Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov BVrchní
rozhodčí:
Doležel Radek st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Slušovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:43Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:25644:564TJ Holešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dědič Michal
Vizner Marek
 
 
Adam Vladislav
Orság Jaroslav
 
 
477  3010
2.Doležel Radek st.
Hasala Petr
 
 
Res Jiří
Lysoněk Marek
 
 
76-66 3120
3.Vizner MarekRes Jiří-989-1123230
4.Hasala PetrOrság Jaroslav656  3040
5.Doležel Radek st.Adam Vladislav-10-95873250
6.Stoklásek DavidVychodil Filip-7-108483260
7.Hasala PetrRes Jiří5-711-6-102361
8.Doležel Radek st.Orság Jaroslav628  3071
9.Stoklásek DavidAdam Vladislav87-610 3181
10.Vizner MarekVychodil Filip-829-4-92382
11.Doležel Radek st.Res Jiří75-510 3192
12.Stoklásek DavidLysoněk Marek688  30102
13.Vizner MarekAdam Vladislav585  30112
14.Dědič MichalVychodil Filip-1-4-4  03113
15.Stoklásek DavidRes Jiří-2868 31123
16.Vizner MarekLysoněk Marek2710  30133
17.Dědič MichalAdam Vladislav-7-6-5  03134
18.Doležel Radek st.Vychodil Filip-6-7-7  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vizner Marek31Res Jiří13
Hasala Petr11Orság Jaroslav02
Doležel Radek st.31Adam Vladislav13
Stoklásek David40Vychodil Filip31
Dědič Michal02Lysoněk Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BVrchní
rozhodčí:
Janečka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu u tenis.kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27650:485TJ Jiskra Otrokovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazda Jiří
Hons Jakub
 
 
Černota Pavel
Škrla Jiří
 
 
-9-69-13 1301
2.Janošík Pavel
Janečka Václav
 
 

 
 
WO    3011
3.Hons JakubWO    3021
4.Janečka VáclavKřenek Zdeněk-89-712-62322
5.Gazda JiříČernota Pavel-6467 3132
6.Janošík PavelŠkrla Jiří117-63 3142
7.Janečka VáclavWO    3052
8.Gazda JiříKřenek Zdeněk-11-10-9  0353
9.Janošík PavelČernota Pavel4-55-863263
10.Hons JakubŠkrla Jiří6-7-4-10 1364
11.Gazda JiříWO    3074
12.Janošík PavelKřenek Zdeněk856  3084
13.Janečka ZdeněkČernota Pavel-9-3-8  0385
14.Janečka VáclavŠkrla Jiří-9-8-12  0386
15.Janošík PavelWO    3096
16.Janečka ZdeněkKřenek Zdeněk-9-158-13 1397
17.Janečka VáclavČernota Pavel9-5510 31107
18.Gazda JiříŠkrla Jiří88-811 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hons Jakub01Křenek Zdeněk31
Janečka Václav12Černota Pavel13
Gazda Jiří21Škrla Jiří22
Janošík Pavel30   
Janečka Zdeněk02   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem BVrchní
rozhodčí:
Votava Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:hráči
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:hráči
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37680:680KST Dolní Němčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votava Zdeněk
Kvasnička Jiří
 
 
Kučera Ondřej
Ježek Jan
 
 
-711-7-9 1301
2.Urbiš Jakub
Nesvadba Vladan
 
 
Sadílek Jan
Fibichr Zdeněk
 
 
75-11-863211
3.Votava ZdeněkSadílek Jan-787-8-72312
4.Kvasnička JiříFibichr Zdeněk755  3022
5.Urbiš JakubJežek Jan2-179 3132
6.Nesvadba VladanKučera Ondřej7-2-12-7 1333
7.Kvasnička JiříSadílek Jan-88-4-10 1334
8.Urbiš JakubFibichr Zdeněk1258  3044
9.Nesvadba VladanJežek Jan-14-9-9  0345
10.Votava ZdeněkKučera Ondřej-78-91093255
11.Urbiš JakubSadílek Jan-6-5-5  0356
12.Nesvadba VladanFibichr Zdeněk11-7-75-82357
13.Votava ZdeněkJežek Jan-10-8-5  0358
14.Kvasnička JiříKučera Ondřej79-7-9-92359
15.Nesvadba VladanSadílek Jan129-10-9-1023510
16.Votava ZdeněkFibichr Zdeněk4-658 31610
17.Kvasnička JiříJežek Jan788  30710
18.Urbiš JakubKučera Ondřej-7677 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Votava Zdeněk22Sadílek Jan40
Kvasnička Jiří22Fibichr Zdeněk13
Urbiš Jakub31Ježek Jan22
Nesvadba Vladan04Kučera Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín AVrchní
rozhodčí:
Rohlena Jiří
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostrožská Nová VesRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín , Školní 29, SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:23703:599SK Slavičín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machara Jiří
Kovařík Luděk
 
 
Kolečkář Marek
Konečný Martin
 
 
2107  3010
2.Bureš Vlastimil
Plášek Adam
 
 
Mahdalíček Josef ml.
Mikoška Ivo
 
 
-811-85-62311
3.Plášek AdamMahdalíček Josef ml.-10-8-9  0312
4.Bureš VlastimilKolečkář Marek117-75 3122
5.Machara JiříMikoška Ivo854  3032
6.Kovařík LuděkKonečný Martin-5579 3142
7.Bureš VlastimilMahdalíček Josef ml.-8-8810-62343
8.Machara JiříKolečkář Marek-9810-833253
9.Kovařík LuděkMikoška Ivo1197  3063
10.Plášek AdamKonečný Martin7-9514 3173
11.Machara JiříMahdalíček Josef ml.-13-89973283
12.Kovařík LuděkKolečkář Marek98-107 3193
13.Plášek AdamMikoška Ivo659  30103
14.Bureš VlastimilKonečný Martin9-77-8732113
15.Kovařík LuděkMahdalíček Josef ml.-9-7-4  03114
16.Plášek AdamKolečkář Marek986  30124
17.Kučera JaroslavMikoška Ivo8-866 31134
18.Machara JiříKonečný Martin665  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plášek Adam31Mahdalíček Josef ml.31
Bureš Vlastimil21Kolečkář Marek04
Machara Jiří40Mikoška Ivo04
Kovařík Luděk31Konečný Martin04
Kučera Jaroslav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportcentrum BylniceVrchní
rozhodčí:
Dorňák František
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis BíloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brumov-Bylnice, Mýto 184, DDM Brumov-BylniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:19647:522Sportcentrum Bylnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorňák František
Dorňák Zdeněk
 
 
Polášek Lukáš
Šiller Jan
 
 
7119  3010
2.Panáček Anton
Strnka Adam
 
 
Barcuch Josef
Fibichr Petr
 
 
657  3020
3.Panáček AntonPolášek Lukáš38-94 3130
4.Dorňák FrantišekŠiller Jan710-911 3140
5.Strnka AdamFibichr Petr6-553 3150
6.Dorňák ZdeněkBarcuch Josef792  3060
7.Dorňák FrantišekPolášek Lukáš54WO  3070
8.Strnka AdamŠiller Jan9-858 3180
9.Dorňák ZdeněkFibichr Petr2-7105 3190
10.Panáček AntonBarcuch Josef646  30100
11.Strnka AdamPolášek Lukáš-988-7932110
12.Dorňák ZdeněkŠiller Jan-8-987-823111
13.Panáček AntonFibichr Petr-7-8-5  03112
14.Dorňák FrantišekBarcuch Josef6-9-88132122
15.Dorňák ZdeněkPolášek Lukáš9-787 31132
16.Panáček AntonŠiller Jan1097  30142
17.Dorňák FrantišekFibichr PetrWO    03143
18.Strnka AdamBarcuch Josef987  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Panáček Anton31Polášek Lukáš04
Dorňák František30Šiller Jan13
Strnka Adam40Fibichr Petr12
Dorňák Zdeněk31Barcuch Josef04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostelecVrchní
rozhodčí:
Říha Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec - TěšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:35700:655TJ Sokol Kostelec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Rudolf
Vykoukal Martin
 
 
Kováč Peter
Mlýnek Přemysl
 
 
3-212-763210
2.Karal Oldřich
Říha Petr
 
 
Lekeš Pavel
Živnéř Stanislav
 
 
-7-5-5  0311
3.Vykoukal MartinLekeš Pavel1098  3021
4.Karal OldřichKováč Peter-4-82-5 1322
5.Říha PetrMlýnek Přemysl-6682 3132
6.Pavlíček RudolfŽivnéř Stanislav-9-878-92333
7.Karal OldřichLekeš Pavel-7-9-11  0334
8.Říha PetrKováč Peter-6894 3144
9.Pavlíček RudolfMlýnek Přemysl-104-10333254
10.Vykoukal MartinŽivnéř Stanislav-17-99-5 1355
11.Říha PetrLekeš Pavel-45-3-4 1356
12.Pavlíček RudolfKováč Peter-64-9-9 1357
13.Vykoukal MartinMlýnek Přemysl586  3067
14.Karal OldřichŽivnéř Stanislav8-9-119103277
15.Pavlíček RudolfLekeš Pavel-668-953287
16.Vykoukal MartinKováč Peter8-7-12753297
17.Karal OldřichMlýnek Přemysl-10399 31107
18.Říha PetrŽivnéř Stanislav-8655 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vykoukal Martin31Lekeš Pavel22
Karal Oldřich22Kováč Peter22
Říha Petr31Mlýnek Přemysl04
Pavlíček Rudolf22Živnéř Stanislav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy