Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem BVrchní
rozhodčí:
Černocký Radek
HOSTUJÍCÍ:SKST Slušovice ARozhodčí:Hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:40537:585SKST Slušovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Jiří
Cigánek Josef
 
 
Vychodil Filip
Res Jiří
 
 
-6-10-7  0301
2.Urbiš Jakub
Nesvadba Vladan
 
 
Štěpán Ondřej
Březík Bohumil
 
 
-117-7-8 1302
3.Cigánek JosefVychodil Filip10-3-8-8 1303
4.Urbiš JakubRes Jiří-13-11-3  0304
5.Nesvadba VladanŠtěpán Ondřej9-6-8-11 1305
6.Kvasnička JiříBřezík Bohumil9-1245 3115
7.Urbiš JakubVychodil Filip-5-4-8  0316
8.Nesvadba VladanRes Jiří-9-6-12  0317
9.Kvasnička JiříŠtěpán Ondřej434  3027
10.Cigánek JosefBřezík Bohumil-5-5-7  0328
11.Nesvadba VladanVychodil Filip-7-9-9  0329
12.Kvasnička JiříRes Jiří-14-6-5  03210
13.Cigánek JosefAdam Vladislav46-67 31310
14.Urbiš JakubBřezík Bohumil864  30410
15.Kvasnička JiříVychodil FilipWO    30510
16.Cigánek JosefRes Jiří-5-7-11  03511
17.Urbiš JakubAdam Vladislav9-107-1832611
18.Nesvadba VladanBřezík Bohumil-26-6-3 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cigánek Josef13Vychodil Filip30
Urbiš Jakub22Res Jiří40
Nesvadba Vladan04Štěpán Ondřej11
Kvasnička Jiří21Březík Bohumil22
   Adam Vladislav02
WO10WO01
Střídání Hosté: Štěpán Ondřej - Adam Vladislav



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostrožská Nová VesVrchní
rozhodčí:
Mikoška Ivo
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33671:649Orel Ostrožská Nová Ves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mahdalíček Josef ml.
Mikoška Ivo
 
 
Šubčík Leopold
Křenek Zdeněk
 
 
10-5-94-82301
2.Kolečkář Marek
Konečný Martin
 
 
Míček Petr
Škrla Jiří
 
 
87-5-663211
3.Mahdalíček Josef ml.Křenek Zdeněk-9736 3121
4.Kolečkář MarekMíček Petr-8876 3131
5.Konečný MartinŠkrla Jiří-10-11-12  0332
6.Mikoška IvoŠubčík Leopold8-77-783242
7.Kolečkář MarekKřenek Zdeněk-8-7-4  0343
8.Konečný MartinMíček Petr779  3053
9.Mikoška IvoŠkrla Jiří-877-8-82354
10.Mahdalíček Josef ml.Šubčík Leopold8-1393 3164
11.Konečný MartinKřenek Zdeněk9109  3074
12.Mikoška IvoMíček Petr109-47 3184
13.Mahdalíček Josef ml.Škrla Jiří-685-11-42385
14.Kolečkář MarekŠubčík Leopold9-4-86-82386
15.Mikoška IvoKřenek Zdeněk-9-1-7  0387
16.Mahdalíček Josef ml.Míček Petr785  3097
17.Kolečkář MarekŠkrla Jiří-8738 31107
18.Konečný MartinŠubčík Leopold-10-7-10  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mahdalíček Josef ml.31Křenek Zdeněk22
Kolečkář Marek22Míček Petr04
Konečný Martin22Škrla Jiří31
Mikoška Ivo22Šubčík Leopold22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportcentrum BylniceVrchní
rozhodčí:
Dorňák František
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brumov-Bylnice, Mýto 184, DDM Brumov-BylniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:29716:625Sportcentrum Bylnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorňák František
Dorňák Zdeněk
 
 
Janečka Václav
Hons Jakub
 
 
10-84-833210
2.Panáček Anton
Gonda Tomáš
 
 
Janečka Zdeněk
Mancl Zdeněk
 
 
-96-14-11 1311
3.Dorňák FrantišekHons Jakub792  3021
4.Gonda TomášJanečka Václav-69-107-62322
5.Strnka AdamJanečka Zdeněk96-126 3132
6.Panáček AntonMancl Zdeněk51010  3042
7.Gonda TomášHons Jakub-10664 3152
8.Strnka AdamJanečka Václav10-8-11653262
9.Panáček AntonJanečka Zdeněk-7-62-8 1363
10.Dorňák FrantišekMancl Zdeněk-7667 3173
11.Strnka AdamHons Jakub8-83-5-112374
12.Panáček AntonJanečka Václav634  3084
13.Dorňák FrantišekJanečka Zdeněk45-4-863294
14.Gonda TomášMancl Zdeněk-644-5532104
15.Panáček AntonHons Jakub9-1077 31114
16.Dorňák FrantišekJanečka VáclavWO    03115
17.Gonda TomášJanečka Zdeněk9-9-108932125
18.Strnka AdamMancl Zdeněk989  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dorňák František30Hons Jakub13
Gonda Tomáš31Janečka Václav12
Strnka Adam31Janečka Zdeněk13
Panáček Anton31Mancl Zdeněk04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostelecVrchní
rozhodčí:
Říha Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:23625:438TJ Sokol Kostelec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karal Oldřich
Kolařík Milan
 
 

 
 
WO    3010
2.Páleníček Jiří
Říha Petr
 
 
Doležel Radek st.
Vizner Marek
 
 
-86-9-9 1311
3.Kolařík MilanVizner Marek98-3-3103221
4.Páleníček JiříDoležel Radek st.8-9811 3131
5.Říha PetrWO    3041
6.Karal OldřichDědič Michal354  3051
7.Páleníček JiříVizner Marek-637-8163261
8.Říha PetrDoležel Radek st.-9-7-5  0362
9.Karal OldřichWO    3072
10.Kolařík MilanDědič Michal3119  3082
11.Říha PetrVizner Marek-59-5-7 1383
12.Karal OldřichDoležel Radek st.-9-3-11  0384
13.Kolařík MilanWO    3094
14.Páleníček JiříDědič Michal456  30104
15.Karal OldřichVizner Marek-8-1096-823105
16.Kolařík MilanDoležel Radek st.-8-65-6 13106
17.Páleníček JiříWO    30116
18.Říha PetrDědič Michal935  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kolařík Milan21Vizner Marek22
Páleníček Jiří30Doležel Radek st.31
Říha Petr12Dědič Michal04
Karal Oldřich12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec - TěšovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium J.A.Komenského, Komenského 169,68801 Uherský Brod, Příjezd po ul.Bří Lužů, dole odbočit doprava na ul.Seichertovu, zaparkovat vlevo u hradeb. Boční vchod naproti po schodech železnou branou. Komplikovaný přístup do tělocvičny, nutné volat vedoucího družstvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:29614:583TJ Sokol Újezdec - Těšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kováč Peter
Mlýnek Přemysl
 
 
Bartoš Miroslav
Kučera Martin
 
 
98-9-893210
2.Lekeš Pavel
Švehla Michal
 
 
Sadílek Jan
Ježek Jan
 
 
6-7-9-4 1311
3.Lekeš PavelSadílek Jan-8-9-9  0312
4.Švehla MichalJežek Jan315-46 3122
5.Mlýnek PřemyslBartoš Miroslav-711-4-7 1323
6.Kováč PeterKučera Ondřej1067  3033
7.Švehla MichalSadílek Jan-2-7-7  0334
8.Mlýnek PřemyslJežek Jan9-87-973244
9.Kováč PeterBartoš Miroslav10-677 3154
10.Lekeš PavelKučera Ondřej669  3064
11.Mlýnek PřemyslSadílek Jan-11-2-2  0365
12.Kováč PeterJežek Jan356  3075
13.Lekeš PavelBartoš Miroslav1610  3085
14.Švehla MichalKučera Ondřej497  3095
15.Kováč PeterSadílek Jan-89-98-102396
16.Lekeš PavelJežek Jan515  30106
17.Švehla MichalBartoš Miroslav8-9-57932116
18.Mlýnek PřemyslKučera Ondřej-7-5-4  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lekeš Pavel31Sadílek Jan40
Švehla Michal31Ježek Jan04
Mlýnek Přemysl13Bartoš Miroslav13
Kováč Peter31Kučera Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín AVrchní
rozhodčí:
Rohlena Jiří
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis BíloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín , Školní 29, SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:13597:304SK Slavičín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Vlastimil
Kučera Jaroslav
 
 
Šiller Jan
Polášek Lukáš
 
 
663  3010
2.Kovařík Luděk
Machara Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Kovařík LuděkFibichr Petr4-9411 3130
4.Kučera JaroslavPolášek Lukáš-65-6-8 1331
5.Bureš VlastimilŠiller Jan897  3041
6.Machara JiříWO    3051
7.Kučera JaroslavFibichr Petr683  3061
8.Bureš VlastimilPolášek Lukáš-10-7-6  0362
9.Machara JiříŠiller Jan-11-51383272
10.Kovařík LuděkWO    3082
11.Bureš VlastimilFibichr Petr896  3092
12.Machara JiříPolášek Lukáš8-984 31102
13.Kovařík LuděkŠiller JanWO    30112
14.Kučera JaroslavWO    30122
15.Machara JiříFibichr Petr896  30132
16.Kovařík LuděkPolášek Lukáš-3-6-3  03133
17.Kučera JaroslavŠiller JanWO    30143
18.Bureš VlastimilWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kovařík Luděk11Fibichr Petr04
Kučera Jaroslav11Polášek Lukáš31
Bureš Vlastimil21Šiller Jan02
Machara Jiří30   
WO70WO07

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy