Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:32692:653SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Radek
Hameta Oldřich
 
 
Mazurkiewicz Ivo
Holman Martin
 
 
94-7-763210
2.Herout Tomáš
Bleha Lukáš
 
 
Lhoták Jakub
Zaplatílek Ctibor
 
 
997  3020
3.Slavík RadekLhoták Jakub7810  3030
4.Bleha LukášZaplatílek Ctibor-758-2-62331
5.Herout TomášStránská Anna9-1085 3141
6.Hameta OldřichJindra Josef998  3051
7.Bleha LukášLhoták Jakub-95-6-6 1352
8.Herout TomášZaplatílek Ctibor-4-499-62353
9.Hameta OldřichStránská Anna-89-5723263
10.Slavík RadekJindra Josef-1084-8-52364
11.Herout TomášLhoták Jakub-610-10-11 1365
12.Hameta OldřichZaplatílek Ctibor-9-9-8  0366
13.Slavík RadekStránská Anna937  3076
14.Bleha LukášJindra Josef-5-1011-4 1377
15.Hameta OldřichLhoták Jakub-89-99-122378
16.Slavík RadekZaplatílek Ctibor-985-1043288
17.Bleha LukášStránská Anna6-776 3198
18.Herout TomášJindra Josef734  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Radek31Lhoták Jakub31
Bleha Lukáš13Zaplatílek Ctibor31
Herout Tomáš22Stránská Anna04
Hameta Oldřich22Jindra Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:34693:704nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Vojáček Jiří
 
 
Vala Martin
Štus Radek
 
 
-87-6853210
2.Dvořák Jaroslav
Martin Petr
 
 
Ulrich Radek
Švarc Ondřej
 
 
-8997 3120
3.Beran MartinVala Martin8-210-8-62321
4.Vojáček JiříŠtus Radek10119  3031
5.Dvořák JaroslavUlrich Radek8-410-5-62332
6.Martin PetrŠvarc Ondřej-69-105-52333
7.Vojáček JiříVala Martin1289  3043
8.Dvořák JaroslavŠtus Radek9-3-13-9 1344
9.Martin PetrUlrich Radek-8-9-8  0345
10.Beran MartinŠvarc Ondřej565  3055
11.Dvořák JaroslavVala Martin94-8-11-92356
12.Martin PetrŠtus Radek9-1-6-7 1357
13.Beran MartinUlrich Radek149-5-823267
14.Vojáček JiříŠvarc Ondřej9810  3077
15.Martin PetrVala Martin8-6-89-92378
16.Beran MartinŠtus Radek-785-9103288
17.Vojáček JiříUlrich Radek589  3098
18.Dvořák JaroslavŠvarc Ondřej-8-68-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beran Martin31Vala Martin31
Vojáček Jiří40Štus Radek22
Dvořák Jaroslav04Ulrich Radek22
Martin Petr04Švarc Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:38603:661TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sauer Ondřej
Šlechta Jaroslav
 
 
Matějka Martin
Doležal Martin
 
 
-86-6-3 1301
2.Michal Jiří
Dvořák Jan ml.
 
 
Kaipr Petr
Paroulek Milan
 
 
96-411 3111
3.Sauer OndřejParoulek Milan-4-109-9 1312
4.Šlechta JaroslavKaipr Petr-4-3-6  0313
5.Michal JiříMatějka Martin-10-14-6  0314
6.Dvořák Jan ml.Doležal Martin10-88-963224
7.Šlechta JaroslavParoulek Milan-3-713583234
8.Michal JiříKaipr Petr8-88-12-22335
9.Dvořák Jan ml.Matějka Martin8-8-915153245
10.Sauer OndřejDoležal Martin7-9-38-92346
11.Michal JiříParoulek Milan109-89 3156
12.Dvořák Jan ml.Kaipr Petr9-8-5-8 1357
13.Sauer OndřejMatějka Martin8-9-915-32358
14.Šlechta JaroslavDoležal Martin7-6-8-7 1359
15.Dvořák Jan ml.Paroulek MilanWO    3069
16.Sauer OndřejKaipr Petr6-4-3-6 13610
17.Šlechta JaroslavMatějka Martin-3-6-5  03  
18.Michal JiříDoležal Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sauer Ondřej04Paroulek Milan12
Šlechta Jaroslav12Kaipr Petr40
Michal Jiří12Matějka Martin21
Dvořák Jan ml.21Doležal Martin21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
multifunkční centrum kotelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:31Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:742:34732:727TJ Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Jan
Schmelz Richard
 
 
Táborský Luboš
Jaroň Daniel
 
 
-61111-2-62301
2.Kulíšek Marek
Hudečková Hana
 
 
Bittner Miloslav
Kučera Pavel
 
 
-107-8-7 1302
3.Schmelz RichardKučera Pavel613-10-9-42303
4.Hudečková HanaBittner Miloslav-7-49753213
5.Kulíšek MarekTáborský Luboš7-694 3123
6.Bochňák DavidJaroň Daniel88-914 3133
7.Hudečková HanaKučera Pavel7-11-9663243
8.Kulíšek MarekBittner Miloslav88-9-483253
9.Bochňák DavidTáborský Luboš-1075-383263
10.Schmelz RichardJaroň Daniel-13-1810-92364
11.Kulíšek MarekKučera Pavel48-310 3174
12.Bochňák DavidBittner Miloslav-1277-483284
13.Schmelz RichardTáborský Luboš171010  3094
14.Hudečková HanaJaroň Daniel9-7-87-92395
15.Bochňák DavidKučera Pavel4-5-10-9 1396
16.Schmelz RichardBittner Miloslav96-8-4-52397
17.Hudečková HanaTáborský Luboš11211  30107
18.Kulíšek MarekJaroň Daniel588  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Schmelz Richard13Kučera Pavel22
Hudečková Hana31Bittner Miloslav13
Kulíšek Marek30Táborský Luboš04
Bochňák David31Jaroň Daniel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
Balcar Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:18485:426TTC Bělá pod Bezdězem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapras Karel
Malý Petr
 
 
Randák Adam
Klimek Tomáš
 
 
-10-3-7  0301
2.Balcar Miroslav
Kaňka Luděk st.
 
 
Stupavský Milan
Lambert Zbyněk
 
 
45-210 3111
3.Balcar MiroslavKlimek Tomáš1093  3021
4.Kaňka Luděk st.Randák Adam-7-991113231
5.Malý PetrLambert Zbyněk-6886 3141
6.Kapras KarelStupavský Milan33-57 3151
7.Kaňka Luděk st.Klimek Tomáš-936-893261
8.Malý PetrRandák Adam-12-72-9 1362
9.Kapras KarelLambert Zbyněk-89179 3172
10.Balcar MiroslavStupavský Milan810-57 3182
11.Malý PetrKlimek Tomáš10-758 3192
12.Kapras KarelRandák Adam9-8-86932102
13.Balcar MiroslavLambert Zbyněk         
14.Kaňka Luděk st.Stupavský Milan         
15.Kapras KarelKlimek Tomáš         
16.Balcar MiroslavRandák Adam         
17.Kaňka Luděk st.Lambert Zbyněk         
18.Malý PetrStupavský Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balcar Miroslav20Klimek Tomáš03
Kaňka Luděk st.20Randák Adam12
Malý Petr21Lambert Zbyněk02
Kapras Karel30Stupavský Milan02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
Černý Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:27572:553TJ Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Jiří
Bříška Jan
 
 
Boháč Milan
Kulíšek Milan
 
 
6-5410 3110
2.Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
Moulis Pavel
Rubín Pavel
 
 
-5-5-9  0311
3.Durdis Petr ml.Boháč Milan11-36-3-72312
4.Bříška JanRubín Pavel6-6-8-9 1313
5.Čech JiříMoulis Pavel7116  3023
6.Veselý PavelKulíšek Milan6-66-783233
7.Bříška JanBoháč Milan8-7-7-8 1334
8.Čech JiříRubín Pavel10114  3044
9.Veselý PavelMoulis Pavel436  3054
10.Durdis Petr ml.Kulíšek Milan81112  3064
11.Čech JiříBoháč Milan-11-5-5  0365
12.Veselý PavelRubín Pavel375  3075
13.Durdis Petr ml.Moulis Pavel-6-7-3  0376
14.Bříška JanKulíšek Milan-4-77-10 1377
15.Veselý PavelBoháč Milan8-667 3187
16.Durdis Petr ml.Rubín Pavel-6511-783297
17.Bříška JanMoulis Pavel967  30107
18.Čech JiříKulíšek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Durdis Petr ml.22Boháč Milan31
Bříška Jan13Rubín Pavel13
Čech Jiří21Moulis Pavel13
Veselý Pavel40Kulíšek Milan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline