Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klučov 138Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:12413:315TJ Sadská B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
Maršál Petr
Ouda Pavel
 
 
531  3010
2.Motl Milan
Suchomel Tomáš
 
 
Stupavský Milan
Lambert Zbyněk
 
 
311-4-1073220
3.Beran MartinLambert Zbyněk4-877 3130
4.Vojáček JiříStupavský Milan-396-693240
5.Motl MilanMaršál Petr559  3050
6.Suchomel TomášOuda Pavel554  3060
7.Vojáček JiříLambert Zbyněk-7-4-1  0361
8.Motl MilanStupavský Milan-6695 3171
9.Suchomel TomášMaršál Petr48-98 3181
10.Beran MartinOuda Pavel333  3091
11.Motl MilanLambert Zbyněk6-1411-7632101
12.Suchomel TomášStupavský Milan106-6-9 22  
13.Beran MartinMaršál Petr         
14.Vojáček JiříOuda Pavel         
15.Suchomel TomášLambert Zbyněk         
16.Beran MartinStupavský Milan         
17.Vojáček JiříMaršál Petr         
18.Motl MilanOuda Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beran Martin20Lambert Zbyněk12
Vojáček Jiří11Stupavský Milan02
Motl Milan30Maršál Petr02
Suchomel Tomáš20Ouda Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17480:420SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hameta Oldřich
Slavík Radek
 
 
Moulis Pavel
Bíba Jaroslav
 
 
388  3010
2.Herout Tomáš
Bleha Lukáš
 
 
Růžička Zdeněk
Kulíšek Milan
 
 
-37-74-82311
3.Hameta OldřichRůžička Zdeněk8-915 3121
4.Herout TomášKulíšek Milan899  3031
5.Bleha LukášBíba Jaroslav-512-8-8 1332
6.Slavík RadekMoulis Pavel108-97 3142
7.Herout TomášRůžička Zdeněk67-6-543252
8.Bleha LukášKulíšek Milan-6-9-4  0353
9.Slavík RadekBíba Jaroslav755  3063
10.Hameta OldřichMoulis Pavel659  3073
11.Bleha LukášRůžička Zdeněk-5-6-5  0374
12.Slavík RadekKulíšek Milan8106  3084
13.Hameta OldřichBíba Jaroslav998  3094
14.Herout TomášMoulis Pavel7-987 31104
15.Slavík RadekRůžička Zdeněk97   20  
16.Hameta OldřichKulíšek Milan         
17.Herout TomášBíba Jaroslav         
18.Bleha LukášMoulis Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hameta Oldřich30Růžička Zdeněk12
Herout Tomáš30Kulíšek Milan12
Bleha Lukáš03Bíba Jaroslav12
Slavík Radek30Moulis Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:40615:684TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Jiří
Bříška Jan
 
 
Paroulek Milan
Pekárek František st.
 
 
-8-64853210
2.Durdis Petr ml.
Veselý Pavel
 
 
Matějka Martin
Kaipr Petr
 
 
6-5-81393220
3.Čech JiříMatějka Martin-78-6873230
4.Durdis Petr ml.Kaipr Petr710-29 3140
5.Bříška JanPekárek František st.-11-98-4 1341
6.Veselý PavelParoulek Milan-7-46683251
7.Durdis Petr ml.Matějka Martin-6-10-7  0352
8.Bříška JanKaipr Petr-10-3-4  0353
9.Veselý PavelPekárek František st.887  3063
10.Čech JiříParoulek Milan757  3073
11.Bříška JanMatějka Martin-14-9-8  0374
12.Veselý PavelKaipr Petr9-910-3-72375
13.Čech JiříPekárek František st.9-8-8-8 1376
14.Durdis Petr ml.Paroulek Milan-9-9-2  0377
15.Veselý PavelMatějka Martin-9-7-13  0378
16.Čech JiříKaipr Petr-5-7-4  0379
17.Durdis Petr ml.Pekárek František st.-5899 3189
18.Bříška JanParoulek Milan-8-89-13 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čech Jiří22Matějka Martin31
Durdis Petr ml.22Kaipr Petr31
Bříška Jan04Pekárek František st.22
Veselý Pavel22Paroulek Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
Zvěřina Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1018:31407:491TJ Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapras Karel
Balcar Miroslav
 
 
Procházka Miroslav ml.
Sádlo Josef
 
 
-10759 3110
2.Malý Petr
Šlapáček Martin
 
 
Kučera Pavel
Bittner Miloslav
 
 
-8-56-7 1311
3.Balcar MiroslavKučera Pavel-7-9-7  0312
4.Šlapáček MartinProcházka Miroslav ml.-58-5-10 1313
5.Malý PetrBittner Miloslav10-10-812-62314
6.Kapras KarelSádlo Josef1068  3024
7.Šlapáček MartinKučera Pavel10-2-4-1 1325
8.Malý PetrProcházka Miroslav ml.-912-6-7 1326
9.Kapras KarelBittner Miloslav65-7-9-12327
10.Balcar MiroslavSádlo Josef49-7-7-32328
11.Malý PetrKučera Pavel1010-7-1-82329
12.Kapras KarelProcházka Miroslav ml.-9-7-6  03210
13.Balcar MiroslavBittner Miloslav         
14.Šlapáček MartinSádlo Josef         
15.Kapras KarelKučera Pavel         
16.Balcar MiroslavProcházka Miroslav ml.         
17.Šlapáček MartinBittner Miloslav         
18.Malý PetrSádlo Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balcar Miroslav02Kučera Pavel30
Šlapáček Martin02Procházka Miroslav ml.30
Malý Petr03Bittner Miloslav20
Kapras Karel12Sádlo Josef11
bez připomnínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
multifunkční centrum kotelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10420:254TJ Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulíšek Marek
Bochňák David
 
 

 
 
WO    3010
2.Hudečková Hana
Schmelz Richard
 
 
Lhoták Jakub
Mazurkiewicz Ivo
 
 
3-7-7-7 1311
3.Schmelz RichardWO    3021
4.Hudečková HanaLhoták Jakub-96810 3131
5.Kulíšek MarekMazurkiewicz Ivo-11-7-8  0332
6.Bochňák DavidHolman Martin310-59 3142
7.Hudečková HanaWO    3052
8.Kulíšek MarekLhoták Jakub6611  3062
9.Bochňák DavidMazurkiewicz Ivo10-799 3172
10.Schmelz RichardHolman Martin-6578 3182
11.Kulíšek MarekWO    3092
12.Bochňák DavidLhoták Jakub679  30102
13.Schmelz RichardMazurkiewicz Ivo         
14.Hudečková HanaHolman Martin         
15.Bochňák DavidWO    30  
16.Schmelz RichardLhoták Jakub         
17.Hudečková HanaMazurkiewicz Ivo         
18.Kulíšek MarekHolman Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Schmelz Richard10Lhoták Jakub03
Hudečková Hana10Mazurkiewicz Ivo11
Kulíšek Marek11Holman Martin02
Bochňák David30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala Tj NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34666:666TJ Neratovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sauer Ondřej
Dvořák Jan nejml.
 
 
Štus Radek
Majer Pavel
 
 
-9-8-7  0301
2.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Ulrich Radek
Švarc Ondřej
 
 
987  3011
3.Sauer OndřejŠtus Radek-410-3-6 1312
4.Michal JiříMajer Pavel-8894 3122
5.Dvořák Jan ml.Ulrich Radek-6359 3132
6.Dvořák Jan nejml.Švarc Ondřej9810  3042
7.Michal JiříŠtus Radek-8-7-8  0343
8.Dvořák Jan ml.Majer Pavel-10611-593253
9.Dvořák Jan nejml.Ulrich Radek986  3063
10.Sauer OndřejŠvarc Ondřej-8-779-62364
11.Dvořák Jan ml.Štus Radek-8-9-7  0365
12.Dvořák Jan nejml.Majer Pavel118-11-7-122366
13.Sauer OndřejUlrich Radek-8-108-9 1367
14.Michal JiříŠvarc Ondřej8-810-693277
15.Dvořák Jan nejml.Štus Radek-99-8-2 1378
16.Sauer OndřejMajer Pavel-7975 3188
17.Michal JiříUlrich Radek6-7-8873298
18.Dvořák Jan ml.Švarc Ondřej5-683 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sauer Ondřej13Štus Radek40
Michal Jiří31Majer Pavel13
Dvořák Jan ml.31Ulrich Radek13
Dvořák Jan nejml.22Švarc Ondřej13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline