Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:39750:737nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlechta Jaroslav
Sauer Ondřej
 
 
Kamarýt Jiří
Herout Tomáš
 
 
-4885 3110
2.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Hameta Oldřich
Němec Marek
 
 
8-68-6-122311
3.Sauer OndřejKamarýt Jiří-9-7-11  0312
4.Michal JiříHameta Oldřich12-85-3-42313
5.Šlechta JaroslavHerout Tomáš-8-1098-82314
6.Dvořák Jan ml.Němec Marek883  3024
7.Michal JiříKamarýt Jiří4-3-12-12 1325
8.Šlechta JaroslavHameta Oldřich7-89-10-102326
9.Dvořák Jan ml.Herout Tomáš86-88 3136
10.Sauer OndřejNěmec Marek-3-1298-72337
11.Šlechta JaroslavKamarýt Jiří-6-7-11  0338
12.Dvořák Jan ml.Hameta Oldřich63-10-8113248
13.Sauer OndřejHerout Tomáš-1059-9113258
14.Michal JiříNěmec Marek9-71513 3168
15.Dvořák Jan ml.Kamarýt Jiří-998-573278
16.Sauer OndřejHameta Oldřich-7-82583288
17.Michal JiříHerout Tomáš-83-3-9 1389
18.Šlechta JaroslavNěmec Marek7-625 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sauer Ondřej22Kamarýt Jiří31
Michal Jiří13Hameta Oldřich22
Šlechta Jaroslav13Herout Tomáš22
Dvořák Jan ml.40Němec Marek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
multifunkční centrum kotelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:25567:555TJ Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Schmelz Richard
 
 
Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
986  3010
2.Kulíšek Marek
Bochňák David
 
 
Dvořák Jaroslav
Suchomel Tomáš
 
 
1145  3020
3.Schmelz RichardSuchomel Tomáš-4-129-7 1321
4.Hudečková HanaDvořák Jaroslav-8888 3131
5.Kulíšek MarekŠpinar Rostislav914-88 3141
6.Bochňák DavidBeran Martin312-89 3151
7.Hudečková HanaSuchomel Tomáš-948-393261
8.Kulíšek MarekDvořák Jaroslav23-45 3171
9.Bochňák DavidŠpinar Rostislav9-12-9-13 1372
10.Schmelz RichardBeran Martin-7-106993282
11.Kulíšek MarekSuchomel Tomáš-9-4-3  0383
12.Bochňák DavidDvořák Jaroslav6-9-89-62384
13.Schmelz RichardŠpinar Rostislav-8-4WO  0385
14.Hudečková HanaBeran Martin98-66 3195
15.Bochňák DavidSuchomel Tomáš1411-311 31105
16.Schmelz RichardDvořák JaroslavWO    03  
17.Hudečková HanaŠpinar Rostislav1097  30  
18.Kulíšek MarekBeran Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schmelz Richard12Suchomel Tomáš22
Hudečková Hana30Dvořák Jaroslav12
Kulíšek Marek21Špinar Rostislav21
Bochňák David22Beran Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19486:381ST EUROMASTER Kolín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zaplatílek Ctibor
Lhoták Jakub
 
 

 
 
WO    3010
2.Holman Martin
Mazurkiewicz Ivo
 
 
Kapras Karel
Postelt Vladimír
 
 
-2954 3120
3.Jindra JosefKapras Karel6-6-5-8 1321
4.Lhoták JakubPostelt Vladimír-7995 3131
5.Mazurkiewicz IvoBalcar Miroslav8-7118 3141
6.Zaplatílek CtiborWO    3051
7.Lhoták JakubKapras Karel-7-95693261
8.Mazurkiewicz IvoPostelt Vladimír-123-3-5 1362
9.Holman MartinBalcar Miroslav-97-116103272
10.Jindra JosefWO    3082
11.Mazurkiewicz IvoKapras Karel-7-3-5  0383
12.Holman MartinPostelt Vladimír-9994 3193
13.Jindra JosefBalcar Miroslav-7610-8932103
14.Lhoták Jakub         
15.Holman MartinKapras Karel         
16.Jindra JosefPostelt Vladimír         
17.Lhoták JakubBalcar Miroslav         
18.Mazurkiewicz Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jindra Josef11Kapras Karel21
Lhoták Jakub20Postelt Vladimír12
Mazurkiewicz Ivo12Balcar Miroslav03
Holman Martin20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:39658:696TJ Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Martin
Štus Radek
 
 
Čech Jiří
Zajíček Petr
 
 
58-77 3110
2.Švarc Ondřej
Ulrich Radek
 
 
Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
8-10-2-6 1311
3.Švarc OndřejČech Jiří886  3021
4.Ulrich RadekVeselý Pavel-6-29-2 1322
5.Vala MartinDurdis Petr ml.7-8-710-52323
6.Štus RadekZajíček Petr-66-7773233
7.Ulrich RadekČech Jiří8-9-11-9 1334
8.Vala MartinVeselý Pavel-9-56-8 1335
9.Štus RadekDurdis Petr ml.9-12-9-11 1336
10.Švarc OndřejZajíček Petr8-988 3146
11.Vala MartinČech Jiří9-49-583256
12.Štus RadekVeselý Pavel-6-6-8  0357
13.Švarc OndřejDurdis Petr ml.9-2-128143267
14.Ulrich RadekZajíček Petr-98-93-92368
15.Štus RadekČech Jiří9-875 3178
16.Švarc OndřejVeselý Pavel-85-9-10 1379
17.Ulrich RadekDurdis Petr ml.810-6-8-923710
18.Vala MartinZajíček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švarc Ondřej31Čech Jiří13
Ulrich Radek04Veselý Pavel40
Vala Martin12Durdis Petr ml.31
Štus Radek22Zajíček Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:15537:413TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paroulek Milan
Pekárek František st.
 
 
Stupavský Milan
Klimek Tomáš
 
 
8-77-9-92301
2.Kaipr Petr
Matějka Martin
 
 
Maršál Petr
Šiler Jiří
 
 
416  3011
3.Matějka MartinKlimek Tomáš75-10-9-72312
4.Pekárek František st.Stupavský Milan56-75 3122
5.Paroulek MilanMaršál Petr-10669 3132
6.Kaipr PetrŠiler Jiří335  3042
7.Pekárek František st.Klimek Tomáš-86-13-9 1343
8.Paroulek MilanStupavský Milan-41110-9-82344
9.Kaipr PetrMaršál Petr51010  3054
10.Matějka MartinŠiler Jiří9410  3064
11.Paroulek MilanKlimek Tomáš95-44 3174
12.Kaipr PetrStupavský Milan7105  3084
13.Matějka MartinMaršál Petr796  3094
14.Pekárek František st.Šiler Jiří469  30104
15.Kaipr PetrKlimek Tomáš         
16.Matějka MartinStupavský Milan         
17.Pekárek František st.Maršál Petr         
18.Paroulek MilanŠiler Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějka Martin21Klimek Tomáš21
Pekárek František st.21Stupavský Milan12
Paroulek Milan21Maršál Petr03
Kaipr Petr30Šiler Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:11432:308TJ Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
Moulis Pavel
Bíba Jaroslav
 
 
431  3010
2.Sádlo Josef
Břetenář Petr
 
 
Růžička Zdeněk
Kulíšek Milan
 
 
74-1010 3120
3.Břetenář PetrKulíšek Milan638  3030
4.Sádlo JosefRůžička Zdeněk528  3040
5.Bittner MiloslavMoulis Pavel-8-8-9  0341
6.Kučera PavelBíba Jaroslav685  3051
7.Sádlo JosefKulíšek Milan1096  3061
8.Bittner MiloslavRůžička Zdeněk382  3071
9.Kučera PavelMoulis Pavel-7-8-7  0372
10.Břetenář PetrBíba Jaroslav8-158-1153282
11.Bittner MiloslavKulíšek Milan-9-67583292
12.Kučera PavelRůžička Zdeněk4411  30102
13.Břetenář PetrMoulis Pavel10    10  
14.Sádlo JosefBíba Jaroslav         
15.Kučera PavelKulíšek Milan         
16.Břetenář PetrRůžička Zdeněk         
17.Sádlo JosefMoulis Pavel         
18.Bittner MiloslavBíba Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Břetenář Petr20Kulíšek Milan03
Sádlo Josef20Růžička Zdeněk03
Bittner Miloslav21Moulis Pavel20
Kučera Pavel21Bíba Jaroslav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline