Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18519:432SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hameta Oldřich
Slavík Radek
 
 
Kapras Karel
Balcar Miroslav
 
 
-9-10910103210
2.Jandejsek Pavel
Herout Tomáš
 
 
Šlapáček Martin
Malý Petr
 
 
9-726 3120
3.Hameta OldřichKapras Karel-77-66-92321
4.Jandejsek PavelMalý Petr-5-78-12 1322
5.Herout Tomᚊlapáček Martin6-1097 3132
6.Slavík RadekBalcar Miroslav330  3042
7.Jandejsek PavelKapras Karel-7-66-8 1343
8.Herout TomášMalý Petr667  3053
9.Slavík RadekŠlapáček Martin-5948 3163
10.Hameta OldřichBalcar Miroslav566  3073
11.Herout TomášKapras Karel9-6910 3183
12.Slavík RadekMalý Petr67-96 3193
13.Hameta OldřichŠlapáček Martin13-7-86532103
14.Jandejsek PavelBalcar Miroslav         
15.Slavík RadekKapras Karel         
16.Hameta OldřichMalý Petr         
17.Jandejsek PavelŠlapáček Martin         
18.Herout TomášBalcar Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hameta Oldřich21Kapras Karel21
Jandejsek Pavel02Malý Petr12
Herout Tomáš30Šlapáček Martin03
Slavík Radek30Balcar Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:38626:651TJ Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
Čech Jiří
Bříška Jan
 
 
-9879 3110
2.Dvořák Jaroslav
Motl Milan
 
 
Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
-7-8-12  0311
3.Beran MartinČech Jiří5-7-8-9 1312
4.Dvořák JaroslavVeselý Pavel1011-611 3122
5.Motl MilanDurdis Petr ml.-98-77-92323
6.Vojáček JiříBříška Jan8-7-8-7 1324
7.Dvořák JaroslavČech Jiří-8966 3134
8.Motl MilanVeselý Pavel118-4-783244
9.Vojáček JiříDurdis Petr ml.-8-714-5 1345
10.Beran MartinBříška Jan5-973 3155
11.Motl MilanČech Jiří-1010-77-92356
12.Vojáček JiříVeselý Pavel7-9-8-4 1357
13.Beran MartinDurdis Petr ml.-10-109-9 1358
14.Dvořák JaroslavBříška Jan-49-11833268
15.Vojáček JiříČech Jiří-10-9-9  0369
16.Beran MartinVeselý Pavel10-7-8-9 13610
17.Dvořák JaroslavDurdis Petr ml.479  30  
18.Motl MilanBříška Jan-9-7-5  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Martin13Čech Jiří31
Dvořák Jaroslav30Veselý Pavel22
Motl Milan12Durdis Petr ml.30
Vojáček Jiří04Bříška Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:23556:493TJ Neratovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jan nejml.
Šlechta Jaroslav
 
 
Stupavský Milan
Lambert Zbyněk
 
 
699  3010
2.Dvořák Jan ml.
Michal Jiří
 
 
Dvořák Martin
Klimek Tomáš
 
 
-1016-963220
3.Šlechta JaroslavKlimek Tomáš-7-8-7  0321
4.Dvořák Jan ml.Stupavský Milan1084  3031
5.Michal JiříLambert Zbyněk2-9-11993241
6.Dvořák Jan nejml.Dvořák Martin-10543 3151
7.Dvořák Jan ml.Klimek Tomáš-6-9-7  0352
8.Michal JiříStupavský Milan10-788 3162
9.Dvořák Jan nejml.Lambert Zbyněk979  3072
10.Šlechta JaroslavDvořák Martin8810  3082
11.Michal JiříKlimek Tomáš9-9-9-6 1383
12.Dvořák Jan nejml.Stupavský Milan-9-12-11  0384
13.Šlechta JaroslavLambert Zbyněk9-6-10-8 1385
14.Dvořák Jan ml.Dvořák Martin4-9108 3195
15.Dvořák Jan nejml.Klimek Tomáš711-94 31105
16.Šlechta JaroslavStupavský Milan         
17.Dvořák Jan ml.Lambert Zbyněk         
18.Michal JiříDvořák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlechta Jaroslav12Klimek Tomáš31
Dvořák Jan ml.21Stupavský Milan12
Michal Jiří21Lambert Zbyněk12
Dvořák Jan nejml.31Dvořák Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
multifunkční centrum kotelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13471:370TJ Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schmelz Richard
Hudečková Hana
 
 
Kulíšek Milan
Růžička Zdeněk
 
 
12610  3010
2.Kulíšek Marek
Bochňák David
 
 
Moulis Pavel
Rubín Pavel
 
 
6-8-9353220
3.Schmelz RichardRubín Pavel1277  3030
4.Hudečková HanaMoulis Pavel-88-7693240
5.Kulíšek MarekRůžička Zdeněk-7877 3150
6.Bochňák DavidKulíšek Milan84-105 3160
7.Hudečková HanaRubín Pavel5-6-56-92361
8.Kulíšek MarekMoulis Pavel3102  3071
9.Bochňák DavidRůžička Zdeněk8-5710 3181
10.Schmelz RichardKulíšek Milan-7-710-10 1382
11.Kulíšek MarekRubín Pavel668  3092
12.Bochňák DavidMoulis Pavel644  30102
13.Schmelz RichardRůžička Zdeněk         
14.Hudečková HanaKulíšek Milan         
15.Bochňák DavidRubín Pavel         
16.Schmelz RichardMoulis Pavel         
17.Hudečková HanaRůžička Zdeněk         
18.Kulíšek MarekKulíšek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schmelz Richard11Rubín Pavel12
Hudečková Hana11Moulis Pavel03
Kulíšek Marek30Růžička Zdeněk02
Bochňák David30Kulíšek Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:20494:354ST EUROMASTER Kolín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holman Martin
Šembera Karel
 
 
Paroulek Milan
Pekárek František st.
 
 
-6-6-7  0301
2.Zaplatílek Ctibor
Lhoták Jakub
 
 

 
 
WO    3011
3.Lhoták JakubPekárek František st.-88-88103221
4.Holman MartinParoulek Milan-10-8-6  0322
5.Šembera KarelPekárek František-10379 3132
6.Zaplatílek CtiborWO    3042
7.Holman MartinPekárek František st.-2626 3152
8.Šembera KarelParoulek Milan-4-10-6  0353
9.Zaplatílek CtiborPekárek František861  3063
10.Lhoták JakubWO    3073
11.Šembera KarelPekárek František st.-6-10-4  0374
12.Zaplatílek CtiborParoulek Milan-9-108-8 1375
13.Lhoták JakubPekárek František786  3085
14.Holman MartinWO    3095
15.Zaplatílek CtiborPekárek František st.93-1112 31105
16.Lhoták JakubParoulek Milan-8769 31  
17.Holman MartinPekárek František         
18.Šembera Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lhoták Jakub20Pekárek František st.13
Holman Martin11Paroulek Milan30
Šembera Karel12Pekárek František03
Zaplatílek Ctibor21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35518:586TJ Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrich Radek
Švarc Ondřej
 
 
Procházka Miroslav ml.
Jaroň Daniel
 
 
610-7-7-92301
2.Vala Martin
Štus Radek
 
 
Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
1059  3011
3.Švarc OndřejKučera Pavel-7-10-7  0312
4.Ulrich RadekBittner Miloslav-5-49-7 1313
5.Štus RadekJaroň Daniel-77-5883223
6.Vala MartinProcházka Miroslav ml.-9-9-5  0324
7.Ulrich RadekKučera Pavel-10-8-8  0325
8.Štus RadekBittner Miloslav-8-13-9  0326
9.Vala MartinJaroň Daniel8-6106 3136
10.Švarc OndřejProcházka Miroslav ml.7105  3046
11.Štus RadekKučera Pavel-78-9-3 1347
12.Vala MartinBittner Miloslav9-913-3-62348
13.Švarc OndřejJaroň Daniel-75-410123258
14.Ulrich RadekProcházka Miroslav ml.-6713-9-72359
15.Vala MartinKučera Pavel-8-4-7  03510
16.Švarc OndřejBittner Miloslav         
17.Ulrich RadekJaroň Daniel         
18.Štus RadekProcházka Miroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švarc Ondřej21Kučera Pavel40
Ulrich Radek03Bittner Miloslav30
Štus Radek12Jaroň Daniel03
Vala Martin13Procházka Miroslav ml.21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS