Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
multifunkční centrum kotelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:15525:365TJ Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Schmelz Richard
 
 
Herout Tomáš
Kamarýt Jiří
 
 
-58-87-92301
2.Kulíšek Marek
Bochňák David
 
 
Hameta Oldřich
Němec Marek
 
 
91017  3011
3.Hudečková HanaKamarýt Jiří6-11119 3121
4.Schmelz RichardHameta Oldřich4-11109 3131
5.Kulíšek MarekHerout Tomáš-65-55-72332
6.Bochňák DavidNěmec Marek1010-98 3142
7.Schmelz RichardKamarýt Jiří-5-73673252
8.Hendrych JanHameta Oldřich-7-667-92353
9.Bochňák DavidHerout Tomáš121  3063
10.Hudečková HanaNěmec Marek-10969 3173
11.Hendrych JanKamarýt JiříWO    3083
12.Bochňák DavidHameta OldřichWO    3093
13.Hudečková HanaHerout TomášWO    30103
14.Schmelz RichardNěmec Marek         
15.Bochňák DavidKamarýt Jiří         
16.Hudečková HanaHameta Oldřich         
17.Schmelz RichardHerout Tomáš         
18.Hendrych JanNěmec Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hudečková Hana20Kamarýt Jiří02
Schmelz Richard20Hameta Oldřich11
Kulíšek Marek01Herout Tomáš11
Bochňák David20Němec Marek02
Hendrych Jan01   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:29665:591TJ Neratovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jan ml.
Michal Jiří
 
 
Suchomel Tomáš
Motl Milan
 
 
-56-10963210
2.Sauer Ondřej
Dvořák Jan nejml.
 
 
Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
-9-7109-52311
3.Sauer OndřejSuchomel Tomáš-12-1210-5 1312
4.Michal JiříBeran Martin-8-967-42313
5.Dvořák Jan ml.Vojáček Jiří-87-7933223
6.Dvořák Jan nejml.Motl Milan-6-109743233
7.Michal JiříSuchomel Tomáš7-9-109-132334
8.Dvořák Jan ml.Beran Martin275  3044
9.Dvořák Jan nejml.Vojáček Jiří7-969 3154
10.Sauer OndřejMotl Milan88-8-1193264
11.Dvořák Jan ml.Suchomel Tomáš89-8-7123274
12.Dvořák Jan nejml.Beran Martin811-58 3184
13.Sauer OndřejVojáček Jiří-816-863294
14.Michal JiříMotl Milan-9-108-8 1395
15.Dvořák Jan nejml.Suchomel TomášWO    30105
16.Sauer OndřejBeran Martin         
17.Michal JiříVojáček Jiří         
18.Dvořák Jan ml.Motl Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sauer Ondřej21Suchomel Tomáš21
Michal Jiří03Beran Martin12
Dvořák Jan ml.30Vojáček Jiří03
Dvořák Jan nejml.30Motl Milan12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26583:557TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štus Radek
Vala Martin
 
 
Šlapáček Martin
Kaňka Luděk ml.
 
 
588  3010
2.Švarc Ondřej
Dusil Filip
 
 
Kapras Karel
Postelt Vladimír
 
 
8-6-4983220
3.Dusil FilipKapras Karel8-10-4-11 1321
4.Švarc OndřejPostelt Vladimír37-58 3131
5.Vala MartinŠlapáček Martin-610106 3141
6.Štus RadekKaňka Luděk ml.-3886 3151
7.Švarc OndřejKapras Karel-6-7-5  0352
8.Vala MartinPostelt Vladimír8-945 3162
9.Štus RadekŠlapáček Martin-973-9-72363
10.Dusil FilipKaňka Luděk ml.698  3073
11.Vala MartinKapras Karel-10-12-6  0374
12.Štus RadekPostelt Vladimír-8986 3184
13.Dusil FilipŠlapáček Martin4-11-11-11 1385
14.Švarc OndřejKaňka Luděk ml.6-2-7-6 1386
15.Štus RadekKapras Karel-710109 3196
16.Dusil FilipPostelt Vladimír7811  30106
17.Švarc OndřejŠlapáček Martin         
18.Vala MartinKaňka Luděk ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dusil Filip22Kapras Karel31
Švarc Ondřej12Postelt Vladimír04
Vala Martin21Šlapáček Martin21
Štus Radek31Kaňka Luděk ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26553:527ST EUROMASTER Kolín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šembera Karel
Stránská Anna
 
 
Čech Jiří
Bříška Jan
 
 
-8-10-2  0301
2.Jindra Josef
Lhoták Jakub
 
 
Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
-614-9773211
3.Lhoták JakubČech Jiří10-6-7-2 1312
4.Stránská AnnaVeselý Pavel-7-1-4  0313
5.Jindra JosefDurdis Petr ml.-8759 3123
6.Zaplatílek CtiborHorsák Oldřich592  3033
7.Stránská AnnaČech Jiří5-887 3143
8.Jindra JosefVeselý Pavel7-5-71283253
9.Zaplatílek CtiborDurdis Petr ml.9-7-8-9 1354
10.Lhoták JakubHorsák Oldřich-8890 3164
11.Jindra JosefČech Jiří5-571 3174
12.Zaplatílek CtiborVeselý Pavel10-8-10-10 1375
13.Lhoták JakubDurdis Petr ml.894  3085
14.Stránská AnnaBříška Jan-67108 3195
15.Zaplatílek CtiborČech Jiří-10-878532105
16.Lhoták JakubVeselý Pavel         
17.Stránská AnnaDurdis Petr ml.         
18.Jindra JosefBříška Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhoták Jakub21Čech Jiří13
Stránská Anna21Veselý Pavel21
Jindra Josef30Durdis Petr ml.12
Zaplatílek Ctibor22Horsák Oldřich02
   Bříška Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
velké popoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:16508:407TJ Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
Stupavský Milan
Klimek Tomáš
 
 
-7-877-62301
2.Sádlo Josef
Procházka Miroslav ml.
 
 
Šiler Jiří
Maršál Petr
 
 
694  3011
3.Kučera PavelKlimek Tomáš-117-8-8 1312
4.Sádlo JosefStupavský Milan-9-69-5 1313
5.Procházka Miroslav ml.Maršál Petr788  3023
6.Bittner MiloslavŠiler Jiří439  3033
7.Sádlo JosefKlimek Tomáš-5-9-8  0334
8.Procházka Miroslav ml.Stupavský Milan667  3044
9.Bittner MiloslavMaršál Petr749  3054
10.Kučera PavelŠiler Jiří53-82 3164
11.Procházka Miroslav ml.Klimek Tomáš911-143 3174
12.Bittner MiloslavStupavský Milan9-729 3184
13.Kučera PavelMaršál Petr124-93 3194
14.Sádlo JosefŠiler Jiří1087  30104
15.Bittner MiloslavKlimek Tomáš         
16.Kučera PavelStupavský Milan         
17.Sádlo JosefMaršál Petr         
18.Procházka Miroslav ml.Šiler Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Pavel21Klimek Tomáš21
Sádlo Josef12Stupavský Milan12
Procházka Miroslav ml.30Maršál Petr03
Bittner Miloslav30Šiler Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:22432:456TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekárek František st.
Paroulek Milan
 
 
Boháč Milan
Růžička Zdeněk
 
 
-9659 3110
2.
 
 
Moulis Pavel
Bíba Jaroslav
 
 
WO    0311
3.Matějka MartinBoháč Milan-6-710883221
4.Paroulek MilanRůžička Zdeněk911-96 3131
5.Moulis PavelWO    0332
6.Pekárek František st.Bíba Jaroslav36-117 3142
7.Paroulek MilanBoháč Milan-2-785-92343
8.Růžička ZdeněkWO    0344
9.Pekárek František st.Moulis Pavel323  3054
10.Matějka MartinBíba Jaroslav1059  3064
11.Boháč MilanWO    0365
12.Pekárek František st.Růžička Zdeněk-9975 3175
13.Matějka MartinMoulis Pavel578  3085
14.Paroulek MilanBíba Jaroslav648  3095
15.Pekárek František st.Boháč Milan9-756 31105
16.Matějka MartinRůžička Zdeněk104   20  
17.Paroulek MilanMoulis Pavel         
18.Bíba Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matějka Martin30Boháč Milan12
Paroulek Milan21Růžička Zdeněk02
Pekárek František st.40Moulis Pavel02
   Bíba Jaroslav03
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline