Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22562:512TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekárek František st.
Matějka Martin
 
 
Fedačka Michal
Vojáček Jiří
 
 
8510  3010
2.Paroulek Milan
Kaipr Petr
 
 
Motl Milan
Dvořák Jaroslav
 
 
-61011-963220
3.Matějka MartinVojáček Jiří109-77 3130
4.Pekárek František st.Dvořák Jaroslav11-10-46-82331
5.Paroulek MilanMotl Milan-9-10-0  0332
6.Kaipr PetrFedačka Michal983  3042
7.Pekárek František st.Vojáček Jiří-55-8-9 1343
8.Paroulek MilanDvořák Jaroslav-85-9693253
9.Kaipr PetrMotl Milan9-9107 3163
10.Matějka MartinFedačka Michal-9799 3173
11.Paroulek MilanVojáček Jiří-669-7-82374
12.Kaipr PetrDvořák Jaroslav936  3084
13.Matějka MartinMotl Milan-12956 3194
14.Pekárek František st.Fedačka Michal7-712-6432104
15.Kaipr PetrVojáček Jiří         
16.Matějka MartinDvořák Jaroslav         
17.Pekárek František st.Motl Milan         
18.Paroulek MilanFedačka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matějka Martin30Vojáček Jiří21
Pekárek František st.12Dvořák Jaroslav12
Paroulek Milan12Motl Milan12
Kaipr Petr30Fedačka Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:14Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17479:425TJ Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
Hameta Oldřich
Herout Tomáš
 
 
389  3010
2.Sádlo Josef
Jaroň Daniel
 
 
Kamarýt Jiří
Jandejsek Pavel
 
 
-710-5-5 1311
3.Kučera PavelHameta Oldřich6-897 3121
4.Jaroň DanielHerout Tomáš9-5911 3131
5.Sádlo JosefKamarýt Jiří56-89 3141
6.Bittner MiloslavJandejsek Pavel867  3051
7.Jaroň DanielHameta Oldřich789  3061
8.Sádlo JosefHerout Tomáš-84-10-2 1362
9.Bittner MiloslavKamarýt Jiří9-78-773272
10.Kučera PavelJandejsek Pavel9-76-443282
11.Sádlo JosefHameta Oldřich678  3092
12.Bittner MiloslavHerout Tomáš5-9-7-6 1393
13.Kučera PavelKamarýt Jiří1-898 31103
14.Jaroň DanielJandejsek Pavel         
15.Bittner MiloslavHameta Oldřich         
16.Kučera PavelHerout Tomáš         
17.Jaroň DanielKamarýt Jiří         
18.Sádlo JosefJandejsek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Pavel30Hameta Oldřich03
Jaroň Daniel20Herout Tomáš21
Sádlo Josef21Kamarýt Jiří03
Bittner Miloslav21Jandejsek Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8411:319ST EUROMASTER Kolín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šembera Karel
Stránská Anna
 
 
Kulíšek Milan
Růžička Zdeněk
 
 
385  3010
2.Lhoták Jakub
Zaplatílek Ctibor
 
 
Rubín Pavel
Moulis Pavel
 
 
7125  3020
3.Lhoták JakubRubín Pavel5711  3030
4.Šembera KarelRůžička Zdeněk387  3040
5.Stránská AnnaMoulis Pavel79-27 3150
6.Zaplatílek CtiborKulíšek Milan477  3060
7.Šembera KarelRubín Pavel-899-7-62361
8.Stránská AnnaRůžička Zdeněk1082  3071
9.Zaplatílek CtiborMoulis Pavel12-677 3181
10.Lhoták JakubKulíšek Milan5-677 3191
11.Stránská AnnaRubín Pavel9-89-7832101
12.Zaplatílek CtiborRůžička Zdeněk7410  30  
13.Lhoták JakubMoulis Pavel         
14.Šembera KarelKulíšek Milan         
15.Zaplatílek CtiborRubín Pavel         
16.Lhoták JakubRůžička Zdeněk         
17.Šembera KarelMoulis Pavel         
18.Stránská AnnaKulíšek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lhoták Jakub20Rubín Pavel12
Šembera Karel11Růžička Zdeněk02
Stránská Anna30Moulis Pavel02
Zaplatílek Ctibor20Kulíšek Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:25536:500TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrich Radek
Štus Radek
 
 
Klimek Tomáš
Randák Adam
 
 
-2-9-9  0301
2.Vala Martin
Majer Pavel
 
 
Stupavský Milan
Lambert Zbyněk
 
 
-7-3-2  0302
3.Štus RadekRandák Adam7116  3012
4.Vala MartinKlimek Tomáš6910  3022
5.Ulrich RadekStupavský Milan410-10-1393232
6.Majer PavelLambert Zbyněk-8-6-2  0333
7.Vala MartinRandák Adam-6-8-9  0334
8.Ulrich RadekKlimek Tomáš12-1-13873244
9.Majer PavelStupavský Milan-7-9-6  0345
10.Štus RadekLambert Zbyněk-7633 3155
11.Ulrich RadekRandák Adam8311  3065
12.Majer PavelKlimek Tomáš426  3075
13.Štus RadekStupavský Milan556  3085
14.Vala MartinLambert Zbyněk968  3095
15.Majer PavelRandák Adam4-107-11-52396
16.Štus RadekKlimek Tomáš-7-579232106
17.Vala MartinStupavský Milan         
18.Ulrich RadekLambert Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štus Radek40Randák Adam22
Vala Martin21Klimek Tomáš04
Ulrich Radek30Stupavský Milan12
Majer Pavel13Lambert Zbyněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:34533:562TJ Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jan nejml.
Sauer Ondřej
 
 
Čech Jiří
Bříška Jan
 
 
88-106 3110
2.Michal Jiří
Šlechta Jaroslav
 
 
Durdis Petr ml.
Veselý Pavel
 
 
-99-815-72311
3.Šlechta JaroslavČech Jiří-5-11-6  0312
4.Sauer OndřejVeselý Pavel-910-10-9 1313
5.Michal JiříDurdis Petr ml.-9-7-8  0314
6.Dvořák Jan nejml.Bříška Jan6110  3024
7.Sauer OndřejČech Jiří8-149-1053234
8.Michal JiříVeselý Pavel-610-18-72335
9.Dvořák Jan nejml.Durdis Petr ml.579  3045
10.Šlechta JaroslavBříška Jan-4-3-3  0346
11.Michal JiříČech Jiří838  3056
12.Dvořák Jan nejml.Veselý Pavel-10-10-7  0357
13.Šlechta JaroslavDurdis Petr ml.-6-9-11  0358
14.Sauer OndřejBříška Jan-8-8-7  0359
15.Dvořák Jan nejml.Čech Jiří9-1012 3169
16.Šlechta JaroslavVeselý Pavel8-5-6-7 13610
17.Sauer OndřejDurdis Petr ml.-5-9-9  03  
18.Michal JiříBříška Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlechta Jaroslav04Čech Jiří13
Sauer Ondřej12Veselý Pavel40
Michal Jiří12Durdis Petr ml.21
Dvořák Jan nejml.31Bříška Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
multifunkční centrum kotelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22564:476TJ Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Schmelz Richard
 
 
Balcar Miroslav
Kaňka Luděk st.
 
 
138-9-6-72301
2.Kulíšek Marek
Bochňák David
 
 
Kapras Karel
Malý Petr
 
 
4-9-11943211
3.Schmelz RichardKaňka Luděk st.-4-10-7  0312
4.Hudečková HanaKapras Karel775  3022
5.Kulíšek MarekMalý Petr-7-949-102323
6.Bochňák DavidBalcar Miroslav-11359 3133
7.Hudečková HanaKaňka Luděk st.97-105 3143
8.Kulíšek MarekKapras Karel-9983 3153
9.Bochňák DavidMalý Petr58-34 3163
10.Schmelz RichardBalcar Miroslav1-10-11-4 1364
11.Kulíšek MarekKaňka Luděk st.5-6-8563274
12.Bochňák DavidKapras Karel939  3084
13.Schmelz RichardMalý Petr7-59-993294
14.Hudečková HanaBalcar Miroslav682  30104
15.Bochňák DavidKaňka Luděk st.         
16.Schmelz RichardKapras Karel         
17.Hudečková HanaMalý Petr         
18.Kulíšek MarekBalcar Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schmelz Richard12Kaňka Luděk st.12
Hudečková Hana30Kapras Karel03
Kulíšek Marek21Malý Petr12
Bochňák David30Balcar Miroslav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS