 
9-8-88-72311
3.Šiller JanČernota Pavel-6-1-5  0312
4.Polášek RadekMíček Petr-5-910-5 1313
5.Fibichr PetrŠkrla Jiří10-1244 3123
6.Polášek LukášKřenek Zdeněk855  3033
7.Polášek RadekČernota Pavel9-598 3143
8.Fibichr PetrMíček Petr-9-811-6 1344
9.Polášek Lukᚊkrla Jiří-9101110 3154
10.Šiller JanKřenek Zdeněk-4-5-5  0355
11.Fibichr PetrČernota Pavel-107-10-9 1356
12.Polášek LukášMíček Petr562  3066
13.Šiller JanŠkrla Jiří-7-11-2  0367
14.Polášek RadekKřenek Zdeněk10-6-10-5 1368
15.Polášek LukášČernota Pavel47-9-683278
16.Šiller JanMíček Petr-5-8-6  0379
17.Polášek JiříŠkrla Jiří-89-7-8 13710
18.Fibichr PetrKřenek Zdeněk787  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šiller Jan04Černota Pavel22
Polášek Radek12Míček Petr31
Fibichr Petr22Škrla Jiří22
Polášek Lukáš40Křenek Zdeněk22
Polášek Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec - TěšovVrchní
rozhodčí:
Lekeš Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Slušovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium J.A.Komenského, Komenského 169,68801 Uherský Brod, Příjezd po ul.Bří Lužů, dole odbočit doprava na ul.Seichertovu, zaparkovat vlevo u hradeb. Boční vchod naproti po schodech železnou branou. Komplikovaný přístup do tělocvičny, nutné volat vedoucího družstvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37638:632SKST Slušovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kováč Peter
Mlýnek Přemysl
 
 
Vychodil Filip
Res Jiří
 
 
-10-811-9 1301
2.Lekeš Pavel
Živnéř Stanislav
 
 
Štěpán Ondřej
Adam Vladislav
 
 
-510-10-9 1302
3.Lekeš PavelRes Jiří-9534 3112
4.Mlýnek PřemyslŠtěpán Ondřej-8-48-6 1313
5.Živnéř StanislavVychodil Filip-5-95-6 1314
6.Kováč PeterAdam Vladislav2510  3024
7.Mlýnek PřemyslRes Jiří-9-6-8  0325
8.Živnéř StanislavŠtěpán Ondřej-7-4-15  0326
9.Kováč PeterVychodil Filip59-87 3136
10.Lekeš PavelAdam Vladislav-9-76673246
11.Živnéř StanislavRes Jiří-7-48-9 1347
12.Kováč PeterŠtěpán Ondřej-69-5463257
13.Lekeš PavelVychodil Filip685  3067
14.Mlýnek PřemyslAdam Vladislav-89-86-62368
15.Kováč PeterRes Jiří-310-5-7 1369
16.Lekeš PavelŠtěpán Ondřej517  3079
17.Mlýnek PřemyslVychodil Filip10-5-7-8 13710
18.Živnéř StanislavAdam Vladislav6-1067 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lekeš Pavel40Res Jiří31
Mlýnek Přemysl04Štěpán Ondřej22
Živnéř Stanislav13Vychodil Filip22
Kováč Peter31Adam Vladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostelecVrchní
rozhodčí:
Říha Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín ARozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:Hráči
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38671:665SK Slavičín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jániš Pavel
Říha Petr
 
 
Machara Jiří
Kovařík Luděk
 
 
-887-10-62301
2.Páleníček Jiří
Karal Oldřich
 
 
Plášek Adam
Bureš Vlastimil
 
 
98-910 3111
3.Jániš PavelBureš Vlastimil5127  3021
4.Páleníček JiříMachara Jiří-58-6783231
5.Říha PetrKovařík Luděk5-34-8-82332
6.Karal OldřichPlášek Adam-11-9-9  0333
7.Páleníček JiříBureš Vlastimil-97-8743243
8.Říha PetrMachara Jiří-7-99-13 1344
9.Karal OldřichKovařík Luděk-66-6-8 1345
10.Jániš PavelPlášek Adam-7-8-9  0346
11.Říha PetrBureš Vlastimil7-1157 3156
12.Karal OldřichMachara Jiří-7-6-10  0357
13.Jániš PavelKovařík Luděk599  3067
14.Páleníček JiříPlášek Adam-98-86-92368
15.Karal OldřichKučera Jaroslav-54-12143278
16.Jániš PavelMachara Jiří-69-8-9 1379
17.Páleníček JiříKovařík Luděk9119  3089
18.Říha PetrPlášek Adam-7-6-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jániš Pavel22Bureš Vlastimil03
Páleníček Jiří31Machara Jiří31
Říha Petr13Kovařík Luděk22
Karal Oldřich13Plášek Adam40
   Kučera Jaroslav01
Jméno střídaného hráče: Bureš Vlastimil (SK Slavičín) Jméno střídajícího hráče: Kučera Jaroslav (SK Slavičín)



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportcentrum BylniceVrchní
rozhodčí:
Dorňák František
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brumov-Bylnice, Mýto 184, DDM Brumov-BylniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35608:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Panáček Anton
Gonda Tomáš
 
 
Ježek Vít
Kučera Ondřej
 
 
6-5-9943210
2.Dorňák František
Dorňák Zdeněk
 
 
Sadílek Jan
Ježek Jan
 
 
-98-99113220
3.Řepa JosefSadílek Jan-7-15-9 1321
4.Panáček AntonJežek Jan-63-53-62322
5.Dorňák FrantišekKučera Ondřej57-85 3132
6.Gonda TomášJežek Vít9-8-5-6 1333
7.Panáček AntonSadílek Jan94-69 3143
8.Dorňák FrantišekJežek Jan289  3053
9.Gonda TomášKučera Ondřej-9-11-8  0354
10.Řepa JosefJežek Vít-7-10-5  0355
11.Dorňák FrantišekSadílek Jan51210  3065
12.Gonda TomášJežek Jan8106  3075
13.Řepa JosefKučera Ondřej8-4-810103285
14.Panáček AntonJežek Vít-9-4-6  0386
15.Gonda TomášSadílek Jan6-3-5-17 1387
16.Řepa JosefJežek Jan-7-6-5  0388
17.Panáček AntonKučera Ondřej-8-6-6  0389
18.Dorňák FrantišekJežek Vít8513  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Řepa Josef13Sadílek Jan22
Panáček Anton13Ježek Jan22
Dorňák František40Kučera Ondřej22
Gonda Tomáš13Ježek Vít31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostrožská Nová VesVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:42615:697TJ Holešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mahdalíček Josef ml.
Mikoška Ivo
 
 
Doležel Radek st.
Stoklásek David
 
 
7-10128 3110
2.Kolečkář Marek
Konečný Martin
 
 
Vizner Marek
Posolda Karel
 
 
10-10-8-8 1311
3.Mahdalíček Josef ml.Stoklásek David9-399 3121
4.Kolečkář MarekDoležel Radek st.9-746 3131
5.Konečný MartinPosolda Karel5138  3041
6.Mikoška IvoVizner Marek-8611-7-92342
7.Kolečkář MarekStoklásek David-54-4-7 1343
8.Konečný MartinDoležel Radek st.8-2-6-7 1344
9.Mikoška IvoPosolda Karel-58-2-4 1345
10.Mahdalíček Josef ml.Vizner Marek-10-44-6 1346
11.Konečný MartinStoklásek David97-79 3156
12.Mikoška IvoDoležel Radek st.-3-6-5  0357
13.Mahdalíček Josef ml.Posolda Karel6-9-96-62358
14.Kolečkář MarekVizner Marek-7-87-4 1359
15.Mikoška IvoStoklásek David-8-89-7 13510
16.Mahdalíček Josef ml.Doležel Radek st.55-8-2932610
17.Kolečkář MarekPosolda Karel-47-7-9 13611
18.Konečný MartinVizner Marek-8-6-12  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mahdalíček Josef ml.22Stoklásek David22
Kolečkář Marek13Doležel Radek st.22
Konečný Martin22Posolda Karel31
Mikoška Ivo04Vizner Marek40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem BVrchní
rozhodčí:
Votava Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:39628:643TJ Jiskra Otrokovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Jiří
Urbiš Jakub
 
 
Janečka Zdeněk
Janošík Pavel
 
 
-1256-8-12301
2.Černocký Radek
Bareš David
 
 
Gazda Jiří
Hons Jakub
 
 
611-79 3111
3.Votava ZdeněkGazda Jiří967  3021
4.Černocký RadekJanošík Pavel-11-12-9  0322
5.Urbiš JakubJanečka Zdeněk9-789 3132
6.Kvasnička JiříJanečka Václav-10-7-8  0333
7.Černocký RadekGazda Jiří4-8-99-102334
8.Urbiš JakubJanošík Pavel-5-7-7  0335
9.Kvasnička JiříJanečka Zdeněk64-7-6-72336
10.Votava ZdeněkJanečka Václav-6-6-10  0337
11.Urbiš JakubGazda Jiří-10-108-6 1338
12.Kvasnička JiříJanošík Pavel-118-4-4 1339
13.Votava ZdeněkJanečka Zdeněk77-9-893249
14.Bareš DavidJanečka Václav6-915-873259
15.Kvasnička JiříGazda Jiří-9-26-9 13510
16.Votava ZdeněkJanošík Pavel-3-4-4  03511
17.Bareš DavidJanečka ZdeněkWO    30611
18.Urbiš JakubJanečka Václav666  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Votava Zdeněk22Gazda Jiří31
Černocký Radek02Janošík Pavel40
Urbiš Jakub22Janečka Zdeněk12
Kvasnička Jiří04Janečka Václav22
Bareš David10   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy