Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem BVrchní
rozhodčí:
Černocký Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28670:640TJ Bystřice pod Hostýnem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Jiří
Cigánek Josef
 
 
Černota Pavel
Křenek Zdeněk
 
 
-8984 3110
2.Urbiš Jakub
Nesvadba Vladan
 
 
Škrla Jiří
Šenkeřík Martin
 
 
6-6109 3120
3.Cigánek JosefŠenkeřík Martin475  3030
4.Urbiš JakubČernota Pavel118-7-3-92331
5.Nesvadba VladanŠkrla Jiří4812  3041
6.Kvasnička JiříKřenek Zdeněk467  3051
7.Urbiš JakubŠenkeřík Martin7-957 3161
8.Nesvadba VladanČernota Pavel-5-1285-32362
9.Kvasnička JiříŠkrla Jiří77-6-493272
10.Cigánek JosefKřenek Zdeněk9-8-1010-72373
11.Nesvadba VladanŠenkeřík Martin10117  3083
12.Kvasnička JiříČernota Pavel-5-2-10  0384
13.Cigánek JosefŠkrla Jiří-9-10-7  0385
14.Urbiš JakubKřenek Zdeněk-9-10-9  0386
15.Kvasnička JiříŠenkeřík Martin12107  3096
16.Cigánek JosefČernota Pavel9-6-98-42397
17.Urbiš JakubŠkrla Jiří-8119-6832107
18.Nesvadba VladanKřenek Zdeněk7911  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cigánek Josef13Šenkeřík Martin04
Urbiš Jakub22Černota Pavel40
Nesvadba Vladan31Škrla Jiří13
Kvasnička Jiří31Křenek Zdeněk22
Urbiš Jakub - Žlutá karta



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostrožská Nová VesVrchní
rozhodčí:
Mikoška Ivo
HOSTUJÍCÍ:SKST Slušovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:44635:727SKST Slušovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mahdalíček Josef ml.
Mikoška Ivo
 
 
Vychodil Filip
Res Jiří
 
 
-7137-883210
2.Kolečkář Marek
Konečný Martin
 
 
Adam Vladislav
Štěpán Ondřej
 
 
4-1089 3120
3.Mahdalíček Josef ml.Vychodil Filip-2-68-8 1321
4.Kolečkář MarekŠtěpán Ondřej-849-10-82322
5.Konečný MartinRes Jiří9-11-79103232
6.Mikoška IvoAdam Vladislav-858-973242
7.Kolečkář MarekVychodil Filip-12-4-5  0343
8.Konečný MartinŠtěpán Ondřej-8-66-4 1344
9.Mikoška IvoRes Jiří-89-5-6 1345
10.Mahdalíček Josef ml.Adam Vladislav-2-587-62346
11.Konečný MartinVychodil Filip-4-6-5  0347
12.Mikoška IvoŠtěpán Ondřej10-4-7-7 1348
13.Mahdalíček Josef ml.Res Jiří-12-10-7  0349
14.Kolečkář MarekAdam Vladislav12106  3059
15.Mikoška IvoVychodil Filip-56-68-223510
16.Mahdalíček Josef ml.Štěpán Ondřej48-43 31610
17.Kolečkář MarekRes Jiří-88-8-10 13611
18.Konečný MartinAdam Vladislav8-4-4-9 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mahdalíček Josef ml.13Vychodil Filip40
Kolečkář Marek13Štěpán Ondřej31
Konečný Martin13Res Jiří31
Mikoška Ivo13Adam Vladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportcentrum BylniceVrchní
rozhodčí:
Dorňák František
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brumov-Bylnice, Mýto 184, DDM Brumov-BylniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:24711:621Sportcentrum Bylnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Panáček Anton
Gonda Tomáš
 
 
Doležel Radek st.
Posolda Karel
 
 
710-47 3110
2.Dorňák František
Dorňák Zdeněk
 
 
Vizner Marek
Dědič Michal
 
 
2-57-1373220
3.Dorňák FrantišekPosolda Karel10-868 3130
4.Gonda TomášDoležel Radek st.7128  3040
5.Strnka AdamVizner Marek10-10-54-52341
6.Panáček AntonDědič Michal427  3051
7.Gonda TomášPosolda Karel-36-9-8 1352
8.Strnka AdamDoležel Radek st.9-8-11-8 1353
9.Panáček AntonVizner Marek11-9109 3163
10.Dorňák FrantišekDědič Michal66-95 3173
11.Strnka AdamPosolda Karel-34-88-62374
12.Panáček AntonDoležel Radek st.794  3084
13.Dorňák FrantišekVizner Marek9109  3094
14.Gonda TomášDědič Michal769  30104
15.Panáček AntonPosolda Karel9-759 31114
16.Dorňák FrantišekDoležel Radek st.-510-98-723115
17.Gonda TomášVizner Marek10-96-9732125
18.Dorňák ZdeněkDědič Michal6135  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dorňák František31Posolda Karel22
Gonda Tomáš31Doležel Radek st.22
Strnka Adam03Vizner Marek13
Panáček Anton40Dědič Michal04
Dorňák Zdeněk10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostelecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:20668:509TJ Sokol Kostelec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Páleníček Jiří
Říha Petr
 
 
Janečka Václav
Silný Jakub
 
 
-78-9-9 1301
2.Karal Oldřich
Kolařík Milan
 
 
Plišťák Miroslav
Zikmund Jiří
 
 
75-99 3111
3.Kolařík MilanJanečka Václav372  3021
4.Páleníček JiříSilný Jakub-11932 3131
5.Říha PetrZikmund Jiří-92-10-10 1332
6.Karal OldřichPlišťák Miroslav457  3042
7.Páleníček JiříJanečka Václav6106  3052
8.Říha PetrSilný Jakub106-64 3162
9.Karal OldřichZikmund Jiří93-145 3172
10.Kolařík MilanPlišťák Miroslav766  3082
11.Říha PetrJanečka Václav6-9-6-7 1383
12.Karal OldřichSilný Jakub883  3093
13.Kolařík MilanZikmund Jiří3810  30103
14.Páleníček JiříPlišťák Miroslav957  30113
15.Karal OldřichJanečka Václav11-7-7-9 13114
16.Kolařík MilanSilný Jakub7-7-66-723115
17.Páleníček JiříZikmund Jiří66-97 31125
18.Říha PetrPlišťák Miroslav667  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolařík Milan31Janečka Václav22
Páleníček Jiří40Silný Jakub13
Říha Petr22Zikmund Jiří13
Karal Oldřich31Plišťák Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín AVrchní
rozhodčí:
Rohlena Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec - TěšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín , Školní 29, SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32615:603nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Vlastimil
Kučera Jaroslav
 
 
Kováč Peter
Mlýnek Přemysl
 
 
376  3010
2.Machara Jiří
Kovařík Luděk
 
 
Lekeš Pavel
Švehla Michal
 
 
-89-8-9 1311
3.Bureš VlastimilLekeš Pavel-9-8-5  0312
4.Plášek AdamKováč Peter552  3022
5.Machara JiříŠvehla Michal5108  3032
6.Kovařík LuděkMlýnek Přemysl795  3042
7.Plášek AdamLekeš Pavel-23-4-6 1343
8.Machara JiříKováč Peter9-887 3153
9.Kovařík LuděkŠvehla Michal-949-7153263
10.Bureš VlastimilMlýnek Přemysl-5-14-11  0364
11.Machara JiříLekeš Pavel-73-8-13 1365
12.Kovařík LuděkKováč Peter-29138 3175
13.Bureš VlastimilŠvehla Michal9-7-7-6 1376
14.Plášek AdamMlýnek Přemysl-88109 3186
15.Kovařík LuděkLekeš Pavel-4-11-6  0387
16.Kučera JaroslavKováč Peter-6-117-11 1388
17.Plášek AdamŠvehla Michal-61-9-4 1389
18.Machara JiříMlýnek Přemysl4107  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bureš Vlastimil03Lekeš Pavel40
Plášek Adam22Kováč Peter13
Machara Jiří31Švehla Michal22
Kovařík Luděk31Mlýnek Přemysl13
Kučera Jaroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis BíloviceVrchní
rozhodčí:
Polášek Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:39589:612KST Dolní Němčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šiller Jan
Polášek Lukáš
 
 
Bartoš Miroslav
Borýsek Jiří
 
 
-89-9-8 1301
2.Fibichr Petr
Polášek Radek
 
 
Sadílek Jan
Ježek Jan
 
 
-7-10-9  0302
3.Šiller JanSadílek Jan-4-9-9  0303
4.Polášek RadekJežek Jan-710139 3113
5.Fibichr PetrBartoš Miroslav7-10-69-62314
6.Polášek LukášBorýsek Jiří177  3024
7.Polášek RadekSadílek Jan-12-6-2  0325
8.Fibichr PetrJežek Jan-10-5-7  0326
9.Polášek LukášBartoš Miroslav765  3036
10.Šiller JanBorýsek Jiří97-9-6-72337
11.Fibichr PetrSadílek Jan4-7-1012-82338
12.Polášek LukášJežek Jan5-1365 3148
13.Šiller JanBartoš Miroslav5-1095 3158
14.Polášek RadekBorýsek Jiří-2-6-6  0359
15.Polášek LukášSadílek Jan-1011-7-7 13510
16.Šiller JanJežek Jan-4-10-3  03511
17.Polášek RadekBartoš Miroslav-10-8-6  03512
18.Fibichr PetrBorýsek JiříWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šiller Jan13Sadílek Jan40
Polášek Radek13Ježek Jan22
Fibichr Petr03Bartoš Miroslav22
Polášek Lukáš31Borýsek Jiří21
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy