Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:34637:628TTC Bělá pod Bezdězem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Jiří
Bříška Jan
 
 
Malý Petr
Šlapáček Martin
 
 
6-57-983210
2.Durdis Petr ml.
Veselý Pavel
 
 
Kapras Karel
Balcar Miroslav
 
 
9-7115 3120
3.Veselý PavelMalý Petr5-603 3130
4.Durdis Petr ml.Balcar Miroslav-511-9-5 1331
5.Bříška JanKapras Karel810-18-9-72332
6.Čech JiříŠlapáček Martin938  3042
7.Durdis Petr ml.Malý Petr778  3052
8.Bříška JanBalcar Miroslav8-8-5-5 1353
9.Čech JiříKapras Karel-88-6-7 1354
10.Veselý PavelŠlapáček Martin-139-7-9 1355
11.Bříška JanMalý Petr-6-8-8  0356
12.Čech JiříBalcar Miroslav5-9-11-7 1357
13.Veselý PavelKapras Karel10-13-97-62358
14.Durdis Petr ml.Šlapáček Martin959  3068
15.Čech JiříMalý Petr38-3-3-52369
16.Veselý PavelBalcar Miroslav940  3079
17.Durdis Petr ml.Kapras Karel7-9-79-523710
18.Bříška JanŠlapáček Martin-87-414932  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Pavel22Malý Petr22
Durdis Petr ml.22Balcar Miroslav31
Bříška Jan03Kapras Karel40
Čech Jiří13Šlapáček Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:41562:635TJ Sokol Velké Popovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rubín Pavel
Růžička Zdeněk
 
 
Klimek Tomáš
Maršál Petr
 
 
912-8-1093210
2.Moulis Pavel
Kulíšek Milan
 
 
Stupavský Milan
Lambert Zbyněk
 
 
5-8-6-8 1311
3.Kulíšek MilanKlimek Tomáš-8-67-5 1312
4.Moulis PavelStupavský Milan9-12-101073222
5.Růžička ZdeněkLambert Zbyněk-46-71053232
6.Rubín PavelMaršál Petr-8-8-4  0333
7.Moulis PavelKlimek Tomáš-4-8-6  0334
8.Růžička ZdeněkStupavský Milan-88-96-72335
9.Rubín PavelLambert Zbyněk-9-9-9  0336
10.Kulíšek MilanMaršál Petr5-10-6683246
11.Růžička ZdeněkKlimek Tomáš-8-5-6  0347
12.Rubín PavelStupavský Milan8-88-6-52348
13.Kulíšek MilanLambert Zbyněk7-1062 3158
14.Moulis PavelMaršál Petr-699-663268
15.Rubín PavelKlimek Tomáš-8-1-6  0369
16.Kulíšek MilanStupavský Milan-6-6-9  03610
17.Moulis PavelLambert Zbyněk-5-4-8  03  
18.Růžička ZdeněkMaršál Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kulíšek Milan22Klimek Tomáš40
Moulis Pavel21Stupavský Milan31
Růžička Zdeněk12Lambert Zbyněk12
Rubín Pavel04Maršál Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:32395:480TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bittner Miloslav
Procházka Miroslav ml.
 
 
Pekárek František st.
Paroulek Milan
 
 
5-1011-5-72301
2.Břetenář Petr
Jaroň Daniel
 
 
Kaipr Petr
Matějka Martin
 
 
-5-7-11  0302
3.Procházka Miroslav ml.Matějka Martin6-9-5-9 1303
4.Jaroň DanielKaipr Petr-2-6-9  0304
5.Břetenář PetrPekárek František st.119-9-11-52305
6.Bittner MiloslavParoulek Milan7-18-6-52306
7.Jaroň DanielMatějka Martin7-7-8-3 1307
8.Břetenář PetrKaipr Petr-68-10-12 1308
9.Bittner MiloslavPekárek František st.88-19-8-62309
10.Procházka Miroslav ml.Paroulek Milan-94-7983219
11.Břetenář PetrMatějka Martin-7-6-7  03110
12.Bittner MiloslavKaipr Petr-810   11  
13.Procházka Miroslav ml.Pekárek František st.         
14.Jaroň DanielParoulek Milan         
15.Bittner MiloslavMatějka Martin         
16.Procházka Miroslav ml.Kaipr Petr         
17.Jaroň DanielPekárek František st.         
18.Břetenář PetrParoulek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procházka Miroslav ml.11Matějka Martin30
Jaroň Daniel02Kaipr Petr20
Břetenář Petr03Pekárek František st.20
Bittner Miloslav02Paroulek Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:22583:399TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrich Radek
Švarc Ondřej
 
 
Stránská Anna
Lhoták Jakub
 
 
-4-98-7 1301
2.Štus Radek
Vala Martin
 
 

 
 
WO    3011
3.Švarc OndřejStránská Anna-8679 3121
4.Vala MartinWO    3031
5.Ulrich RadekLhoták Jakub984  3041
6.Štus RadekHolman Martin-9947 3151
7.Vala MartinStránská Anna-3-88333261
8.Ulrich RadekWO    3071
9.Štus RadekLhoták Jakub-75-8-6 1372
10.Švarc OndřejHolman Martin-7-108-9 1373
11.Ulrich RadekStránská Anna-10-99-11 1374
12.Štus RadekWO    3084
13.Švarc OndřejLhoták Jakub-868-9-62385
14.Vala MartinHolman Martin7107  3095
15.Štus RadekStránská Anna6-8-11-8 1396
16.Švarc OndřejWO    30106
17.Vala MartinLhoták Jakub         
18.Ulrich RadekHolman Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Švarc Ondřej12Stránská Anna22
Vala Martin20Lhoták Jakub21
Ulrich Radek11Holman Martin12
Štus Radek12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
multifunkční centrum kotelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7387:223TJ Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Jan
Hudečková Hana
 
 
Šlechta Jaroslav
Janda Filip
 
 
-81048 3110
2.Kulíšek Marek
Bochňák David
 
 

 
 
WO    3020
3.Hendrych JanŠlechta Jaroslav-7711-6103230
4.Hudečková HanaČuba Milan8-613 3140
5.Kulíšek MarekJanda Filip855  3050
6.Bochňák DavidWO    3060
7.Hudečková HanaŠlechta Jaroslav6813  3070
8.Kulíšek MarekČuba Milan67-36 3180
9.Bochňák DavidJanda Filip6-97-1063290
10.Hendrych JanWO    30100
11.Kulíšek MarekŠlechta Jaroslav4-8-99-923  
12.Bochňák DavidČuba Milan969  30  
13.Hendrych JanJanda Filip95-119 31  
14.Hudečková Hana         
15.Bochňák DavidŠlechta Jaroslav         
16.Hendrych JanČuba Milan         
17.Hudečková HanaJanda Filip         
18.Kulíšek Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hendrych Jan10Šlechta Jaroslav02
Hudečková Hana20Čuba Milan02
Kulíšek Marek20Janda Filip02
Bochňák David10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35518:589SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
Slavík Radek
Hameta Oldřich
 
 
8-9-8-9 1301
2.Špinar Rostislav
Dvořák Jaroslav
 
 
Kamarýt Jiří
Bleha Lukáš
 
 
-88-7993211
3.Beran MartinSlavík Radek-5-5-4  0312
4.Dvořák JaroslavKamarýt Jiří788  3022
5.Špinar RostislavHameta Oldřich-78-9-6 1323
6.Vojáček JiříBleha Lukáš8-7-8993233
7.Dvořák JaroslavSlavík Radek-8-7-8  0334
8.Špinar RostislavKamarýt Jiří-7-9-1  0335
9.Vojáček JiříHameta Oldřich7-8-5-1 1336
10.Beran MartinBleha Lukáš7-988 3146
11.Špinar RostislavSlavík Radek-5-7-16  0347
12.Vojáček JiříKamarýt Jiří-78-69-92348
13.Beran MartinHameta Oldřich8-78-8-42349
14.Dvořák JaroslavBleha Lukáš6811  3059
15.Vojáček JiříSlavík Radek7-89-10-1023510
16.Beran MartinKamarýt Jiří689  30  
17.Dvořák JaroslavHameta Oldřich         
18.Špinar RostislavBleha Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Martin12Slavík Radek40
Dvořák Jaroslav21Kamarýt Jiří21
Špinar Rostislav03Hameta Oldřich30
Vojáček Jiří13Bleha Lukáš03

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline