Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
Balcar Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18504:450TTC Bělá pod Bezdězem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Miroslav
Kaňka Luděk st.
 
 
Hameta Oldřich
Slavík Radek
 
 
476  3010
2.Kapras Karel
Malý Petr
 
 
Herout Tomáš
Jandejsek Pavel
 
 
-66-6-5 1311
3.Balcar MiroslavSlavík Radek-711-5-3 1312
4.Kaňka Luděk st.Hameta Oldřich576  3022
5.Malý PetrHerout Tomáš-73810 3132
6.Kapras KarelJandejsek Pavel9118  3042
7.Kaňka Luděk st.Slavík Radek-3666 3152
8.Malý PetrHameta Oldřich94-9-10113262
9.Kapras KarelHerout Tomáš11-884 3172
10.Balcar MiroslavJandejsek Pavel777  3082
11.Malý PetrSlavík Radek5-2-6-4 1383
12.Kapras KarelHameta Oldřich-8-7710-72384
13.Balcar MiroslavHerout Tomáš10-545 3194
14.Kaňka Luděk st.Jandejsek Pavel788  30104
15.Kapras KarelSlavík Radek         
16.Balcar MiroslavHameta Oldřich         
17.Kaňka Luděk st.Herout Tomáš         
18.Malý PetrJandejsek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balcar Miroslav21Slavík Radek21
Kaňka Luděk st.30Hameta Oldřich12
Malý Petr21Herout Tomáš03
Kapras Karel21Jandejsek Pavel03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
Černý Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35635:607nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Jiří
Bříška Jan
 
 
Vojáček Jiří
Beran Martin
 
 
-89-4-9 1301
2.Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
Motl Milan
Dvořák Jaroslav
 
 
-7493 3111
3.Durdis Petr ml.Vojáček Jiří-8-9-9  0312
4.Bříška JanBeran Martin9-3-9-7 1313
5.Čech JiříMotl Milan-68115 3123
6.Veselý PavelDvořák Jaroslav273  3033
7.Bříška JanVojáček Jiří-6-57-4 1334
8.Čech JiříBeran Martin1156  3044
9.Veselý PavelMotl Milan112-94 3154
10.Durdis Petr ml.Dvořák Jaroslav-67-8-9 1355
11.Čech JiříVojáček Jiří4-12310 3165
12.Veselý PavelBeran Martin-9872 3175
13.Durdis Petr ml.Motl Milan8-66-673285
14.Bříška JanDvořák Jaroslav-8-8-7  0386
15.Veselý PavelVojáček Jiří46-7-8-92387
16.Durdis Petr ml.Beran Martin-6-3-5  0388
17.Bříška JanMotl Milan-8-11-9  0389
18.Čech JiříDvořák Jaroslav-912413 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Durdis Petr ml.13Vojáček Jiří31
Bříška Jan04Beran Martin22
Čech Jiří40Motl Milan13
Veselý Pavel31Dvořák Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
Šiler Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:13458:344TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randák Adam
Klimek Tomáš
 
 
Košatý Jan
Weisser Petr
 
 
2-797 3110
2.Stupavský Milan
Lambert Zbyněk
 
 
Šlechta Jaroslav
Sauer Ondřej
 
 
-46-8863220
3.Randák AdamŠlechta Jaroslav763  3030
4.Klimek TomášSauer Ondřej7410  3040
5.Lambert ZbyněkKošatý Jan-878-1173250
6.Stupavský MilanWeisser Petr59-92 3160
7.Klimek Tomᚊlechta Jaroslav4-57-9123270
8.Lambert ZbyněkSauer Ondřej4-610-2-92371
9.Stupavský MilanKošatý Jan643  3081
10.Randák AdamWeisser Petr-14965 3191
11.Lambert ZbyněkŠlechta Jaroslav33-95 31101
12.Stupavský MilanSauer Ondřej         
13.Randák AdamKošatý Jan         
14.Klimek TomášWeisser Petr         
15.Stupavský MilanŠlechta Jaroslav         
16.Randák AdamSauer Ondřej         
17.Klimek TomášKošatý Jan         
18.Lambert ZbyněkWeisser Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Randák Adam20Šlechta Jaroslav03
Klimek Tomáš20Sauer Ondřej11
Lambert Zbyněk21Košatý Jan02
Stupavský Milan20Weisser Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40687:721TJ Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Milan
Růžička Zdeněk
 
 
Kulíšek Marek
Hudečková Hana
 
 
-8-1812953210
2.Moulis Pavel
Rubín Pavel
 
 
Bochňák David
Schmelz Richard
 
 
81111  3020
3.Kulíšek MilanBochňák David-89-813-62321
4.Moulis PavelHudečková Hana-9495 3131
5.Boháč MilanSchmelz Richard10612  3041
6.Rubín PavelKulíšek Marek-11-8-10  0342
7.Moulis PavelBochňák David-5-7-9  0343
8.Boháč MilanHudečková Hana-9-11-7  0344
9.Rubín PavelSchmelz Richard-7-67-7 1345
10.Kulíšek MilanKulíšek Marek-8-9-7  0346
11.Boháč MilanBochňák David-97-9293256
12.Rubín PavelHudečková Hana-77-51283266
13.Kulíšek MilanSchmelz Richard6-810-7-102367
14.Moulis PavelKulíšek Marek-8-7-7  0368
15.Rubín PavelBochňák David-4-101112103278
16.Kulíšek MilanHudečková Hana6-8117 3188
17.Moulis PavelSchmelz Richard-7-9-2  0389
18.Boháč MilanKulíšek Marek-988-7-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kulíšek Milan13Bochňák David22
Moulis Pavel13Hudečková Hana13
Boháč Milan22Schmelz Richard31
Rubín Pavel22Kulíšek Marek40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice n. C.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15464:306TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paroulek Milan
Heřmanský Miroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Matějka Martin
Doležal Martin
 
 
Šembera Karel
Lhoták Jakub
 
 
-8654 3120
3.Matějka MartinLhoták Jakub7-6-12-10 1321
4.Doležal MartinŠembera Karel811-78 3131
5.Heřmanský MiroslavWO    3041
6.Paroulek MilanHolman Martin-129-8933251
7.Doležal MartinLhoták Jakub-66710 3161
8.Heřmanský MiroslavŠembera Karel-10-7-10  0362
9.Paroulek MilanWO    3072
10.Matějka MartinHolman Martin593  3082
11.Heřmanský MiroslavLhoták Jakub-2-8-7  0383
12.Paroulek MilanŠembera Karel4-799 3193
13.Matějka MartinWO    30103
14.Doležal MartinHolman Martin         
15.Paroulek MilanLhoták Jakub         
16.Matějka MartinŠembera Karel         
17.Doležal Martin         
18.Heřmanský MiroslavHolman Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matějka Martin11Lhoták Jakub21
Doležal Martin20Šembera Karel12
Heřmanský Miroslav02Holman Martin02
Paroulek Milan20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23529:511TJ Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
Vala Martin
Štus Radek
 
 
5-8-3-9 1301
2.Sádlo Josef
Táborský Luboš
 
 
Ulrich Radek
Švarc Ondřej
 
 
-8-4-5  0302
3.Kučera PavelŠtus Radek710-68 3112
4.Táborský LubošŠvarc Ondřej5-16116 3122
5.Sádlo JosefVala Martin8-9-6-4 1323
6.Bittner MiloslavUlrich Radek-7753 3133
7.Táborský LubošŠtus Radek-3-2-5  0334
8.Sádlo JosefŠvarc Ondřej968  3044
9.Bittner MiloslavVala Martin849  3054
10.Kučera PavelUlrich Radek658  3064
11.Sádlo JosefŠtus Radek8-9-8-5 1365
12.Bittner MiloslavŠvarc Ondřej117-79 3175
13.Kučera PavelVala Martin79-611 3185
14.Táborský LubošUlrich Radek-85-99103295
15.Bittner MiloslavŠtus Radek-711115 31105
16.Kučera PavelŠvarc Ondřej786  30  
17.Táborský LubošVala Martin         
18.Sádlo JosefUlrich Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kučera Pavel30Štus Radek22
Táborský Luboš21Švarc Ondřej03
Sádlo Josef12Vala Martin12
Bittner Miloslav40Ulrich Radek03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline