Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Velké PopoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:34602:625TJ Sadská B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimek Tomáš
Randák Adam
 
 
Beran Martin
Martin Petr
 
 
-9-5-8  0301
2.Stupavský Milan
Lambert Zbyněk
 
 
Dvořák Jaroslav
Motl Milan
 
 
1088  3011
3.Randák AdamMartin Petr-4-108-8 1312
4.Klimek TomášBeran Martin-7-71010-102313
5.Stupavský MilanMotl Milan-5-78-6 1314
6.Lambert ZbyněkDvořák Jaroslav-66-36-82315
7.Klimek TomášMartin Petr-75-8743225
8.Stupavský MilanBeran Martin-7-6-3  0326
9.Lambert ZbyněkMotl Milan5-9-37-112327
10.Randák AdamDvořák Jaroslav778  3037
11.Stupavský MilanMartin Petr911-87 3147
12.Lambert ZbyněkBeran Martin11-8-5-2 1348
13.Randák AdamMotl Milan692  3058
14.Klimek TomášDvořák Jaroslav8-4-76-82359
15.Lambert ZbyněkMartin Petr9910  3069
16.Randák AdamBeran Martin-6893 3179
17.Klimek TomášMotl Milan4-11-8-7 13710
18.Stupavský MilanDvořák Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Randák Adam31Martin Petr13
Klimek Tomáš13Beran Martin31
Stupavský Milan12Motl Milan31
Lambert Zbyněk13Dvořák Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:37549:589SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulíšek Milan
Růžička Zdeněk
 
 
Hameta Oldřich
Bleha Lukáš
 
 
38-9-6-82301
2.Moulis Pavel
Rubín Pavel
 
 
Jandejsek Pavel
Herout Tomáš
 
 
8-269 3111
3.Moulis PavelHameta Oldřich-8575 3121
4.Kulíšek MilanBleha Lukáš-9-2-7  0322
5.Rubín PavelHerout Tomáš-4810-7-62323
6.Růžička ZdeněkJandejsek Pavel-8869 3133
7.Kulíšek MilanHameta Oldřich3-98-5-102334
8.Rubín PavelBleha Lukáš-10-563103244
9.Růžička ZdeněkHerout Tomáš-11-12-7  0345
10.Moulis PavelJandejsek Pavel-7-778-102346
11.Rubín PavelHameta Oldřich-2-5-7  0347
12.Růžička ZdeněkBleha Lukáš-7-10-8  0348
13.Moulis PavelHerout Tomáš-7-9-7  0349
14.Kulíšek MilanJandejsek Pavel7-9-7553259
15.Růžička ZdeněkHameta Oldřich-1197-10-423510
16.Moulis PavelBleha Lukáš         
17.Kulíšek MilanHerout Tomáš         
18.Rubín PavelJandejsek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moulis Pavel12Hameta Oldřich31
Kulíšek Milan12Bleha Lukáš21
Rubín Pavel12Herout Tomáš30
Růžička Zdeněk13Jandejsek Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26598:532TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějka Martin
Doležal Martin
 
 
Čech Jiří
Bříška Jan
 
 
-8877 3110
2.Kaipr Petr
Paroulek Milan
 
 
Durdis Petr ml.
Veselý Pavel
 
 
10-6-2-5 1311
3.Matějka MartinČech Jiří-5-6-10  0312
4.Doležal MartinVeselý Pavel-758-5-52313
5.Paroulek MilanDurdis Petr ml.-75-10-6 1314
6.Kaipr PetrBříška Jan972  3024
7.Doležal MartinČech Jiří-11-101-7 1325
8.Paroulek MilanVeselý Pavel-974-5-62326
9.Kaipr PetrDurdis Petr ml.758  3036
10.Matějka MartinBříška Jan693  3046
11.Paroulek MilanČech Jiří-101066 3156
12.Kaipr PetrVeselý Pavel87-64 3166
13.Matějka MartinDurdis Petr ml.12-858 3176
14.Doležal MartinBříška Jan-4-810973286
15.Kaipr PetrČech Jiří332  3096
16.Matějka MartinVeselý Pavel8-9-910432106
17.Doležal MartinDurdis Petr ml.-8-2-3  03  
18.Paroulek MilanBříška Jan76-8-91032  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějka Martin31Čech Jiří22
Doležal Martin12Veselý Pavel22
Paroulek Milan12Durdis Petr ml.12
Kaipr Petr40Bříška Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33418:482TTC Bělá pod Bezdězem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bittner Miloslav
Sádlo Josef
 
 
Malý Petr
Šlapáček Martin
 
 
-4-10-8  0301
2.Táborský Luboš
Jaroň Daniel
 
 
Kapras Karel
Balcar Miroslav
 
 
-77-8-7 1302
3.Jaroň DanielMalý Petr-5-7-7  0303
4.Táborský LubošKapras Karel3-10-8-9 1304
5.Sádlo JosefBalcar Miroslav8-107-893214
6.Bittner MiloslavŠlapáček Martin5-999 3124
7.Táborský LubošMalý Petr-5-88-4 1325
8.Sádlo JosefKapras Karel-589-5-102326
9.Bittner MiloslavBalcar Miroslav-85-11-6 1327
10.Jaroň DanielŠlapáček Martin-10-9-7  0328
11.Sádlo JosefMalý Petr-55-11-4 1329
12.Bittner MiloslavKapras Karel755  3039
13.Jaroň DanielBalcar Miroslav-10-3-4  03310
14.Táborský LubošŠlapáček Martin         
15.Bittner MiloslavMalý Petr         
16.Jaroň DanielKapras Karel         
17.Táborský LubošBalcar Miroslav         
18.Sádlo JosefŠlapáček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jaroň Daniel03Malý Petr30
Táborský Luboš02Kapras Karel21
Sádlo Josef12Balcar Miroslav21
Bittner Miloslav21Šlapáček Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:30624:618ST EUROMASTER Kolín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zaplatílek Ctibor
Záboj Matěj
 
 
Schmelz Richard
Hudečková Hana
 
 
66-87 3110
2.Šembera Karel
Lhoták Jakub
 
 
Bochňák David
Kulíšek Marek
 
 
-911-5-8 1311
3.Lhoták JakubBochňák David117-88 3121
4.Zaplatílek CtiborSchmelz Richard478  3031
5.Jindra JosefHudečková Hana4713  3041
6.Záboj MatějKulíšek Marek-78-13-8 1342
7.Zaplatílek CtiborBochňák David-7989 3152
8.Jindra JosefSchmelz Richard9-968 3162
9.Záboj MatějHudečková Hana686  3072
10.Lhoták JakubKulíšek Marek-38-7983282
11.Jindra JosefBochňák David-5-14-2  0383
12.Záboj MatějSchmelz Richard-4-6-9  0384
13.Lhoták JakubHudečková Hana8-65-6-92385
14.Zaplatílek CtiborKulíšek Marek-8-43-9 1386
15.Záboj MatějBochňák David8-612-7103296
16.Lhoták JakubSchmelz Richard-8-10-11  0397
17.Zaplatílek CtiborHudečková Hana-99119 31107
18.Šembera KarelKulíšek Marek-9-6   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhoták Jakub22Bochňák David13
Zaplatílek Ctibor31Schmelz Richard22
Jindra Josef21Hudečková Hana13
Záboj Matěj22Kulíšek Marek21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9412:305TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Martin
Štus Radek
 
 
Michal Jiří
Salmon Ivan
 
 
557  3010
2.Ulrich Radek
Švarc Ondřej
 
 
Sauer Ondřej
Šlechta Jaroslav
 
 
728  3020
3.Švarc OndřejSauer Ondřej-56-8883230
4.Ulrich RadekMichal Jiří8613  3040
5.Štus RadekŠlechta Jaroslav3-104-793250
6.Vala MartinSalmon Ivan99-103 3160
7.Ulrich RadekSauer Ondřej7-99-1163270
8.Štus RadekMichal Jiří5-897 3180
9.Vala MartinŠlechta Jaroslav1055  3090
10.Švarc OndřejSalmon Ivan85-96 31100
11.Štus RadekSauer Ondřej-62-78432  
12.Vala MartinMichal Jiří         
13.Švarc OndřejŠlechta Jaroslav         
14.Ulrich RadekSalmon Ivan         
15.Vala MartinSauer Ondřej         
16.Švarc OndřejMichal Jiří         
17.Ulrich RadekŠlechta Jaroslav         
18.Štus RadekSalmon Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švarc Ondřej20Sauer Ondřej02
Ulrich Radek20Michal Jiří02
Štus Radek20Šlechta Jaroslav02
Vala Martin20Salmon Ivan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS