Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23541:495TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Martin
Štus Radek
 
 
Herout Václav
Jandejsek Zdeněk
 
 
163  3010
2.Ulrich Radek
Švarc Ondřej
 
 
Hameta Oldřich
Jandejsek Pavel
 
 
-39-4-5 1311
3.Švarc OndřejHameta Oldřich-4-4-7  0312
4.Vala MartinJandejsek Pavel-8-9-5  0313
5.Ulrich RadekJandejsek Zdeněk563  3023
6.Štus RadekHerout Václav-68-9473233
7.Vala MartinHameta Oldřich89-77 3143
8.Ulrich RadekJandejsek Pavel6810  3053
9.Štus RadekJandejsek Zdeněk1059  3063
10.Švarc OndřejHerout Václav76-87 3173
11.Ulrich RadekHameta Oldřich95-9-8-52374
12.Štus RadekJandejsek Pavel-79-66-42375
13.Švarc OndřejJandejsek Zdeněk85-95 3185
14.Vala MartinHerout Václav-106810 3195
15.Štus RadekHameta Oldřich6-99-51132105
16.Švarc OndřejJandejsek Pavel         
17.Vala MartinJandejsek Zdeněk         
18.Ulrich RadekHerout Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švarc Ondřej21Hameta Oldřich22
Vala Martin21Jandejsek Pavel21
Ulrich Radek21Jandejsek Zdeněk03
Štus Radek31Herout Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14483:390ST EUROMASTER Kolín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhoták Jakub
Zaplatílek Ctibor
 
 
Motl Milan
Vydra Milan
 
 
-7-29983210
2.Šembera Karel
Stránská Anna
 
 
Počarovský Pavel
Wagner Jaroslav ml.
 
 
46-86 3120
3.Lhoták JakubMotl Milan-9-748-72321
4.Stránská AnnaPočarovský Pavel437  3031
5.Mazurkiewicz IvoVydra Milan8-878 3141
6.Zaplatílek CtiborWagner Jaroslav ml.688  3051
7.Stránská AnnaMotl Milan1238  3061
8.Mazurkiewicz IvoPočarovský Pavel112-97 3171
9.Zaplatílek CtiborVydra Milan-98-8683281
10.Lhoták JakubWagner Jaroslav ml.-10653 3191
11.Šembera KarelMotl Milan-37-811-72392
12.Zaplatílek CtiborPočarovský Pavel799  30102
13.Lhoták JakubVydra Milan         
14.Stránská AnnaWagner Jaroslav ml.         
15.Zaplatílek CtiborMotl Milan         
16.Lhoták JakubPočarovský Pavel         
17.Stránská AnnaVydra Milan         
18.Šembera KarelWagner Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lhoták Jakub11Motl Milan21
Stránská Anna20Počarovský Pavel03
Mazurkiewicz Ivo20Vydra Milan02
Zaplatílek Ctibor30Wagner Jaroslav ml.02
Šembera Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:12433:324TJ Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
927  3010
2.Břetenář Petr
Jaroň Daniel
 
 
Dvořák Jan nejml.
Šlechta Jaroslav
 
 
9-94-493220
3.Kučera PavelDvořák Jan nejml.3102  3030
4.Břetenář PetrMichal Jiří598  3040
5.Jaroň DanielDvořák Jan ml.88-9-7103250
6.Bittner MiloslavŠlechta Jaroslav71110  3060
7.Břetenář PetrDvořák Jan nejml.63WO  3070
8.Jaroň DanielMichal Jiří-8-7-9  0371
9.Bittner MiloslavDvořák Jan ml.-9-9-5  0372
10.Kučera PavelŠlechta Jaroslav877  3082
11.Jaroň DanielDvořák Jan nejml.WO    3092
12.Bittner MiloslavMichal Jiří12-712-9632102
13.Kučera PavelDvořák Jan ml.8    10  
14.Břetenář PetrŠlechta Jaroslav         
15.Bittner MiloslavDvořák Jan nejml.         
16.Kučera PavelMichal Jiří         
17.Břetenář PetrDvořák Jan ml.         
18.Jaroň DanielŠlechta Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera Pavel20Dvořák Jan nejml.02
Břetenář Petr20Michal Jiří12
Jaroň Daniel11Dvořák Jan ml.11
Bittner Miloslav21Šlechta Jaroslav02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12460:374TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paroulek Milan
Pekárek František st.
 
 
Bochňák David
Kulíšek Marek
 
 
-8888 3110
2.Kaipr Petr
Matějka Martin
 
 
Schmelz Richard
Hudečková Hana
 
 
56-85 3120
3.Matějka MartinBochňák David-11-118-5 1321
4.Pekárek František st.Hudečková Hana9-8107 3131
5.Paroulek MilanSchmelz Richard715  3041
6.Kaipr PetrKulíšek Marek495  3051
7.Pekárek František st.Bochňák David6108  3061
8.Paroulek MilanHudečková Hana67-712 3171
9.Kaipr PetrSchmelz Richard-1212-8693281
10.Matějka MartinKulíšek Marek695  3091
11.Paroulek MilanBochňák David-9-38-9 1392
12.Kaipr PetrHudečková Hana1079  30102
13.Matějka MartinSchmelz Richard         
14.Pekárek František st.Kulíšek Marek         
15.Kaipr PetrBochňák David         
16.Matějka MartinHudečková Hana         
17.Pekárek František st.Schmelz Richard         
18.Paroulek MilanKulíšek Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matějka Martin11Bochňák David21
Pekárek František st.20Hudečková Hana03
Paroulek Milan21Schmelz Richard02
Kaipr Petr30Kulíšek Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:30353:433TTC Bělá pod Bezdězem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moulis Pavel
Kulíšek Milan
 
 
Šlapáček Martin
Malý Petr
 
 
-67-78-42301
2.Růžička Zdeněk
Rubín Pavel
 
 
Kapras Karel
Balcar Miroslav
 
 
-108-98-92302
3.Moulis PavelMalý Petr-5-7-8  0303
4.Kulíšek MilanBalcar Miroslav-6-6-8  0304
5.Růžička ZdeněkŠlapáček Martin7-7-5-8 1305
6.Rubín PavelKapras Karel758  3015
7.Kulíšek MilanMalý Petr-10-3-3  0316
8.Růžička ZdeněkBalcar Miroslav6-7-7-8 1317
9.Rubín PavelŠlapáček Martin-49-5-5 1318
10.Moulis PavelKapras Karel-7-4-11  0319
11.Růžička ZdeněkMalý Petr639  3029
12.Rubín PavelBalcar Miroslav-4-88-8 13210
13.Moulis PavelŠlapáček Martin         
14.Kulíšek MilanKapras Karel         
15.Rubín PavelMalý Petr         
16.Moulis PavelBalcar Miroslav         
17.Kulíšek MilanŠlapáček Martin         
18.Růžička ZdeněkKapras Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moulis Pavel02Malý Petr21
Kulíšek Milan02Balcar Miroslav30
Růžička Zdeněk12Šlapáček Martin20
Rubín Pavel12Kapras Karel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32359:472TJ Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimek Tomáš
Maršál Petr
 
 
Čech Jiří
Bříška Jan
 
 
-96-89-82301
2.Stupavský Milan
Lambert Zbyněk
 
 
Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
-2-10-9  0302
3.Lambert ZbyněkČech Jiří-6-812-7 1303
4.Klimek TomášDurdis Petr ml.-6449 3113
5.Maršál PetrVeselý Pavel-4-4-4  0314
6.Stupavský MilanBříška Jan-3-5-9  0315
7.Klimek TomášČech Jiří-7-3-10  0316
8.Maršál PetrDurdis Petr ml.-48-1-5 1317
9.Stupavský MilanVeselý Pavel-7-7-2  0318
10.Lambert ZbyněkBříška Jan710-5-8-92319
11.Maršál PetrČech Jiří412-46 3129
12.Stupavský MilanDurdis Petr ml.1089  3039
13.Lambert ZbyněkVeselý Pavel-4-4-4  03310
14.Klimek TomášBříška Jan         
15.Stupavský MilanČech Jiří         
16.Lambert ZbyněkDurdis Petr ml.         
17.Klimek TomášVeselý Pavel         
18.Maršál PetrBříška Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lambert Zbyněk03Čech Jiří21
Klimek Tomáš11Durdis Petr ml.12
Maršál Petr12Veselý Pavel30
Stupavský Milan12Bříška Jan20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS