Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
Kaňka Luděk st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:22512:453TTC Bělá pod Bezdězem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapras Karel
Balcar Miroslav
 
 
Bříška Jan
Čech Jiří
 
 
5-89-9153210
2.Malý Petr
Šlapáček Martin
 
 
Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
-6-13-3  0311
3.Balcar MiroslavBříška Jan-91196 3121
4.Malý PetrČech Jiří-68-77133231
5.Šlapáček MartinVeselý Pavel-10478 3141
6.Kapras KarelDurdis Petr ml.-9-10-3  0342
7.Malý PetrBříška Jan88-510 3152
8.Šlapáček MartinČech Jiří-711-5-7 1353
9.Kapras KarelVeselý Pavel8-9-3793263
10.Balcar MiroslavDurdis Petr ml.968  3073
11.Šlapáček MartinBříška Jan-8685 3183
12.Kapras KarelČech Jiří-9-4-6  0384
13.Balcar MiroslavVeselý PavelWO    3094
14.Malý PetrDurdis Petr ml.WO    30104
15.Kapras KarelBříška Jan         
16.Balcar MiroslavČech Jiří         
17.Malý PetrVeselý Pavel         
18.Šlapáček MartinDurdis Petr ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balcar Miroslav20Bříška Jan03
Malý Petr20Čech Jiří21
Šlapáček Martin21Veselý Pavel02
Kapras Karel12Durdis Petr ml.11
WO20WO02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12462:363TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randák Adam
Klimek Tomáš
 
 
Kulíšek Milan
Růžička Zdeněk
 
 
11103  3010
2.Stupavský Milan
Lambert Zbyněk
 
 
Moulis Pavel
Rubín Pavel
 
 
6-2-79-102311
3.Randák AdamRubín Pavel876  3021
4.Klimek TomášRůžička Zdeněk866  3031
5.Stupavský MilanKulíšek Milan65-157 3141
6.Lambert ZbyněkMoulis Pavel-6625 3151
7.Klimek TomášRubín Pavel5-10104 3161
8.Stupavský MilanRůžička Zdeněk10-14813 3171
9.Lambert ZbyněkKulíšek Milan-7-1-10  0372
10.Randák AdamMoulis Pavel-8634 3182
11.Stupavský MilanRubín Pavel-10385 3192
12.Lambert ZbyněkRůžička Zdeněk9710  30102
13.Randák AdamKulíšek Milan         
14.Klimek TomášMoulis Pavel         
15.Lambert ZbyněkRubín Pavel         
16.Randák AdamRůžička Zdeněk         
17.Klimek TomášKulíšek Milan         
18.Stupavský MilanMoulis Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Randák Adam20Rubín Pavel03
Klimek Tomáš20Růžička Zdeněk03
Stupavský Milan30Kulíšek Milan11
Lambert Zbyněk21Moulis Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35614:667TJ Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějka Martin
Pekárek František
 
 
Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
-10-4-7  0301
2.Kaipr Petr
Paroulek Milan
 
 
Procházka Miroslav ml.
Jaroň Daniel
 
 
1813-47 3111
3.Matějka MartinKučera Pavel8910  3021
4.Paroulek MilanBittner Miloslav910-10-8-42322
5.Pekárek FrantišekProcházka Miroslav ml.-8-12-5  0323
6.Kaipr PetrJaroň Daniel-3769 3133
7.Paroulek MilanKučera Pavel13-38-4-102334
8.Pekárek FrantišekBittner Miloslav8-8-1-5 1335
9.Kaipr PetrProcházka Miroslav ml.8-9-101-52336
10.Matějka MartinJaroň Daniel10-589 3146
11.Pekárek FrantišekKučera Pavel-38-4-1 1347
12.Kaipr PetrBittner Miloslav-7656 3157
13.Matějka MartinProcházka Miroslav ml.885  3067
14.Paroulek MilanJaroň Daniel-13-126-5 1368
15.Kaipr PetrKučera Pavel9133  3078
16.Matějka MartinBittner Miloslav3-10106 3188
17.Paroulek MilanProcházka Miroslav ml.-7-6-5  0389
18.Pekárek FrantišekJaroň Daniel-4-8-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějka Martin40Kučera Pavel22
Paroulek Milan04Bittner Miloslav22
Pekárek František04Procházka Miroslav ml.31
Kaipr Petr31Jaroň Daniel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:12472:366ST EUROMASTER Kolín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záboj Matěj
Zaplatílek Ctibor
 
 
Švarc Ondřej
Yadamsuren Munkhjargal
 
 
646  3010
2.Jindra Josef
Lhoták Jakub
 
 
Štus Radek
Vala Martin
 
 
-8-108-13 1311
3.Lhoták JakubŠtus Radek12-4-5-9 1312
4.Jindra JosefŠvarc Ondřej877  3022
5.Záboj MatějVala Martin1087  3032
6.Zaplatílek CtiborYadamsuren Munkhjargal549  3042
7.Jindra JosefŠtus Radek6-7-86-82343
8.Záboj MatějŠvarc Ondřej46-76 3153
9.Zaplatílek CtiborVala Martin687  3063
10.Lhoták JakubYadamsuren Munkhjargal335  3073
11.Záboj MatějŠtus Radek1097  3083
12.Zaplatílek CtiborŠvarc Ondřej-5896 3193
13.Lhoták JakubVala Martin5-977 31103
14.Šembera KarelYadamsuren Munkhjargal8    10  
15.Zaplatílek CtiborŠtus Radek         
16.Lhoták JakubŠvarc Ondřej         
17.Šembera KarelVala Martin         
18.Záboj MatějYadamsuren Munkhjargal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhoták Jakub21Štus Radek21
Jindra Josef11Švarc Ondřej03
Záboj Matěj30Vala Martin03
Zaplatílek Ctibor30Yadamsuren Munkhjargal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:25577:528TJ Neratovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sauer Ondřej
Dvořák Jan nejml.
 
 
Kulíšek Marek
Bochňák David
 
 
-7-10-7  0301
2.Dvořák Jan ml.
Michal Jiří
 
 
Schmelz Richard
Hudečková Hana
 
 
77-78 3111
3.Michal JiříBochňák David-58-9-9 1312
4.Dvořák Jan ml.Hudečková Hana87-85 3122
5.Sauer OndřejKulíšek Marek-5878 3132
6.Dvořák Jan nejml.Schmelz Richard6-1066 3142
7.Dvořák Jan ml.Bochňák David95-98 3152
8.Sauer OndřejHudečková Hana-7-75-6 1353
9.Dvořák Jan nejml.Kulíšek Marek969  3063
10.Michal JiříSchmelz Richard-88-9583273
11.Sauer OndřejBochňák David-898-11-102374
12.Dvořák Jan nejml.Hudečková Hana14-995 3184
13.Michal JiříKulíšek Marek-3-12-11  0385
14.Dvořák Jan ml.Schmelz Richard481  3095
15.Dvořák Jan nejml.Bochňák David-4-6310932105
16.Michal JiříHudečková Hana7-10   11  
17.Dvořák Jan ml.Kulíšek Marek         
18.Sauer OndřejSchmelz Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michal Jiří12Bochňák David22
Dvořák Jan ml.30Hudečková Hana12
Sauer Ondřej12Kulíšek Marek12
Dvořák Jan nejml.40Schmelz Richard03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:40Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:37746:727SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hameta Oldřich
Slavík Radek
 
 
Dvořák Jaroslav
Motl Milan
 
 
91011  3010
2.Herout Tomáš
Kamarýt Jiří
 
 
Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
2-2-7-9 1311
3.Slavík RadekVojáček Jiří-71068 3121
4.Kamarýt JiříBeran Martin-10-1012483231
5.Hameta OldřichDvořák Jaroslav8-88-8-82332
6.Herout TomášMotl Milan-111-68-92333
7.Kamarýt JiříVojáček Jiří-910-7793243
8.Hameta OldřichBeran Martin-7-7116-82344
9.Herout TomášDvořák Jaroslav-14-44-8 1345
10.Slavík RadekMotl Milan5-7-88123255
11.Hameta OldřichVojáček Jiří-97-8-7 1356
12.Herout TomášBeran Martin-4-7-5  0357
13.Slavík RadekDvořák Jaroslav66-126 3167
14.Kamarýt JiříMotl Milan1110-5-673277
15.Herout TomášVojáček Jiří-15-14-9  0378
16.Slavík RadekBeran Martin9511  3088
17.Kamarýt JiříDvořák Jaroslav-763-793298
18.Hameta OldřichMotl Milan-10788 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Radek40Vojáček Jiří22
Kamarýt Jiří40Beran Martin22
Hameta Oldřich13Dvořák Jaroslav22
Herout Tomáš04Motl Milan13
Teplota z.u. 22,3 °C, Teplota k.u. 22,4 °C Utkání začalo později kvůli pozdnímu konci utkání 3. ligy sk. A Zruč - Studená

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline