Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:50Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4361:231ST EUROMASTER Kolín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhoták Jakub
Šembera Karel
 
 
Herout Václav
Dolejš Ladislav
 
 
588  3010
2.Mazurkiewicz Ivo
Zaplatílek Ctibor
 
 
Friš Miroslav
Buldra Lubomír
 
 
-8887 3120
3.Šembera KarelHerout Václav5-28-893230
4.Lhoták JakubFriš Miroslav373  3040
5.Mazurkiewicz IvoBuldra Lubomír-11269 3150
6.Zaplatílek CtiborDolejš Ladislav295  3060
7.Lhoták JakubHerout Václav5210  3070
8.Mazurkiewicz IvoFriš Miroslav4710  3080
9.Zaplatílek CtiborBuldra Lubomír266  3090
10.Šembera KarelDolejš Ladislav687  30100
11.Mazurkiewicz IvoHerout Václav         
12.Zaplatílek CtiborFriš Miroslav         
13.Šembera KarelBuldra Lubomír         
14.Lhoták JakubDolejš Ladislav         
15.Zaplatílek CtiborHerout Václav         
16.Šembera KarelFriš Miroslav         
17.Lhoták JakubBuldra Lubomír         
18.Mazurkiewicz IvoDolejš Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šembera Karel20Herout Václav02
Lhoták Jakub20Friš Miroslav02
Mazurkiewicz Ivo20Buldra Lubomír02
Zaplatílek Ctibor20Dolejš Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:19468:431TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štus Radek
Ulrich Radek
 
 
Motl Milan
Vydra Milan
 
 
3-8-7-8 1301
2.Švarc Ondřej
Dusil Filip
 
 
Počarovský Pavel
Špinar Rostislav
 
 
36-711 3111
3.Vala MartinŠpinar RostislavWO    0312
4.Švarc OndřejVydra Milan127-57 3122
5.Ulrich RadekPočarovský Pavel8-6-5653232
6.Štus RadekMotl Milan1068  3042
7.Švarc OndřejŠpinar Rostislav2813  3052
8.Ulrich RadekVydra Milan-9-11-3  0353
9.Štus RadekPočarovský Pavel1099  3063
10.Vala MartinMotl Milan8-9-5773273
11.Ulrich RadekŠpinar Rostislav8-5-10553283
12.Štus RadekVydra Milan-96-9563293
13.Vala MartinPočarovský Pavel595  30103
14.Švarc OndřejMotl Milan         
15.Štus RadekŠpinar Rostislav         
16.Vala MartinVydra Milan         
17.Švarc OndřejPočarovský Pavel         
18.Ulrich RadekMotl Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vala Martin20Špinar Rostislav02
Švarc Ondřej20Vydra Milan12
Ulrich Radek21Počarovský Pavel03
Štus Radek30Motl Milan02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17472:386TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekárek František st.
Pekárek František
 
 
Michal Jiří
Janda Filip
 
 
79-8-1083210
2.Matějka Martin
Kaipr Petr
 
 
Sauer Ondřej
Weisser Petr
 
 
766  3020
3.Matějka MartinMichal Jiří-8893 3130
4.Pekárek František st.Sauer Ondřej5106  3040
5.Pekárek FrantišekWeisser Petr-3-8-8  0341
6.Kaipr PetrJanda Filip466  3051
7.Pekárek František st.Michal Jiří-87-39-52352
8.Pekárek FrantišekSauer Ondřej-8-8-6  0353
9.Kaipr PetrWeisser Petr526  3063
10.Matějka MartinJanda Filip604  3073
11.Pekárek FrantišekMichal Jiří-5-6-7  0374
12.Kaipr PetrSauer Ondřej-73-81273284
13.Matějka MartinWeisser Petr467  3094
14.Pekárek František st.Janda Filip794  30104
15.Kaipr PetrMichal Jiří         
16.Matějka MartinSauer Ondřej         
17.Pekárek František st.Weisser Petr         
18.Pekárek FrantišekJanda Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matějka Martin30Michal Jiří21
Pekárek František st.21Sauer Ondřej12
Pekárek František03Weisser Petr12
Kaipr Petr30Janda Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:41617:660TJ Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Miroslav ml.
Špitálský Ladislav
 
 
Bochňák David
Kulíšek Marek
 
 
-8-5-5  0301
2.Bittner Miloslav
Jaroň Daniel
 
 
Schmelz Richard
Hudečková Hana
 
 
-6-6-9  0302
3.Procházka Miroslav ml.Schmelz Richard8-874 3112
4.Špitálský LadislavHudečková Hana-8-9-6  0313
5.Jaroň DanielKulíšek Marek9-8-9-2 1314
6.Bittner MiloslavBochňák David-98-1010-92315
7.Špitálský LadislavSchmelz Richard-3-8-10  0316
8.Jaroň DanielHudečková Hana-8-10-9  0317
9.Bittner MiloslavKulíšek Marek6-29-983227
10.Procházka Miroslav ml.Bochňák David387  3037
11.Jaroň DanielSchmelz Richard8-10-8583247
12.Bittner MiloslavHudečková Hana-89-81253257
13.Procházka Miroslav ml.Kulíšek Marek-887-7-82358
14.Špitálský LadislavBochňák David-5714-9-102359
15.Bittner MiloslavSchmelz Richard-7-98323269
16.Procházka Miroslav ml.Hudečková Hana6-3-41143279
17.Špitálský LadislavKulíšek Marek-7-4-7  03710
18.Jaroň DanielBochňák David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procházka Miroslav ml.31Schmelz Richard13
Špitálský Ladislav04Hudečková Hana22
Jaroň Daniel12Kulíšek Marek31
Bittner Miloslav31Bochňák David21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:36519:583TTC Bělá pod Bezdězem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Martin
Maršál Petr
 
 
Kapras Karel
Balcar Miroslav
 
 
8-1049 3110
2.Stupavský Milan
Lambert Zbyněk
 
 
Malý Petr
Šlapáček Martin
 
 
664  3020
3.Maršál PetrKapras Karel-77-2-8 1321
4.Dvořák MartinMalý Petr-9-5-2  0322
5.Lambert ZbyněkBalcar Miroslav-83-99-102323
6.Stupavský MilanŠlapáček Martin-3-10-9  0324
7.Dvořák MartinKapras Karel-3-5-8  0325
8.Lambert ZbyněkMalý Petr-6795 3135
9.Stupavský MilanBalcar Miroslav-9-29883245
10.Maršál PetrŠlapáček Martin-3-8-4  0346
11.Lambert ZbyněkKapras Karel897  3056
12.Stupavský MilanMalý Petr-10796 3166
13.Maršál PetrBalcar Miroslav9-5-5-6 1367
14.Dvořák MartinŠlapáček Martin-62-3-1 1368
15.Stupavský MilanKapras Karel-8537 3178
16.Maršál PetrMalý Petr8-5-7-6 1379
17.Dvořák MartinBalcar Miroslav-5-10-5  03710
18.Lambert ZbyněkŠlapáček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maršál Petr04Kapras Karel22
Dvořák Martin04Malý Petr22
Lambert Zbyněk21Balcar Miroslav31
Stupavský Milan31Šlapáček Martin30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32331:446TJ Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moulis Pavel
Rubín Pavel
 
 
Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
-10-1-8  0301
2.Kulíšek Milan
Růžička Zdeněk
 
 
Čech Jiří
Bříška Jan
 
 
-6-10-4  0302
3.Moulis PavelVeselý Pavel-2-5-2  0303
4.Kulíšek MilanČech Jiří8-5-7-7 1304
5.Růžička ZdeněkDurdis Petr ml.-6-747-22305
6.Rubín PavelBříška Jan7-7-5963215
7.Kulíšek MilanVeselý Pavel-5-3-6  0316
8.Růžička ZdeněkČech Jiří9-3-57-62317
9.Rubín PavelDurdis Petr ml.567  3027
10.Moulis PavelBříška Jan-54-7-9 1328
11.Růžička ZdeněkVeselý Pavel-6-3-6  0329
12.Rubín PavelČech Jiří49-5-8-623210
13.Moulis PavelDurdis Petr ml.9    10  
14.Kulíšek MilanBříška Jan         
15.Rubín PavelVeselý Pavel         
16.Moulis PavelČech Jiří         
17.Kulíšek MilanDurdis Petr ml.         
18.Růžička ZdeněkBříška Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moulis Pavel02Veselý Pavel30
Kulíšek Milan02Čech Jiří30
Růžička Zdeněk03Durdis Petr ml.11
Rubín Pavel21Bříška Jan11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS