Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportcentrum BylniceRozhodčí:Zdeněk Křenek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:Pavel Černota
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34675:679nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černota Pavel
Škrla Jiří
 
 
Panáček Anton
Strnka Adam
 
 
-71087 3110
2.Míček Petr
Raab Leander
 
 
Dorňák František
Gonda Tomáš
 
 
93-8-4-72311
3.Škrla JiříStrnka Adam5-1511-943221
4.Míček PetrGonda Tomáš-44-3-11 1322
5.Raab LeanderDorňák František-74-11-9 1323
6.Černota PavelPanáček Anton3-8-98-82324
7.Míček PetrStrnka Adam-7-4-8  0325
8.Raab LeanderGonda Tomáš9-4-4-13 1326
9.Černota PavelDorňák František6119  3036
10.Škrla JiříPanáček Anton15810  3046
11.Raab LeanderStrnka Adam811-12-8123256
12.Černota PavelGonda Tomáš8-3117 3166
13.Škrla JiříDorňák František-7-510-8 1367
14.Míček PetrPanáček Anton1034  3077
15.Černota PavelStrnka Adam992  3087
16.Škrla JiříGonda Tomáš-2136-5-62388
17.Míček PetrDorňák František-10-5-8  0389
18.Raab LeanderPanáček Anton10-373 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škrla Jiří22Strnka Adam13
Míček Petr13Gonda Tomáš31
Raab Leander22Dorňák František31
Černota Pavel31Panáček Anton13
na utkání byla přítomna předsedkyně komise rozhodčích paní Koušová, více viz zápis.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Slušovice AVrchní
rozhodčí:
Adam Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostelecRozhodčí:Res Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 222, Slušovice 76315, vedle čerpací stanice BenzinaRozhodčí:Vychodil Filip
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:38703:678TJ Sokol Kostelec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orság Jaroslav
Štěpán Ondřej
 
 
Karal Oldřich
Říha Petr
 
 
10-8-6893210
2.Vychodil Filip
Res Jiří
 
 
Vykoukal Martin
Kolařík Milan
 
 
646  3020
3.Vychodil FilipKaral Oldřich127-8-9-62321
4.Orság JaroslavVykoukal Martin968  3031
5.Res JiříŘíha Petr-11-8-9  0332
6.Štěpán OndřejKolařík Milan46-74 3142
7.Orság JaroslavKaral Oldřich5-96-8-82343
8.Res JiříVykoukal Martin892  3053
9.Štěpán OndřejŘíha Petr-12-2-10  0354
10.Vychodil FilipKolařík Milan788  3064
11.Res JiříKaral Oldřich-4-9-10  0365
12.Štěpán OndřejVykoukal Martin6-7-105-82366
13.Vychodil FilipŘíha Petr87-10-9-32367
14.Orság JaroslavKolařík Milan96-8-993277
15.Štěpán OndřejKaral Oldřich810-10-12-42378
16.Vychodil FilipVykoukal Martin6-10-63-102379
17.Orság JaroslavŘíha Petr-8-54-9 13710
18.Res JiříKolařík Milan-11-108-10 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vychodil Filip13Karal Oldřich40
Orság Jaroslav22Vykoukal Martin22
Res Jiří13Říha Petr40
Štěpán Ondřej13Kolařík Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem BVrchní
rozhodčí:
Votava Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec - TěšovRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:33703:685nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Jiří
Černocký Radek
 
 
Kováč Peter
Mlýnek Přemysl
 
 
7-6310 3110
2.Bareš David
Nesvadba Vladan
 
 
Lekeš Pavel
Švehla Michal
 
 
89-9-12-32311
3.Nesvadba VladanLekeš Pavel6-9-34-82312
4.Černocký RadekKováč Peter-98-109-12313
5.Bareš DavidŠvehla Michal-412-82103223
6.Kvasnička JiříMlýnek Přemysl-7394 3133
7.Černocký RadekLekeš Pavel12810  3043
8.Bareš DavidKováč Peter10-6-88-72344
9.Kvasnička JiříŠvehla Michal-61079 3154
10.Nesvadba VladanMlýnek Přemysl9512  3064
11.Bareš DavidLekeš Pavel888  3074
12.Kvasnička JiříKováč Peter-8-25-11 1375
13.Nesvadba VladanŠvehla Michal-96-98-62376
14.Černocký RadekMlýnek Přemysl10-8-10-3 1377
15.Kvasnička JiříLekeš Pavel-9-11-8  0378
16.Nesvadba VladanKováč Peter9-10-5-9 1379
17.Černocký RadekŠvehla Michal87-133 3189
18.Bareš DavidMlýnek Přemysl6108  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nesvadba Vladan13Lekeš Pavel22
Černocký Radek22Kováč Peter40
Bareš David31Švehla Michal13
Kvasnička Jiří22Mlýnek Přemysl13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostrožská Nová VesVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis BíloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:25645:458Orel Ostrožská Nová Ves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mahdalíček Josef ml.
Mikoška Ivo
 
 
Polášek Lukáš
Šiller Jan
 
 
-578-10-72301
2.Kolečkář Marek
Konečný Martin
 
 

 
 
WO    3011
3.Mahdalíček Josef ml.Šiller Jan6-7811 3121
4.Kolečkář MarekPolášek Lukáš2-3-8-8 1322
5.Konečný MartinPolášek Jiří-8533 3132
6.Mikoška IvoWO    3042
7.Kolečkář MarekŠiller Jan8-7-58-62343
8.Konečný MartinPolášek Lukáš-89-8-8 1344
9.Mikoška IvoPolášek Jiří4-1057 3154
10.Mahdalíček Josef ml.WO    3064
11.Konečný MartinŠiller Jan-6-97-6 1365
12.Mikoška IvoPolášek Lukáš10-9-3-9 1366
13.Mahdalíček Josef ml.Polášek Jiří528  3076
14.Kolečkář MarekWO    3086
15.Mikoška IvoŠiller Jan10-986 3196
16.Mahdalíček Josef ml.Polášek Lukáš8-10-2-8 1397
17.Kolečkář MarekPolášek Jiří598  30107
18.Konečný MartinWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mahdalíček Josef ml.21Šiller Jan22
Kolečkář Marek12Polášek Lukáš40
Konečný Martin12Polášek Jiří04
Mikoška Ivo21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov BVrchní
rozhodčí:
Doležel Radek st.
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:41616:675SK Slavičín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vizner Marek
Sigmund Michael
 
 
Machara Jiří
Kovařík Luděk
 
 
-83-11-9 1301
2.Doležel Radek st.
Chvátal Petr st.
 
 
Bureš Vlastimil
Kučera Jaroslav
 
 
-7-97-7 1302
3.Vizner MarekMachara Jiří104-710 3112
4.Sigmund MichaelKovařík Luděk-976-6113222
5.Doležel Radek st.Bureš Vlastimil799  3032
6.Chvátal Petr st.Kučera Jaroslav8-6-9-10 1333
7.Sigmund MichaelMachara Jiří-6-2-6  0334
8.Doležel Radek st.Kovařík Luděk106-810 3144
9.Chvátal Petr st.Bureš Vlastimil-8-79-6 1345
10.Vizner MarekKučera Jaroslav-63-9973255
11.Doležel Radek st.Machara Jiří-108-5-7 1356
12.Chvátal Petr st.Kovařík Luděk-7-5-4  0357
13.Vizner MarekBureš Vlastimil96-56 3167
14.Sigmund MichaelKučera Jaroslav-7-4-7  0368
15.Chvátal Petr st.Machara Jiří-4-5-7  0369
16.Vizner MarekKovařík Luděk-1069-773279
17.Sigmund MichaelBureš Vlastimil-7-10-7  03710
18.Doležel Radek st.Kučera Jaroslav-977-8832810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vizner Marek40Machara Jiří31
Sigmund Michael13Kovařík Luděk13
Doležel Radek st.31Bureš Vlastimil22
Chvátal Petr st.04Kučera Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BVrchní
rozhodčí:
Janečka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu u tenis.kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:29642:515TJ Jiskra Otrokovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Zdeněk
Mancl Zdeněk
 
 

 
 
WO    3010
2.Ondrašík Petr
Silný Jakub
 
 
Sadílek Jan
Ježek Jan
 
 
-7-6-5  0311
3.Ondrašík PetrJežek Jan-9-8-7  0312
4.Mancl ZdeněkSadílek Jan76-8-793222
5.Silný JakubJežek Vít89-7-6103232
6.Janečka ZdeněkWO    3042
7.Mancl ZdeněkJežek Jan-4-5-8  0343
8.Silný JakubSadílek Jan-8-9-10  0344
9.Janečka ZdeněkJežek Vít-8-765-102345
10.Ondrašík PetrWO    3055
11.Silný JakubJežek Jan8-91012 3165
12.Janečka ZdeněkSadílek Jan10-9813 3175
13.Ondrašík PetrJežek Vít8-7811 3185
14.Mancl ZdeněkWO    3095
15.Janečka ZdeněkJežek Jan7-8-98732105
16.Ondrašík PetrSadílek Jan7-6-58932115
17.Mancl ZdeněkJežek Vít-7-6-7  03116
18.Silný JakubWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ondrašík Petr21Ježek Jan22
Mancl Zdeněk12Sadílek Jan13
Silný Jakub21Ježek Vít22
Janečka Zdeněk21   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy