Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:16512:274SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hameta Oldřich
Slavík Radek
 
 
Paroulek Milan
Pekárek František st.
 
 
-6-7-7  0301
2.Kamarýt Jiří
Herout Tomáš
 
 
Matějka Martin
Kaipr Petr
 
 
WO    3011
3.Hameta OldřichPekárek František st.-6-958-72312
4.Herout TomášParoulek Milan-7-7-8  0313
5.Kamarýt JiříKaipr Petr-86-76-22314
6.Slavík RadekMatějka MartinWO    3024
7.Herout TomášPekárek František st.-9-149-9 1325
8.Kamarýt JiříParoulek Milan436  3035
9.Slavík RadekKaipr PetrWO    3045
10.Hameta OldřichMatějka MartinWO    3055
11.Kamarýt JiříPekárek František st.11912  3065
12.Slavík RadekParoulek Milan74-93 3175
13.Hameta OldřichKaipr PetrWO    3085
14.Herout TomášMatějka MartinWO    3095
15.Slavík RadekPekárek František st.WO    30105
16.Hameta OldřichParoulek Milan         
17.Herout TomášKaipr Petr         
18.Kamarýt JiříMatějka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hameta Oldřich01Pekárek František st.21
Herout Tomáš02Paroulek Milan12
Kamarýt Jiří21Kaipr Petr10
Slavík Radek10   
WO70WO07



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:23541:425TJ Sadská B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Jiří
Beran Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Suchomel Tomáš
Dvořák Jaroslav
 
 
Bittner Miloslav
Procházka Miroslav ml.
 
 
-9-8-9  0311
3.Beran MartinProcházka Miroslav ml.-8-78-6 1312
4.Vojáček JiříBittner Miloslav-7985 3122
5.Dvořák JaroslavKrál Jindřich8-789 3132
6.Suchomel TomášWO    3042
7.Vojáček JiříProcházka Miroslav ml.87-69 3152
8.Dvořák JaroslavBittner Miloslav-5-87-7 1353
9.Suchomel TomášKrál Jindřich-8987 3163
10.Beran MartinWO    3073
11.Dvořák JaroslavProcházka Miroslav ml.-99-8-10 1374
12.Suchomel TomášBittner Miloslav8-875 3184
13.Beran MartinKrál Jindřich9-8-3-9 1385
14.Vojáček JiříWO    3095
15.Suchomel TomášProcházka Miroslav ml.-4-7-6  0396
16.Beran MartinBittner Miloslav986  30106
17.Vojáček JiříKrál Jindřich697  30  
18.Dvořák Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Beran Martin12Procházka Miroslav ml.31
Vojáček Jiří20Bittner Miloslav13
Dvořák Jaroslav12Král Jindřich12
Suchomel Tomáš21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:34481:542ST EUROMASTER Kolín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Klimek Tomáš
 
 
Šembera Karel
Holman Martin
 
 
-12539 3110
2.Šiler Jiří
Lambert Zbyněk
 
 
Zaplatílek Ctibor
Lhoták Jakub
 
 
6-6-7-6 1311
3.Lambert ZbyněkZaplatílek Ctibor-53-6-8 1312
4.Šiler JiříLhoták Jakub-6-9-6  0313
5.Klimek TomášHolman Martin798  3023
6.Stupavský MilanŠembera Karel9-66-9-82324
7.Šiler JiříZaplatílek Ctibor9-4-5-10 1325
8.Klimek TomášLhoták Jakub-10-97-5 1326
9.Stupavský MilanHolman Martin9-7-4893236
10.Lambert ZbyněkŠembera Karel5-9-8-11 1337
11.Klimek TomášZaplatílek Ctibor10-12-3-5 1338
12.Stupavský MilanLhoták Jakub-7-69-9 1339
13.Lambert ZbyněkHolman Martin7-14105 3149
14.Šiler JiříŠembera Karel-8-3-5  03410
15.Stupavský MilanZaplatílek Ctibor         
16.Lambert ZbyněkLhoták Jakub         
17.Šiler JiříHolman Martin         
18.Klimek Tomᚊembera Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lambert Zbyněk12Zaplatílek Ctibor30
Šiler Jiří03Lhoták Jakub30
Klimek Tomáš12Holman Martin03
Stupavský Milan12Šembera Karel30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30304:390TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulíšek Milan
Moulis Pavel
 
 
Vala Martin
Štus Radek
 
 
-10-10-9  0301
2.Bíba Jaroslav
Růžička Zdeněk
 
 
Ulrich Radek
Švarc Ondřej
 
 
-6-98-9 1302
3.Moulis PavelŠtus Radek-6-10-8  0303
4.Bíba JaroslavŠvarc Ondřej-14-46-8 1304
5.Kulíšek MilanUlrich Radek-4-8-7  0305
6.Růžička ZdeněkVala Martin-5-5-6  0306
7.Bíba JaroslavŠtus Radek-8-89-4 1307
8.Kulíšek MilanŠvarc Ondřej-9134-6-102308
9.Růžička ZdeněkUlrich Radek-8-7-10  0309
10.Moulis PavelVala Martin-99-10-7 13010
11.Kulíšek MilanŠtus Radek8-8-2  12  
12.Růžička ZdeněkŠvarc Ondřej         
13.Moulis PavelUlrich Radek         
14.Bíba JaroslavVala Martin         
15.Růžička ZdeněkŠtus Radek         
16.Moulis PavelŠvarc Ondřej         
17.Bíba JaroslavUlrich Radek         
18.Kulíšek MilanVala Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moulis Pavel02Štus Radek20
Bíba Jaroslav02Švarc Ondřej20
Kulíšek Milan02Ulrich Radek20
Růžička Zdeněk02Vala Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
Balcar Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:7380:275TTC Bělá pod Bezdězem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Miroslav
Kaňka Luděk st.
 
 
Dvořák Jan ml.
Michal Jiří
 
 
487  3010
2.Kapras Karel
Malý Petr
 
 
Šlechta Jaroslav
Sauer Ondřej
 
 
299  3020
3.Balcar MiroslavDvořák Jan ml.64-29 3130
4.Malý PetrMichal Jiří-7-8-8  0331
5.Kaňka Luděk st.Sauer Ondřej564  3041
6.Kapras KarelŠlechta Jaroslav576  3051
7.Malý PetrDvořák Jan ml.-61088 3161
8.Kaňka Luděk st.Michal Jiří55-73 3171
9.Kapras KarelSauer Ondřej5511  3081
10.Šlapáček MartinŠlechta Jaroslav-6997 3191
11.Kaňka Luděk st.Dvořák Jan ml.5512  30101
12.Kapras KarelMichal Jiří         
13.Šlapáček MartinSauer Ondřej         
14.Malý PetrŠlechta Jaroslav         
15.Kapras KarelDvořák Jan ml.         
16.Šlapáček MartinMichal Jiří         
17.Malý PetrSauer Ondřej         
18.Kaňka Luděk st.Šlechta Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balcar Miroslav10Dvořák Jan ml.03
Malý Petr11Michal Jiří11
Kaňka Luděk st.30Sauer Ondřej02
Kapras Karel20Šlechta Jaroslav02
Šlapáček Martin10   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:28699:598TJ Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Jiří
Bříška Jan
 
 
Hendrych Jan
Hudečková Hana
 
 
1-9910 3110
2.Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
Kulíšek Marek
Bochňák David
 
 
319  3020
3.Durdis Petr ml.Bochňák David1058  3030
4.Bříška JanHudečková Hana9-95-9-92331
5.Čech JiříHendrych Jan515-111 3141
6.Veselý PavelKulíšek Marek9-56-663251
7.Bříška JanBochňák David5-35-7-62352
8.Čech JiříHudečková Hana9-71010 3162
9.Veselý PavelHendrych Jan577  3072
10.Durdis Petr ml.Kulíšek Marek-103-9-7 1373
11.Čech JiříBochňák David79-12-9-82374
12.Veselý PavelHudečková Hana4610  3084
13.Durdis Petr ml.Hendrych Jan4-818 3194
14.Bříška JanKulíšek Marek-8-8-9  0395
15.Veselý PavelBochňák David-1054-9-72396
16.Durdis Petr ml.Hudečková Hana812-9-6-82397
17.Bříška JanHendrych Jan-91679 31107
18.Čech JiříKulíšek Marek7    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Durdis Petr ml.22Bochňák David31
Bříška Jan13Hudečková Hana22
Čech Jiří21Hendrych Jan04
Veselý Pavel31Kulíšek Marek21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS